Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
54. sayfa BirinciBirinci ... 444525354

Kanuni Tiger 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm arkadaşlar ben foruma eski üyeyim ama motorum olmadığı için paylaşımda bulunamamıştım şimdiye kadar sonunda bende hayalimdeki tiger i aldım vede mutluyum söylenen o kadar kötü şeye rahmen bu fiyata artıları çok daha fazla motorun.
    aldıktan sonra zevkime göre birçok esktrada yaptım yapıyorumda halen yalnız belli bir sorunum var bu yüsek hızlardaki titreşim en büyük sorunum.
    forumda çok şey okudum ama pek çözüm değil gibi 15 dişli alacaktım almadan bi bakiyim 2. el motor sahibi belki almıştır dedim haklıymışım 15 dişli imiş üstündeki ,yalnız hiçte öyle söyledigi gibi motorum 130 140 yada 150 yapmıyor düz yolda anca 120 oda açılınca yapıyor birde enteresan tarafı 2 kişide 120 yapıyor tek kişide 120 yapıyor anlamadım ,ben motoru almadan aldığım abi egzantirik milini horozları filan değiştirtmiş motorda yeni elden geçmiş yani ustası ilede konuştum çok özendim yaparken dedi motorcularada gösterdim motoru iyi dediler banada iyi geldi ama neden o hızlara ulaşamıyorum anlamadım neyse ben 16 dişli çıktığını gördüm piyasada 15 liraya bile bulunuyor bunu taksam titreşim e faydası olurmu artı olarak motor vidalarına plastik oring olayı pek işe yaramaz dedi usta ama takoz tavsiye etti sizde takoz tavsiye edermisiniz işe yararmı vibrasyon için ?
    şimdiden teşekkür ederim herkez saygılar.

tiğer i olan kimse kalmadımı son tiğerci benmiyim )

umtbytmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    arkadaşlar foruma katılım yavaşladı sanırım uğrayanlar varsa facebook ramzey qm 250 sayfamıza da bekleriz ((((linki kopyala adres çubuğuna yapıştır)))) https://www.facebook.com/groups/108970105819607/

aynen oldukça yavaş sıfırı kalmadı ama motorlar hala taş gibi ben 2005 model aldım sözde hor kullanılmış ama şuan canavar kaç tane 2005 çapır kaldı piyasada

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:59 ----------

https://www.facebook.com/kanunitiger250

arkadaşlar buda tiğer facebook sayfası şuan tek üye benim ne yazıkki :D yeni açtım herkezi beklerim saygılar.

etokar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 BMW F650 GS, 2016 RX3i EVO KIRMIZI
    Arkadaşlar merhaba,
    Tiger için çıkma silindir üst kapağı arıyorum. Yardımcı olabilecek briniz var mı?

mertoztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    Alıntı digicem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ucuz yedek parçalar buldum,lazım olacak vardır illaki

bu bizim orjinal uzaktan çalıştırma ve alarm.kuralkanın sitesinde 19 lira felandı
    http://www.kalyoncumotor.com/motor-a...i#.U2JA56Lwv_c
    Bu alarm hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    takmak kolaymı? motor kımıldayıncamı çalışıyor teker hareket edincemi?
    Birde uzaktan çalıştırma olayını çok merak ettim.

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı mertoztekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu alarm hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    takmak kolaymı? motor kımıldayıncamı çalışıyor teker hareket edincemi?
    Birde uzaktan çalıştırma olayını çok merak ettim.
    takması çok kolay.seleyi kaldırıyorsun,görünen elektrik soketlerine takıyorsun okadar.zaten soketler uyumlu yanlış takma ihtimalin yok.2 soket olcak birisi beyaz onu motorunkine takıyorsun.birde iç içe geçmiş bi soket var tek kablo.onu ayırıyosun soketinden,modülünkine takıyosun.eline alsan çözersin zaten.
    motor sallanın kıpırdatılınca ötüyor.
    uzaktan çalıştırma hoş oluyor ama tehlikeli.kontrollü yapmak lazım.viteste bırakırsan motor ileri atar devirirsin.sen boşta bıraksan senden önce gereksizin biri kurcalamıştır sen marşa basarsın ileri atar devrilir yine.o yüzden kontrollü kullanılmalı.

bu benim motorumdu.vidyosunu izlerseniz fikir edinirsiniz.
    videodaki facebook sayfayada üye olun arkadaşlar aktif kullanıyor.
    https://www.facebook.com/photo.php?v=10202950166289771

mertoztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    Çok saol cevap için, videoda uzaktan çalıştığını görmek çok hoşuma gitti. Cevabı okuyunca ve videoyu izleyince almaya karar verdim. Facebook önerisi için ayrıca teşekkürler

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    kanuni tiger almaya niyetim var 2006 model 18000 de nasıldır tavsiye edermisiniz herkeze şimdiden teşekkür ediyorum.

motorsuzmotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model Tiger 250
    Merhabalar arkadaşlar, bende 2005 model tiger kullanıcısıyım, motor uzun zamandır bende ama artık çocuk sahibi olduğum için zaman ayıramıyorum, birde yakıt sızıntı sorunları falan açığa çıktığı için kullanamıyorum, şimdi merak ettiğim konu şu, öncelikle bu motorun hala piyasada parçaları mevcut mu ya da başka bir motor parçalarından uydurma şansımız var mı? şayet motoru tekrar temize çekemez isem çekme belgesi alıp kapalı bir mekanda ayarlarsam artık orada muhafaza etmeyi düşünüyorum, malum bu haliyle 2000 TL anca eder, o paraya vermektense ilerde tekrar açığa çıkarma şansım olabilir diye düşünüyorum, sizce ne yapmalıyım, bana bir fikir verirseniz çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Arkadaşlar Ankara'da Tiger S sahibi varsa müsait bir günde buluşup çay içmek, motoru inceleyip birkaç soru sormak istiyorum. Ben de bu motordan almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden ulaşırsa sevinirim.

Teşekkürler.

STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ankara'da Tiger S sahibi varsa müsait bir günde buluşup çay içmek, motoru inceleyip birkaç soru sormak istiyorum. Ben de bu motordan almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden ulaşırsa sevinirim.

Teşekkürler.
    Sanırıö yardıöcı olduk.......

Motosikleti
    CBF150
    Arkadaşlar akü almam gerekiyor kaç volt kaç amper. Tiger250s de yuasa 12volt 7amper çıkıyor

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    arkadaşlar bende KAnunı tıger250 aldım fakat bıraz bılıncsız ve aceleye geldı şu konularda sıkıntı yaşıyorum motorla 70 80 90 km hızlara ulaştıgımda tekleme oluyor sankı benzın bıtıyormuş gibi ve çekındıgım ıcın dahada hızlanmayı denemedım hıç sızce sorun ne olabılır? Belirtmek ısterım bırde öncekı sahıbı yakıt tasarrufu olsun dıye karbratöru 200 luk taktırmış. Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Alıntı Pukeleka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende KAnunı tıger250 aldım fakat bıraz bılıncsız ve aceleye geldı şu konularda sıkıntı yaşıyorum motorla 70 80 90 km hızlara ulaştıgımda tekleme oluyor sankı benzın bıtıyormuş gibi ve çekındıgım ıcın dahada hızlanmayı denemedım hıç sızce sorun ne olabılır? Belirtmek ısterım bırde öncekı sahıbı yakıt tasarrufu olsun dıye karbratöru 200 luk taktırmış. Şimdiden teşekkürler.
    arkadaşlar usta karbratörun sorun yarattıgını söyledı benzını alıp dağıtışta sıkıntı oldugunu söyledı çıkma karbratör bulabılırmıyım orjınal tıgerın ?
    Motoru sıcak yerden soguk yere getırdım ondanmı oldu yoksa karbratördenmı bılmıyorum calısmakta sıkıntı cekıyor. Bırde dıyelım 3 yada 4. vıteste gıdıyorum debrıyaja basıp yavaşlamak ısterken stop edıyor motor aynı anda calıstırıyorum bazen marş alıyor bazen almıyor sebebı ne olabılır yıne karbratördenmı kaynaklanıyor sızce? sımdıden tesekkurler..

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Alıntı Pukeleka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardımcı olacak yok mu

kpmt01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR125 siyah
    Merhaba arkadaşlar herkeze iyi günler . Profesyonel Tiger kullanıcılarına sormak istediğim bir şey var . Ben tiger satın alıp 600 cc çift silindir motor ile değiştirmek istiyorum . Nasıl olur sizce sizin düşünceleriniz nedir bu konuda . Tavsiyelerinizi alayim dedim

Selamlar, Başlığı hortlatıyorum, fakat son 6 ayda tigerına lastik almış kişi var mıdır veya öneri yapacak biri?

Merhaba arkadaşlar. Ilk defa motosiklet sahibi oluyorum ve ilk motorum da kanuni tiger. Foruma da yeni üye oldum pasif olarak takip ediyordum forumu.

REKLAM ALANI
54. sayfa BirinciBirinci ... 444525354

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler