Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Sym Joyride 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Versys 650
    slm. sonunda getirtebildim motorumu. taaa sivastan trenle 14,5 ytl ye geldi ilk gün izlenmlerim tek kelimeyle mükemmel.benim çok fazla motor tecrübem yoktu tek tük şu küçük çin mallarına binmiştim.1-2 haftadır bir arkadaşımın çelik martian-150 motoruna bnyordum. bu iki motor arasında dağlar kadar fark var. abartmıyorum işçilik performans,koltuk altı bagaj inanılmaz. çok doğru bir karar vermişim

Alıntı mufeilyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.3000 tl ye 2007 7000km de joyride 200 mü alayım yoksa 2100 kmde 2009 evo mu alayım tavsiyelerinize şiddetle ihtiyacım var ve bu iş yarın bitecek bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.bilen arkadaşlar karşılaştırma yaparsa çok sevinirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:18 ----------

pardon evo da 5300 tl yazmayı unutmuşum
    sevgili mufeilyu ben motoru genelde işe gidip gelmek için kullanıcam. lojmanda oturuyorum işe uzaklığım 2-3 km.şehirde küçük gezintiler.eğer ekip bulursam nadirende uzun seyehatler(çevre illere) bu joyride bunların hepsini kotarır. bu evo dediğin gts250 sanırım.ikisini kıyaslamak biraz yanlış olabilir.her ikiside vereceğin parayı hak edecektir.amacım ne?/nekadar param var? çözüm burada bence. benim param olsa majesty400 almak isterim ama bu motor biraz önce saydığım amaca biraz fazla değil mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm arkadailar, ilk önce joyride alan d.bakırlı arkadaşa hayırlısı olsun doğru karar. bende çok araştırdım, joyride 200 2006 model 1980 km de aldım 3 ay önce, sorunsuz alet aynı araç, çok konforlu.

joyride 200 almak isteyen arkadşın biriside evo mu alayım diye sormuş, hiç düşünme bile evo ile klasik arasında tercih te bence evo, bir beden daha büyük ve yakıt olarak enjeksiyonlu daha cimridir.

feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    sonunda binmek nasip oldu diyorsun yani hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin..

ben 5-6 aydır bu motorun sahibiyim ama bir kac soru soracagım göstergede alarm var ya o alarmı kurunca kurulan saate gelince sadece saat yanıp sönüyor sizinkide öylemi? ne ise yarıyor anlamadım :(

bir soru daha benim motor sehir icinde 170-180 lira yakıyor sizinde öylemi yoksa benim motormu cok yakıyor cevaplarsanız sevinirim

bir soru daha benim motor max. 110 km hıza kadar cıkıyor siz max. kac kmyi gördünüz bide hızlandırmak icin ne yapabilirim? bayır asagıda 115 felan oldu?

Alıntı feyzullah4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda binmek nasip oldu diyorsun yani hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin..

ben 5-6 aydır bu motorun sahibiyim ama bir kac soru soracagım göstergede alarm var ya o alarmı kurunca kurulan saate gelince sadece saat yanıp sönüyor sizinkide öylemi? ne ise yarıyor anlamadım :(

bir soru daha benim motor sehir icinde 170-180 lira yakıyor sizinde öylemi yoksa benim motormu cok yakıyor cevaplarsanız sevinirim

bir soru daha benim motor max. 110 km hıza kadar cıkıyor siz max. kac kmyi gördünüz bide hızlandırmak icin ne yapabilirim? bayır asagıda 115 felan oldu?
    dostum debriyajda baga yada agırlık seti denilen 6 adet bilya var bu bilyaları hd 200 deki bulunan bilyalardan tak(100gr) olandan 120 ye çıkar suratin senin bagalar 80 gr dir

Motosikleti
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum debriyajda baga yada agırlık seti denilen 6 adet bilya var bu bilyaları hd 200 deki bulunan bilyalardan tak(100gr) olandan 120 ye çıkar suratin senin bagalar 80 gr dir
    maliyeti ne kadar onun?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:49 ----------

bana msnini verimisin?

Motosikleti
    Versys 650
    Alıntı rainbow30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadailar, ilk önce joyride alan d.bakırlı arkadaşa hayırlısı olsun doğru karar. bende çok araştırdım, joyride 200 2006 model 1980 km de aldım 3 ay önce, sorunsuz alet aynı araç, çok konforlu.

joyride 200 almak isteyen arkadşın biriside evo mu alayım diye sormuş, hiç düşünme bile evo ile klasik arasında tercih te bence evo, bir beden daha büyük ve yakıt olarak enjeksiyonlu daha cimridir.
    teşekkür ederim arkadaşım. ben bu motoru ilandaki resimlerinden, bu sitedeki yorumlardan ve de ilandaki arkadaşın samimiyetiden yola çıkarak satın aldım.daha önce ne bu markayı ne de bu modelini gördüm, nede inceledim.daha öncede yazdım ya beklentilerimin üzerinde çıktı. cc yükseltmek için değiştirebilirim yoksa evladiyelik.sen de güle güle kullan arkadaşım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:47 ----------

sağol kardeşim.walla ben göstergedeki saati bile ayarlayamadım.alarmda dediğin gibi saatin alarmı sanırım.diğer kullanıcı arkadaşlar yardım ederse bu konuda ben de memnun olurum.
    bende şunu merak ettim; bende kontağı çevirince vııııııınnnnnnnnnn diye bir ses geliyor devri zaman zaman artıp azalan bir ses radyatörün fanıdır diye tahmin ediyorum. gösterge panelinin altından geliyor ses.sende de böyle bir durum var mı?
    hıza gelince ben lojman içerisinde kullanıyorum motoru. burada hız limiti 30 km toplamda 30 km yapabildim.100 km yi bulunca bir daha fulleyip yakıt performansını paylaşacağım sizlerle.max hızı da hafta sonu deneyebilirim hava muhalefetine takılmazsak tabi. ben motoru aldım o gün yağmur başladı aralıklarla halen devam ediyor

Motosikleti
    evet arkadasım benim motordada aynısı oluyor kontagı acınca fanın sesi geliyor gösterge üzerindeki saatide ayarlamak icin göstergenin sag alt kösesindeki 2 tusa basılı tut 5 6 sn kadar sonra saatin saat tarafı yanıp sönüyor bastıgın iki tusun biri ileri götürüyor saati o sekilde ayarlıyorsun

malibu arkadasım daha önceki sayfaları okursan eger kısa mesafede motoru kullanıp kapatırsan eger hep akün bitermis kimdi hatırlamıyorum ise gitmek icin kullanıyormus sadece sabah aksam 2 ser kilometreden 2 kere akü yemis bilgine eve giderken biraz gez tekrardan hayırlı olsun kardesim...

Motosikleti
    Versys 650
    evet arkadasım benim motordada aynısı oluyor kontagı acınca fanın sesi geliyor gösterge üzerindeki saatide ayarlamak icin göstergenin sag alt kösesindeki 2 tusa basılı tut 5 6 sn kadar sonra saatin saat tarafı yanıp sönüyor bastıgın iki tusun biri ileri götürüyor saati o sekilde ayarlıyorsun

malibu arkadasım daha önceki sayfaları okursan eger kısa mesafede motoru kullanıp kapatırsan eger hep akün bitermis kimdi hatırlamıyorum ise gitmek icin kullanıyormus sadece sabah aksam 2 ser kilometreden 2 kere akü yemis bilgine eve giderken biraz gez tekrardan hayırlı olsun kardesim...
    doğru söylüyosun bende okumuştum onu haftasonları gezerim diyordum ama yetmeyebilir.hafta sonu 100km yi bulurum yakıt performansını yazarım buraya.max hızıda denemeye çalışıcam.forumda 4-4.5 lt civarı yazmışlar 97 oktan 3.8-3.9 tl yi bulmuş km de 17kuruş normal bence.bende palio var lpgli şehir dışı 16 kuruş yakıyo.şehir içi ise çok çılgın ufak tefek ayarlarla, hava filtresi, buji değişimi düşürmene yardımcı olacaktır ama oda 10-15 kuruş düşürür değil mi? bence diğer kullanan arkadaşların güncel veriler girmesi lazım.çünkü geçen sene benzin 3.05tl iken şimdi 3.9 tl olmuş.
    (iş yerindeki arkadaşlar önce bi scooter a o kadar para verilmez diyolardı. şimdi hepsi motora hayran kaldılar )

Motosikleti
    bence fazla yaaa cup modeller varya yarı otomatik onlar sehir ici 110 sehir dısı 100 lira yakıyor bizimki biraz fazla :( benzinde her gecen gün artıyor fiyatı :(

Motosikleti
    Versys 650
    orası öyle tabi ben diğer joyride larla kıyasladım. onun için anormal gelmemişti.bu arada max hız 110 km.bugün denedim.100 km ye çok çabuk ulaşıyor.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, Grand Dink 250 mi, Joyride 200 mü?

olabildiğiniz kadar objektif yaklaşın lütfen!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    hımm benim motorda aynı bayır asağı veya bir otobusun arkasına yaslarsan kendini 120ye kadar cıkıyor baska cıkmıyor uzun yoldada cıkmıyor ama 100 km kadar ivme süper

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:53 ----------

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, Grand Dink 250 mi, Joyride 200 mü?

olabildiğiniz kadar objektif yaklaşın lütfen!
    arkadasım joyride 200 ile hic bir sorun yasamazsın grank dinkte güzel bir motor ama sunu söylemek istiyorum ben benim bir arkadasımın kymco baska bir modeli vardı hendekte servisi yok.bu yüzden arızalandıgı zaman baska markaların uyanlarını taktırıyordu ama orjinel dısında makine kabul etmiyor kısa zamanda aynı yerden arılanıormus ama tabi ben sadece bir arkadasımın motoruyla kıyaslıyorum durum böyle ben sekillendirmis olmak istemem .. hangisini alırsan al insalah sorun yasamazsın nede olsa hepsi kul yapımı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:00 ----------

malibu hic alarmı kurmayı denedin mi? ne oluyor sende alarmı kurdugun vakit gelince

Motosikleti
    Versys 650
    walla bir kere kurdum sonra kontağı kapattım.hiç bişey olmadı ne amaçla konmuş pek anlayamadım.uzun yolda mola zamanını ayarlamak için falan mı konmuş acaba? birde kontak açıkken deneyeyim nolacak bakalım.haftasonu 100km yi bulurum diyordum ama hava durumu biraz zor yaparsın diyor

arkadasım joyride 200 ile hic bir sorun yasamazsın grank dinkte güzel bir motor ama sunu söylemek istiyorum ben benim bir arkadasımın kymco baska bir modeli vardı hendekte servisi yok.bu yüzden arızalandıgı zaman baska markaların uyanlarını taktırıyordu ama orjinel dısında makine kabul etmiyor kısa zamanda aynı yerden arılanıormus ama tabi ben sadece bir arkadasımın motoruyla kıyaslıyorum durum böyle ben sekillendirmis olmak istemem .. hangisini alırsan al insalah sorun yasamazsın nede olsa hepsi kul yapımı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:00 ----------

malibu hic alarmı kurmayı denedin mi? ne oluyor sende alarmı kurdugun vakit gelince
    Ben Kymco'nun sağlamlığından şüphe etmiyorum. Uzun süre Kymco Agility kullandım, kesinlikle taş gibi motordu. Periyodik bakımları dışında servis yüzü görmedi.

Ben sadece aradaki farka değermi diye düşünüyorum Grand Dink?

Motosikleti
    Versys 650
    amanııınnnn 250kr yakıyo çok kısa mesafede dur-kak lardan kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum.birde uzun yolda görmek lazım.alarmı kurdum zamanı gelince yanıp sönüyor.

Motosikleti
    dostum hava filitresine bak seninki benimkinden cok yakıyor 5 lira ile ben 25 ile 35km arasında degisiyor gittigim mesafe bide kullanırken motorun bi gaz seviyesimi var artık bilmiyorum bazı yerlerde motorun sesini duyamıyorsun neredeyse o hızla gidersen cok fark ediyor benzin az harcıyor o zaman bide agrasif kalkıyorsan cok gaz verip oda etkilliyor bide bu sekilde kullan bakalım nasıl olacak

25kuruş mu yakıyor? Oha!!..
    O ne be..?!
    7 litre eder.. Şakamı bu?

Motosikleti
    Versys 650
    walla aldığım arkadaş hava filtresi buji yeni demişti.ancak benim parkur oldukça zorlu .yaklaşık 3km (ev-iş arası) ve hemen her 300-400 metrede dur levhaları var. 4-5 defa dur kalk yapıyorum. pek agresif kullanmadım aslında.bir de uzun yol performansını deneyip tekrar hesaplıycam o da anormal çıkarsa o zaman önlem alma yoluna giderim.

Motosikleti
    Versys 650
    allah allah ilk heves diye fazla mı yüklendik bilmem. depoyu ilk doldurduğumda 14-15 km' de benzin göstergesinin ilk kademesi sönmüştü. şimdi ise 26 km oldu hala sönmedi

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler