Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Sym Joyride 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı adosonic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm.
    bende de joyride var 10 aydır kullanıyorum ve 10.000 km deyim.
    su sıralar tekleme sorunu yapıyor onun da sebebi sanırım benzin filtresinin pislenmesi temizlenince (yada değisecek sanırım) ve supap ayarını filan tamer taner ustalarda yaptırınca hiç bişeyi kalmayacak.

saygılar sevgiler
    Selam Adosonic, tekleme sorunu birara bende de oldu, 2 hafta önce Opet 97 oktan benzin koydum tekleme kalmadı, çok rahatladı diyebilirim. Artık 97 oktandan aşağısını kullanmam. Bu arada benim motor 1 yılda 12.000 i devirdi.
    Sevgiler, saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    arkadaşlar..slm..yeğenin joyride 200 e uzun ön cam ve arka çanta yaptırmak istiyoruz acaba nerden temin edebiliriz..ne marka çanta oluyo ..

bilen arkadaşlar bilgi verirse çok memnun olrum..

iyi forumlar..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    hazır topcase ler var onlardan kullanabilirsiniz. arka koltugun arkasına takılan yuvarlak hatlı kutu şeklinde olan çantalar. heybe tarzı birşey olmaz. ön cam için bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlar.

Motosikleti
    sym joyride 200
    Merhaba arkadaşlar nihayet joyride me kavuştum valla acayip sevinçliyim motorum 2005 model joyride 200 19000 de ama en ufak bir problemim yok çok şükür çin malından sonra süper bir motora sahip olmanın sevincini yaşıyorum süper diyorum çünki beni fazlası ile tatmin ediyor geçen gün siteden bugi ile tesadüf tanıştık bana süper bilgiler verdi kendisi ile tekrar konuşup motorumu göstermek istiyorum mesajı okuyunca bana ulaş dostum senin motoru görmeni isterim ayrıca bu motora sahip olmamda buradaki arkadaşlarada çok minnettarım seçimimi yorumlarınıza göre yaptım ve doğru bir seçim herkese çok teşekkürler

bu arada cellattt kardeşim motorlarımız rengine kadar aynı hiç buji değiştirdinmi benimkiler değişmemiş zannedersem, değiştirdiğim zaman yakıt düşecek ve performans dahada artacak

ayrıca benim motor da marmaristen geldi henüz üzerime almadığım için plakamda 48

Arkadaşlar şunu öğrendim benzin olarak 97 oktanın altında kullanmayın ve temiz benzin alın ben 97ultimate kullanıyorum diğer motorumdada aynısını kullanıyodum 2 sene hiç filtre değiştirmedim ve filtreye baktırdığımda tertemizdi bu benim tecrübelerim yeni kullanıcı olduğum için daha fazla bilgisi olan arkadaşlardan paylaşmalarını rica ediyorum

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Hayırlı olsun kerem ,kazasız , belasız , sorunsuz günlerde kullan inşallah

Motosikleti
    sym joyride 200
    saol kardeşim teşekkür ederim

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    yakında ben de mavi bir joyride200 alıyorum,

aman dikkat dediğiniz bir şey var mı?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Sym Kaliteli Bir Marka

Değerli arkadaşlar,

SYM (Sanyang-Motors) bağımsız,4 Asya ülkesi dahil 5-6 ülkede yılda 800.000 ad. Motosiklet üreterek ihraç etmektedir.
    Taiwan da 2400 çalışanı olan bir dev.

SYM'i Türkiye'ye ithal eden önceki firma ancak bir kaç bin adet getirdi ve bıraktı

14.11.2007de İzmir de bulunan Motoran A.Ş ve SYM sözleşme imzalayarak,Motoran A.Ş. nin gelecekteki Türkiye tek yetkili mümessil ve ithalatçısı oldu
    Sen nereden biliyorsun bunları diyeceksiniz mutlaka.Ben bilirim işte

Servis sorunlarına gelince.
    Emin olabileceğiniz bir husus vardır. O da, Motoran yetkili servisi olan her hangi bir servise giderek, Reklamasyonların Motoran A.Ş. tarafından nasıl karşılandığı ve yedek parça için nekadar süre beklediklerini bir araştırın!! eminim şaşıracaksınız.

Yeni ve türkiye ye gelecek bir modelden söz etmeden geçmek istemiyorum.
    SYM nin GTS 250 EFI'si mesela 23,4 HP ve modelinden de anlaşılabileceği gibi elektronik yakıt enjeksinlu olacak muhtelif scooter'ların yanısıra 5-6 farklı model daha ithal edilecek! bunlardan biri,Fighter 125. 2007 Macau asfalt yarışını kazanrak şampiyon olan bir motosiklet.
    Macau yarışına her yıl yüzlerce otomobil ve motosiklet katılarak farklı segmentlerde yarışmaktadırlar.

SYM kullanmış bir kişi daha sonra ancak bir Japon motosikletine niyetlenir ya da daha yüksek hacimli bir SYM yi gönül rahatlığı ile tercih edebilirde.
    Birde, Almanya,Fransa ve İtalya da çok ama çok kullanıcısı var! İtalya üretimde yapıyor.

Selamlar,
    Özer

Alıntı Kobayashi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metal,

crato doğru söylüyor diye biliyorum.aynı ülkede olmaları şart değil.suzuki için üretim yapan bir firma olduğunu biliyorum.türkiyedede ithalatını suzukiyi getiren firma yapıyor.

avrupada özellikle fransada oldukça fazla kullanılıyor.
    Joyride 180 diye ayır bir model yok bildiğim kadarıyla.motor 172 cc bu nedenle satıldığı ülkeye göre ismi 180 yada 200 diye sunmuşlar sanırım.

RV180 EFI Türkiyeye ithal edilmemiş bir model.Joyride 200 ün aynısı sadece aynalar gidondan alınıp ön kasaya monte edilmiş ve plastik yapılmış.siz asıl Joy max 250 ye bakın getirselerde seneye alsam

buarada nette gördüğünüz Joyride 200 lerin çoğu 2004 model.2005 modelinde çok ufak değişiklikler var bence daha güzel.örneğin ön cam uzatılmış ve sarsıntıyı önlemek için hava geçiz yuvası açılmış elcikler değiştirilmiş vs

Motosikleti
    bugün motorumu almak için gittim ve almadan döndüm.

fuarda görüp beğendiğim metalik mavi yeni model yerine bir önceki model üçgen göstergeli model için plaka çıkarmışlar. şimdi değişiklik için uğraşacaklarını söylediler, bakalım ne olacak :( :( :(

özer joyride200'ü de getirecek mi motoran?
    B00_74

Motosikleti
    SYM gts 250
    <Avrupa pazarında büyümek isteyen Tayvanlı motosiklet ve ticari araçlar üreticisi Sanyang Industry (SYM), İzmir'de üretim yapan Motoran firması ile motosiklet üretim ve satışını kapsayan distribütörlük anlaşması imzaladı.

Yıllık 45 bin adet motosiklet üretim kapasitesi ile sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmalarından olan Motoran, 2008 Mart ayından itibaren Tayvanlı firmanın toplam 7 modelini Türkiye’ye getirecek ve 2 modelini 2009’dan itibaren İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerinde üretecek.
    Motoran'ın Satış ve Pazarlama Genel Koordinatörü Tufan Görgülü, Tayvanlı SYM'nin Türkiye'yi üretim ve lojistik üssü yapmayı planladığını belirterek işbirliğini ortaklığa ve diğer ticari araçların üretimine doğru genişletebileceklerini söyledi.
    7 modelin 2'sini Türkiye'de üretecek
    Tayvan, Çin ve Vietnam'daki tesislerinde yılda 600 bin adet motosiklet üreten ve 100'ün üzerinde ülkede faaliyet gösteren Sanyang Industry Başkan Yardımcısı ve Dünya Sorumlusu Andy Tsai ise Motoran ile birlikte Türkiye’de ciddi yatırımlara gideceklerini belirtti. Motoran'ın 2 yıl önce motosiklet ithalatı amacıyla kurulduğunu belirten Tufan Görgülü, daha önce Türkiye'de bir firma ile çalışan SYM'nin yeni distribütör olarak kendilerini seçtiğini kaydetti. 14 Kasım itibariyle ve tekrar yenilenmek kaydı ile 2010 yılının ekim ayına kadar distribütörlük anlaşması yaptıklarını kaydeden Görgülü, Türkiye pazarı için 7 model seçtiklerini aktardı. Görgüllü, "Bunların arasından 2 modeli 2009 yılında İzmir'de üretmeye başlayacağız" dedi. >

Gözümüz aydın İnşallah ucuzada alabiliriz..

(www.referansgazetesi.com dan alınmıştır..)

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    RTAKAY distirıbütörden hızlı davrandı . Fiyat avantajı simdiden başladı.20 07 model lacivert 500 km de motorunu model yükselteceğinden 3600 ytl ye satıyor. Göstergesi 2006 tipinde. İlginenenler benle iritbat kurabilir. Motor garajda duruyor. Kredi kartı ödemesi için birşeyler yaparım dedi.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Arkadaşlar Ben de 2 yıldır SYM Joyride 200 Kullanıyorum. Samsundayım ve "Skuti" mden çok memnunum. Bu arada motorum 2004 model siyah tertemiz bir Joyride ve 5500 km de.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    97 oktana geçmek için 95lik ile dolu deponun tamamen bitmesini bekleyelim mi? bir sorun olur mu sizce?

Motosikleti
    joyride200'ümü aldım sonunda,2008 model mavi metalik.

ilk izlenimlerim: süspansiyonlar biraz sert, ayarıyla oynamak lazım, motor çok diri ve güzel devirlerniyor. sele altına bayıldım, muazzam geniş

çok lazım değil ama aydınlatma da olsaymış şık olurmuş, zat'da bile var.

yeni modelin göstergeleri çok şık olmuş:

bu da benim makine :

B00_74

Motosikleti
    SYM gts 250
    boo-74 kardeşim iyi günlerde kazasız belasız kullanman dileğiyle...
    Allah daha iyilerini nasip etsin..

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Boo-74 . Güle güle kullan. Nazar deymesin. Duyduğum bildigim kadarıyla cok mennun kalırsın. 300 km de ince bir bakım var. Sonra 1000-3000-6000 km
    diye gidiyor bakımlar. İlk 1000 km artcı alma. Motoru zorlama.
    Kışın yoğun kullanacaksan 100 ytl ve kışa yağmura uygun lastık al.

Tekrar hayırlı olsun.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    ss34300, sbuyukkilic cok tesekkürler.

düzgün havalarda çıkartırım artık, 3-4 sene önceki motor hastalığım geçti çok şükür, artık karda kışta paşa paşa arabama biniyorum. nisan-ekim arası da 7 ay motor sırtındayım.
    B00_74

Motosikleti
    SYM gts 250
    Arkadaşlar joyride 200 ün türkçe kullanım klavuzunu nereden bulabilirim..

Arkadaşlar sym motorlarını artık motoran sitesinden görebilirsiniz, hayırlı olsun..

http://www.motoran.com.tr/default.as...153&cat_id=156

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    selam.. bende bir çinli var ama joyride olacak ( inşallah )
    bu güzel scooter a hiç arka çanta takan varmı ? ben hiç denk gelmedim eğer takan varsa bir fotosunu koyabilirmi acaba.. çok merak ediyorum nasıl göründüğünü..
    teşekkürler
    grenajlarınız asfalt görmeye
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Motosikleti
    SYM gts 250
    Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam.. bende bir çinli var ama joyride olacak ( inşallah )
    bu güzel scooter a hiç arka çanta takan varmı ? ben hiç denk gelmedim eğer takan varsa bir fotosunu koyabilirmi acaba.. çok merak ediyorum nasıl göründüğünü..
    teşekkürler
    grenajlarınız asfalt görmeye
    http://img215.imageshack.us/img215/3848/27pp2.jpg

belki bu bir fikir verebilir

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler