Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    Alıntı omersun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar... Yukardırda yazmıştım motomax'a mail attım diye... Bugün bana cevap göndermişler... Maillerinde batmadıkları, motor ithal etmedikleri ancak, yedek parça getirdiklerini söylemişler...
    Bana gelen maili olduğu gibi sizlere iletiyorum... Sanırım durum o kadar vahim değil ama, bir de okuyup siz karar verin...

Sn. Ömer TEMİZ, Firmamızı ve ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Piyasa şartları ve stok durumu nedeni ile 2007 yılı içerisinde Keeway motorithalatı yapılmamış, lakin yedek parça ithalatımız devam etmiştir.Keeway motor distribütörü olarak gerek PTT hizmetlerinde kullanılan, gereksedeğerli müşterilerimizin kullanmış olduğu araçların tüm yedek parçaları stoklarımızdabulunmakta olup, yer yer eksik olan parçalar yurt dışına toplu olarak sipariş geçilmekteve yasal süreler içerisinde temin edilerek, müşterilerimize ulaştırılmaktadır.Firmamız, yurt genelinde yedek parça bayileri oluşturmak için çalışmalar yapmakta ve binlerce keeway kullanıcısının yedek parça temin süresini minimuma indirmeyi hedeflemektedir.Keeway firması ile çalışmalarımız devam etmekte olup, Keeway ile çalışmayacağız bilgisi gerçeğiifade etmemektedir. Motomax firması olarak Keeway haricinde 12 farklı markanın distribütörlüğünüyapmaktayız ve ithalatını yaptığımız tüm markaların yedek parçalarını bulundurmaktayız.Gerçek dışı söylemler ile firmamızı karalamaya çalışan kişi yada kurumlar hakkında haklarımız saklıkalmak kaydı ile yasal sürece gidileceğini bildirir, tarafınıza gerçek dışı beyanlar veren bu servisinfirma bilgilerini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. Motomax Motorlu Araçlar A.Ş.www.motomax.com.tr[/B]

bu habere gercekten cok sevındım omer ınsallah dedıklerı gıbıdırde bı sakatlık cıkmaz alırız bı keeway
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arakdaşlar ön çamurluk fiyatını bilen warsa yazabilirmi?

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Merhaba Keeway_ci ben bir ay önce arka çamurluğu değiştirdim. Fikir vermesi açısından yazıyorum 100 YTL aldılar.

Beyler bana da ön çamurluk lazım... Bulunduğu kentte çamurluk satılan yer olan arkadaşımız var mı? Onun fiyatıda mı 100 YTL...
    Benim ön çamurlukta çatlak var, yapıştırdım ancak, çok pahalı değilse değiştirmekte fayda var...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı keeway_ci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakdaşlar ön çamurluk fiyatını bilen warsa yazabilirmi?
    Beyler bana da ön çamurluk lazım... Bulunduğu kentte çamurluk satılan yer olan arkadaşımız var mı? Onun fiyatıda mı 100 YTL...
    Benim ön çamurlukta çatlak var, yapıştırdım ancak, çok pahalı değilse değiştirmekte fayda var...
    Ön çamurluğun fiyatı 31$ sanıyorum, birkaç ay önce çamurlukta sıkıntı yoktu, tekrar sorarım stok durumunu.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

selam arkadaşlar ön çamurluğun fiyatı 28$+kdv

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar... Yukardırda yazmıştım motomax'a mail attım diye... Bugün bana cevap göndermişler... Maillerinde batmadıkları, motor ithal etmedikleri ancak, yedek parça getirdiklerini söylemişler...
    Bana gelen maili olduğu gibi sizlere iletiyorum... Sanırım durum o kadar vahim değil ama, bir de okuyup siz karar verin...

Sn. Ömer TEMİZ, Firmamızı ve ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Piyasa şartları ve stok durumu nedeni ile 2007 yılı içerisinde Keeway motorithalatı yapılmamış, lakin yedek parça ithalatımız devam etmiştir.Keeway motor distribütörü olarak gerek PTT hizmetlerinde kullanılan, gereksedeğerli müşterilerimizin kullanmış olduğu araçların tüm yedek parçaları stoklarımızdabulunmakta olup, yer yer eksik olan parçalar yurt dışına toplu olarak sipariş geçilmekteve yasal süreler içerisinde temin edilerek, müşterilerimize ulaştırılmaktadır.Firmamız, yurt genelinde yedek parça bayileri oluşturmak için çalışmalar yapmakta ve binlerce keeway kullanıcısının yedek parça temin süresini minimuma indirmeyi hedeflemektedir.Keeway firması ile çalışmalarımız devam etmekte olup, Keeway ile çalışmayacağız bilgisi gerçeğiifade etmemektedir. Motomax firması olarak Keeway haricinde 12 farklı markanın distribütörlüğünüyapmaktayız ve ithalatını yaptığımız tüm markaların yedek parçalarını bulundurmaktayız.Gerçek dışı söylemler ile firmamızı karalamaya çalışan kişi yada kurumlar hakkında haklarımız saklıkalmak kaydı ile yasal sürece gidileceğini bildirir, tarafınıza gerçek dışı beyanlar veren bu servisinfirma bilgilerini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. Motomax Motorlu Araçlar A.Ş.www.motomax.com.tr[/B]
    Bunlar hikaye bence. 2006 nın ağüstosundan beri adamlar flaşör getirecekler. Motoru sattığığm arkadaşı aradım hala bekliyor...
    Hız tutku olmamalı...

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    arkadaslar fırmaya herkes mail atsa net bı cevap alınır sadece bu sıtede en az 300 keeway kullanan var. fırmadan net bı cevap almak gerekıyo ne olcak ne bıtecek
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

Motosikleti
    keeway superliht 250 twister

maalesef sl 150 ama kırma twister 250 :)

ark.lar bende bi 15.000 kmdir sl150 kullanıyodum fakat zincir bollaştırma sorunu yüzünden en sonunda motor blogum çatladı ve tamiri mümkün deil ve hatta servis hiç bişey yapamıyor.neyse bende çareyi yedek parça beklemek yerine 2nci el ve temiz bi twister motoru aramakta buldum.Şuan superlightimde 250lilik bi honda var alt motorunda hiç bi fark yok tek kafa olması yeterli bi iki ufak ayarlama haricinde.Eger yedek parça sıkıntısı olan arkaşlar varsa elimde silindirinden pistonuna beyinine marş motoruna kadar kısacası komple alt motor parçalarının tümü elimde mevcut.Şuan diger sl150 lerle kapışmak çok daha zevkli

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Ruhcozucu arkadaşım sen şimdi superliğhtına 250 twister motoru taktığınımı söylüyorsun nasıl oldu bu biraz daha açarmısın merak ettim valla böyle birşey yaptıysan montajı nasıl oldu motoru kaça buldun bir bilgi verirsen sevinirim ilginç geldi bana bu durum.Birde resmini koyabilirsen çok güzel olur doğrusu.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti

zor olmadı

hemen hemen motor bolgu hondanın aynısı yani şanzıman kısmı sadece bi iki baglantı yuvası ayarlamak gerekiyor.E bide yanında usta bi kaynakçı lazım zaten 150 die bildiginiz bu keeway 125 lik titan ile aynı piston ölçülerine sahip bunuda bizzat gördüm.İçerisindeki yağ pompası plastik sonrabir çokşey yani sakın motorun içini fazla merak etmeyin yoksa ben bunun üstündemi okadar gezdim diyebilirsiniz :D malzemeler çokyumuşak en ufak bişeyde dağılığ gidiyor vs vs. bi ara 150lik sıfır bi honda motoru bulmuştum 600$ gibi bi fiyatı vardı. 150likten sıkıntı geldigi için 250lik tercihim oldu onunda temiz bi ikinci eli ortalama 600-700 ytl civarında seyrediyor tabi buldugunuz yere göre de değişiyor.bulmasıda baya bi uğraştırıyor bu arada.Şuan memleketten750km ileri gittim oyüzden ne resimler yanımda ne motoryanımda :(

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    BEYLER COK SLM YAA NASILSINIZ ACEP? BEN BI TATİL YAPTIM GELDIM HATTA KIMISININ MEMLEKETINDE KUŞADASI HERKES BI SIKAYETCI BAKIYORUM AMAN NE GUZEL BIRAZ BENIM GIBI OLUN BEN YAKLASIK 1 AYDAN BERI MOTORA SAG VE SOL KAPAKSIZ BINIYORUM AMA HALA GÖREN MARKASI NE DIYOR ALLAHTAN MODIFIYE VARDA ORDAN YIRTIYORUZ ISTE AYNI ZAMANDA MOTORUMU SATIYORUM ISTIYEN OLURSA GÖRÜŞELİM RACING E GECIS YAPICAM O YÜZDEN

HADI SAĞLICAKLA KALIN BAKALIM EMİ

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    super lightçı arkadaşlar, pazar günü iftara katılımınızı bekliyorum.

hakan nerelerdesin....
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

Motosikleti
    keeway sl 150
    SELAM VE SAYGILARIMLA
    MERHABA ARKADAŞLAR
    ben eskişehirden katılıyorum daha 1 aylık bi motorcuyum gecenlerde başıma bi olay geldi sl 150 min debriyaj teli koptu 2 el almıştım baktım ki tel daha önceden de kopmuş dandik bi tel takmışlar yenisini taktılar herneyse oda koptu şimdi jawa teli taktılar biraz daha sağlam gibi ama orjinalini almak için motomax a gittim eskişehirde cay ocağı gibi biyer adam biz öğreniriz elimizde yok dedi 3 sefer gittim geldim herif ya unuttum diyor yada stokta yok diyor sallıyor resmen bide dün akşam baktım benim arka stop lambasının kasasıda kırılmış tam sintalin dibinden
    biri istüne basmış herhalde sinyal sallanıyordu bantla felan bi caresine baktım ama pek sağluıklı olmadı
    sizden bi ricam olacak eger yakında motomax a yolu düşen bi arkadaş olursa bi debriyaj teli ve stop lambası kasası sora bilir mivarmı varsa günahı nedir bu iş için istanbulu boylamam gerekecek sanırımama bayramdan sonra ona göre hazırlıklı olurum
    yardım ve desteğiniz için şimdiden teşekürler
    hayırlı ramazanlar....
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    benim bildiğim kadarı ile eğer bir firma bir malın satışını yapıyorsa o malın satışı ve üretimi dursa bile yedek parçasını en az 10 yıl süre ile temin etmelidir.
    kanunda da var bu olay bildiğim kadarı ile...
    yani sat sat, şimdi satmıyoruz, parça da yok demek gibi bir lüksleri yok...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    taraş ta sinyal buldum tanesi 10 ytl görüntu olarak benziyor ama dip kısmındaki siyah lastık bolge orjinali gibi esnek degil stop kasası yoktu baska yerlere de bakmak lazım
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    öcelikle dostum geçmiş olsun..gerçektende bu motorun yedek parça sıkıntısı bi haliyle fazla ve en basitinden debr.teli dedigin şey komple borusu vs ile beraber deişiyor ve buna başka tel uydurmakta zor yenisi bildigim kadarıyla bi 20 lira civarında arka stop lambasıda 35 lira idi en son.ama debr.olayında sana tavsiyem gidondaki yüzük kısmını alıp en yakın tornacıya git ve orada yüzük kısmında telin kaynaklı oldugu yere küçük bi delik açtırıp vida uydur eger bunu yaparsan sana maliyeti yeni telle beraber en fazla5 lira olur ve istedigin debriyaj telinide çok rahatlıkla takabilirsin buna emin ol :D

Motosikleti
    keeway sl 150
    saolun arkadaşlar ilgi ve alakanız için
    debriyaj teli sorununu çözdüm gibi ama stop lambası ne olur nasıl olur kafam almıyo
    çok uğraştım çok yamuk duruyo
    bayramdan sonra kendim geleceğim
    bi de size zahmet aksaraya en yakın motomax bayii yada bizim motorun servisi nerde
    ve nerde bulabilirim bilgilendirirseniz sevinirim
    selam ve saygılarla cok saolun varolun fi emanillah

cobalt abi saol varol sinyal lambalarında sorun yok aslında stop lambasında da sorun yok
    sadece stop lambasının kasası sağ sinyalin olduğu taraf sinyali tutan dip tarafı kırık sinyalin biri üstüne basmış kanımca sadece kasanın dibikırk dağlmış zaten çok adi bi plastik bi arada resimlerini koyayım da bi bakın biraz aksesuar calışması yaptım üzerinde gören dönüp bi daha bakıyo eyvallah saolun varolun
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    dediğin parça nikelajlı olan dan bahsediyorsan sirkeci motomax'tan almıştım 15 ytl. Cumartesi gidicem sorarım var mı ? diye. Eskişehir'in neresinden

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    aynı problem bendede var AS_DOPER, benimde sol arka sinyalin tam stop lambasına bağlandığı nokta kırılmış bişekilde, geçenlerde bi gün sinyal lambalarının ikisini birden çamurluğun üzerindeki iki tane deliğe taşıyayım dedim ama pek başarılı olamadım iftar vaktiydi falan olmadı neyse bende japonla yapıştırsam ne olur acaba dedim bi güzel japonladım kırık parçaları vidalarını falan sıktım valla gayet güzel oldu tamam ya budur dedim taki bir gün sonraya kadar şimdi sol arka sinyal aşağıya bakaraktan dolaşıyorum.
    Maslak motomaxa sordum elimizde yok ana bayiye bi sorayim dedi sormuş buldum istersen getirteyim dedi ama fiyat söylemedi bende kalsın o zaman dedim. ercüment ben zaman bulabilirsem gideceğim zaten ama sen gidebilrsen benim içinde bi sorabilirmisin ellerinde varmıymış, fiyat aynımıymış falanmış filanmış, ...
    34 EID 02

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler