Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Merhaba arkadaşlar 1hafta önce 2ci el aldığım 2011 model füme rengi Ybr 125 ile aranıza katılıyorum. Size ilk sorum Zorunlu Trafik Sigortası hakkında bir kaç yere sordum 350-500 arası fiyatlardan bahsettiler .Gerçekten böylemi yoksa daha uygun önerebileceğimiz Sigortacı varmı.Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun ama sigorta fiyatları neden se sana çok çıkmış yaş genç galiba
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

duryolcu120 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düşünmekte :D
    Arkadaslar.vites gostergesi.yok heralde 1,n,2,3,4,5 mi ? Olck

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,5 hafta sonra bende aranıza katılacağım için baya mutluyum arkadaşlar.Fakat ruhsat+plaka+sigorta işlemleri için bayi 600 istiyormuş çok geldi o yüzden kendim yapacağımdan dolayı yol gösterecek varmı ? Kadıköy-İstanbul sıralı şekilde neleri yapmam gerekiyor ?
    arka sayfalara doğru bakarsanız paylaşım yapılmıştı..
    engin

duryolcu120 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düşünmekte :D
    Vites gostergesi yok vitesler 1,n,2,3,4,5 mi olck ?

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı duryolcu120 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar.vites gostergesi.yok heralde 1,n,2,3,4,5 mi ? Olck

1.vites aşağıda .gerisi verdiğin sıralama ile yukarıya doğru
    engin

Volka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ama sigorta fiyatları neden se sana çok çıkmış yaş genç galiba
    Aslında görünüm olarak daha genç ama nüfus kağıdı olarak o kadar değil nerden baksan bi otuzluk kadar varım

drunkenmunky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    Selam arkadaşlar.. nisan 19 itibariyle bende yamaha ailesine katılmış bulunmaktayım vatana millete hayırlı olsun... uzun süren araştırmalar soruşturmalar karşılaştırmalar sonucu kararımı ybr 125 esd den yana kullandım ve kara kartalımı aldım motorun sürüşü anlatılanlardaki gibi mükemmel ve yakışı nerdeyse hiç yok. 2. el ve 7 ay az kullanılmış olarak aldığım motorun ilk olarak yağını ve hava filtresini değiştirdim bujilerini temizlettim.. yanlız sabahları hava soğuk olduğundan mıdır nedir marş bi türlü basmadı bende marş pedalıyla çalıştırdım eski sahibi 1 kaç aydır çalışmadığından akünün zayıflamış olacağını değiştirmem gerektiğini söyledi bakalım biraz daha deneyelim sonra anlarız..

motor için en son sigortamız kaldı onu da aldıkmı yaz için hazırlıklar bitmiş olacak.. istanbul bahçelievler-merter-bakırköy deki sigortacılar arasında en uygun 200 tl lik sigorta bulabildim daha uygunu var mı bilmiyorum??? ama bu sigortayı isteyen olursa yarın merkeze gidince telefonuna bakar akşama paylaşırım daha ucuzu varsa da siz paylaşırsınız

şimdilik kara kartaldan bu kadar...kazasız belasız sürüşler

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Volka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 1hafta önce 2ci el aldığım 2011 model füme rengi Ybr 125 ile aranıza katılıyorum. Size ilk sorum Zorunlu Trafik Sigortası hakkında bir kaç yere sordum 350-500 arası fiyatlardan bahsettiler .Gerçekten böylemi yoksa daha uygun önerebileceğimiz Sigortacı varmı.Teşekkürler.
    Hayırlı olsun Volkan hoşgeldin.
    10 gün sonra benimde yaptırmam lazım, bakalım bana ne çıkaracaklar, yaşın 30 girmesinin inşallah bir faydasını göreceğiz sonunda
    Plakamı Sinop olarak değiştirseydim bayağı bir farkederdi ama alırken değiştirmedik işte Samsun kaldı, bakalım kaça patlayacak bu sigorta.
    Bende yağını değiştirttim bugün, garanti muhabbetine bayıldık 30 TL

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

Alıntı drunkenmunky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.. nisan 19 itibariyle bende yamaha ailesine katılmış bulunmaktayım vatana millete hayırlı olsun...
    Sana da hayırlı olsun Murat, sende hoş geldin
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Volka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuz hayırlı olsun. Birkaç firmadan birden fiyat teklifi almakta fayda var.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1-1.5 ay oldu sigorta yaptıralı.2006 manisa plaka 127 lira tuttu.350-500 cok uçuk rakamlar.İyi araştır.Sigortam.net ten teklif alabilirsin.Orada da uygun çıkıyor

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Michelinleri ve çantayı vermiyorum.2750 nasıl fiyat ?
    HONDA

izmirde 200 den yaptırdım sigortayı 1 ay önce. arkadaşım daha yeni inazuma aldı 250 lik o da 170den yaptırdı.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelinleri ve çantayı vermiyorum.2750 nasıl fiyat ?
    okan her motorcunun gönlünde yatan malının değeri olan bir fiyat vardır.zamanında kaça aldın bilmiyorum ama 3aşağı 5 yukarı kafana yattıysa ve alacağım motoru uygun denk getirdiysen olabilir.ha malımdan zorum yok bedavayada vermem dersen ve aradığın motoru bulamadıysan veya üstüne koyamayacaksan en iyi motor bildiğin motordur varsın biraz yavaş gitsin ama sorun çıkarmasın dersen satma.bak söylüyorum motorsuz yapamazssın ha
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan her motorcunun gönlünde yatan malının değeri olan bir fiyat vardır.zamanında kaça aldın bilmiyorum ama 3aşağı 5 yukarı kafana yattıysa ve alacağım motoru uygun denk getirdiysen olabilir.ha malımdan zorum yok bedavayada vermem dersen ve aradığın motoru bulamadıysan veya üstüne koyamayacaksan en iyi motor bildiğin motordur varsın biraz yavaş gitsin ama sorun çıkarmasın dersen satma.bak söylüyorum motorsuz yapamazssın ha
    Abi biraz sabredicez artık.Cbr 125 düşünüyorum.Bakmaya gidiyorum şimdi
    HONDA

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    yamaha ybr esd mercekle xenon yapımı...
    benim eski cbf mercekli xenonunun içindeki mercegi kullandık ..
    ybr nın orjinal farını bozmamak için yan sanayı bi far aldık 45 tl ye
    ve cbf den soktugumuz mercek ybr tasına cuk diye oturdu hiç bir işleme gerek yok ..vidadır delmedir .
    ve gayet orjinal bişey oldu..buyrun resimler..
    işlemi görkem abinin motoruna uyguladık şenol abi ile birlikte..

aydinlatma gayat güzel..
    biz tam bi fiyat belirlemedik ama

mercek 30 tl (biz cbf e takılan mercekten taktık ..ki bu daha güzel oturuyo...ama bulmanız zor farklı mercek kullanabilirsiniz

xenon 60 tl dir.

ybr far tası 45 tl..

mercek motorludur yani uzun kısa yapılabiliyor .
    zenonun uzun lısa olmasına gerek yok mercekte olan perde saglıyor uzunu..
    Sepetçioğlu ve maxi97 bunu beğendiler.

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Mercek çok başarılı tebrikler..
    Arkadaşlar 2011 esd kullanıyorum motora biraz daha güç katmak için neler yapılabilir tavsiye bekliyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

250 Km oldu 4 günde ybr ile. Motor çok güzel,sağlam ama insan 2-3 beygir daha koyar şuna

Birde debriyajım sertleşti ve vites geçişlerim kemikleşti,yağ değişimi istiyor sanırım. Scooterdan sonra daha düşük cc vitesli kullanmak gerçekten yorucu ama ybr gerçekten keyif ve güven veriyor.

@Ümit_150_zc,elinize sağlık,güzel olmuş

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Arkadaşlar merhaba.Yamaha ybr125 esd ile aranıza katıldım. Her şey yolunda ama yakıt konusu kafa takıldı.50 liralık benzinle fulledim içinde biraz varmış galiba.130 km oldu ibre yarıdan aşağı indi nasıl olacak bu iş anlamadım valla.

nexcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012
    Sıfırsa motorun çok yakar sonra düzeliyo merak etme hava ve benzin ayarını yaptır yeter zaten iğne ayarı yok esd modellerinde vakumlu karbiratör olduğu için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler