Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Tiger 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ben trabzon vakfıkebirden kadılıyorum tiger sürüçüsüyüm yeni ladım tiger 250 s cok memnunum alan arkadaslara davsıye ederim 4.500 aldım sımdı 5.250 cıvarında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)

İmla kuralları yerle bir olmuş:(

Alıntı memoli_61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben trabzon vakfıkebirden kadılıyorum tiger sürüçüsüyüm yeni ladım tiger 250 s cok memnunum alan arkadaslara davsıye ederim 4.500 aldım sımdı 5.250 cıvarında
    Bir de yazmasını öğrenip;bilgisayar kullanmaya ondan sonra başlasaydın çok daha güzel olurdu!

Motosikleti
    kanuni popcorn
    alcak olanlar almasın çok titreşim olduğu söleniyo.bide 140 150 yapıo denilenlere inanmayın 110u geçmez...
    KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR-
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı motor18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alcak olanlar almasın çok titreşim olduğu söleniyo.bide 140 150 yapıo denilenlere inanmayın 110u geçmez...
    kullanmadığınız motor hakkında yorum yapmayın ben 2 sene kullandım dişliyi değiştirdim titreşimde azaldı hızıda arttı 2 kişi 150 yi gördüm ve aldığıma hiç pişman olmadım memnun kalıp kalmamak kullanıcıylada alakalı biraz
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

Motosikleti
    2010 CBR 600 rr limited edition- 2007 kymco ck125
    Selam Arkadaşlar Ben 10 Gun önceye kadar vt 600 shadow kullanıyordun bırgun yolda Tıger ı gördum ne oldugunu anlamadım ama çok hoşuma gıttı hemen yetişmek için gaza yüklendim we son anda tiger yazısını gördum tabı durup konuşma şansım olmadı we tıger a aşık oldum bır hafta içerisinde motosikletimi sattım tam tiger ı almaya kararımı werdımkı çewremdekı herkez sakın alma yok çok sorun werır yok turk malıdır falan dıye konuşmaya başladı ve kafam çok karıştı ben istanbul maltepe de oturuyorum eger bana yakın oturan bır tıger kullanıcısı varsa bırgun buluşup motosiklet hakkında bılgı almamı saglaya bilirmi benzin parasıda benden şimdiden çook teşekkürler

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BerkBoyar , tiger türk malı değil. arkadaşım 2. el aldı, 6 defa yolda kaldı, 3ünde beraber yoldaydık, aküsü bitti, marş motoru bozuldu, vites geçmedi. . . ama duyduğuma göre sorunsuz olanlarıda var, ben maltepede değil ama çin, yazı tura işi

motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    shadow satip tiger alacak olan ilk motorcusundur herhalde :] tiger biraz kisa gibi geliyor bana. yine de guzel motor tabii..

sesi nasildi yoldaki tiger'in?

Motosikleti
    buna ben aşk dıorum yolda sessız bır motosıklettı gayettte şıktı hayla gözümün önunde

tiger oturuş pozisyonu açısından çok dar bi motor, uzun boylular sorun yaşabilir, çünkü boy 190dan fazlaysa 2 büklüm oturuluyo. kısa boylular için bire bir

Motosikleti
    boyum 178cm

Motosikleti
    KANUNİ TİGER 250
    gerceken görünüş olarak süperr bi alet ama sanayiden cıkmıo motor ve ayrıca söliyim 110 u gecmio uzun yolda cok sıkılırsın sehiriçinde güzel tabee...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı jumper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de yazmasını öğrenip;bilgisayar kullanmaya ondan sonra başlasaydın çok daha güzel olurdu!
    Siz de terbiyeli olsaydınız mesela,o da hoş olurdu
    Kolpa Adamları

jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)
    "davsiye" etmek hangi terbiyenin alametidir sorarım sana!!!
    Hem burada terbiye şartı aranmıyor,hatırlatırım sana!

Motosikleti
    KANUNİ TİGER 250
    Alıntı pulvo47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Bu motora ben 3 ay baktım.Her özelliğini en ince ayrıntısına kadar öğrendim. Hyosung 250R aldım oldukçada memnunun.Bununla beraber hep aklımın bir köşesinde Tiger var. 2. motor da olsa sanırın alacağım. Sırf yol yapmak için güvenli ve ekonomik bir makine. Titreşim için performans dişlisi öneriyorlar. Bir araştır istersen...
    Kazasız belasız..
    kardes sakın..bide diosunki uzun yol yapmak için güvenli..ben 120 km için cıktım yola 75 km sonraa titresimden civataları gevsemiş tam bi arabayı solladım arkamdanda bi aaba gelioo beni solliycakk tam 2 arabanın arasındayken arka tekerin göbeğindeki somun attı gergiler dustu teker cıktı cıkcak 120yle falan gidiodum ucuz atlattım yemin ederim ölebilirdim herneyse yaptırdım sonrasında motor yag akıtmaya basladı ne oldugunu anlamadım herneyse onu da yaptırdım ertesi gün motor hiç çalısmadı yine gittim sanayiye elektrik kablolarından bazıları kopmus yani bunların hepsi 2 gün içinde oldu..hiç işim gücüm yok ugrasırım diosan al tabi kardesimm..benim tawsiyem hiç elinizi bile sürmeyinnn...

Motosikleti
    KANUNİ TİGER 250
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BerkBoyar , tiger türk malı değil. arkadaşım 2. el aldı, 6 defa yolda kaldı, 3ünde beraber yoldaydık, aküsü bitti, marş motoru bozuldu, vites geçmedi. . . ama duyduğuma göre sorunsuz olanlarıda var, ben maltepede değil ama çin, yazı tura işi

arkadasının motoru hangisi sağdaki mi soldaki mi?

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    İkitelide Deprem konutlarında oturuyorum ve bir Tiger var oylece yatıyor sahibi varmıdır? Kimdir sorunlumudur bilmiyorum ama yamur camur dışarda gördüğüm kadarı ile paslanma yok bu motor icin iyi bir artı olabilir.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Kanuni Tiger 250
    Merhaba Arkadaşlar

Siteye yeni üye oldum.Ben de tiger aldım 6 ay kadar oluyor.Ben 2. sahibiyim motorum 2005 model.

Aldığımda statör arızalıydı yani akü şarz etmiyordu,statörü değiştirdim artık bir problem yok çok rahat çalışıyor sürüş ve görüntü keyfi olarak motor hayli güzel ve ilgi çekiyor.Titreşime gelince yapıyor ,dişliyi 15 lik takmak gerekiyor her yönden gerekli vites araları , yakıt ve sürat için gerekli bir işlem.

Bu paraya alınabilcek çok ideal bir motorsiklet bazı arkadaşlar bazı arızalar yazmışlar bütün suç motorda değil kullanıcının büyük önemi var bu motorlar sürat motoru değil 15lik dişliden sonra rahatlıkla 140km kadar çıkıyor zorlarsanız dahada çıkabilir ama ideal sürat 120 km.Motorsikleti zorlamadan normal koşullarda bindikten sonra bir problem yok.

Herkeze iyi ve kazasız sürüşler diliyorum...

Motosikleti
    KANUNİ TİGER 250
    mrb arkadaslar motorumun aynasını degiştirmk istiyorum sizce nasıl bi ayna yakısır?? tawsiye edebileceginiz biş war mı??

Alıntı baska_1_nick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasının motoru hangisi sağdaki mi soldaki mi?
    tiger dan bahsediyorumya sağdaki tabiki, benimki caracal soldaki. bahsedilen vida gevşemeleri bendede oldu, zati motorumun konusunda paylaştım, o çinli motorlarda ilk km lerde oluyo

Tiger 250cc Bu Başlıkta

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler