Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway superliht 250 twister
    arka sinyal lambası herkesin başına gelmiş anlaşılan. bende aynı sorunu iki sinyal lambasınıda çamurluga taşıyarakçözebildim.sadece matkap ile fazla zorlamadan sinyallerin orjinal hizasından iki delik açıyosunuz ve somunlarıyla sıkıyosunuz hiç belli bile olmuyor ...ve eskisinden daha saglam ..aksaraydan ziyade eminönüne gidersen orada daha rahatlıkla bulabilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    arkadaslar sinyallere gelen kabloları bulabılırsenız camurlugun yanlarındakı delıklerede sınyallerı bagllayabılırsınız ama dar bır alan elınızı sokmak zor olacagından emınım orada calısmayı ıstemezsınız :( ama yapıcam dersenız ıhtıyacınız olan uygun bır acık agız anahtar tornavıda ve elektrık bantı kolay gelsın
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı Ruhcozucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka sinyal lambası herkesin başına gelmiş anlaşılan. bende aynı sorunu iki sinyal lambasınıda çamurluga taşıyarakçözebildim.sadece matkap ile fazla zorlamadan sinyallerin orjinal hizasından iki delik açıyosunuz ve somunlarıyla sıkıyosunuz hiç belli bile olmuyor ...ve eskisinden daha saglam ..aksaraydan ziyade eminönüne gidersen orada daha rahatlıkla bulabilirsin
    BENIM BASIMA ÖLE BISI GELMEDI VALA ARTI SINYALLERIM CAMURLUKTAKI DELIKLERE MONTAJLI BÖLE DAHA SAGLAM VE DAHA GUZEL OLDU KANIMCA TAVSIYE EDERIM MONTAJIDA ZOR DEGIL

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    375 sayfayı da hiç bi yorum atlamadan okudum we sl hakkında bilmediğim şey kalmadı gibi bişey :D bende inşallah yakında 2. el bi sl alıp aranıza katılcam... izmir bornova da oturuyorum... burda oturan ark.lar war ise bi görüşelim derim rica ederim yani :D neyse ilk msj ımı buraa atmak nasipmiş.. bol rüzgarlı kazasız belasız günler diiliyorum...

Motosikleti
    Vay KoÇum Benİm HoŞ Geldİn Ortama Sen Biraz Daha Biriktİr Emİ Anladin Sen Onu

GÖZLERİN İYİ BOZULMADI BE EVLAT

Motosikleti
    walla abi baya kastım ya ama çok araştıdım we en iisi budur sonucuna wardım.. anladım ben onu ;)

Motosikleti
    Early Riders Amplemİnİ DeĞİŞtİr Bence Motor Sİtesİ Oda Bak Reklam İÇerİklİ Ama :p

Motosikleti
    hallediyorum abi uyarı için saol

tamadır sanırm abi hallettim

Motosikleti
    keeway sl 150
    saolun arkadaşlar yorumlarınız için dediğiniz gibi çamurluğa monte etme işi aklıma bayağı yattı
    iyi uğraşmak lazım ki sağlıklı olsun

servise gidicek olan arkadaşa ricam debriyaj teli ve kasayı bi öğrenirse sevinirim olmazsa özelden konuşup görüşelim çok yardımcı olmuş olur bana
    ben eskişehir merkezde oturuyorum aslen ilçesindenim (sarıcakaya) anadolu üniversitesinde calışıyorum geceleri reception memuruyum. gündüzleri de özel ders felan veriyorum. ingilizce öğretmenliğini bitirdim bu yıl amma reklam oldu ha:D istanbula gelip gidiyorum aksaraya görev icabı bayramdan sonra görünüyor istanbul yolları inşallah görüşrü tanışırız
    selam ve saygılarımla...
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150
    Merhaba arkadaşlar,

Ramazan Bayramında, Çanakkale-İzmir asfaltı üzerinde GÜRE BELDE'sinde 5 yıldızlı Güre Saruhan Termal Otelinde "TERAS bar MOTO CLUB" açılıyor. 24 saat hizmet verilecek. Bu güzargah üzerinden geçiş yapacak motorcu arkadaşlarımızın dinlenebileceği çok sıcak bir ortam var artık.
    telefonlar: 266 384 86 00- gsm:538 371 6412
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Sevgili arkadaşlarım motorumu (SL 150 ) satıyorum tüm ayrıntılar aşağıdaki linkte: ilan no : 4908828

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4908828

mükemmel durumda alan kişi çok memnun olacaktır buraya yazmamın sebebi forumdaki arkadaşlarımdan birine gitsin isterim o nedenle ciddi olanlarla görüşebiliriz.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Hocam öntarafa taktığın kromdan light bar kaça maloldu? Aküde sorun çıkmasın diye role varmı?direkmi bağlanıyor?
    gt 650 seçimin çok sağlıklı olmaz bence! bu sitede denk gelip okuduysan,yan ayaklıkta olduğu yerde yatma sonucunda gidonu peynir gibi dökülmüş resimleri vardı!
    gv 250 veya gv 650 desen neyse. Hatta artçılı yolculuk yaptığına göre chooper tutkun yoksa suziki dl 650 v-storm abs kesinlkle tavsiyem olur.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öntarafa taktığın kromdan light bar kaça maloldu? Aküde sorun çıkmasın diye role varmı?direkmi bağlanıyor?
    gt 650 seçimin çok sağlıklı olmaz bence! bu sitede denk gelip okuduysan,yan ayaklıkta olduğu yerde yatma sonucunda gidonu peynir gibi dökülmüş resimleri vardı!
    gv 250 veya gv 650 desen neyse. Hatta artçılı yolculuk yaptığına göre chooper tutkun yoksa suziki dl 650 v-storm abs kesinlkle tavsiyem olur.
    Valla viceroy aslında ben bir süre racing kullanmak istiyorum yani yaş 37 ileride istesemde zor olacak boynum ağrıyacak belim ağrıyacak falan o zaman Allah izin verirse zaten tekrar choper/cruser ama gt250r yada 650 r bütceme daha uygun diye düşündüm ondan ama tavsiyeni dikkate alacağım bakalım önce benim makinayı bir satayım istiyorum.Gelelim soruna o öndeki kromdan gördüğün light barı 50 ytl ye yaptırdım sonra kendim taktım üzerindeki sislerde toplam 40 ytl ye makoldu onların içerisinde 55 er watlık ampulleri var ama hiç birsini yakmıyorum çünkü akü buna dayanamaz onlar yalnızca görüntü anlıycan)
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yusuf hocam bende 34 yaşındayım,dediğin gibi durgun dönem öncesi bu tür düşünceler zaman zaman bende de çıkıyor piyasaya.
    Arkadaşımda 1 yaşında 750 cc suziki var race olduğundan satamıyor,eşide o race binmeyince bugün bile motosiklet yerine focus'la gezdik.
    Yanlış bir alışveriş sonucu zarar edip madur olmanı istemem dostum. Ekmeği tebeşür tozundan çıkartmak çok zor iştir. Hyo da tek düzgün ve sağlam gv serisi görüldüğü kadar. Ben supershadow yerine 2. el bir japon alsaydım deyip duruyorum sonuçta. Her ne kadar sorun yaşamasamda bu işte doyum noktası yok.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    aha yusuf hocam racer mı olcan yoksam ? sız gece ıle kapısırsınzda sımdı
    hocam bak bunu gor ondan sonra race i düşün alet 2005 yzf-r6
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    EHÜEHÜEHÜE GECE NIN OLDUGU YERE HEMEN DAMLARIM

AY KOPUCAM BEN ZUAHAHAHHAHAHA YUSUF ABEY NE YAPTIN SEN ÖLE O ACIKLAMALAR NE ÖLE PUAHAH DESTAN YAZMISIN BEE BA BA BAK BIR DE UTANMADAN TÜRKİYEDEKI EN TEMIZ SL DIYOR ISTANBUL DESEN HADI ANLARIMDA ADAM TURKIYEYE ACILDI ALEMSIN YAA VALA COK GULDUM İYİ CİLA CEKMISIN AMA VALA.BU ARADA TABI INS. EN KISA ZAMANDA SATARSIN SEVINIRIM ALICAK KISIDE GERCEKTEN COK SANSLI TEMIZ MOTOR SAHIBI OLUCAK BENDE SATIYORUM AMA UGRASMIYORUM HIC SATMAK ICIN ÖLE SAHIBINDE DURUYOR

YAHU BIRDE TURKIYEDEKI EN GUZEL EGSOZ SESI BENDE FLN YAZMISSIN ABI ALEMSIN SEN HARBIDEN BAK BURDA BIZEDE EZIYORSUN AMA

BU ARADA DUN PAŞA MEYDANINDA PARKIN ORDA FENAA BI KAVGA CIKTI BILMEM HABERINIZ VARMI SANDALYELER FLN HAVADA UCUSUYORDU

Motosikleti
    Viceroy Cobalt ve Gece hepinize selam ve saygılar Valla viceroy haklısın galiba bugün bir fikir değişikliği yaptım Suziki 800 cc Mariuder'e bakacağım birazdan adam benim motora takas teklif ediyor maruder ise 99 model bakalım anlaşabilirsek bir suzukim aolabilir ama ,Coballt o 299 bende heyecan yapmadı desem yalan olur Arkadaşlar benim şimdi çıkmam lazım size durum hakkında gelince bilgi yazarım.Bu arada Gece sen benim egzosdan haberdar değilsin konuşuyorsun öyle) Ayrıca bu satış politikası sevgili gece seni geçeceğim diye korkuyorsun dimi)

Motosikleti
    YA HADI BAK DALGANA YAAA BALAYYUSUF ESKİLER BENİ TANIR YENİYE GEREK YOK

Motosikleti
    Arkadaşlar Suzuki maruader'e (99 Model) baktım geldim şimdi ön cam kırık egzosda kocaman bir delik var (ama yantarafında) alttaki egzosu simsiyah boyamış artı benzin göstergeside yok ve 7.250 ytl istiyor fiyatıda 8.5 dan düşürmüşler sarmadı yani anlıycanız ayrıca benim motorada en fazla 1000 ytl teklif edecekler gibi geldi bana ikinci ele bakan arkadaş yoktu orada sonra gel dediler. Sl'e bir süre daha devam etme kararı aldım benim motoru maruderin yanına çektim inanınki bizimki daha havalı duruyordu

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Biraz ucuza gitmiyor mu?

Yusuf hocam, Sahibinden.com'daki resimleri gördüm. baba, nasıl kıyacaksın bu motora. Yazık ki ne yazık derim. bu kadar emek ver, ondan sonra sat...
    Bizim motorlar memur motoru, sözünü ettiğin capon'lar, İncir ağacı diker ocağımıza. Ne var... bizim motorlar 120Km/H'ın üstüne çıkmıyormuş. boş verrrrrrr. çıkmasın kimseyle s...... yarıştırmıyoruz. Bence; Güle güle kullanmaya devam et. Tercih genede senin. >Görüntü ve albenisi, kullanılan malzeme kalitesi nedeniyle senin motor yazdığından çok fazlasını yapar. Hadi hayırlısı.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler