Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi katkısına ihtiyaç duymazsın

motor kaç kere yeniden toplandı
    By Hirkil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    tabi katkısına ihtiyaç duymazsın

motor kaç kere yeniden toplandı
    motor kısmına anahtar degmedi abi aşk olsun kalbimi kiriyosun
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    YBR125_09
    cümleten hayırlı akşamlar.

bugün ilk 500 bakımına gittik.castrol 10-40 koydular her ne kadar ben 15-40 koyalım diye israr etsemde fayda etmedi..bide ngk iridyum buji aldım ama onu 1000km bakımında takmayı düşünüyorum sizce hemen takimmi yoksa bekleyimmi?
    En İyi Motorcu Hala Yaşayandır...[U][/U]

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Predatör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten hayırlı akşamlar.

bugün ilk 500 bakımına gittik.castrol 10-40 koydular her ne kadar ben 15-40 koyalım diye israr etsemde fayda etmedi..bide ngk iridyum buji aldım ama onu 1000km bakımında takmayı düşünüyorum sizce hemen takimmi yoksa bekleyimmi?
    secim senin ister hemen tak ister elindeki bujiyi tamamen kullan bir bujinin ortalama ömrünü 6-7 bin diye duymuştum ben 5 binde bir degiştiiyorum zaten 5 liralik bişey bu arada ne kadar tuttu bakim ücreti

Motosikleti
    YBR125_09
    bakım ücreti almadılar sadece yagın parasını verdim 10TL.bakalım çok fark olacakmı onu merak ediyorum aslında...

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    secim senin ister hemen tak ister elindeki bujiyi tamamen kullan bir bujinin ortalama ömrünü 6-7 bin diye duymuştum ben 5 binde bir degiştiiyorum zaten 5 liralik bişey bu arada ne kadar tuttu bakim ücreti
    10 bin gidiyo buji tabi kaliteli olması şartı ile ...
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Predatör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakım ücreti almadılar sadece yagın parasını verdim 10TL.bakalım çok fark olacakmı onu merak ediyorum aslında...
    iridiyum buji tek silindirli motorlarda pek fark etmez diyolardi ama bakalim

Motosikleti
    YBR125_09
    iridiyum buji tek silindirli motorlarda pek fark etmez diyolardi ama bakalim
    denedikten sonra görecez hocam artık.

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    [QUOTE=sedat_57;1545312]hacı bu hafta sonu 3 günlük bi tatiğlimiz var 1000 km yapmayi düşünüyorum bakalimdavet edersen eskişehire gelebilirm

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sen varsın herhalde yan sanayi kullanan, sağol kardeşim.
    ama yine kararsızım. yokmu başka kullanan[/QUOTamortisörlerden bi sorun yasacagini sanmam yan sanayi konusunda ben yan sanayi bi çok üürün kullandim tavsiyelim motorun içinden bi parca alacaksan mutlaka orjinal almaya gayret ama mesela amortisör alacaksin orjinal olmasada olur amortisör yüzüne yolda kalmazsin

Tarcan arkadasinin sorusunada cevap vereyim kendim şu an 100 lük bi arka lastik kullaniyorum ön dişli 15 olmasina ragmen pek güç kaybi olmadi illaki olmuştur ama bunu ben hissedemedim zatan 90 lik bi lastkle 100 lük lastik arasinda cok bi fark yok 100 lük lastigi güvenle kullana bilirsin 110 luk nasil olur o konuda bi bilgim yok 110 lugunda cok yoracagini düşünmüyorum

abi jikle sürekli açik kaldigi zaman kendi kendine yükselir 10 binlere çikmasa bile 5-6 bin devire çikabilir tai bu devirlere yükselmesi 20-25 dk ve üzeri zamanlarda olur sabahlari 3.3-5 4 e gelmesini beklemeden jikleyi kapatabilirsin

artık hava filtresinin temizlenme zamani gelmiş birde rölenti biraz düşük

başka sorusu olan
    cevap için teşekkür ederim sedat senin motorum resimini görmüştüm forumda yıkamacıda galba arka lastiğin 100 lükse gayet makul bence tok duruyodu,110 kullanan yok galba forumda ...,?

garomir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Yamaha XJ6 Diversion S
    Cevap için teşekkürler arkadaşlar. Fakat yeni çıktı zaten servisten motor. Sanırım tek geriye rolanti kalıyor.

Motosikleti
    2000 ford
    [QUOTE=tarcan;1546503]

cevap için teşekkür ederim sedat senin motorum resimini görmüştüm forumda yıkamacıda galba arka lastiğin 100 lükse gayet makul bence tok duruyodu,110 kullanan yok galba forumda ...,?
    Yıkamacıdaki resimlerde 90 lik lastik vardi bu lastigi takali daha 4-5 gün anca oldu resim yüklerim en kısa zamanda

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    [QUOTE=sedat_57;1547395]
    Alıntı tarcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yıkamacıdaki resimlerde 90 lik lastik vardi bu lastigi takali daha 4-5 gün anca oldu resim yüklerim en kısa zamanda
    şu geniş taban radial lastikli resimleri yolla bakalım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Arkadaşlar bugün itibariyle siyah YBR'me kavuştum. Henüz kullanma fırsatım olmadı, ilk fırsatta kullanmaya başlayacağım. Motosikletimi aldığım Sirkeci Yıldız Ticaretteki, Fatih ve Metin beylere (isimleri yanlış hatırladıysam affetsinler) burada teşekkür etmeyi borç bilirim. Motosikleti hem uygun fiyatlı aldım, hem oldukça kibar ve ardı arkası gelmeyen sorularıma sevecenlikle cevap verdiler. İlk motosikletim olduğunu öğrenince, ricam üzerine eve getirmeye bile ellerinden geldikleri kadar yardımcı oldular. Fırsat bulursam resim çekip ekleyeceğim siteye de.
    Aklıma takılan bir konuda yardımcı olursanız sevinirim. MTV vergisini benim ödemem gerekiyormuş. Bu işlemi kaç gün içerisinde yapmam gerekiyor?

Motosikleti
    2000 ford
    [QUOTE=babaçi;1547506]

şu geniş taban radial lastikli resimleri yolla bakalım
    resmi çekeyim yollarim

Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün itibariyle siyah YBR'me kavuştum. Henüz kullanma fırsatım olmadı, ilk fırsatta kullanmaya başlayacağım. Motosikletimi aldığım Sirkeci Yıldız Ticaretteki, Fatih ve Metin beylere (isimleri yanlış hatırladıysam affetsinler) burada teşekkür etmeyi borç bilirim. Motosikleti hem uygun fiyatlı aldım, hem oldukça kibar ve ardı arkası gelmeyen sorularıma sevecenlikle cevap verdiler. İlk motosikletim olduğunu öğrenince, ricam üzerine eve getirmeye bile ellerinden geldikleri kadar yardımcı oldular. Fırsat bulursam resim çekip ekleyeceğim siteye de.
    Aklıma takılan bir konuda yardımcı olursanız sevinirim. MTV vergisini benim ödemem gerekiyormuş. Bu işlemi kaç gün içerisinde yapmam gerekiyor?
    Bu gece ;uyku tutmaz artık ben ilk aldigimda sıfır almadigim halde ik 1 hafta rahat uyuyamamiştim

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun diyelim

evet mtv vergisi sana ait yanlış hatırlamıyorsam 952 tl idi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    2000 ford
    hayırlı olsun diyelim

Hevesi kuraginda kalacak adamin yahu birden söylenirmi

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    hayırlı olsun diyelim

yüreğine indireceksiniz adamın

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen söylememek gerekirdi

Motosikleti
    Comet
    Hevesi kuraginda kalacak adamin yahu birden söylenirmi
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ula bi durun çaktırmayın

fazlamı salladım ne

Allahtan fiyatı öğrenmişim önceden, babaçi sende biraz destekli atsan belki şansın olurdu. Valla ne yalan söyliyim camdan 1 kere baktım karakızıma, gerçi kılıfında duruyor ama olsun Cuma günü hava güzel olursa ilk buluşmamızı yaşayacağız. babaçi bu 957 TL yi nereye yatıracağım ben?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler