Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Rx125SM paylaşımları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Öncelikle Ayvalık'a taşınmış olma durumun için hayırlı olsun derim.Ayvalık yazları çok kalabalık olan kışın ise sakin olan bir yer.Etrafı bol bol doğa.Gezcek çok yer var.Trafik yok yollar bomboş ne güzel Havası temiz denizi güzel..Bu tarz yerleşim bölgelerininde geleneksel motoru cup'ı almışsında biniyorsun zaten

Ninja'da Gt250 de güzel motorlar.Ama sanırım uzun caddeler otobanlar olmayınca pek fayda sağlayamaz kullanıcıya eğer kullanıı fayda yerine görüntü aramıyorsa

Hyosung Sm'yi bu sene Ağustos ayında aldım.17000 km de aldığım motorum şu an 22000 km'de.Motor ile işe gidip geldiğim için km hızlı artıyor.İşe giderken E-5 ve otoban kullanıyorum.Eşimide bırakırsam yaklaşık 100 km yol yapıyorum günde.Motor trafikte yüksek olması sebebi ile sürekli görünür olmayı sağlıyor bu insana çok güven veriyor.Ön arka disk frenli.Arka fren şimdiye kadar hiçbir motorda rastlamadığım şekilde iyi.Hatta geçen gün mecidiyeköy merkez motorda bakım yaptırırken test sürüşü yapan ustanın ifadesi aynen şöyle idi
    "nasıl ya bu kadar iyi nasıl oluyor anlamadım bu freni" Fren mesafesi iyi frenlerle ve motorun hafif olması ile oldukça kısalıyor
    Motorun amörtisörleri çok yüksek ve yumuşak aynı bir enduro motor tepkisi veriyor.Yolda çukur tümsek hiç bir zaman sorun olmuyor.Kolayca atlıyor motor her engeli.Hatta ben büyük tümseklerden geçerken ayağa kalkıp gaz açıyorum arasıra aktivite olsun diyerek
    Lastikler zaten asfalt lastiği jantlar ise ufak supermoto zaten öyle oluyor Motor 125 lik ancak muadili olan motorlarla arasında ciddi performans farkı var.15 bg motor ile çok seri bir sürüş sağlıyor.Özellikle yüksek devirlerde motorun gücü tatmin edici.Motor hem hava soğutmalı hemde yağ soğutmalı.Bu sürekli yüksek hızda gidilemeyecek vede rüzgar alamayacak yollarda büyük avantaj sağlıyor.Radyatör motora konan yağı kullanarak motoru soğutuyor.Uzun yoldada bu özelliği sayesinde sıkıntısız yolculuk yapılabiliyor.Kendi adıma motor ile 360 km lik geziyi gidiş dönüş tamamlamış ve hiç bir sıkıntı yorgunluk yaşamamış bulunmaktayım.

Motorun kronik olarak sıkıntısı yok.Yaşadığım hiç bir arıza veya başka bir durum olmadı bu kadar km'de.Sadece daha önceki motorum Gv 250 'de de olan boş vitese zor geçme durumu var.Bunuda nasıl yapacağını bildikten sonra bir sorun olmuyor zaten.Hyosung lara Kanuni servisleri bakıyor.Yaygınlar.Motora parça lazım olduğu vakit piyasadan rahat bulunabiliyor.kuralkan.net ve merkez motor kargo ile parça gönderimi yapıyor.Benim şu ana kadar her hangi bir parçaya ihtiyacım olmadı.Zaten dişli ,zincir ,buji ,balatalar,yağ ve hava filtreleri servislerde dahi bulunabiliyor.

Motorun benim ibrede gördüğüm son hızı 132 km.Otobanda çok rahat çıktığım bir hız.Ancak sürekli gidilebilecek bir hız değil.Seyahat için ideal son hız 125 km'dir. 2 kişi ile rahat bir şekilde bu hızda gitmek mümkündür.Gelelim yakıta şehir içinde normal kullanımda 2,5 litre civarı yakmaktadır.Agresif kulanımda ani hızlanma ve frenlerin olduğu yüksek hızlara çıkma ve sürekli dur kalkların olduğu bir sürüşte 3 litre ve daha üstünü yakabilmektedir,Şehir dışı kullanımda ise 80-90 km hızında motor sadece 2 litre yakmaktadır

Motorun Cc ile kıyaslanacak olursa kesinlikle 125 lik gibi görünmüyor.Çok çekici ve agresif bir tasarımı var.Far ve çamurluk çok kolay değişiyor.15 bg lik bir performansı bu kadar ucuza sağlayabilecek motor yok.Umarım yazdıklarımın bir yardımı olur

İşte benim motorum titrek Güle güle

http://c1110.hizliresim.com/q/t/4mcv.jpg
    epey detaylı analiz yapmışsın, motor süper görünüyor, bu arada hızlı şöförmüşsün fmf egzoz taksan 140 yaptırırsın heralde

ben rüzgarda yol tutuşu iyileşsin diye yan çanta ve rüzgarlık öne yaptırmıştım, motor hafif ve yüksek olduğu için rüzgar çok alıyor, biraz ağırlaştırdım, işe yaradı, arkada 35lik topcase de var, ben o haliyle 120 zor yapıyordum, demekki hafifletsem 130 olacak ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Evet motoru çok beğeniyorum.Performansı gayet iyi.Bende yan çanta aldım ama sürekli takmıyorum tura gidince yada markete alış verişe gidince takıyorum.Ben aldığımda arka çanta vardı söktüm hiç takmadım.Ben motoru genelde çok seri kullanıyorum sanırım ruhuna uygun olarakGereksiz ağırlık yakıtı arttırır.Ben sana birşey dicem ben o hızları hergün eşimle birlikte yapıyorum 95 kilo ben 55 kilo eşim ama motor bana mısın demiyor gerçekten.Sadece vitesleri doğru devirlerde kullanmak önemli gerisini motor hallediyor Egzos geçen gördük kardeşimle fm 400 tl dedi satıcı.Düşünmedim değil performansta ciddi artış oluyormuş.Seside başarılı olacağı kanaatindeyim.Ama motoru satışa koydum farklı bir tarz denicem bakalım o yüzden masraf yapmayı düşünmüyorum

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    epey detaylı analiz yapmışsın, motor süper görünüyor, bu arada hızlı şöförmüşsün fmf egzoz taksan 140 yaptırırsın heralde

ben rüzgarda yol tutuşu iyileşsin diye yan çanta ve rüzgarlık öne yaptırmıştım, motor hafif ve yüksek olduğu için rüzgar çok alıyor, biraz ağırlaştırdım, işe yaradı, arkada 35lik topcase de var, ben o haliyle 120 zor yapıyordum, demekki hafifletsem 130 olacak ...
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    fmf egzozu 400 tl'ye nerede sordun? ben sahibinden.com'da takma dahil 500 tl fiyat aldım ama yakıtı coşturur mu diye kafamda soru işareti var, illa artar ama ne kadar artar onu merak ediyorum, yamaha wr125 konusundakilerden de net yanıt alamadım, kaldı öyle ...

fmf'lerin bir kısmı 2 zamanlılar için, powercore 4 125cc modeli 4 zamanlılar için, ebay de herşey dahil fmf powercore 4 için 370 tl'ye buldum ama satıcı faturayı düşük gösteremem diyor, gümrüğe takılırsa %20 vergisi var, o zamanda 440 tl+takma ücretine geliyor ...yine 50 tl kardayız ama en fazla 1 ay bekleme olayı var ..
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bende wr 125 ve bu motor arasında gıdıyorum hangısını alsam karasızım uzun zaman kullanıcagım ıcıcn vede 125 cc yeterlı oldugu ıcın bu 2 modele bakıyorum ama hangısını alsam kararsızım 2 sınınde 0 ını buldum yamaha 7300 hyo 6000 tl
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Arkadasımda 125SM modelı vardı boyutları makınasına gore guzel frenlerı fazlasıyla yeterlı ama bana bayagı 1 hantal gelmıstı motor ama sonucta 125 cc Ş=

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasımda 125SM modelı vardı boyutları makınasına gore guzel frenlerı fazlasıyla yeterlı ama bana bayagı 1 hantal gelmıstı motor ama sonucta 125 cc Ş=
    motorun boyutlarına göre hantal olduğuna bende katılıyorum, yüksek devirli kullanılırsa belki bu fikir çürüyebilir ama sürekli o tarz bir sürüş ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum, ben kıyamadığım için sadece otobanda sollama durumlarında öyle sürüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende wr 125 ve bu motor arasında gıdıyorum hangısını alsam karasızım uzun zaman kullanıcagım ıcıcn vede 125 cc yeterlı oldugu ıcın bu 2 modele bakıyorum ama hangısını alsam kararsızım 2 sınınde 0 ını buldum yamaha 7300 hyo 6000 tl
    mutlaka ikisini de çıplak gözle görmenizi öneriyorum, boy yüksekse rx125sm alacağınızdan eminim, wr125'i görmedim, wr125'in boyutları buna göre küçük olabilir, eski versiyonu epey küçüktü ...

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Egzos Ümraniye'de enduro market diye biryerde gördüm.Latif Korkmaz usta vardı gittiğimde.Egzos'un detaylarını bilmiyorum.

fmf egzozu 400 tl'ye nerede sordun? ben sahibinden.com'da takma dahil 500 tl fiyat aldım ama yakıtı coşturur mu diye kafamda soru işareti var, illa artar ama ne kadar artar onu merak ediyorum, yamaha wr125 konusundakilerden de net yanıt alamadım, kaldı öyle ...

fmf'lerin bir kısmı 2 zamanlılar için, powercore 4 125cc modeli 4 zamanlılar için, ebay de herşey dahil fmf powercore 4 için 370 tl'ye buldum ama satıcı faturayı düşük gösteremem diyor, gümrüğe takılırsa %20 vergisi var, o zamanda 440 tl+takma ücretine geliyor ...yine 50 tl kardayız ama en fazla 1 ay bekleme olayı var ..

---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

Hantallık kavramı görecelidir.Bende Gv 250 den sonra hantal buldum.Çünkü Gv 250 ile kıyaslamıştım.Sende Gt250 ile kıyaslıyorsun.1100 XX i olan bir arkadaşımda geçen GT250 ye bisiklet dedi250 cc sonuçta

Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Ben sıfır pek tavsiye etmem.2.el temiz bir tane alabilirsin 2 model içinde.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Egzos Ümraniye'de enduro market diye biryerde gördüm.Latif Korkmaz usta vardı gittiğimde.Egzos'un detaylarını bilmiyorum.

---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

Hantallık kavramı görecelidir.Bende Gv 250 den sonra hantal buldum.Çünkü Gv 250 ile kıyaslamıştım.Sende Gt250 ile kıyaslıyorsun.1100 XX i olan bir arkadaşımda geçen GT250 ye bisiklet dedi250 cc sonuçta
    bende ayni kisiden sahibinden.com da motorun ismini vererek teklif almistim, enteresan oldu simdi 550 tl den 500e dusmustu, mukayese olarak haklisin, sonucta o bir 125cc makina, diger pekcok 125cc lerden beygiri yuksek diye daha atik...

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Aaaa Hadi ya tesadüfe bak.Ben hatta ciddi alcak olsan biraz daha düşürürüm diye düşünmüştüm Selim.Egzosu yakından inceledim gerçekten çok kalitesi malzemesi ve görüntüsü çok güzel dostum.Satmasam kesin alırdım performansta ciddi bir fark olacağına eminimBu akşam ve yarın benim motoru görmeye gelecekler var bakalım satınca ben ne alıcam süpriz olsun
    Evet hantal yorumuna katılmama sebebim kesinlikle bu yüzde.Gayet seri güçlü makina 125 lik için ve bu fiyata üstelik.Gezilerde ben bir çok 150 lik 200 lük hatta 250 lik makinayıda çok gerilerde bıraktığımı bilirim.Bu motoru herkes bilmez yüksek devir kullanımda tam performans veriyor bu motor.Tipik cross motor özelliği.Teknik değerlerine bakınca zaten kaç devirde ne kadar güç ürettiği belli oluyor.Yüksek devirden kastım motoru bağırtmak apaçilik değil tabi İşi bilenler ne dediğimi anlıyorlardır

bende ayni kisiden sahibinden.com da motorun ismini vererek teklif almistim, enteresan oldu simdi 550 tl den 500e dusmustu, mukayese olarak haklisin, sonucta o bir 125cc makina, diger pekcok 125cc lerden beygiri yuksek diye daha atik...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ha şöyle ya, biraz şenlensin topiğimiz Buarada yollarda gördüğüm ilgiden gayet memnunum. Sanırım motorumu en çok beğenmeyen kişi benim. Sokakta kim sorsa ya gözleri dört açılıyor yada gülümseyerek yanıma yaklaşıyor. Tabi bu bahsi geçenlerin çoğu motosiklete uzak kişiler.

@Berk_Cglr

Ben de tayfuna katılıyorum, iki motorun da 0.ını sakın alayım deme. Gerçekten çok pahalılar. 2.eller daha uygun. Özellikle Hyolar da ciddi bir ekonomik avantaj söz konusu. Hani Ninja 250 bakınıyorsundur, 0'ı 12.000TL dir 2. eli de en az 8.500 TL dir. Ozaman 0 almak düşünülebilir. Ama Bu RX lerde 0 fiyatı 125 cc için cidden çok yüksek. Yamaha ise bariz abartı bence. Mesela Sahibinden'de WR250 için 18.000 TL demişler sıfırına. WR125'te çok pahalı bir alet. Yamaha fazla abartıyor. Tekrar söylüyorum bu Hyosunglar Yamahanın 125 liğinden dayanıklılık olarak hiçte aşağıda değiller. Belki donanım olarak Yamaha daha önde olabilir ama okadar fiyat farkına değer mi bilmiyorum. Sonuçta bu senin son motorun olmayacak. Yani kısa bir süre içerisinde satmak istiyeceksin. En fazla 1.5~2 sene diyelim. O yüzden daha ekonomik, daha donanımsız ama gayet dayanıklı bir motor bana mantıklı geliyor.
    #sürenadam

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    4000-5000-6000 tl çinli motorların sıfırları oldu, bunun sıfırlarını 5500 civarına buluyorsunuz, hatta geçen ilk baharda 4750tl ye verdiler, uzun süreli binilecekse fiyatlar hiç de çok değil, japonların fiyatları çok pahalı, arada öyle fiyat farkı oldukça hyosung dan şaşmam, performans daha iyi, parça daha ucuz ve daha kolay bulunabiliyor, servis daha fazla, çinliler bunun tırnağı olamaz, ne kronik sorun var, ne dökülen vida, hem daha az yakıyor hem daha çok kaçıyor, üstten çift egzantrikli teknoloji harikası Allah kim tutar bizi ....
    tekhancer bunu beğendi.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir araştırma yapmışsınız sanki, o yüzden öncelikle sizi taktir ettim

SM'nin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı konusunda yazınızı okurken kendi içimden aynı şeyleri geçirdim. Kesinlikle çok doğru bir motor tipi. Ayrıca sürüşü, oturuşu, tipi ve genel performansı açısından da çok ideal bir karar sizin için. Ben şahsen Karion yerine SM almayı çok istedim ama nasip değilmiş. İlk motorum olduğu için ankara dışından motor bakamadım. O yüzden Karion aldım ama kesinlikle memnunum. Sadece bende SM hastalığı var, bundan sonraki motorum DRZ-400 olabilir.

Gelelim motor tarzından sonra, markaya. Benim genel kanım Korelilerin yakın zamanda japonları geride bırakacağı konusunda. Bunu Hyosun ile diğer 4 japon arasında karşılaştırma yapmak için söylemiyorum. Elektronik açısından bence çoktan koreliler japonları geride bıraktı bile. Mekanik ve otomasyon konusunda da araba sektöründe Hyundai'yi görüyoruz. Adamlar bizim bilmediğimiz, Tır, Gemi!, Tren ve envai çeşit inşaat aracı yapıyorlar yıllardır. Araba yapmak çocuk oyuncağı adamlar için. Yıllarca ucuz ve basit araba yapıp sürümden kazandılar. Şimdi de lüks sınıfa yöneldiler ve birçok yerde ödül bile aldılar.

Diyeceğim o ki Koreden mal çıkıyorsa kalitesinden şüphe duymayacaksın. Ancak dünyanın en kalitelisi demiyorum, sadece verdiğin her bir kuruşu sonuna kadar hakeden ürünler yapıyorlar. Özellikle Yamahanın 125 ve 250cc SM motorlarının fiyatlarına bakınca anlarsın ne demek istediğimi. Üstelik küçük sınıfta Hyosung kalbur üstü bir kalteye sahipken yamaha honda gibi firmalar üst sınıf kalitesine göre paralel olmayan modelleri fahiş fiyatlardan satıyorlar. YBR'ler felan aslında japonyada felan üretilmiyor ama Hyodan daha pahalıya satılıyor.

Tek söyleyeceğim; artık kanuni(kuralkan) da bu modellerin yedek parçasını ve 0'larını getiriyorken fazla düşünmene gerek olmadığı. İçine sine sine alabilirsin bu motoru. Benim karion'un kullanıcıları bile tek bir ciddi sorun yaşamadık diyorlar. Üstelik 100 km de 2.5~3 lt arası yakıt tükettim daha yeni. SM nin tadı da ayrı bir güzel olur, keyifle binersin diye düşünüyorum...
    yorumların için teşekkür ederim ;) evet kararımı verdim SM alıyorum..söylediğin gibi hyosung TR pazarına girdiği günden bu yana çok detaylı ve sıkı bir inceleme içerisindeyim..japonların küçük hacimli motorlarından kalite olarak çok farkı olmadığını yıllardır kullanıcı yorumlarından takip ediyorum..eğer ki Ank.da kalıyor olsaydım kesinlikle gt250r alırdım..ama söylediğim gibi buranın yol ve iklimi gereği 250R a çok yazık olur ) tşk ederim tekrar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Tayfunbora yorumun için ayrı bir teşekkür etmem gerekiyor sanırım tarafsız ve öyle açıklayıcı bir yorum olmuş ki ister istemez bu motoru aldırır insana evet Ayvalık çok çok güzel bir yer,gelmiş olmam sanırım benim için büyük şans ;) bu güzel yeri inşallah sizlerle birlikte de gezmek nasip olur bize..SM de karar kıldım,eğer ki senin titrek gibi siyah rengini bulursam sanırım 0 km alıcam,izmir de bir bayii de buldum 0 km ve uygun fiyatlı,fakat turuncu..bakalım kısmet olursa elimdeki cup motoru da satmadan almak niyetindeyim..malum yakıt yok motorda neredeyse yazdıkların için tekrar teşekkür ederim,görüşmek üzere..

Motosikleti
    syanur yorumun ıcın cok yessekkur ederım ılk motorum 750 cc srad ı sonradan sattım 250 lı lık vs motosıklerlde kullandım vede suanda cın malı 150 cc cross motosıklete bınıyorum 9 beygır olmasına ragmen yeterlı anlıcagını bu motosıkletlerden bırı alırsam en assagı 4-5 kullanıcagım o yuzden 0 almak ıstıyorum kı cın malı motosıkletler bıle 4000 tl ıken hersey dahıl 6000 tl ye gelen hyosung sm yada 7250 tl olan yamaha wr 125 bence gayet makul kalıyor kı cın malı motosıkletı bıle 2008 den berı kullanıyorum gıttıgım yerler trafık vede mahhalle arası yollardan olustugu ıcın hızı yetıyor fakat artık motor bıtmıs durumda benı trafıkten dusur dıye yalvarıyor resmen tamır ettırmekle ugrasmak yerıne 0 alıp kullanmak daha mantıklı artık hem sası hemde blok omrunu tamamladı gıbı bırsey degıstırsemde sureklı problem hergun bır sıkıntı cıkıyor ne kadar tıtız baksam bıle o yuzden saglam 125 cc cross yada supermoto bakıyorum baska tavsıye edılebılıcek motorlar varsa onlara bakabılırım mesela

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ya bu SM lerin 0'larını nereden buluyorsunuz? Sahibinden'de 1 tane var, o da turuncu ve istanbulda. Fiyatı 6,000TL. Belki pazarlıkla 5,800 felan olur en fazla ki sanmıyorum. Çünkü liste fiyatı +6,000 TL olması lazım. @Polo34 Sen nerede gördün 5,500 TL ye? Demek geçen baharda 4.750 TL ye kadar düştü...İyi düşmüş gerçekten. Gerçi buaralar € ve $ epey coştu(her nekadar bunlar koreli de olsa), bilmiyorum fiyat indirimine giderler mi...

Eğer uzun süreli kullanılacaksa tabi 0 düşünülebilir. Aslında kısa süreli de olsa düşünülebilir. Bu biraz kişinin maddiyatına ve tercihine kalmış. Ben özellikle 2.el almak taraftarıydım çünkü ilk motorum olacaktı. Motora bişey olursa daha az üzüleyim diye düşünüyordum. Üstelik param da yoktu zaten Srad'dan sonra buna binmek nasıl olur bilmiyorum ama dozajı kademeli olarak düşürmüşsünüz

Alacak olan herkese hayırlı olsun şimdiden. 0 bulduğunuz SM ler hakkında buraya yazarsanız çok sevinirim. Merak ettim de piyasayı.

(Sahibinden'de bir tane de Yamaha WR var; 8,500 TL )
    #sürenadam

Motosikleti
    o turuncu hyosun evıme yurumeye 5 dk mesafede onu yakından gorup ınceledıgım ıcın alma kararı aldım bu arada suzukıden dırek 150 gy 3 a ya gectım ılk zamanlar 100 le gıderken sankı 30 km gıdıyormusum gıbı gelıyordu vıtes atasım gelıyor ama 5 de kaldıgı ıcın ole ıkınıyordu motor haha

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sahibinden.com da periyodik olarak takip etmek, satıcılarla pazarlık etmek gerekiyor, döviz yükseldi fiyatlar da zıpladı ama yerine aynı motordan getirmeyeceklerse uygun fiyata vermeleri gerekir, rest çekin max şu kadar veririm diyin, olursa arayın diyin, ben öyle almıştım

bu arada biraz önce 345 tl'ye (191 USD) kargo dahil fmf powercore 4 125cc (kawa klx125-suzuki drz125) için olan egzozu aldım, en sonunda dayanamadım, indirimle paypal den direk para gönderdim, satıcı ebay den ve güvenilir biri, amerikadan gönderecek, toplam ücret 150 euro altında kaldığı için gümrüğe muhtemelen takılmayacak ....

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    6000 TL bu motoru alacağına üstüne biraz daha koysan Suzuki Drz 400 alırsın.Mükemmel bir alet
    3500 ver sıfır Michelin lastik ve aksesuarlarıyla benim motorumu al.Hiçbir farkı yok yazık vereceğin paraya.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8723045/detay/

İkinci el piyasası çok düşük bu motorların.Benim fikrim bu yönde.Yinede kararın şimdiden hayırlı olsun dostum

o turuncu hyosun evıme yurumeye 5 dk mesafede onu yakından gorup ınceledıgım ıcın alma kararı aldım bu arada suzukıden dırek 150 gy 3 a ya gectım ılk zamanlar 100 le gıderken sankı 30 km gıdıyormusum gıbı gelıyordu vıtes atasım gelıyor ama 5 de kaldıgı ıcın ole ıkınıyordu motor haha

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

Çok merak ettim.Taktığın zaman fotoları ve video'yu mutlaka bekliyorum Selim.Çok iyi bir karar vermişsin bencePerformans artısı ne olur acaba teknik olarak fikrin var mı?

sahibinden.com da periyodik olarak takip etmek, satıcılarla pazarlık etmek gerekiyor, döviz yükseldi fiyatlar da zıpladı ama yerine aynı motordan getirmeyeceklerse uygun fiyata vermeleri gerekir, rest çekin max şu kadar veririm diyin, olursa arayın diyin, ben öyle almıştım

bu arada biraz önce 345 tl'ye (191 USD) kargo dahil fmf powercore 4 125cc (kawa klx125-suzuki drz125) için olan egzozu aldım, en sonunda dayanamadım, indirimle paypal den direk para gönderdim, satıcı ebay den ve güvenilir biri, amerikadan gönderecek, toplam ücret 150 euro altında kaldığı için gümrüğe muhtemelen takılmayacak ....

Motosikleti
    DR-Zurna 400

Ooo, çok iyi olmuş, egzoslar felan Ben resimlerden ziyade hem performans hem de yakıt açısından sonuçları merak ediyorum. Ama resim de koyarsan hayır demem

6000 TL bu motoru alacağına üstüne biraz daha koysan Suzuki Drz 400 alırsın.Mükemmel bir alet
    3500 ver sıfır Michelin lastik ve aksesuarlarıyla benim motorumu al.Hiçbir farkı yok yazık vereceğin paraya.

İkinci el piyasası çok düşük bu motorların.Benim fikrim bu yönde.Yinede kararın şimdiden hayırlı olsun dostum
    Bende onu ima ettim aslında. Bu motorların 2. ellerinin piyasası direk aşağıda. Hani temiz bir ninja250 buluyorsun adam 10.500 den açıyor ağzını. Aynı şey 1-2 tane olan WR125 için de geçerli. Ama dediğim gibi herkesin kendi kararı, 0 alıp binmek istiyebilir. Fiyatı uygun gelebilir. Ben bilmem benim beyim bilir...
    #sürenadam

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    egzozun gelmesi max 1 ay min 2 hafta sürer, artık performansı ve yakıt tüketimini deneyip görücez egzozun hakkı karbüratör jet kit, 40-50 USD de onun için istiyorlardı, artık duruma göre bakıcaz, kesmezse onu da deneriz ...
    sahibinden.com daki satıcı tork artar, son sürat değişmez demişti, göreceğiz artık, hantallık gider belki karbüratör jet kitle son süratde artar ama direk fazla yakıt verilecek, tüketim ne olur Allah bilir artık ...

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler