Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan sanayi hava filtresi kullanan var mı? Orjinaline göre yakıtta çok etkiler mi?

Bu arada facebook grubuna bekleriz.

https://www.facebook.com/groups/yamahaybr125TR/
    ben genelde yan sanayi kullanıyorum. yakıtta performansta bir fark göremedim. yamaha türkiye insan gibi fiyatlar çekse tabii ki orjinali daha makbuldür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylaşıldı mı bilmiyorum ama artık beyaz ybr de var ama bence pek güzel olmamış
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...54532727/detay

Hayırlı günler, 2006 model ybr alicam cok kisa bi sure icinde motorun bugün icin evrak masrafi ne olur bana yardımcı olabilecek biri? Yakinlarda motor alisverisi yapmis biri yazarsa iyi olur :-)

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet daha önce paylaşıldı. Güzel olmuşta, sanki biraz sade olmuş gibi. Diğer renkler daha ciks duruyor.

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet daha önce paylaşıldı. Güzel olmuşta, sanki biraz sade olmuş gibi. Diğer renkler daha ciks duruyor.
    evet çok sade birkaç sticker falan olsa daha hoş olurdu

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Alıntı Jerry Scalet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler, 2006 model ybr alicam cok kisa bi sure icinde motorun bugün icin evrak masrafi ne olur bana yardımcı olabilecek biri? Yakinlarda motor alisverisi yapmis biri yazarsa iyi olur :-)
    plaka değişmezse ruhsat yaprağı için 90 tl civarı olması gerek plakada değişirse 200 falan oluyor zorunlu trafik sigortasıda en az 100 tl çıkar çok daha fazlada olabilir

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Bayii de gördüğüm kadarıyla 2013 kasalardan beyaz renk dışında hiç bir fark yok.Youtube'da izlemiştim,hangi ülke olduğunu hatırlamıyorum ama Tvs Apache gibi dijital ekranlı reklamı yapılıyordu 2014 model..Her yenilik en son Türkiye'ye geliyor...
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayii de gördüğüm kadarıyla 2013 kasalardan beyaz renk dışında hiç bir fark yok.Youtube'da izlemiştim,hangi ülke olduğunu hatırlamıyorum ama Tvs Apache gibi dijital ekranlı reklamı yapılıyordu 2014 model..Her yenilik en son Türkiye'ye geliyor...
    aynen öyle sticker değiştirip aynı moyosikleti satmaya devam ediyorlar elle tutulur hiçbir değişiklik yok hala 2004 yılındaki motoru kullanıyoruz

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet çok sade birkaç sticker falan olsa daha hoş olurdu

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

plaka değişmezse ruhsat yaprağı için 90 tl civarı olması gerek plakada değişirse 200 falan oluyor zorunlu trafik sigortasıda en az 100 tl çıkar çok daha fazlada olabilir
    100tl noter masrafı var birde.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100tl noter masrafı var birde.
    zaten o noterde verdiğimiz ruhsat yaprağı için trafikte para vermiyoruz diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyo olabilirim en son geçen yıl yapmıştım çünkü

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    zaten o noterde verdiğimiz ruhsat yaprağı için trafikte para vermiyoruz diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyo olabilirim en son geçen yıl yapmıştım çünkü
    Doğru hatırlıyorsun. Plaka değişmeyecekse, 102 lira noter ücreti + sigorta parası.
    cenkito bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru hatırlıyorsun. Plaka değişmeyecekse, 102 lira noter ücreti + sigorta parası.
    bu noter ücretide çaktırmadan yükseliyor 85 liradan başladı..2008 li yıllarda 250-300 tl falan ödeniyordu heralde notere..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu noter ücretide çaktırmadan yükseliyor 85 liradan başladı..2008 li yıllarda 250-300 tl falan ödeniyordu heralde notere..
    zamlanmayan ne kaldı....

beyaz ybr yi yakından görmek lazım... ne kadar hoş olmuş veya olmamış yakından bakınca belli olur...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamlanmayan ne kaldı....

beyaz ybr yi yakından görmek lazım... ne kadar hoş olmuş veya olmamış yakından bakınca belli olur...
    Ben alıyorum kısmetse Beyaz Ybr 1 haftaya gelir, diğer 2 renkten biraz farklı duruyor resimlerde İnşşALLAH güzeldir

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı siptar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben alıyorum kısmetse Beyaz Ybr 1 haftaya gelir, diğer 2 renkten biraz farklı duruyor resimlerde İnşşALLAH güzeldir
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin yamaha candır can...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağ ol
    Amin bütün sürücülere kaza bela vermesin.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı siptar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim,kazasız belasız inşallah..
    siptar23 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben genelde yan sanayi kullanıyorum. yakıtta performansta bir fark göremedim. yamaha türkiye insan gibi fiyatlar çekse tabii ki orjinali daha makbuldür.
    Eyvallah hocam tesekkür ederim.

Arkadaslar su 100 km'de 2.1-2.5 arası yakanlar nasıl tempoda sürüyorlar ? Tempolu ve yüksek devirli kullanımlarda 3 litreyi geçiyor benim ybr. 30.000 bakımında gerekli bakımları yapacagım gerci ama zaman zaman millet bu kadar yakarken ben niye cok yakıyorum diye sormadan edemiyorum.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Uğur ben 6-8 bin aralığında torkun ve gücün en yüksek olduğu aralıklta kullanıyorum, genelde tek kişiyim. Genel tüketimim 2.4 lt lerde geziniyor hep.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Alalı 2 ay falan oldu 460km deyim.Motul 10w40 yarı sentetik ile bir değişim yapma gibi bir niyetim var.1000km de tekrar yağ değişimi yapıcam.Bunu yapmaktaki sebep bana göre motor 2013 model ve koyulan yağ nerden baksanız 1.5yıllık bir yağ.Ne dersiniz böyle bir şeye gerek var mıdır?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ben ilk değişimi 500 km de yapmıştım, içindeki pislikler temizlensin diye, tercih size kalmış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler