Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Aranıza bende katıldım ybr ciler işte benim boncuğum

HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranıza bende katıldım ybr ciler işte benim boncuğum

haYIRLI OLSUN..ALLAH KAZA BELA GÖSTERMESİN... TEKERİN DÜĞZ BASSIN....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    keşke resimleri biraz daha büyük yükleseymişsin dostum zorlandık biraz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 PM ----------

ön koruma demiride cok güzelmiş chevrolet tamponu gibi satılık mıbenim dayinin yanina bi kardeş getireyim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Merhaba arkadaşlar, linkini verdiğim konuda görebileceğiniz gibi, bugün motosikletten düştüm. Neyse ki bende birşey yok.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1577451

Bahsettiğim gibi, sağ sinyal verince gösterge sürekli yanıyor, sağ ön sinyalım çalışmıyor ve sağ arka sinyalim sürekli yanıyor. Farımda sıyrılma ve ön rüzgarılık camımda çatlama var. Uygun zamanda servise götürüp baktırmayı ve yaptırmayı düşünüyorum. Sağolsun beni gören motorcu arkadaş motoru kontrol etti ve bir sorun olmadığını söyledi. Benim motor düştükten sonra nelere dikkat etmem gerekir, nerelerine daha dikkatli bakmam gerekir, yardımcı olursanız sevinirim.

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    motorun nerelerine bakmaktan önemlisi neden düştüğün.. motor halledilir birşekilde ama neden düştüğünü çözemezsen allah korusun tekrar düşersin. eğitim şart .. eğer eğitim alamıyorsan sitelerde virajla ilgili yazıları okumalısın.. tanırsın sen beni daha dün tanıştık değilmi

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, linkini verdiğim konuda görebileceğiniz gibi, bugün motosikletten düştüm. Neyse ki bende birşey yok.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1577451

Bahsettiğim gibi, sağ sinyal verince gösterge sürekli yanıyor, sağ ön sinyalım çalışmıyor ve sağ arka sinyalim sürekli yanıyor. Farımda sıyrılma ve ön rüzgarılık camımda çatlama var. Uygun zamanda servise götürüp baktırmayı ve yaptırmayı düşünüyorum. Sağolsun beni gören motorcu arkadaş motoru kontrol etti ve bir sorun olmadığını söyledi. Benim motor düştükten sonra nelere dikkat etmem gerekir, nerelerine daha dikkatli bakmam gerekir, yardımcı olursanız sevinirim.
    Hiç bi yerine baktirmana ve dikkat etmene gerek yok dostum böyle bu tür yatmalar ybr için olağan şeylerdir sinyale gelince bi tanesinin bile ampülü patladiginda hiç biri çalişmaz öyle bi durum sana tavsiyem şu olacak sinyali yaptirisin kafa grenajina boşuna masraf etme derim ben ama dersenki ben titiz adamim sifir gibi olacak paramda var heh o zaman iş degişir bişey diyemem hayirli sürüşler motordan düşütm diye aha motor pert oldu tamam bitti artık gibisinden düşünmeyin motorunuz hala kız gibi iyi sürüşler

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haYIRLI OLSUN..ALLAH KAZA BELA GÖSTERMESİN... TEKERİN DÜĞZ BASSIN....
    Sağolasın...

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke resimleri biraz daha büyük yükleseymişsin dostum zorlandık biraz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 PM ----------

ön koruma demiride cok güzelmiş chevrolet tamponu gibi satılık mıbenim dayinin yanina bi kardeş getireyim
    Ne satılığı daha dün aldım hevesimi alamadım daha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 PM ----------

Rodaj var şimdi çekilirmi ya :D Ybr de rodajla ilgili tavsiyeleriniz alabilir miyim ?
    HONDA

Motosikleti
    2000 ford
    Sağolasın...

Ne satılığı daha dün aldım hevesimi alamadım daha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 PM ----------

Rodaj var şimdi çekilirmi ya :D Ybr de rodajla ilgili tavsiyeleriniz alabilir miyim ?
    ilk 500 km fazla gazlamazsin sakin sakin gide ara ara uzarsin sonra bi yag degişimi yaptirisin sonra ufak ufak yoklamaya başlarsin

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Buda profilden...

HONDA

Motosikleti
    2000 ford
    güle güle kullan abicim depo kılıfıyla çanta taktirmayi düünmüyormusun

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    şimdilik düşünmüyorum ama ilerde bakcaz
    HONDA

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    yağ muhabbetidir gidiyor. ben de bugün otosever honda'dan 10w 50 lik bir litre castrol power 1 racing yağ aldım. fiyat 20 lira.

mayısın 30'unda artçımla 6 gunluk ve 1500 km lik bir istanbul -ayvalık - uşak - istanbul gezisi yapacagım. 3 gun ayvalıkta tatil 3 gun de uşakta aile ziyareti olacak.

motosiklet haziran sıcagında artçıyla onca yolda biraz zorlanacagı için 10w 40 yerine 10w 50 aldım. geziden bir gun once dolduracagım. benzer güzergahtaki geçen sene yaptıgım gezide motor ısındıkça subaplar biraz şıkırdar olmuştu. bakalım bu sefer ne olacak.

bu arada son olarak, honda otosever kadar güleryüzlü ve motosikletçiye saygılı bir servis daha gormedim. honda aldıracaklar bana namussuzlar.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bugün bi yaramazlık yaptım 100 yaptım 120 km deki bir motoru bu kadar basmasamıydım içime bir kurt düştü...
    HONDA

Motosikleti
    2000 ford
    Bugün bi yaramazlık yaptım 100 yaptım 120 km deki bir motoru bu kadar basmasamıydım içime bir kurt düştü...
    kaç sn 100 ile gittin kısa süreli bişey olacagini sanmamda uzun sürdüyse bilemem

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    5 - 10 saniye vardı ama frene basdım hemen bide dostlar siz kaça aldınız ybr leri ?
    HONDA

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ muhabbetidir gidiyor. ben de bugün otosever honda'dan 10w 50 lik bir litre castrol power 1 racing yağ aldım. fiyat 20 lira.

mayısın 30'unda artçımla 6 gunluk ve 1500 km lik bir istanbul -ayvalık - uşak - istanbul gezisi yapacagım. 3 gun ayvalıkta tatil 3 gun de uşakta aile ziyareti olacak.

motosiklet haziran sıcagında artçıyla onca yolda biraz zorlanacagı için 10w 40 yerine 10w 50 aldım. geziden bir gun once dolduracagım. benzer güzergahtaki geçen sene yaptıgım gezide motor ısındıkça subaplar biraz şıkırdar olmuştu. bakalım bu sefer ne olacak.

bu arada son olarak, honda otosever kadar güleryüzlü ve motosikletçiye saygılı bir servis daha gormedim. honda aldıracaklar bana namussuzlar.
    hacı zaten yamaha bu güler yüzlü hizmetten kaybdiyo müşteriyi(herifler gülmüyo) birde garani olayindan gidiyosun yok o garantiye girmez yok bu girmez hikayedenhep
    bi gün honda alirsam bilinki bunun sebebi servisin iyi olmasi

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı zaten yamaha bu güler yüzlü hizmetten kaybdiyo müşteriyi(herifler gülmüyo) birde garani olayindan gidiyosun yok o garantiye girmez yok bu girmez hikayedenhep
    bi gün honda alirsam bilinki bunun sebebi servisin iyi olmasi
    vallahi ben bıktım yamaha'nın artis servislerinden.

sedat bizim bu hava filtreleri yıkanıyor muydu? yoksa boşverip 8 tl ye yan sanayi filtre mi alayım? orjinalini de bulmak mesele. servisler bile yan sanayi kullanıyorlar balataları filtreleri. uzun yoldan once halledeyim de az yaksın alet, bütçe sınırlı.

yakmadığım benzinler bana papalina tava olarak geri dönecek ayvalıkta.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar ben yamaha servislerinden gayet memnunum.... garantiyede bu güne kadar he parçayı soktum... siz neden memnun değilsiniz ve hangi servisten memnun değilsiniz yazarsanız bizde bilgilenmiş olurum.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi ben bıktım yamaha'nın artis servislerinden.

sedat bizim bu hava filtreleri yıkanıyor muydu? yoksa boşverip 8 tl ye yan sanayi filtre mi alayım? orjinalini de bulmak mesele. servisler bile yan sanayi kullanıyorlar balataları filtreleri. uzun yoldan once halledeyim de az yaksın alet, bütçe sınırlı.

yakmadığım benzinler bana papalina tava olarak geri dönecek ayvalıkta.
    bugün yamahanın anasayfasında gördüm ybr 125 yedek parçalarında %50 indirim başlamış ben balata ve flitreleri orjinallerle yenilemeyi düşünüyorum
    By Hirkil

Motosikleti
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün yamahanın anasayfasında gördüm ybr 125 yedek parçalarında %50 indirim başlamış ben balata ve flitreleri orjinallerle yenilemeyi düşünüyorum
    haha, şahane haber hırkıl. motorları da sokalarmış %50 ye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler