Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    tam bilgim yok caracalları ama sanıyorum dubleks olması gerekıyor,
    racerların dubleks çünki,,,

ama eğer değilse dahi,
    gidin bir lastikçiye 5 lira karşılıgında dubleks'e çeviriyorlar...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    caracal 200
    bana lastiklerin dublex olduğunu söylediler..ne yalan söyliyim bende inandım valla )

bu arada arkadaşlar ben daha motorla 35 km yaptım 5000 devri pek geçme dediler ama arada bir geçiyorum ben sorun olurmu acaba..

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    hayır olmaz,
    ama çok fazla zorlama şimdilerde,
    şimdilerde ne kadar iyi kullanırsan sonrasında o kadar sağlıklı olur...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Alıntı hu&go adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bende caracalın hastası oldum 2 gündür forumu en baştan itibaren okuyorum tigerı beğenirken birden bu forumu gördüm ve caracal beni mest etti.benim sorum şu ben zaten yavaş gitsin rahat olsun cafcaflı bi motor olsun istiyorum hızla işim yok ama boyum 184 kilo 78 motor altın da kaybolmaz demi bu boyda kullanan arkadaşlar var mı.başınızı ağrıttım kusura bakmayın cvplar için şimdiden tşkr.
    ii akşamlar caracal sevdalıları...
    arkadaşlar gözden kaçtı galiba yazdıklarım rica etsem cvplar mısınız almayı düşünüyorum fakat küçük kalı diye çekiniyorum

Motosikleti
    caracal 200
    arkadaşlar bu motorlara kasko yapan sigorta acentesi varmı

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hu&go, caracal viragonun nerdeyse 2 misli ama motoru küçük gelebilir sadece
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

teşekürler cvpladığın için, motoru küçük gelsin önemli değil ben hız istemiyorum zaten keyfine bincem bu motora inşallah alrım dah vakit var ama şu borçlarım bitsin ilk işim bu motoru almak olacak inş.

arkadaşlar youtube veya başka bir yerde videosu varmı caracalın bilginiz varmı acaba..

Motosikleti
    Ybr
    Eray'ın yokluğu burayı fena etkilemiş ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:05 AM ----------

arkadaşlar youtube veya başka bir yerde videosu varmı caracalın bilginiz varmı acaba..
    Bildiğim kadarıyla yok ...

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadaşlar bu motoru bankadan 24 ay vadeli kredi çekip almayı düşünüyorum.

hala okuduğum için bu yola başvurucam, öğrenim kredisi ile de ödeyecem. matematıksel olarak sorun yok gibi ancak sizlerin de görüşünü almak isterim. ne diyorsunuz?

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motoru bankadan 24 ay vadeli kredi çekip almayı düşünüyorum.

hala okuduğum için bu yola başvurucam, öğrenim kredisi ile de ödeyecem. matematıksel olarak sorun yok gibi ancak sizlerin de görüşünü almak isterim. ne diyorsunuz?
    hayırlı olur inşallah peki ne kadar alıcaksın nekadar ödüyosun bende almayı düşünüyorum durumum yokta acaba ne kadar olcak bilgi verirsen sevinirim tşk..

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    hayırlı olur inşallah peki ne kadar alıcaksın nekadar ödüyosun bende almayı düşünüyorum durumum yokta acaba ne kadar olcak bilgi verirsen sevinirim tşk..

henüz ben de tam karar verebilmiş dğeilim. taşıt kredisinin faizi çok gibi o yüzden babam ihtiyaç kredisi çekicek, ödemeleri de kendim yapıcam. 3-4 bin lira çekicem sanırım. fazizi de 1'in altında diye umuyorum. sezon kapanınca alıcam bir de tabi.

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    henüz ben de tam karar verebilmiş dğeilim. taşıt kredisinin faizi çok gibi o yüzden babam ihtiyaç kredisi çekicek, ödemeleri de kendim yapıcam. 3-4 bin lira çekicem sanırım. fazizi de 1'in altında diye umuyorum. sezon kapanınca alıcam bir de tabi.
    Nexagon bildiğim kadarıyla bazı firmalar taksitle faizsiz motorsiklet veriyorlar diyo biliyorum araştırsan sanırım krediden daha ygun olur bi bak istersen.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Nexagon bildiğim kadarıyla bazı firmalar taksitle faizsiz motorsiklet veriyorlar diyo biliyorum araştırsan sanırım krediden daha ygun olur bi bak istersen.
    ankaralıyım eğer öyle birşey olursa snaırım daha iyi olur. ben bir araştırıyım diğer arkadaşlar da eğer öyle kampanya varsa haberimiz olsun.

eğer varsa çok iyi ama hiç zannetmiyorum.ben bir bayiye hesaplattım bankadan daha yüksek vade farkı koydu.

Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer varsa çok iyi ama hiç zannetmiyorum.ben bir bayiye hesaplattım bankadan daha yüksek vade farkı koydu.
    arkadaşlar bende ankaradayımda antalyalıyım bi bayiinin kısayolu var ona bi bakın isterseniz türkiyenin her yeri falan diyor peşin fiyatına 12 taksit diyor ama arayıp sormak lazım..
    http://www.sahibinden.com/kanuni_car...XQQdisplayitem

Motosikleti
    caracal 200
    arkadaşım ben kredi kartımla aldım..aylık 300 vereceğim herşey dahil anahtar fiyatı 12 ay eğer sizede uygun geliyorsa bu yola başvurun banka faizleri ile uğraşmayın sırf bunun için bir kart alın böldürün 12 aya veya size uygun olanına olsun bitsin... tabi kredi kartı deyip geçmeyin esiri olmayacaksanız yapın..

arkadaşlar, motor alım-satım işlemleri tahminen ne kadar tutar?

arkadaşlar dublex lastik yaptıran varmı. Lastık patladı. yaptırayım mı dublex mi yapayım.Ne kadara ve nereden aldınız yazın.
    ŞöFöRüN HaTaSıNI ToPRak ÖrTeR...

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, motor alım-satım işlemleri tahminen ne kadar tutar?
    Ortalama 300'lira gibi tutar ikinci elde ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 AM ----------

Alıntı ytuuzn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dublex lastik yaptıran varmı. Lastık patladı. yaptırayım mı dublex mi yapayım.Ne kadara ve nereden aldınız yazın.
    Lastiğin ölçüsünü alıp,fiyat araştırman gerekir dublex caracalın cantına uyumludur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler