Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Caracal 200 '08
    slm dostlar yaw bu çantaları takmak için illaki sinyal lambalarının yerini değiştirmemizmi gerekior armodun bir modelini aldım mamamfi takamıorum zzz gıcık olduuuumm :@

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı HaZaRDoJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostlar yaw bu çantaları takmak için illaki sinyal lambalarının yerini değiştirmemizmi gerekior armodun bir modelini aldım mamamfi takamıorum zzz gıcık olduuuumm :@
    valla benim sinyaller alıştı onlara :d

motorda boya falan yok orjinal hani şampanya rengi demişssin ya
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı soner yavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor şampanya rengi motoru boyatmısmı..
    caracal'ın kendi rengi o'sadece kanuni yazısını çıkarmış oradan...hatta o rengg'ten bir adet eray'beyde bulunmakta çantalar aksesuar zaten onu'da ayrıca satın alabilirsiniz..

Alıntı HaZaRDoJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim çantam olmadığı için..haliylede öyle bir sıkıntım yok..

Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlıyorum çok hoşmotor

Resimlerde harika ayrıca
    hoş nedemek!!!şaheser gibi motosiklete sahibiz hepimiz

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caracal'ın kendi rengi o'sadece kanuni yazısını çıkarmış oradan...hatta o rengg'ten bir adet eray'beyde bulunmakta çantalar aksesuar zaten onu'da ayrıca satın alabilirsiniz..

valla benim çantam olmadığı için..haliylede öyle bir sıkıntım yok..

hoş nedemek!!!şaheser gibi motosiklete sahibiz hepimiz
    efendim biri bana mı seslendi acep

Motosikleti
    kanuni car200cal
    saolun, bılmıodum caracal'de bu renk oldugunu. bende aldıgımda bu renkten alıyım o zamaninsllah

Motosikleti
    Caracal 200 '08
    motorla yol alırken kem gözlerden çok tırsıyorum acaba şöle arkaya kamyon römorklarındki gibi gibi bi maaşallah yazısımı koysak :D

Motosikleti
    kanuni car200cal
    ewt olabılır.

hayırlı olsun demek için geçmi bilmiyorum.bende almayı düşünüyorum ama kanuni hakkında iyi demiyorlar bana yardım edersen sevinirim motorsikletinden memnunmusun

Motosikleti
    kanuni car200cal
    bana soruyorsan ben daha caracal almadım ama yakında alıcam arkadaslar sana msj yazar...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı taştan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun demek için geçmi bilmiyorum.bende almayı düşünüyorum ama kanuni hakkında iyi demiyorlar bana yardım edersen sevinirim motorsikletinden memnunmusun
    adamım herşeyi amacında kullan hiç bir şey olmaz bu sitede caracalla 20.000 km yapan arkadaslar var uzun suredır gelmıyorlar ama

ben memnunum . sert kullanacaksan honda cbf 150 ybr 125 . ama ben agırdan giderım fark ederım fark edılırım dersen caracal süper motor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamım herşeyi amacında kullan hiç bir şey olmaz bu sitede caracalla 20.000 km yapan arkadaslar var uzun suredır gelmıyorlar ama

ben memnunum . sert kullanacaksan honda cbf 150 ybr 125 . ama ben agırdan giderım fark ederım fark edılırım dersen caracal süper motor
    aynen açıklama bu caracal tam bir gezi motoru..tarz meselesi!!eğer bir cruiser tutkunuysan bu fiyata süper bir motor..biraz'da dikkatli ve bakımlı kullanırsan senelerce binebilisin..

Motosikleti
    Caracal 200 '08
    bundan alası şamda Harley

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Şampanya dediğiniz rek aslında kırmızı orda ole görünmüş ışıktan falan sanırsam, bendekide aynı renk aslında ben siyah almayı dusunuyodum ama bayiye gittiğimde siyah ve kırmızıyı yan yana görünce kırmızıya hayran kaldım, birde beji var oda başka guzel duruyoo.
    Bu motorun herhali başka güzel ya.

Şu ana kadar çalıştırma dışında ufak bir problem bile yaşamadım, 50ytl'ye gidip sıfır bir akü alcam, bide bujileri değiştirdimmi bu aleti çok uzun yıllar kullanabilirsiniz (tabi kullanıma - bakıma bağlı bunlar)

Benim ilk motorum, başlangıç motoru için ağır bir motor aslında ama alıştığınızda (buda en fazla 2ay) kullanımı aşırı zevkli.

Trafikte direk farkediliyorsunuz tüm gözler üstünüzde. Bu sebepten hızlı kullanmıyorum, ağır ağır ilerliyorum.

hayrola moruk nesi var nexus un ulan çok güzel dedik ya nazar değdi . iyi bir usta bulamazsan çok kral tanıdık ustalar var
    Selam mterayes26 tanıdık usta var demişsin, bunları bizimle paylaşırsan bir problem olduğunda bizde onlara başvuralım.

Ben bakımlar için iyi bir usta arıyorum aslında..İstanbulda..

Motosikleti
    Caracal 200 '08
    beyler nazar edeceksiniz kendi kendinize maşallah diyip poponuzu kaşıyın kötü kardeşim motorlarımız çok kötü caracalmı oda neymiş diorum soranlara güzelliği bize kalsın allahım nazarlardan saklasın

Motosikleti
    Caracal 200
    Haklısın HaZarDoJ nazar olmasın aman dikkat. Bir yerlere nazarboncuu yapıştıralım en iyisi.

Motosikleti
    kanuni car200cal
    o motoru sahibinden.com da gördum adam şampanya rengi yazmıs istersen sende bir bak

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhaba Arkadaşlar;

Sizlerden iki konuda değerli tecrübelerinizi rica edeceğim malum havalar soğudu motor yatıyor.Arkadaşlarımızın önerisi ile yağını boşaltmama ve haftada bir çalıştırma taktiğini uyguluyorum fakat iki soru işareti var kafamda;

Birincisi Yakıt ışığımız yanıyor, sizce depo dolumu olsa iyi olur yoksa bu haliyle neredeyse boş bir depo ile arada bir motoru çalıştırayım;

Birde motor elektrikli marş ile çalışmıyor, ayak marşı ile nasıl çalıştırırım bir türlü beceremiyorum hep 5-6 defa ayak marşına basıyom ve çalışınca stop ediyor ayrıca ilk marşta bir gacırtı dişli sesi geliyor.Yöntem nedir ayak marşına basarken gaz vermelimiyim ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler...

Katılıyorum eğer gezi yapıcam dolaşıcam diyorsan ideal bir motor.

Aslında ben spor olarak kullanabiliyorum bence oldukça da seri.
    Saygılarımla...

Motosikleti
    Caracal 200
    Merhaba Arkadaşlar;

Sizlerden iki konuda değerli tecrübelerinizi rica edeceğim malum havalar soğudu motor yatıyor.Arkadaşlarımızın önerisi ile yağını boşaltmama ve haftada bir çalıştırma taktiğini uyguluyorum fakat iki soru işareti var kafamda;

Birincisi Yakıt ışığımız yanıyor, sizce depo dolumu olsa iyi olur yoksa bu haliyle neredeyse boş bir depo ile arada bir motoru çalıştırayım;

Birde motor elektrikli marş ile çalışmıyor, ayak marşı ile nasıl çalıştırırım bir türlü beceremiyorum hep 5-6 defa ayak marşına basıyom ve çalışınca stop ediyor ayrıca ilk marşta bir gacırtı dişli sesi geliyor.Yöntem nedir ayak marşına basarken gaz vermelimiyim ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler...

bende senin gibi 3-4günde bir çalıştırıyorum, depom dolu bu zarar verirmi bilmem?
    fakat çalıştırdığımda elektrik marşı ile çalışıyo sorun yaşamıyorum.

Ayak marşı ile 2kere çalıştırmak zorunda kaldım, bir sorun olduğunu düşünmüyorum, motoru sol ayağının üzerinde (hatta sehpa açık olsun) dengeledikten sonra sağ ayağınla bir kere kuvvetli bir şekilde bastığında çalışıyo dediğin gibi bazen çalışıp duruyo ozaman 5dk sonra bidaha yapıyorum kesin çalışıyo.

Bu arada ben yağınıda boşaltmadım bunuda araştırmam lazım bir sorun olmazsa boşaltmıcam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    dolu depo bırakın arkadaşlar!!!yatan motorlarda genellikle bu yöntem uygulanır..(pas tutmaması için)veya iyice depodaki benzini boşaltıp deponun içini yağlamanız gerkir..kii!!bunu yaparsak motoru çalıştıramayız!!en iyisi ilk yöntem yani dolu depo caracal'larda ilk çalıştırmada zor çalışma olayı,daha öncede bahsetmiştik bundan ilk 1500,3000.km arası motor açılana kadar yapıyor bendede yapmıştı defalarca şu an sorun yok...ayak marşıyla bir kaç sefer denedim o'biraz uğraştırıyor...haftada bir çalıştırırsak eğer motorun ömrü için daha iyi olur hatta ben şöyle bir 100,200metre kullanmanızı öneririm,niçin derseniz!diğer aksamlarında çalışması gerekir...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Merhaba Arkadaşlar;

gıcırtı beni kıllandırdı servise bir görün . ayak marşı ile çalıştırmak çok basit arkadaşlar . boşluğu alıp sertçe basın

ömrümüzde 2 gün , kaskız gezdik . herkesin gözüne battı biri sen hala akıllanmadın mı diyor . biri manyakmısın kasksız gezilirmi diyor .kasklı gezdiğimiz günleri hesaba katan yok

iyi geceler

arkadaşlar benim ustam eskişehirde toplam 3 kişi msn ime ulaşıp eklemiş ama hepsi istanbuldan arkadaşlar sorunu olan yazsın buraya hep beraber çözelim bu motorun p.çi oldum artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler