Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahtan fiyatı öğrenmişim önceden, babaçi sende biraz destekli atsan belki şansın olurdu. Valla ne yalan söyliyim camdan 1 kere baktım karakızıma, gerçi kılıfında duruyor ama olsun Cuma günü hava güzel olursa ilk buluşmamızı yaşayacağız. babaçi bu 957 TL yi nereye yatıracağım ben?
    952 bu arada kaça aldn abi sormasi ayip cok uygun bi fiyata aldim demiştin tüm topik merakla bu sorunun cevabini bekliyorda
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

MTV hariç, nakit 3.500'e aldım.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Lucas hayırlı olsun dostum. güzel tercihin için kutlarım

arkadaşlar üzülerek ve sıkılarak bişey sormak isyiorum. motorumda bir problem var.

şanzumanından 1den 2ye geçişte ve sonraki her vites büyütmeden normalden fazla bir geçiş sesi (şakırtı) olduğunu düşünüyorum. 1den 2ye geçişte o aradaki BOŞ'luğu atlayabilmek için ses yapıyor onu biliyorum da. bu sefer 2ye geçişte dişli sesiyle beraber nasıl tarif etsem "cıjjj" diye bir ses daha çıkıyor. "çrakkk sesi ve aynı anda da "cıjj" diye bir ses çıkıyor. başına gelen ya da bilgisi olan arkadaşımız varmı aramızda ? yoksa başlık açimmi?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşlar üzülerek ve sıkılarak bişey sormak isyiorum. motorumda bir problem var.

şanzumanından 1den 2ye geçişte ve sonraki her vites büyütmeden normalden fazla bir geçiş sesi (şakırtı) olduğunu düşünüyorum. 1den 2ye geçişte o aradaki BOŞ'luğu atlayabilmek için ses yapıyor onu biliyorum da. bu sefer 2ye geçişte dişli sesiyle beraber nasıl tarif etsem "cıjjj" diye bir ses daha çıkıyor. "çrakkk sesi ve aynı anda da "cıjj" diye bir ses çıkıyor. başına gelen ya da bilgisi olan arkadaşımız varmı aramızda ? yoksa başlık açimmi?
    abi böyle garip garip sesler çikarmayin lütfen ya ybr bu bişeyi yok devam bs marşa
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benimkinde de benzer sorun devam ediyor.
    1'e, 1'den 2'ye atarken ve kalkışlarda falan ön dişliden tak diye vurdurma sesi geliyor.
    benimki daha ötmeyi öğrenmedi bjjj falan
    neden oluyor çözemedim. ama epey boşluk var çalışmazken 1. vitese alıyorum epey bir boşluk var.
    lütfen bir bakın ikimizin sorununa da.
    4

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    [QUOTE=sedat_57;1547395]
    Alıntı tarcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yıkamacıdaki resimlerde 90 lik lastik vardi bu lastigi takali daha 4-5 gün anca oldu resim yüklerim en kısa zamanda
    resimleri görmek isterim sedat kardeş,

Arkadaşlar bugün itibariyle siyah YBR'me kavuştum. Henüz kullanma fırsatım olmadı, ilk fırsatta kullanmaya başlayacağım. Motosikletimi aldığım Sirkeci Yıldız Ticaretteki, Fatih ve Metin beylere (isimleri yanlış hatırladıysam affetsinler) burada teşekkür etmeyi borç bilirim. Motosikleti hem uygun fiyatlı aldım, hem oldukça kibar ve ardı arkası gelmeyen sorularıma sevecenlikle cevap verdiler. İlk motosikletim olduğunu öğrenince, ricam üzerine eve getirmeye bile ellerinden geldikleri kadar yardımcı oldular. Fırsat bulursam resim çekip ekleyeceğim siteye de.
    Aklıma takılan bir konuda yardımcı olursanız sevinirim. MTV vergisini benim ödemem gerekiyormuş. Bu işlemi kaç gün içerisinde yapmam gerekiyor?
    Lucastorn, öncelikle hayırlı olsun,kaskın asvalt görmesin doğru motosiklet firmalarının çoğu mtv uyanıklığı yapıyor benimde başıma geldi,tescil tarihinden itibaren 1 ay süresi var sanırım bankadan,vergi dairesinden yatırabilirsin.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Sorunlar çoğalmış mı ne:D; benimde motoru aldığım ilk günden beri bi sorunum var bu sorun balatayı çok kullanmama sebep oluyor; sorun, ışıklarda durduğumda motoru boşa alıyorum, yeşil ışık yanınca vitesi bazen 1 e geçiremiyorum anca biraz motosikleti oynatınca vites geçmeye başlıyor; buda ışıklara gelince vitesi boşa almaktansa debriyaj sıkıp 1.viteste durmama sebebiyet veriyor; bu nedenle balatanın ömrü kısalıyor....

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    selam arkadaslar ankaradan aranıza katıldım, yakın bır zaman ybr almayı dusunuyorum ama bu mtv aklımı karsıtırdı simdi 3500 tl 12 taksıt anahtar teslım plaka ruhsat dahıl satın almayı dusunuyorum motorumu ancak bu fıyata MTV dahilmi degilmi anlamadım?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunlar çoğalmış mı ne:D; benimde motoru aldığım ilk günden beri bi sorunum var bu sorun balatayı çok kullanmama sebep oluyor; sorun, ışıklarda durduğumda motoru boşa alıyorum, yeşil ışık yanınca vitesi bazen 1 e geçiremiyorum anca biraz motosikleti oynatınca vites geçmeye başlıyor; buda ışıklara gelince vitesi boşa almaktansa debriyaj sıkıp 1.viteste durmama sebebiyet veriyor; bu nedenle balatanın ömrü kısalıyor....
    Bu tüm motosiklerde böyledir.

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkinde de benzer sorun devam ediyor.
    1'e, 1'den 2'ye atarken ve kalkışlarda falan ön dişliden tak diye vurdurma sesi geliyor.
    benimki daha ötmeyi öğrenmedi bjjj falan
    neden oluyor çözemedim. ama epey boşluk var çalışmazken 1. vitese alıyorum epey bir boşluk var.
    lütfen bir bakın ikimizin sorununa da.

ya bir bakın lütfen.
    4

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    arkadaşım en iyisi biz kendimiz söküp bakam ön taraflara. kimsede bizim dertten yok
    [B][COLOR="DarkGreen"]GÖZÜNÜ KORUMAYANIN GÖNLÜ KARIŞIK OLUR[/COLOR][/B]

kartal83_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YBR 125
    slm ybr ciarkadaşlar 2008 siyah la bende aranızdayım herkese merhaba

Motosikleti
    Alıntı kartal83_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun arkadasım güle güle kazasız belasız dikkatli kullan bende 2008 model alcam ama mavi dısında renk bulamadım sanslısın

Hoşgeldiniz. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Motosikleti
    YBR 125
    o bendede oluyor bazen ama çokta sorun etmiyorum.

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun diyelim

evet mtv vergisi sana ait yanlış hatırlamıyorsam 952 tl idi
    arkadasım neden dalga geciyorsunuz milletle 32 tl motorlu tasıtlar vergisi varmıs

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım neden dalga geciyorsunuz milletle 32 tl motorlu tasıtlar vergisi varmıs
    yeni almış ya azıcık korkutalım dedik

ama fazla sallamadan mütevellit pek yemedi sanırsam
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    YBR 125
    merhaba hoş geldin

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Dostum bilmeden aslında doğru olanı yapıyorsun
    Kırmızı ışıklardayken birinci vites takılı her an harekete hazır bi şekilde beklemek lazım aslında

Bu arada önceleri forumda muhabbeti geçmişti ybrye uygun kros lastiği gibisinden bir lastik var mı diye

Bu ybryi daha onceden de görmüştüm ama fotosunu çekmek aklıma gelmemişti Bu seferkinde lastiğin fotosunu çektim.Fotoğraftan pek anlaşılmıyor ama bayağı iri duruyor lastik ..

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Arkadaşlar bugün itibariyle siyah YBR'me kavuştum. Henüz kullanma fırsatım olmadı, ilk fırsatta kullanmaya başlayacağım. Motosikletimi aldığım Sirkeci Yıldız Ticaretteki, Fatih ve Metin beylere (isimleri yanlış hatırladıysam affetsinler) burada teşekkür etmeyi borç bilirim. Motosikleti hem uygun fiyatlı aldım, hem oldukça kibar ve ardı arkası gelmeyen sorularıma sevecenlikle cevap verdiler. İlk motosikletim olduğunu öğrenince, ricam üzerine eve getirmeye bile ellerinden geldikleri kadar yardımcı oldular. Fırsat bulursam resim çekip ekleyeceğim siteye de.
    Aklıma takılan bir konuda yardımcı olursanız sevinirim. MTV vergisini benim ödemem gerekiyormuş. Bu işlemi kaç gün içerisinde yapmam gerekiyor?
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah....
    By Hirkil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler