Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Rx125SM paylaşımları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    internetten topcase ve yan çantaları almıştım, depo üstünü sirkeciden almıştım, hepsi kappa, depo üstü 90 tl, topcase 150 tl, yan çanta 200 tl, demir aparatı sahibinden.com dan 60 tl gibi fiyatları vardı, kesin rakamları ve site isimlerini hatırlamıyorum, netten aramayı iyi yaparsanız uygun fiyata daha güzel ürünlerde bulabilirsiniz, eğer ybr 125-cbf 150- apaçi rtr 150 beğeniyorsanız onlara da güvenebilirsiniz ama sele yüksekliklerini boyunuz açısından karşılaştırmak da fayda var ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motoru sırf ön tekerlek ile çamurluk arasındaki o devasa boşluk yüzünden almak istemiyorum. Bence inanılmaz çirkin duruyor. İnsan buna özel daha küçük bir çamurluk tasarlar.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru sırf ön tekerlek ile çamurluk arasındaki o devasa boşluk yüzünden almak istemiyorum. Bence inanılmaz çirkin duruyor. İnsan buna özel daha küçük bir çamurluk tasarlar.
    çok çamur yerdin
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    benim motora bakarsanız bende ön çamurluğun tipini beğenmeyenlerdendim, fuar da 60 tl mi neydi acerbis ön çamurluk almıştım

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    motorumu hyosung comet ya da gv250 almak için satıcı ile takasa verebilirim, buradan almak isteyen varsa yabancıya gitmemiş olur, 2008 model (2009 trafiğe çıkışlı) 6000 km'de ilk ruhsat sahibinden, resimleri birkaç sayfa önce var, kapalı garajda üstü örtülü şekilde saklıyorum, kappa depoüstü, yan, topcase'i comet alırsam kullanıcam, onların haricinde ekstra olarak koruma demirli, gidonda titreşim alıcı denge topuzlu, ön camlı, yaklaşık 150 tl'lik yakıt, yağ, hava filitreleri, fren balatası, yedek manet, iridyum buji vs yedek parçaları ile beraber 4100 tl'ye verebilirim ...

topcaseleride verirseniz sizinle anlaşırız depo üstü değil belki ama yan topcaseler olmalı fiyata yansıtmak isterseniz size gözlerimi kocaman açar ve yarım ağlak bakarım
    gezelekcezve :)

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı canyaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topcaseleride verirseniz sizinle anlaşırız depo üstü değil belki ama yan topcaseler olmalı fiyata yansıtmak isterseniz size gözlerimi kocaman açar ve yarım ağlak bakarım
    size özel mesaj attım...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41587028/detay

benim motoru canyaman arkadaşa haftaya perşembeye kadar rezerve ettim, hayırlısı olsun bakalım

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sattın mı motoru?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hanım engeline takıldım, arkadaşla herşeyde anlaşmıştık, üste para verip 7-8 tl ye sıfır gv250 ya da comet alacaktım, kısmet değilmiş, istemedikleri zaman olmuyor işte

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4100 tl beni aşar. daha uyguna verseydin alırdım. kısmet değilmiş. kazasız belasız kullan.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Touring
    slm supermoto cular bu motorda birşey dikkatimi çekti.bu süper motoyu bilen bi motoruna baksın buraya yazsın lutfen..efendim gelelim meseleye bu motorda kullanılan motor ünitesi DOHC yani 2 egzantrik 4 sübap var.bu motor ünitesini inceledim sanki ilk olarak suzukı nin kullandığı suzukı dr 200 modelindeki motor ünitesi kullanılmış gibi... bir çok markanın modelinde de bu motor ünitesi küçük farklılık göstererek kullanılıyor...kulllanılan bazı modeller;250cc kanuni tiger,200cc monero xf 200 2v,125cc ramzey 8a gibi acaba hyosung un rx 125 modellerinde bu durum mevcut mu.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar biraz apaçi bi soru olabilir ama rx125sm lar rahat rahat tekere geliyomu? supermotolar yapı olarak tekere müsait ama 125cc olması biraz düşündürüyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaşlar ankara da olup da motorunu 2 dakika deneyebileceğim bir RX 125 SM kullanıcısı var mı acaba? RT125 Karion ile bunun arasında kaldım resmen. Hangisinin daha zevkli bir sürüş sağlayacağını ancak üstüne oturunca anlarım diye düşünüyorum. Çoğunlukla şehir içi git gel için kullanıcam, fırsat buldukça da hafif araziye vurcam kendimi abartmadan. 2 motor da bana bu imkanı sağlıyor. Şehir içi kullanımım ciddi çoğunlukta olacağı için RX125-D modelini düşünmüyorum.

2 motor da hoşuma gidiyor. Önceliği RT modeline verdim ama bunu da sonradan deneyip pişman olmak istemiyorum. Boyum 1.81 o yüzden karion'a ancak sığarım gibi, rahatsız olur muyum bilmiyorum. Ancak 2sini de canlı olarak gözümle göreyim ondan sonra karar vereyim istiyorum. O yüzden bana bu konuda yardımcı olabilecek bir kimse olursa büyük sevaba girer. Kullanıcılara göz gezdirdim ama Ankarada kimseyi göremedim. Var mı bir tanıdığınız??
    #sürenadam

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Mesajı daha yeni görüyorum Valla ben gelmez diye düşünüyordum ama geçen 95 kiloluk ben üzerindeyken hiç zorlanmadan kalktı.125 cc ama çok enteresan motor çok güçlü ve seri.Sadece motor devrini yüksek tutmak gerekiyor.Düşük devirlerde bayılıyor
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biraz apaçi bi soru olabilir ama rx125sm lar rahat rahat tekere geliyomu? supermotolar yapı olarak tekere müsait ama 125cc olması biraz düşündürüyor

---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 09:21 ----------

Yarın Ankara'dan bir arkadaş geliyor benim Sm'ye bakmaya eğer verirsem motoru, döndüğünde Ankara'da bakabilirsinBen yardımcı olurum sana.

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ankara da olup da motorunu 2 dakika deneyebileceğim bir RX 125 SM kullanıcısı var mı acaba? RT125 Karion ile bunun arasında kaldım resmen. Hangisinin daha zevkli bir sürüş sağlayacağını ancak üstüne oturunca anlarım diye düşünüyorum. Çoğunlukla şehir içi git gel için kullanıcam, fırsat buldukça da hafif araziye vurcam kendimi abartmadan. 2 motor da bana bu imkanı sağlıyor. Şehir içi kullanımım ciddi çoğunlukta olacağı için RX125-D modelini düşünmüyorum.

2 motor da hoşuma gidiyor. Önceliği RT modeline verdim ama bunu da sonradan deneyip pişman olmak istemiyorum. Boyum 1.81 o yüzden karion'a ancak sığarım gibi, rahatsız olur muyum bilmiyorum. Ancak 2sini de canlı olarak gözümle göreyim ondan sonra karar vereyim istiyorum. O yüzden bana bu konuda yardımcı olabilecek bir kimse olursa büyük sevaba girer. Kullanıcılara göz gezdirdim ama Ankarada kimseyi göremedim. Var mı bir tanıdığınız??
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    RKS Cruiser 250

rx-125sm boyunuz kısa olmadığı için tercih edilebilir, yüksek motor olduğu için rüzgar fazla alır, sürmesi rt125'e göre daha zor ama konforu bence daha fazla, şehir içi için 125-d'yi neden tercih ediyorsunuz? onun tekerlekleri arazi içindir, yağ soğutması yoktur, gücü de düşüktür, sm supermoto olanda durum tam tersidir, düşünce orası burası kırılmasın masraf açmasın diyorsanız sm rt d tipi motorlar iyidir, 3 lt'yi tüketim geçmez ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajı daha yeni görüyorum Valla ben gelmez diye düşünüyordum ama geçen 95 kiloluk ben üzerindeyken hiç zorlanmadan kalktı.125 cc ama çok enteresan motor çok güçlü ve seri.Sadece motor devrini yüksek tutmak gerekiyor.Düşük devirlerde bayılıyor

---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 09:21 ----------

Yarın Ankara'dan bir arkadaş geliyor benim Sm'ye bakmaya eğer verirsem motoru, döndüğünde Ankara'da bakabilirsinBen yardımcı olurum sana.
    kardeş sen motoru yeni almamışmıydın benim motorun gecelediği garajda çalışan arkadaşta motora talip oldu ama vermiyorum ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Evet yeni aldım bir sürü masraf yaptımAma şu an başka bir motor bulduğum için satıyorum.O motorda satılırsa zaten satmaktan vazgeçerim.Satma kardeşim sen banada satmamıştın zaten:D Bende satmıcam bu motor kaçarsa çok memnunum zaten.Motorumun resmini ve ilanı
    (#58723045)
    [a href=http://goo.gl/mc9cY][img src=http://b1109.hizliresim.com/11/9/23/3126.jpg][/a]
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx-125sm boyunuz kısa olmadığı için tercih edilebilir, yüksek motor olduğu için rüzgar fazla alır, sürmesi rt125'e göre daha zor ama konforu bence daha fazla, şehir içi için 125-d'yi neden tercih ediyorsunuz? onun tekerlekleri arazi içindir, yağ soğutması yoktur, gücü de düşüktür, sm supermoto olanda durum tam tersidir, düşünce orası burası kırılmasın masraf açmasın diyorsanız sm rt d tipi motorlar iyidir, 3 lt'yi tüketim geçmez ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

kardeş sen motoru yeni almamışmıydın benim motorun gecelediği garajda çalışan arkadaşta motora talip oldu ama vermiyorum ...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaşlar konuyu güncel tutalım, bende RT için kaporayı verdim, hayırlısıyla 1-2 güne alıcam inşallah.

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx-125sm boyunuz kısa olmadığı için tercih edilebilir, yüksek motor olduğu için rüzgar fazla alır, sürmesi rt125'e göre daha zor ama konforu bence daha fazla, şehir içi için 125-d'yi neden tercih ediyorsunuz? onun tekerlekleri arazi içindir, yağ soğutması yoktur, gücü de düşüktür, sm supermoto olanda durum tam tersidir, düşünce orası burası kırılmasın masraf açmasın diyorsanız sm rt d tipi motorlar iyidir, 3 lt'yi tüketim geçmez ...[COLOR="Silver"]
    Geçen gün gidip karionun üzerine bindim. Tahmin ettiğimden daha büyükmüş(aslında okuya okuya resimlerden daha büyük olduğunu da tahmin etmiştim ya neyse)). Eminim SM nin oturuşu bana biraz daha uygun gelecektir ama bu da beni tatmin etti. Açıkcası sele kısmında hafif bir dolgu düşünüyorum, daha yüksek ve düz bir sele yapıcam alırsam, ozaman tam olur benim için. RT nin şehir içi kullanımı da gayet eğlenceli ve kolay diye okudum, belki SM kadar olamaz evet(ki ben aslında SuperMoto'lara bayılıyorum) ama beni biraz da tipi cezbetti açıkçası. SM çok iyi motor genel olarak ancak görüntü epey vasat ve RT çok daha hoş duruyor(kişisel tabi). RT her nekadar araziye daha yatkın olsada şehir içi kullanıma "uygunsuz" olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca benim bulduğum model; 2010 ve yeni gelen üstten (tek değil)çift egzantrikli ve yağ soğutmalı 13,5hp gücünde olan model(S&T Kanuni). Hem aracın hem de motor'un güncel ve yeni olması beni ayrıyetten cezbetti açıkcası. Zaten bunu bulamasaydım SM ile RT arasında daha da karasız kalacaktım. Buarada eğer sizin SM lerde yakıt tüketimi 3'ü geçmiyorsa iyi, çünkü benimkinin de çok farklı olacağını sanmıyorum...

Evet yeni aldım bir sürü masraf yaptımAma şu an başka bir motor bulduğum için satıyorum.O motorda satılırsa zaten satmaktan vazgeçerim.Satma kardeşim sen banada satmamıştın zaten:D Bende satmıcam bu motor kaçarsa çok memnunum zaten.Motorumun resmini ve ilanı
    (#58723045)
    [a href=http://goo.gl/mc9cY][img src=http://b1109.hizliresim.com/11/9/23/3126.jpg][/a]
    Hala satmadın mı, ne oludu??
    #sürenadam

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Bakmaya gelen arkadaşın birinin boyu yetmediDiğeride motordan korktu tecrüben var demiştiAma binince ayakları titredi.Rt kararın çok iyi çok sağlam bir motor ve bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır şehir içi şehir dışı.Hayırlı olsun güle güle kullan.Yağmurlu havalarda ve ıslak zeminde çok dikkat et.Kayıyor lastikler bilgine

Arkadaşlar konuyu güncel tutalım, bende RT için kaporayı verdim, hayırlısıyla 1-2 güne alıcam inşallah.

Geçen gün gidip karionun üzerine bindim. Tahmin ettiğimden daha büyükmüş(aslında okuya okuya resimlerden daha büyük olduğunu da tahmin etmiştim ya neyse)). Eminim SM nin oturuşu bana biraz daha uygun gelecektir ama bu da beni tatmin etti. Açıkcası sele kısmında hafif bir dolgu düşünüyorum, daha yüksek ve düz bir sele yapıcam alırsam, ozaman tam olur benim için. RT nin şehir içi kullanımı da gayet eğlenceli ve kolay diye okudum, belki SM kadar olamaz evet(ki ben aslında SuperMoto'lara bayılıyorum) ama beni biraz da tipi cezbetti açıkçası. SM çok iyi motor genel olarak ancak görüntü epey vasat ve RT çok daha hoş duruyor(kişisel tabi). RT her nekadar araziye daha yatkın olsada şehir içi kullanıma "uygunsuz" olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca benim bulduğum model; 2010 ve yeni gelen üstten (tek değil)çift egzantrikli ve yağ soğutmalı 13,5hp gücünde olan model(S&T Kanuni). Hem aracın hem de motor'un güncel ve yeni olması beni ayrıyetten cezbetti açıkcası. Zaten bunu bulamasaydım SM ile RT arasında daha da karasız kalacaktım. Buarada eğer sizin SM lerde yakıt tüketimi 3'ü geçmiyorsa iyi, çünkü benimkinin de çok farklı olacağını sanmıyorum...

Hala satmadın mı, ne oludu??

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bakmaya gelen arkadaşın birinin boyu yetmediDiğeride motordan korktu tecrüben var demiştiAma binince ayakları titredi.Rt kararın çok iyi çok sağlam bir motor ve bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır şehir içi şehir dışı.Hayırlı olsun güle güle kullan.Yağmurlu havalarda ve ıslak zeminde çok dikkat et.Kayıyor lastikler bilgine
    Eğer bankadaki kadını boğazlamazsam 1-2 güne alıcam, aksilikler olmasa çoktan almıştım zaten... Aldıktan sonra garantisi bitene kadar ellemiycem. Sonra boya felan işlerine girişmeyi düşünüyorum. Hafiften custom çalışcam kendisine Ucuza mal olcak yollar arıyorum. Jant ve egzoz için boya olayını şimdiden hallettim gibi ama depo ve çamurluk gibi 1-2 parça için uygun-ucuz boya metodları arıyorum. Motoru mat siyah yapıcam, öyle jan jan lı bişeyler değil. Daha alamdım bile ama planlar sürüsüne...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler