Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    07arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City
    Selâmü aleyküm arkadaşlar benim ybrde 2. vitese geçmeme sorunu başladı. ışıklarda falan kalkışlarda 2. vitese geçereken boşta kalıyo neden olabilir sizce gaza fazlamı yükleniyorum acaba. Pek sanmıyorum 1 sendir motoru aynı kullanıyorum. daha önce sorun yoktu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 07arda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selâmü aleyküm arkadaşlar benim ybrde 2. vitese geçmeme sorunu başladı. ışıklarda falan kalkışlarda 2. vitese geçereken boşta kalıyo neden olabilir sizce gaza fazlamı yükleniyorum acaba. Pek sanmıyorum 1 sendir motoru aynı kullanıyorum. daha önce sorun yoktu
    bazen benimkide öyle oluyor iyi çekmiyorsun diyorlarda ben 30 senelik minsk marka motora 150 kg odun yükleyip onu dağdan getiriyorum debriyaj odun vites zaten geçmiyor onu çekmeye alışık olduğumdan iyi çekememe gibi bir durumum yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Alıntı wertcvb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kardeşim bende buralıyım 19 aralık spor salonu var orda ikamet ediyorum..kısmetse birgün tanışırız
    inşallah abi spor salonunu biliyorum orda oturan tanıdıklarım var tanışırız inşallah

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 07arda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites pedalın gevşemiştır..cıvatasına biraz teflon bant sar gevşemesın..sökmüsken de pedalı bir diş aşağı tak çok daha rahat edersin

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Abiler kararsız kaldım motor arayısları içersindeyim

Tvs mi Ybr mi

Altın elbiseli adam bu soruyu sormayın kan cıkar demişti ama
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tvs mi Ybr mi

Kardeşim kusura bakma senin motor almaya falan niyetin yok dost acı söyler...Kaç gündür bakıyorum ona bişey dersin buna bişey dersin gene ybr yi ağzindan düşürmezsin bırak bari milleti oyalama cevap bekleyen bi dünya soru var kendinle uğraştırma milleti...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kusura bakma senin motor almaya falan niyetin yok dost acı söyler...Kaç gündür bakıyorum ona bişey dersin buna bişey dersin gene ybr yi ağzindan düşürmezsin bırak bari milleti oyalama cevap bekleyen bi dünya soru var kendinle uğraştırma milleti...

Düşüncenize saygılıyım sahsi fikriniz yorumunuz içinde Tsk ederim arıyorum daha ne alıcagıma karar fln veremedimden yardım istiyorum
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Tvs mi Ybr mi

kesinlikle tvs al ybr esd ler beş para etmez motor o depodaki grenajlar falan kaza yapınca kırılsın diye yapılmış tvs de onlar var ama onlar kırılsın diye yapılmamış sen en iyisi tvs al
    sedat_57, TheAzReaL07 ve m3hm3tozc4n bunu beğendiler.

Motosikleti
    2000 ford
    Düşüncenize saygılıyım sahsi fikriniz yorumunuz içinde Tsk ederim arıyorum daha ne alıcagıma karar fln veremedimden yardım istiyorum
    Bana kalırsa gerekli yardımlar fazlasıyla yapildı hala ısrar ederek neyin peşindesiniz onu anlayamadım herşey ortada bence artık abartmayın işin şeyi çıkıyor bi noktadan sonra..

Motosikleti
    Neyse soru sormam hataydı zaten!! Ybr hakkındaki düşüncelerim hala aynı 2010 dan sonra bozdu.

tamamdır 2010dan sonra ybr bozdu ben az önce 72bin kmde 2011 model gördüm daha motoruna anahtar değmemıs..yamaha çok bozdu çok ama servislerin işini bozdu..
    sos112, ghostcorc ve maxi97 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2000 ford
    Neyse soru sormam hataydı zaten!! Ybr hakkındaki düşüncelerim hala aynı 2010 dan sonra bozdu.
    kaç tane ybr eskittinde bu kanıya vardın yoksa gece gündüz forumlarda milleti fıtık ederek mi bu kanıya vardın..Altin çamura düşse yine altındır kendini bilmez birinin söylediği 2 cümleyle bu motoru sarsamazsın senin gibilere çin mali bile çok dostum.. beğenmedin modelin topiğine takılma
    TheAzReaL07 ve maxi97 bunu beğendiler.

tamam işte alma sen ybr alırsan ben satarım zaten sen git iyi bildiğini al

Motosikleti
    kaç tane ybr eskittinde bu kanıya vardın yoksa gece gündüz forumlarda milleti fıtık ederek mi bu kanıya vardın..Altin çamura düşse yine altındır kendini bilmez birinin söylediği 2 cümleyle bu motoru sarsamazsın senin gibilere çin mali bile çok dostum.. beğenmedin modelin topiğine takılma

Arkadasım benim senin fikirlerine saglılı oldugun kadar seninde fikirlerime saygılı olmanı beklerim. Yamaha her modeli ayrı gzeldir 2004-2010 arası zevkler ve renkler tartısılmaz deyilmi motoru sarsmak niyetinde deyilim Motor güzel fakat eski kasaları daha güzel bunu demek istiyorum. Senin gibilere deyipde küçük düşürme kimseyi daha cok söylenecek söz var kac motor eskittin lafına gelirsek ilk motorum olucagı için o kadar üstüne düşüyorum ama hata yapmısım yazmakla O cin malı bile fazla lafına söylenicek cok iyi bi lafım vardı ama ben birsey demicem ...

Motosikleti
    2000 ford
    Arkadasım benim senin fikirlerine saglılı oldugun kadar seninde fikirlerime saygılı olmanı beklerim. Yamaha her modeli ayrı gzeldir 2004-2010 arası zevkler ve renkler tartısılmaz deyilmi motoru sarsmak niyetinde deyilim Motor güzel fakat eski kasaları daha güzel bunu demek istiyorum. Senin gibilere deyipde küçük düşürme kimseyi daha cok söylenecek söz var kac motor eskittin lafına gelirsek ilk motorum olucagı için o kadar üstüne düşüyorum ama hata yapmısım yazmakla O cin malı bile fazla lafına söylenicek cok iyi bi lafım vardı ama ben birsey demicem ...
    eski kasalarada cılız diye b.k atardın kardeşim sen eminim buna adam çağa ayak uydurdu daha kaslı motor görünümü verdi gene yaranamadı sahibinden de 85 binde ybr var kuryetelde çalışan birisi bi ara bakalım kaç kere motor açılmış neler değişmiş bi bilgi al..kagit üzerinde ahkam kesme bana...söyleyecegini söyle özelim acık benim telefon numaramda yazıyo içinde kalmasın..
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

Motosikleti
    eski kasalarada cılız diye b.k atardın kardeşim sen eminim buna adam çağa ayak uydurdu daha kaslı motor görünümü verdi gene yaranamadı sahibinden de 85 binde ybr var kuryetelde çalışan birisi bi ara bakalım kaç kere motor açılmış neler değişmiş bi bilgi al..kagit üzerinde ahkam kesme bana...söyleyecegini söyle özelim acık benim telefon numaramda yazıyo içinde kalmasın..

Ybr saglam ona sözüm yok sadece beyenmedigimi söyledim deyilmi ben diyorum 2010 dan sonraki modellerini beyenmiyorum sen diyorsun kac kere acılmıs motor al bak diye..Gereksiz bi konu rahatsız oluyorsan 1 cümleyle söyleyip polemik yarartmaman gereklidi.Yardımcı olucak bir cok kişi vardır burda Sen haricc !!

Motosikleti
    2000 ford
    Ybr saglam ona sözüm yok sadece beyenmedigimi söyledim deyilmi ben diyorum 2010 dan sonraki modellerini beyenmiyorum sen diyorsun kac kere acılmıs motor al bak diye..Gereksiz bi konu rahatsız oluyorsan 1 cümleyle söyleyip polemik yarartmaman gereklidi.Yardımcı olucak bir cok kişi vardır burda Sen haricc !!
    ben 2010 dan sonra bozdu deyince motor mekanik görünüm herşeyi anlıyorum belli bişey çağriştirmiyor.. emin ol sadece cevap vermiş olmak için cevap aliyorsun..senin uzaktan uzaga soru sordugun adamlarla ben karşılıklı çay kahve içiyorum kimin ne oldugunu konuşuyoruz biz sen canını sıkma

Motosikleti
    ben 2010 dan sonra bozdu deyince motor mekanik görünüm herşeyi anlıyorum belli bişey çağriştirmiyor.. emin ol sadece cevap vermiş olmak için cevap aliyorsun..senin uzaktan uzaga soru sordugun adamlarla ben karşılıklı çay kahve içiyorum kimin ne oldugunu konuşuyoruz biz sen canını sıkma
    Ben onu kastetmiyorum işte Dıs aksam (Plastik-Karanaj) Olarak konusuyorum motor gene ybr motoru ona dicek lafım yok saglam -Neyse kavgaya gerek yok yanlıs anlasıldıysam özür dilerim.

Motosikleti
    Touring
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen benimkide öyle oluyor iyi çekmiyorsun diyorlarda ben 30 senelik minsk marka motora 150 kg odun yükleyip onu dağdan getiriyorum debriyaj odun vites zaten geçmiyor onu çekmeye alışık olduğumdan iyi çekememe gibi bir durumum yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

inşallah abi spor salonunu biliyorum orda oturan tanıdıklarım var tanışırız inşallah
    herzaman beklerim kardeş

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    sen YAMAHA YBR 125 ESD alma git TVS al çünkü YBR almak bir tutku işidir bir gönül işidir tatlı bir arkadaşlığın şiddetli bir aşkın başlangıcıdır onun üzerine oturup özgür olduğunu uçtuğunu ayaklarının yerden kesildiğini hissetmek duyguların en güzelidir çünkü bu ruh halindeyken seni birazcık dahi rahatsız edip huzurunu bozmaz onun üzerindeyken yolu sen değil o belirler çünkü üzerindeyken kendinden geçersin o yüzden sende bu ruh halini göremediğimden sen git TVS al Biz YBR cileride rahat bırak TVS topiğinde takıl...
    sedat_57 ve TheAzReaL07 bunu beğendiler.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

kovalamayın bebeyi yahu..bak canım ben sana yeni ybrnin kötü yanlarıni sayayım da öğren..koltuğu eski ybr ve cbfe göre biraz serttir 2 kişide sıkışıktır hele kuru kemik bi kıçın varsa 150kmyi aşınca yolculuğun kıçın acıyabilir..cılız, zayıf durur ama sürüşü apaçi gibi seni yormaz..120den yukarı çıkmaya kalkınca rüzgardan çok etkilenir ama 120ile giderken bırak tvsyi cbf bile ybrden daha fazla titrer..parça fiyatlarına gelince rakibi yok hem ben daha geçen gün resim koydum 2004 ybr 2012 tvsyi iple çekerken..azıcık akıllı mantıklı düşün öyle soru sor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler