Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben askerliğimi gaziantep/islahiye de yaptım ..asıl görev yerim ise hakkari /şemdilliydi.. benim bi bölük komutanım vardı.. çok severdim benide çok severdi... çünkü yüze herşeyi söylerdim..
    ömrüm boyunca unutamayacağım bir sözü vardı.. ve halada her aklıma geldiğinde sözün harbiliğini anlarım... söz şu:

BAHANE GÖT GİBİDİR, DÜNYADAKİ TÜM İNSANLARDA VARDIR

---------- Post added at 13:56 ---------- Previous post was at 13:54 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bırak bu işleri de ne zaman 250 cc rezink alıyoz
    kanka 250 cc sınıfına rezing diye binenlere ve onunla gazlayanlara allah sabır versin...
    ben 600 rr ı bırakmışım ,250 de ne...... ama naked dersen tamam..... ona varım..ınazumayı bekliyorum zaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben askerliğimi gaziantep/islahiye de yaptım ..asıl görev yerim ise hakkari /şemdilliydi.. benim bi bölük komutanım vardı.. çok severdim benide çok severdi... çünkü yüze herşeyi söylerdim..
    ömrüm boyunca unutamayacağım bir sözü vardı.. ve halada her aklıma geldiğinde sözün harbiliğini anlarım... söz şu:

BAHANE GÖT GİBİDİR, DÜNYADAKİ TÜM İNSANLARDA VARDIR
    kanka göt falan ayıp oluyor ama haberin olsun
    sen hayatta tanıdığım gerçekten saygılı insanlardan birisin o yüzden sana söylenenlerin sana haksızlık olduğu düşünüyorum ve bunları sana söyleyenler le bir daha görüşmemen taraftarıyım
    ama işte eşşek kadar adamsın kendi kararlarını kendin vermen lazım kanka 28 yaşında adama akıl vermek bana yakışmaz hadi 18 yaşında olsan akılda verirdim ama boşver
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka göt falan ayıp oluyor ama haberin olsun
    sen hayatta tanıdığım gerçekten saygılı insanlardan birisin o yüzden sana söylenenlerin sana haksızlık olduğu düşünüyorum ve bunları sana söyleyenler le bir daha görüşmemen taraftarıyım
    ama işte eşşek kadar adamsın kendi kararlarını kendin vermen lazım kanka 28 yaşında adama akıl vermek bana yakışmaz hadi 18 yaşında olsan akılda verirdim ama boşver
    yok kanka bunun yaşla başla ilgisi yok...
    tecrübenin yaşı olmaz... bunlar bizim için tecrübe... boşver... inan mt sitesini bir iki arkadaşla yazışmak gırgır yapmak için kullanıyorum.. neyse ben kaçar..
    bizraz cips yapayım..... sen rahatça piizlen diye...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kanka bunun yaşla başla ilgisi yok...
    tecrübenin yaşı olmaz... bunlar bizim için tecrübe... boşver... inan mt sitesini bir iki arkadaşla yazışmak gırgır yapmak için kullanıyorum.. neyse ben kaçar..
    bizraz cips yapayım..... sen rahatça piizlen diye...
    kanka bak son zamanlarda patatesler kabuklu geliyor başlatma pamela ya he
    adam gibi soy şu patatesleri

---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:03 ----------

kanka inzuma çok teknolojik bi alet ama bence tasarım yok hiç beğenmedim hem suzuki parça fiyatları beni aşabilir ben alırsam 600f veya fz 8 olabilir farklı tarz ama ses istiyorum kanka gazı açtın mı vuvvvvvvvvv

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    fatih ER 5 nasıl ??
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih ER 5 nasıl ??
    Abi sonuçta kawa eğer bakımlı ise güzel motor sesi de tatmin eder yanlış bilmiyorsam 1992 den beri aynı motor kullaniliyor kendini kanıtlamış sağlam yani ama ben en500 un sesine hastayim yani enduro olarak 2. Eli bayA pahalı ama is yapar bence kle 500 de güzel yani

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Valla ybr dedikleri kadar varmış bunu deneyince öğrendim manisadan kuşadasına gittik toplam olarak yaklaşık 400-450 km yaptık gezmeler falan dahil motor tık demedi yeri geldi 125 le gittik hep sabit yeri geldi düşük viteste yüksek devir kullandık ee bi zorlan be arkadaş yok illa gaz ver gidecem diyor motor inşallah motorum yamaha ybr esd olur ama çok pahalı ya :(
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Gökalp iyi mal iyi para bunu hiçbir zamanı unutma ybr gercekte dillere destan olacak kadar sağlam

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    La gökalp Esd de aynı eski kasa ybr lerde
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizin neyinize inazuma gelin de size dürüm ısmarlıyayım da önünüzden yiyin topitop ybrciler

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin neyinize inazuma gelin de size dürüm ısmarlıyayım da önünüzden yiyin topitop ybrciler
    Valla ben açım yerim bi dürüm

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne cenesi düşük adamlarsınız ya 1 günde 10 sayfa konusulurmu ya hangi topige girsem ybr cilerin cenesi düşük diyorlar ....
    onlar kıskanıyorlar ybr cileri kendileri ancak motürlarının sorunlarını konuşuyolar.ybr ciler napsın motorda sorun problem olmayınca sohbet muhabbet...
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Len ekmek arası sen kendi ac karnını doyur ilk önce ben daha ye ni yedim kasar Li pide sana dedim gel Sakarya'ya islama köfte yedireyim ama gelmiyor sun kadrolu Apache

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm ağalar cümartesi günü lys sınavına gireceğim çalıştık emek ettik ygs gayet iyi geçti inşallah bu sınaVdada istediğim puanı alırsam çukurova hukuk yazıcam bana dua edin eğer kazanırsam yazın istanbuldayım sizi istediğiniz yerde yemeğe götürecem hem tanışırız kaynaşırız durmuş abi koray abi fatih abiler ramazan abi adem abi şenol abi dualarınızı bekliyorum
    dua edeyim de hukuk okumak kazanmaktan zordur haberin olsun ciğerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Len ekmek arası sen kendi ac karnını doyur ilk önce ben daha ye ni yedim kasar Li pide sana dedim gel Sakarya'ya islama köfte yedireyim ama gelmiyor sun kadrolu Apache
    pazar günü sakaryadan geçtim temde kaza olunca direksiyonu e5e çevirip akyazıdan bağlandım..çok şükür halimize aç değiliz götü çıplak değiliz

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Kanka pazar gunü İrfan abi de Sakarya ya gelmiş ama benim cemiyetim vardı gidemedim keske sen müsait bı zamanda gelsen de köfte yesek bende. Coktan beri yemedim

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dua edeyim de hukuk okumak kazanmaktan zordur haberin olsun ciğerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

pazar günü sakaryadan geçtim temde kaza olunca direksiyonu e5e çevirip akyazıdan bağlandım..çok şükür halimize aç değiliz götü çıplak değiliz
    sen et abi duanı ben kazanayımda hayırlısıyla baktım olmuyor bir yılda uzatırım bir yıl daha baba parası yerim acelem yok zaten okula 1 yıl erken başlamıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

benim motorun ön siperlik camı gıcırdıyor sürekli vidasıda sıkılmıyor ne yapayım ona ?

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen et abi duanı ben kazanayımda hayırlısıyla baktım olmuyor bir yılda uzatırım bir yıl daha baba parası yerim acelem yok zaten okula 1 yıl erken başlamıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

benim motorun ön siperlik camı gıcırdıyor sürekli vidasıda sıkılmıyor ne yapayım ona ?
    sök at o plastik cıvataları aynısının demir olanlarından al..sonumların dibine de plastikli pul at ses falan yapmaz..yaparsa da sök at ön siper camını

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Kanka pazar gunü İrfan abi de Sakarya ya gelmiş ama benim cemiyetim vardı gidemedim keske sen müsait bı zamanda gelsen de köfte yesek bende. Coktan beri yemedim
    pelùş ben evli barklı çok büyük miktarda borçlu bi adamım..bekarken olsaydı cehennemde mangal var desen motora biner gelirdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben açım yerim bi dürüm
    dürüm kolay yanına da acılı şalgam off mis olur misss

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka pazar günü mangal olmazdı ama sen gelecem de yakarız ayıpsın yani hemde eşme de

esme falan bilmem olum ben, bi pazarım var deli gibi çalışıyorum acil yüklü miktarda nakite dönmem lazım şu işlerimi halletsem hanımı da alıp bi hafta çıkıp gezecem valla

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abisi eşme sapanca gölü kenarında enfes bi sahile sahip bi köy her zaman kapım açık sana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler