Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    altta yuvarlak bir delik var oraya demir çubuk sok çevir yaradan rabbinin adına sola çevir sertlesır sağa çevir yumuşar
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    güncel listenin en günceli

1-piyanist_irf+1
    2-f54 +1
    3-cbr100xx
    4-onurY
    5-siyahatmaca
    6-furkanmg
    7-motoseyyah
    8-atilla_hakan
    9-vmax
    10-acayüp
    11-cenk şenver
    12-jackal_64
    13-alikmlarc
    14-özcan1980
    15-Seckin_
    16-koray-ekürüm
    17-u.ak
    18-speedy 2
    19-bpk
    20-victorist
    21-Djan
    22-baysalorhun+1
    23-ERROR88+1
    24-Ahmet N.
    25-mzci
    26-nadrov
    27-ethemm76
    28-poseidon
    29-piyanist_yıgıt
    30-eray_uluyazı
    31-ümit_150_zc
    32-aparat

bu arada listede adı geçmeyen ve katılması sürpriz olacak olan 2-3 arkadaş daha var zaten daha zamanda var hayırlısı diyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:59 ----------
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ligi-1557.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan standartta abi 2 oluyo galiba birde onu nasıl sertleştiriyoruz
    amortisörün alt tarafındaki pimi sağa kaydıracaksın yani üst ayarkısmını sola çevirmen lazım
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ihtiyar ne bu liste ne iş?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

hiç demiyorsun dürümüm dönerim karamürsele gidelim değirmendere de bi kahvaltı yapalım diye ayıp be abi

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyar ne bu liste ne iş?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

hiç demiyorsun dürümüm dönerim karamürsele gidelim değirmendere de bi kahvaltı yapalım diye ayıp be abi
    hadi len 3 kaatçı bana sen demedinmi kardeşimin doğum günü var kaçmam lazım edirne yapalım diye sonrada 180 derece dönüyosun seninde panpişten farkın kalmadı karamürsel olyı içinse alttaki linke tıkla !!!!
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşlar ve abilerim sizlere bi sorum olucak biliyorsunuz ybr araştırıyordum 0 ybr almayı düşünüyordum ama honda yeni bi motor cıkarmış cb125 ve suanli fiyatı 3650 tl ve ben ögrenciyim motorumu kendim ödiyecegim ybr ise 4200 tl antalyadaki honda satıcısı ile konuştum vade farkı istiyor kredi kartına taksitle ruhsat plka dahil toplam 4300 veririm diyor honda taksitle tüm masraflar dahil yamaha bayisi ise saadece vade farkı ile taksitli 4850 tl istiyor kararsız kaldım sonucta ögrenciyim kendimi büyük bi riske atmak istemiyorum hayat bu ne olucagı belli olmaz ama ybr ile cb125 teknik özellikleri aynı hatta cb125 torku %40 daha güclü araştırdıgım kadarıyla ama ybr deki performansı verirmi kararsızım sizce ne yapayim? cb 125 mi? ybr ? alayim cb125 te dewir saati ve ayak marşı yok bunlar sıkıntı olurmu?bu motoru alırsam gönlüm ybr de ama fiyatı zorliyacak beni biraz sizce ne yapayim ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ihtiyar bak bu pasta bu da doğum günü hediyesi araba gerçi bi ay önce aldık ama olsun önemli olan niyet

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben hyundaı accent ten çektiğimi hiç bir markadan çekmedim.. çin malından daha kötüsü bana denk geldi...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ihtiyar ben de üç kağıt olmaz..bak bu senin emanet.. bu da benım emanet

Motosikleti
    o resimdekilerden bende isterim.... biri yer biri bakar kıyamet bundan kopar unutmayın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ve abilerim sizlere bi sorum olucak biliyorsunuz ybr araştırıyordum 0 ybr almayı düşünüyordum ama honda yeni bi motor cıkarmış cb125 ve suanli fiyatı 3650 tl ve ben ögrenciyim motorumu kendim ödiyecegim ybr ise 4200 tl antalyadaki honda satıcısı ile konuştum vade farkı istiyor kredi kartına taksitle ruhsat plka dahil toplam 4300 veririm diyor honda taksitle tüm masraflar dahil yamaha bayisi ise saadece vade farkı ile taksitli 4850 tl istiyor kararsız kaldım sonucta ögrenciyim kendimi büyük bi riske atmak istemiyorum hayat bu ne olucagı belli olmaz ama ybr ile cb125 teknik özellikleri aynı hatta cb125 torku %40 daha güclü araştırdıgım kadarıyla ama ybr deki performansı verirmi kararsızım sizce ne yapayim? cb 125 mi? ybr ? alayim cb125 te dewir saati ve ayak marşı yok bunlar sıkıntı olurmu?bu motoru alırsam gönlüm ybr de ama fiyatı zorliyacak beni biraz sizce ne yapayim ?

cevap vericek yokmu?

Motosikleti
    ben cb 125 i ybr 125 e değişmem.. biraz daha güç ararsan apache al.. ama ybr efsanedir ve şunu unutma bir gün herkesin ikinci motoru olarak bir ybr si olacaktır..... üstelik ayak marşı benim motorlarımda olmazsa olmazım....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hangisinden istiyon benzın mı pasta mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

cevap vericek yokmu?
    ybr kendini ispatlamis bir motor..cb yerine cbf desen yine ybr al derdim

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    cevaplar için teşekkürler başka cevap vericek yokmu? bende ybr düşünüyorum herşeyiyle kafama yatan o da işte :D lanat :D olası cb biraz daha ucuz :D ybr ona göre pahalı ögrenciyim calışsam hiç düşünmeden ybr dicem ama genede :D her türlü tehlikenin altına grip ybr yi alıcam kafaya koydum teşekkürler

Motosikleti
    dürümdöner her ikisinden de.... yüzsüzümde....

gk070 hayat bir risktir ve risk almadan olduğun yerde sayarsın ve keşke dersin....

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    haklısın ramazan abi riske girip alıcaz bakalım ybr yi işlalah hayırlısı abi teşşekkürler yorumlar cevaplar için

ybr 125 esd ler 1 litre benzinle kaç km yol yapar?

Motosikleti
    Alıntı vilatoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahmini 40 km falan yapar....

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

haklısın ramazan abi riske girip alıcaz bakalım ybr yi işlalah hayırlısı abi teşşekkürler yorumlar cevaplar için

ben hayatta çok risk aldım... yaşım 13 iken ilk kendi motorumu aldım... tamirhanede çırak olarak çalışıyordum... beni tanıyanlar anlatsalar bu kadar yaşta bu kaadar tecrübe deneyime nasıl ulaştığımı anlarsın... bak hayat bir risktir...

insan parasını kaybeder.. evini barkını kaybeder... zamanı gelince annesi babası belki karısını kaybeder.. ama aslında bişey kaybetmez...... asıl korkulması gereken şey itibardır.. bir insan itibarını kaybettimi herşeyini kaybeder...... yani itibarınızı kaybetmeyinde ne yaparsanız yapın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı vilatoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortalama 42 km yapıyor 2012 model 9bin kmdeki ybrm

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:47 ----------

satılık ybr 2012 model 11 ay trafiğe çıkışlı..ön koruma demiri arka çanta demiri depo kılıfı mevcut..9bin kmde..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    selamın aleyküm minnoşlar..
    motörü mü satıyon leyn üç kağıtçı ekmek arası...
    sana dürüm ısmarlayımı len... yani sana dürüm yedireyimi

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    1 litre 41 km...

Hayırdır abi niye satıyorsun motoru?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler