Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839

Sym Joyride 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bagajı hakkında yorum yapabilirmisiniz neler alıyor kask zincir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar selam, ben de almayı düşünüyorum. Şehir içi kullanım kolaylığı önemli ama arada otoyola da çıkacağım için çok küçük motor almak istemiyorum. Önerir misiniz? Tüketimi nasıldır? Teşekkürler.

Bu modelde karar kıldım. Hem uygun fiyatlı olması hem de 170 cc 130 civarı hzı yapması ve konforu (pcx ile karşılaştırınca)

Sormak istediğim şu:

Ankara'da 1 tane ikinci el ilanı var gerçi biraz önce baktım satılmış galiba.

Sıfır almak istememin nedeni sıfır alınca daha fazla değer kaybediyor. Satma ihtimalini de değerlendirmek gerekiyor.

O ikinci el de 2014 model ve 8000 TL idi.

İkinci elde durumlar nedir? Yardımcı olur musunuz?

8000-8500 e ikinci el mi almak yoksa 11000 e sıfır mı almak. Maddi olarak sıkıntı yok ama değer kaybetme ve ilk motor olma işinden dolayı karar veremiyorum.

Ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. 2. el almıştım. İlginç bir şekilde çok tutan bir motor değil bu Türkiye'de. SYM insanların kafasında "çin malı" olarak yer etmiş sanırım. O yüzden sıfır alırsan ciddi değer kaybı yaşayacaksın PCX'e göre. Ama yok ben al-sat yapmıyorum biniciyim dersen takma kafanı. Bana göre bu motorun üstün tarafları şunlar;
    1-Düz ve büyük orta sehpa (bu özelliğinden kimse bahsetmez ama bana göre bu motorun en önemli artısı bu. Bagaj gibi bir evin market alışverişini taşıyorum orada)
    2-Ne çok hantal, ne çok küçük. İki kişi çok rahat her yere gidersiniz. (bu PCX'de mümkün değil)
    3-Ön cam (kışın fazla rüzgar yemiyorsunuz)
    Bunların dışında malzeme kalitesi olarak, motor gücü olarak falan zaten bahsedilmiş. Şehir içi ulaşımda ihtiyacı karşılıyor. Ama uzun yol biraz sıkıntılı. 130 km falan bu motor için gerçekçi rakamlar değil. O hızlara çıksa bile çok fazla rüzgar alıyor ve titreme yapıyor. 110km'den sonrası bu motor için macera. Umarım faydası olur.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2562698/detay/

arkadaşlar ilandaki motor hakkında yorum yapabilirmisiniz.artı joyride 200 nasıl bir motordur.yakıt tüketimi uzun yol performansı dayanıklılık vs vs.Yardımcı olacak arkadaşlar sağolsunlar...

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar selam bir sorum var,
    fabrika çıkış tekerlekleri ne marka ve memnunmusunuz? en yakın zamanda citygrip alacagim.

Arkadaşlar Bir Depo Benzinle Kaç Km Yol yapıyorsunuz Bir Bilgi verirmisiniz

Motosikleti
    2015 Sym Joyride evo 200i
    Topcase i alt demirleri olmadan takan varmi , varsa yorum alabilirmiyiz saglamligi hakkinda

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Diferansiyel şanzıman yağını değiştiren var mı aranızda kaç kmde değiştiniz arkadaşlar

Köyden 200 sibop değeri kaç olmali emme ekzoz kaç yapmalıyız

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

Joyride 200 sibop değeri kaç olmali emme eksoz sentil değeri

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Evet gittim yağ alıp kendim değiştim şanzıman yağını. 7000 de. Varyatör hava çıkışını şanzıman bölgesinde dolaştırmak için kıvrımlı yapmışlar, uzun yol yapanlar bu yağı değişmeyi ihmal etmesin hararetten yağ özelliği bozulabilir zamanla. 85.140 kullandım zor bulunuyor yağcılarda kalitelisini aradım ancak dew marka bulduk idare ediyoruz. Castrol almıştım yıllar önce burgman varken ama bulamadım şimdi.

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler