Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende iyiyim abi hamdolsun çalışmaya gezmeye devam

motoru satmaktan vazgeçtim abi ekleme yapacam bir kaç tane ve tın tın bineceğim motoru bitene kadar
    motoru bitse ne olur fatihim bi silindir piston devam bi o kadar daha gider

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gençlik..
    evet ekmekdöner bende seviyorum modifiyeli motorları bizde yapsak fena olmaz ama imkanlar el vermez ki
    benimkı bir tek bana özel olsun isteği kanka..benim isteklerime cevap verecek işlevsel özellikleri olacak çok da cafcaflı olması önemli değil bakınca belli etsin kendini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka zaten senin motor kendini belli eder apache style
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru bitse ne olur fatihim bi silindir piston devam bi o kadar daha gider

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

benimkı bir tek bana özel olsun isteği kanka..benim isteklerime cevap verecek işlevsel özellikleri olacak çok da cafcaflı olması önemli değil bakınca belli etsin kendini
    durmuş abi silindr pistonla iş biter biliyorumda benim açımdan bitmiştir demek istedim artık değiştirriz gayri
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka zaten senin motor kendini belli eder apache style
    napalım kanka kanımda var demek kı şenol abi de olum senin motor siyah olmuş diyo madem bunları yapacaktın siyah alsaydın dedi bana ben aldığımda siyah yoktu kı füme vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş abi silindr pistonla iş biter biliyorumda benim açımdan bitmiştir demek istedim artık değiştirriz gayri
    aslında en iyisi o fatihim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

ama bu zıkkımı da düzgün sür ölene kadar kullanırsın fatihim..ıstanbulda kuryeler 3 4 ayda motoru kazandıkları parayla amortiliyorlar..o da 10bin km civarına geliyor iste..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka bende aslında ön çamurluğu hella fluhs kaplamak istiyorum birz kişiselleştirmek istiyorum ama birkaç zaman daha geçsin haziran başı gibi yapmayı planlıyorum bakalım arka kuyruk kaportalarını zincir korumalığı falan karbon yapma planlarım eğer satmazsam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hellanın modası geçti olum çingenler yapıyo artık

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hellanın modası geçti olum çingenler yapıyo artık
    bakıyorum topiğede artık senin pampa eskisi gibi sitede faal değil neiş bu arada herkeze iyigünler dün akşam 6,5tan sonra nete giremedim gece 1,45 e kadar virüs temizledim hasta etti beni bilgisayar virüs kaynıyordu kendini kopyalamadığı yer kalmadı bide bulmuş 2terrabayt hard disk oh çiftlik yayıl yayıla bildiğin kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekmek arası kıçı kırık ybr ile pati mi çekiyon
    bırak pati çekmeyi karaköyden beşiktaşa giderken o trafikte ön kaldırıyo bu adam bi ben beceremedim şu işi
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray patates sektöründe fena yardırıyor heralde sesi çıkmıyor hiç sana öğretirim teker kaldırma kombinasyonunu abi..senin motorun arkada çanta, demirler falan varya daha kolay kalkar ön

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    s.a çılgın ybr takımı kanbersizz dügün olur mu ben hep buradayım...dün topcase nini arkasına frene basınca yanan kırmızı led bağladım güzel oldu

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

eeee hadi apaçi kardeşler neredesiniz..... Size kötü haber korktuğum başıma geldi ve yaklaşık bir cm boyunda kedinin yarattığı bir yırtık var koltuğumda... ne yapacağım yaa

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    önce o kediyi bul sonra aklına gelen bütün çin işgencelerini uygula eğer benim koltuğa bir kedi büyük konuşmayayım ama öyle bir şey yapacak yani hiç şansı yok bu dünyadaki songünleri olurdu..bitane oto döşemeci buluyorsun kaplatıyorsun koltuğu ama yeni motorada bu yapılırmı yaaa ben çift örtü örtüyorum motora birincisinin üzerinede lastik geçiyorumki aradan giremesin diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

koray bu hafta sonu benim oğlanın üniversite imtihani var 10 da girecekmiş 160 dakka sürecekmiş siz bir plan yaptınızmı havanasıl baktınızmı bende bir bakayım belki imtihandan sonra yardıra yardıra gelirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

cumartesi hariç pazartesiye kadar sağanak yağmur diyor ama bugünde göyya yağmurluydu burası günlük güneşlik
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi kediye yapacak bişeyim yok artık...hava durumuna bakarız eğer müsaitse zamandan kazanmak için sizin oraya geliriz...bi sen bi biz..hep sen olmaz nereye götürebilirsiön bizi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    pazar günü toplasacaksanız bakayım ben programıma da önce koray git bi toptancıdan kendine vinlex beğen al 45 cm eninde..onu da getir yanında ben de tabanca var koltuğunu tek parça kaplayayım simdi döşemeci kalıp için döşemeyı dağıtır senin de kalbine iner..

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    gecmiş .d olsun diyelim valha üzüldüm usta koltuga yazık olmuş :S

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    abi kediye yapacak bişeyim yok artık...hava durumuna bakarız eğer müsaitse zamandan kazanmak için sizin oraya geliriz...bi sen bi biz..hep sen olmaz nereye götürebilirsiön bizi
    siz konuşuyodunuz ya ağva yapalım diye eğer hava iyi ise ve ağva yapacaksanız bende buradan şile üzerinden size yetişmeye çalışırım ama tabii söz vermiyorum çünkü evdeki hesap çarşıya uymayabilir ilkerin imtihandan çıkış saatine bağlı

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    s.a çılgın ybr takımı kanbersizz dügün olur mu ben hep buradayım...dün topcase nini arkasına frene basınca yanan kırmızı led bağladım güzel oldu

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

eeee hadi apaçi kardeşler neredesiniz..... Size kötü haber korktuğum başıma geldi ve yaklaşık bir cm boyunda kedinin yarattığı bir yırtık var koltuğumda... ne yapacağım yaa
    kediye tekme at kanka

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    İyi aksamlar arkadaslarr.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar arkadaslarr.
    iyi akşamlarda bu hürrem herkezin aklını başından almış baksana kimse yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    forumda benden başka adam yok sabah aksam ben yazıyom abi ne olmuş buralara? pelùş nerde? ya patates? maximus vardı bi aralar..onun için malatya yolunda ybr ile 180le radara girdi diyolar şenol abi ne diyon?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Benden de herkese iyi akşamlar Hürrem yok abi ders çalışıyordum ben
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ekmekarası havalar açtı herkez alemlere akıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler