Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ulen gene giydireren giydirene amma ambians oldu hee
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende beklemiosn dua galiba ben genede dua mı ettim Reizzz kardeş çünkü bende giriom sınava ;D. Hayırlısı olsun bakalım emeklerimizin karşılığını alacağız hayırlısıyla bende çukurova üniv çok seviyorum çok büyük ve manzara süper. Ama Adana da uzun süre yaşadığım için sıcağından bıktım şu an İzmir deyim ya ankara ya istanbul izmir dende bıktım ama olmadı izmir İnşaat istiyorum :D. Kalemin doğruyu işaretlesin xD

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibibik1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende beklemiosn dua galiba ben genede dua mı ettim Reizzz kardeş çünkü bende giriom sınava ;D. Hayırlısı olsun bakalım emeklerimizin karşılığını alacağız hayırlısıyla bende çukurova üniv çok seviyorum çok büyük ve manzara süper. Ama Adana da uzun süre yaşadığım için sıcağından bıktım şu an İzmir deyim ya ankara ya istanbul izmir dende bıktım ama olmadı izmir İnşaat istiyorum :D. Kalemin doğruyu işaretlesin xD
    ismini bilmediğim için yazmadım yoksa herkesin duasına ihtiyacım var inşallah sende gidersin istediğin yere adanaya gelirsen görüşürüz inşallah

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler allah size hayırlı bi iş nasib etsin dualarımız sizinle
    inş istediğiniz bölümleri kazanırsınız da koray abiniz gibi patates soymazsınız
    veya delioğlan durmuş gibi apache olmazsınız

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm ağalar cümartesi günü lys sınavına gireceğim çalıştık emek ettik ygs gayet iyi geçti inşallah bu sınaVdada istediğim puanı alırsam çukurova hukuk yazıcam bana dua edin eğer kazanırsam yazın istanbuldayım sizi istediğiniz yerde yemeğe götürecem hem tanışırız kaynaşırız durmuş abi koray abi fatih abiler ramazan abi adem abi şenol abi dualarınızı bekliyorum
    Hakkında hayırlısı olursun reiz kardeş
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler allah size hayırlı bi iş nasib etsin dualarımız sizinle
    inş istediğiniz bölümleri kazanırsınız da koray abiniz gibi patates soymazsınız
    veya delioğlan durmuş gibi apache olmazsınız
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkında hayırlısı olursun reiz kardeş
    sağolun allah sizlerede istediğiniz işlerde çalışmayı nasip etsin

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    @Reizzz hadi istedigin yere girersin inş

Ne cenesi düşük adamlarsınız ya 1 günde 10 sayfa konusulurmu ya hangi topige girsem ybr cilerin cenesi düşük diyorlar ....
    ghostcorc bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    ulen gene giydireren giydirene amma ambians oldu hee
    ambians değil o bikerem AMBULANS (118-80 reklamı)

---------- Post added at 12:22 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

sağolun allah sizlerede istediğiniz işlerde çalışmayı nasip etsin
    Amin -şahsen kendi adıma konuşayım- Ben işimi buldum 15 yıldır çalışıyorum Allah bana artık hayırlısıyla emekli olmayı nasip etsin ki rahat rahat gazlayam
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abicim bizden istediğimiz iş yerleri seçme şansı geçti ama iyi dileklerin için tşk..
    ama şöyle bi durum da var öss lys lgs ales gibi sınavlarA GİRİP sonra hayatında bu sınavlara hiç girmemiş bi adamın emrinde çalışmakta var yani dünyanın adaleti yok illa okudunuz diye büyük adam olamıyor bazı insanlar ama okumak gerçekten güzel birşey keşke bende okuyup asker olsaydım
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Reizzz hadi istedigin yere girersin inş

Ne cenesi düşük adamlarsınız ya 1 günde 10 sayfa konusulurmu ya hangi topige girsem ybr cilerin cenesi düşük diyorlar ....
    sağol inşallah sende girersin istediğin yere

Motosikleti
    crf 1000L + dio

Amin -şahsen kendi adıma konuşayım- Ben işimi buldum 15 yıldır çalışıyorum Allah bana artık hayırlısıyla emekli olmayı nasip etsin ki rahat rahat gazlayam
    aga millet birbirinden 150km uzakta olsada kavga etmeyi başarıyor ya harbiden hayret ediyorum

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Valla lazım olucak daha tam iş hayatına en az 2 sene okucam dogrudan geciş hakkım oldugu için ..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

abicim bizden istediğimiz iş yerleri seçme şansı geçti ama iyi dileklerin için tşk..
    ama şöyle bi durum da var öss lys lgs ales gibi sınavlarA GİRİP sonra hayatında bu sınavlara hiç girmemiş bi adamın emrinde çalışmakta var yani dünyanın adaleti yok illa okudunuz diye büyük adam olamıyor bazı insanlar ama okumak gerçekten güzel birşey keşke bende okuyup asker olsaydım
    ben okumayı sevsiğimi pek söyleyemem açıkçası ama hayat şartları böyle gerektiriyor durumumuz şuan iyi çokşükür ama garantisi yok onun için iyi bir bölüm bitirip kendi işimin başına geçmek istiyorum hukuk bitirirsem babam büro açar yaparım avukatlığımı tutturamazsam hakimlik savcılık mali müşavirlik bunların birine geçmeye çalışırım yani bir şekilde yolumu bulurum diye düşünüyorum hayırlısı olsun

inşallah buralarada gelirsin artık emekli olunca

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    koray kankam nerdesin sana giydircell hattından ulaşamıyorum

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    selamın aleyküm ağalar cümartesi günü lys sınavına gireceğim çalıştık emek ettik ygs gayet iyi geçti inşallah bu sınaVdada istediğim puanı alırsam çukurova hukuk yazıcam bana dua edin eğer kazanırsam yazın istanbuldayım sizi istediğiniz yerde yemeğe götürecem hem tanışırız kaynaşırız durmuş abi koray abi fatih abiler ramazan abi adem abi şenol abi dualarınızı bekliyorum
    Gözüm dualarımız hep sizinle "cuma günleri ekstra dua edilir"şaka bir yana Mustafa kardeşim allah her ne istiyorsanız onun size en iyisini versin inşallah .
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    koray kankam nerdesin sana giydircell hattından ulaşamıyorum
    buradayım kanka.. giydircell bazen çekmiyo... yeni hat ya ondan.... neyse dünyada ölümden başkası yalan...
    bundan sonra sadece senle giydir beni programına katılcam...
    anlamadığım bişeyler var ama hayırlısı... kimseye haddinden fazla değer vermeyeceksin.... yukarıda yazılanla ilgisi yok ..genel konuşuyorum..
    zaten şenol abi sabah aradı konuştuk sıkıntı yok.

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözüm dualarımız hep sizinle "cuma günleri ekstra dua edilir"şaka bir yana Mustafa kardeşim allah her ne istiyorsanız onun size en iyisini versin inşallah .
    çok sağol abi yarın bana ekstradan bir dua edersin artık bende sana dua edecem Allah sana bir hayabusa nasip etsin diye

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buradayım kanka.. giydircell bazen çekmiyo... yeni hat ya ondan.... neyse dünyada ölümden başkası yalan...
    bundan sonra sadece senle giydir beni programına katılcam...
    anlamadığım bişeyler var ama hayırlısı... kimseye haddinden fazla değer vermeyeceksin.... yukarıda yazılanla ilgisi yok ..genel konuşuyorum..
    zaten şenol abi sabah aradı konuştuk sıkıntı yok.
    kanka bana istediğini giydirebilirsin sıkıntı yok
    ama fazla giydirme hava sıcak pişerim sonra
    senide yeni programı ma kayıt ediyorum ara beni giydir bana
    V@R@D£R0 bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka bana istediğini giydirebilirsin sıkıntı yok
    ama fazla giydirme hava sıcak pişerim sonra
    senide yeni programı ma kayıt ediyorum ara beni giydir bana
    aynen kanka beni üye yap... giygir beni programın ismi.. giydirbeni@hotmail.co.uk iletişim mail adresi.. gsm op. giydircell : 1-2-3 ler yaşasın türkler ok..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen kanka beni üye yap... giygir beni programın ismi.. giydirbeni@hotmail.co.uk iletişim mail adresi.. gsm op. giydircell : 1-2-3 ler yaşasın türkler ok..
    kanka bırak bu işleri de ne zaman 250 cc rezink alıyoz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler