Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len durmuş gittim 15 T dişli aldım.. senin aklına uyduk bakalım.. sonuçlarını hep birlikte göreceğiz.. eğer motoruma bişey olsun, sena marş düğmesi diye basar dururum..

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

boş mezar mı buldun
    hain zargana... seni nasıl tokatladım ama...
    Abisi arkadan hızını alıp geçersin tabi gel kafa kafaya çıkalım yola da gorelim

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereye karbon kaplıcan
    Depo hariç her yere kaplarım pazartesi müsait im istAnbula giderken uğra ok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len durmuş gittim 15 T dişli aldım.. senin aklına uyduk bakalım.. sonuçlarını hep birlikte göreceğiz.. eğer motoruma bişey olsun, sena marş düğmesi diye basar dururum..

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

boş mezar mı buldun
    hain zargana... seni nasıl tokatladım ama...
    off be koray işin gücün boş boş konuşmak yumişten (adem) betersın tak kullan gör olum sen 6bin 7bin devirde motor sürmenin keyfine bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tüüh sana pelùş sen panpişe mi geçildin rezil seni bize gelince atıp tutuyordun

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka nasıl takacaz.. sana mı geleyim yoksa burada mı halledeyim.. takınca uzun yol yapmak lazım denemek için... ondan soruyorum.. burada takarsam anca eve 5 km deneyeceğim..

---------- Post added at 19:39 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

Minnoşlar yılın yarışı....

1- Apaçi durmuş
    2- peluş fatih...

nefes kesen videoyu çektim arkadalar.. izleyin ve keyif alın...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Allah belasını versin dolmuscuların kaza gecirdik 2 motor yandaki arkadasımız 120 İle giderken sürat yolunda alt gecitte Hayvanın oglu aniden fren koydu arada 40 metre vardı Ybr uzay kafa hızını 75-80 yaptı 5 ten 2 ye atmıs vitesi fren fln derken arabaya arkadan gecirdiler motor yattı 30 metre sürüklendi bizimkilerde birsey yok alllah tan arkadan gelenler içinde yolun ortasına gectim actım koollarımı durun dedim hepsi durdu..Sonra dolmuscu kacıo atladı arkadas ybr yi gitti yakalamıs demir sopayla camını fln kırmıs adam özür dileyip gitmiş..

Motorda kafa komple kırık vites pedalı yamuk arka demir sinyaller kırık ayak koyma yeri yamuk 2 araba saglı sollu oldugundan kacamadılar..

Videosu var kza videosu birazdan yüklerim
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

koraydır ne yapsa yeridir hahaha sonrada gelir burada kafa bulur
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    geçmiş olsun :( gerçekten inş.
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah belasını versin dolmuscuların kaza gecirdik 2 motor yandaki arkadasımız 120 İle giderken sürat yolunda alt gecitte Hayvanın oglu aniden fren koydu arada 40 metre vardı Ybr uzay kafa hızını 75-80 yaptı 5 ten 2 ye atmıs vitesi fren fln derken arabaya arkadan gecirdiler motor yattı 30 metre sürüklendi bizimkilerde birsey yok alllah tan arkadan gelenler içinde yolun ortasına gectim actım koollarımı durun dedim hepsi durdu..Sonra dolmuscu kacıo atladı arkadas ybr yi gitti yakalamıs demir sopayla camını fln kırmıs adam özür dileyip gitmiş..

Motorda kafa komple kırık vites pedalı yamuk arka demir sinyaller kırık ayak koyma yeri yamuk 2 araba saglı sollu oldugundan kacamadılar..

Videosu var kza videosu birazdan yüklerim

Motosikleti
    Alıntı EverHarD* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun :( gerçekten inş.
    Tsk ederim allah korudu 120 km ile gidiyorduk o daha hızlıydı belkide 40 metrede yarıya cekti motoru sola yatırdı allahtan birsey olmadı kaldırıma vrucaklardı ordan demir bariyerlere
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

kanka bana yetişmek için ayakları balık kuyrugu gibi oynatanın pelùş olduğunu da söyle bari millet bilsin vites kolunu sökmeden ordakı 2 yıldız cıvatayi sök arka teker milini gevset..ayar kulaklarını da gevset..10 lokma ile ön dişliyi sök yenisini tak..kapağı kapat..sonra geç arka kulaklardan tekerin duruşunu ayarla mili sık tamamdır..10 dakikalik iş yahu..ben annemle hanımı almaya otobüsle gidicem,benim araba orda gece binip beraber buraya gelicem gündüz gececek olsam uğrar takarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Tsk ederim allah korudu 120 km ile gidiyorduk o daha hızlıydı belkide 40 metrede yarıya cekti motoru sola yatırdı allahtan birsey olmadı kaldırıma vrucaklardı ordan demir bariyerlere
    tövbe yarabbim tövbe tövbe sizde akıl yok mu hıç? öleceksınız haberinız yok

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    olum tatlı öle herkesin arkasına binme bak. Genç ve tecrübesizlere hiç binme. Nerde ne kadar basılır? Of yaw canım sıkıldı. Genç ler trafikte ölümüne sürüyolar. Basılcak yer var basılmıcak yer var. Bak delileo ve f54 fatih abine. Nekadar bassalarda basılacak yerler var. Tecrübe lazım tecrübe. Oda düşe kalka öğrenilir. Geçmiş olsun

Motosikleti
    http://www.dailymotion.com/video/xr6uul_1_creation

Arkadaslar video burda ... Allahtan birsey olmadı.Cok korktuk. Ekipman her zman önemli sadece dirsekleri cizik motora kapandılar.

Buda tek bastık 2 kişiyiz Arkadas öndeki sahinciye kafa tutuyor

http://www.dailymotion.com/video/xr6uwr_2_creation

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum tatlı öle herkesin arkasına binme bak. Genç ve tecrübesizlere hiç binme. Nerde ne kadar basılır? Of yaw canım sıkıldı. Genç ler trafikte ölümüne sürüyolar. Basılcak yer var basılmıcak yer var. Bak delileo ve f54 fatih abine. Nekadar bassalarda basılacak yerler var. Tecrübe lazım tecrübe. Oda düşe kalka öğrenilir. Geçmiş olsun
    Abi arkasına bindigim arkadas cok iyi sryor bizimde önümüzde konuyordu 2 si bizde anında gaz kestik sola attık saga atamadı arkadas adam yolu kapadı .. cok korktum abi

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R

Arkadaslar video burda ... Allahtan birsey olmadı.Cok korktuk. Ekipman her zman önemli sadece dirsekleri cizik motora kapandılar.

geçmiş olsun kardeşim ...
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim ...

Tşk ederim abi yeri deyil ama Ybr 2 kişi 125 i görüyor orda cok kötüyüm cok üzüldüm yaaa :( Gözümün önünde oldu hafıza kartım olmadıgından süresi bitti adam kactıı :@ Durmadı bile

Motosikleti
    CBR 125R
    Tşk ederim abi yeri deyil ama Ybr 2 kişi 125 i görüyor orda cok kötüyüm cok üzüldüm yaaa :( Gözümün önünde oldu hafıza kartım olmadıgından süresi bitti adam kactıı :@ Durmadı bile
    harbiden hiç yeri olmamış arkadaş daha önemli napcan isterse 180 görsün ama yeri gelmişken söyliyeyim arkasına bindiğin arkadaş 1 2 3 4 kesici yapmış o şekilde görmesinde bi hata yok normal kullanımda denedinizmi hiç şöle 7 8 binde vites atıp filan bide gördünmü bilmiyom deneme yapcaz dediğinde dikkat et diye dediydim koruma filan olaymış belki hiçbişey olmazdı en azından kask şart
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Abi arkasına bindigim arkadas cok iyi sryor bizimde önümüzde konuyordu 2 si bizde anında gaz kestik sola attık saga atamadı arkadas adam yolu kapadı .. cok korktum abi
    bir birinci videodan birşey anlamadım hayatınızda hiçmi video çekmediniz, İkinci ise 2. videoda daki adamın arkasına birdaha binme video'yu izle bana hak vereceksin admda yakın takip var ani şerit değiştirme var o süratte sol emniyet şeridi ihlali var O adam aranıyor arkasına binersen beraber aranırsınız .
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbiden hiç yeri olmamış arkadaş daha önemli napcan isterse 180 görsün ama yeri gelmişken söyliyeyim arkasına bindiğin arkadaş 1 2 3 4 kesici yapmış o şekilde görmesinde bi hata yok normal kullanımda denedinizmi hiç şöle 7 8 binde vites atıp filan bide gördünmü bilmiyom deneme yapcaz dediğinde dikkat et diye dediydim koruma filan olaymış belki hiçbişey olmazdı en azından kask şart

Aman abi aynen öyle İstersen uzun bi video var 4.5 dk lık istersen upload larım izmir sabuncu belinden asagı inerken %12 lik egimde.

Abi konuda actım burayada yazdım ben cekette giyerim kaskda takarım arkadaslarım takmıyor ben üzüldüm dedim zaten kask ceket olsa böyle olmazdı haklısın dediler ama gene aynı ne yapayım ben anası deyilim babası deyilim zorla tak diyemem..

Abi 125 Görüyor orda 2.videoda ise 110 görüyoruz ısıklar geliyor duruyoruz

hala 125 görmenin derdindesin? biz görüyor diyoruz inanmayip denemeye mi kalkıyorsunuz? bu kafayla çok yaşamazsiniz..
    sos112 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala 125 görmenin derdindesin? biz görüyor diyoruz inanmayip denemeye mi kalkıyorsunuz? bu kafayla çok yaşamazsiniz..

Abi Birsey demiyorum birazdan gidip gene görücem arkadasımı minibus suclu otobanda frene basıyor arkadan vuruyoruz o hızla nereye durucaz zaten 3 sn içinde olay oluyor

Kask ceket ayna olsa bu yorumlar böyle olmazdı minibus suclu olurdu abi önyargılı olmayın ölen koruma ilede ölüyor arkadasın 2.motoru sogukkanlı davrandı o hızla girse 1 parcası kalmazdı farkındayım ama anası babası deyilim ne diyim

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Videodaki motorun yağ lambası neden yanıyor?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videodaki motorun yağ lambası neden yanıyor?
    Yag lambası deyil Onu cıkartıyoruz 10.500 Rpm de Kesiciye giricekken 11.500 Devirde gidiyor Kesici uyarısı o

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Burada tek basımıza gezerken

Motosikleti
    CBR 125R
    tatlıhız kesiciyi 11.500 e nasıl aldınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler