Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

madmagic bu motorun bahsettiğin kusurlarını sık sık dile getirip sık sık bahsediyoruz hepimiz. Ama unutmamak lazımki çin malı buda sonuçta. " ve 250 cc çift silindr v motor su soğutmalı bişiler " bi regal raptor tarifi vermişin orda . Hepimiz elbet japona geçmeyi isteri ancak öğrenme motoru olsun imkan kısıtı olsun elimizdekiyle yetinmeyi biliyoruz. Ha süse püse gelincede az buz olacak. Millet murat 124 e ne modifiyeler yapıyor altına ışık mışık takıyo biz 2 püskül canta koymuşuz çokmu. Motor ilkin göze hitap edecek ;). Ha 150 lik motor bu elbet 2 kişide kösecek ki uzun yol motoru deil zaten. Ben güvenipte gidebileceğimi zannetmiyorum. Kimse bu motor japonlar kadar kaliteli demiyorki?

benim gönlümdede hoda shadow 750 ve ya 1400 var. Ha bunu direk alsam alırmıydım alırdım elbet bi şekilde. Ama o motoru yere yatırınca yada düşünce için kan ağlardı. Bunu vurup kırarkene en azından üzülmüyorum acemilik zamanlarımda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    uzun yola gitme konusunda buradaki arkadaşların bir çoğu uzun yol yaptı motorunu tanırsan yeteneklerini ve kapasitesini bilirsen sorun yaşamazsın. yoksa hafta sonu iznikte 100cc motorla iki kişi üstüste yatıpta tamamen korumasız beni sollamaya çalışan mübareklerin durumu gibi olur. motorlarımız çok kalite olmayabilir çok hızda yapmayabilir bence hiç sorun değil işimi görüyo 15- 20 liralık benzinle istanbul iznik yapabiliyorsam ve yolda kalmıyorsam zevkle gidebiliyorsam sorun yoktur yeterli görmeyenler istediği ebatta motor alabilir. motorumu seviyorum yaptığım modifiyeler sırıtmıyo ustunde kaldırabiliyo motor cusse olarak hala orjinal lastiklerini kullanıyorum 10cm karda dahi kullandım motoru yaklaşık bir yıldır binmediğim gun sayısı 1 haftayı geçmez yolda bırakmadı parçalarının alınabilirliği de mumkun daha hızlı gitmek dahada buyutmek bunun sınırı yok hiçbirzaman yeterli olmaz bizim için ihtiyaç hissettiğimizde zaten buyutmek olsun modifiye olsun esirgemeyeceğiz bu konuda emin olabilirsin madmagic..

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    arkadaşlar geçen gün çok büyük bir kaza atlattım motor düşmanları yüzünden az daha hayatımdan oluyordum ve doğruyu söylemek gerekirse baya tırstım bu yüzden motorumu satmayı düşünüyorum sizce ne kadara gider bi fikri olan varmı 2006 model 9300 km de temiz sayılır

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    uzun yol konusunda 4.5 saatte istanbul - zonguldak yaptım nonstop ortalama hızım 80-105 arası oldu düzceye kadar otoban ordansonra düzce-akçakoca - alaplı-ereğli-zonguldak malum karadeniz bölgesi yollar dağ bayıır banamısın demedi bu yaz arkamda hanımla gideceğim bu yolu yani uzun yol gidiyo alet hiçte rampada 50 ye düşmedim
    senin gittiğin yol akdeniz bölgesi sıcak yüzündan şişmiş olabilir

beratdc saçmalama abi pireye kızıp yorgan yakılırmı yahu
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagolasin arkadasim.

beyler bende bu aksam 9 gibi ciktim, soyle bir gezim dedim ehliyeti alma serefine. atasehir den ciktim, bostanci cadde den kiziltoprak oradan sahile gecip kartal sonra geri donup yine bostanci, cadde kadikoy hasanpasa minibus yolu sahriyicedit atasehir derken bir baktim saat 11 olmus bende de ne sirt, ne kol ne de bacak kalmis. yorulmusum yahu

neyse, benim motor su anda 350 km de Ilker84 un ki gibi, ve 5. vites de 5 bin devirde 50-60 km arasi gidiyor, bu normaldir herlalde diyorum? zaten 60 uzeri hic gitmeyi dusunmuyorum simdilik
    hayırlı olsun kardeşim ehliyet. bende evrakları vermeye gittim sıra bitti 8.30 da gel sıra al dediler. emniyetten alışın ne kadara patladı toplam.

obkavi abi bende kaskı değiştiricem de şöyle sağlam orta halli (fiyatlı) bişey bulursan banada haber verir misin?

madmagic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv250
    yahu yazdıklarımdan motordan nefret ettiğimi düşünmeyin arkadaşlar uzun yola da gelio ama yavaş gelio zonguldak isntabul arası çok rampa olmasa gerek ben yayladan gittiğim için 0 dan 1500 e çıkıp 0 a iniyorum antalyada yedek parça bulmak çok büyük sorun bana yardım ederseniz sevinirm daha önce de yazmıştım arkaya oturanın sağ ayağını koydugu ayaklık düzeneği yok be nde bi gün giderken fırladı gitti vidaları gevşemiş farketmedim hızım da 100 civarıydı paramparça oldu bana istanbuldan yardım ederseniz çok sevinirim bu arada kauçuk lastik takmanızı tavsiye ederim

Motosikleti
    listenin son hali

1 OBKAVİ
    2 İLKER84
    3 ESCAPESUS
    4 GeCe__
    5 EMR550M
    6 FLAYING HELLFISH
    7 BALAYYUSUF
    8 ERCÜMENT
    9 SWORT
    10 BONZAİ
    11 TUNC_83
    12 CHOPPERMANİA
    13 BERATDC
    14 BOĞAÇHAN
    15 ODWOLF
    16 EGESER
    17 BAZEN25
    18 COBALT
    19 GÜRAY

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı madmagic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir buçuk senelik superlight kullanıcısı olarak bu forumda bazı şeylerin abartıldıgını farkettim arkadaşlar motor 100 km ye 7 bin devirin biraz üstünde çıkıyo ve hiç de yağ gibi akmıyo son derece titreşim yapıyo ve bağırıyo ayrıca uzun yola gideniniz var mı bilmem ama ben defalarca antalya muğla antalya-marmaris arasında gittim geldim ve şu anda nasıl bi an önce satarım diye bakıyorum neden derseniz 150 cc asla yeterli değil tek kişi rampalarda 50 ye düşünce hızınız ve yanınızdan bir şahin ya da isuzu geçince motordan nasıl soguyosunuz anlatamam devasa sisiybar taktırıp arkaya kocaman çanta taktıran arkadaş o çantaları doldurursan düşersin motordan motorumu seviyorum ben de ama bitmek bilmeyen elektrik aksamı sorunu ve uzun yoldaki performansı can sıkıcı bi de direksiyon düzeni nedeniyle oldukça yorucu vibrasyon sürücüye çok yansımıyo ama arkaya oturan insanların ayakları bile kayabiliyo ayaklıktan.ayrıca egzoz 5 para etmez bunu da 10 bin km yi aşınca farkedeceksiniz heryerden çatlaklar verecek bu yazdıklarımı okuyanlar benim motora bakmadıgımı sanabilir ama hepiniz kadar bbakım yapıyorum ve ilgileniyorum 12 yıldır motorlarla içli dışlıyım tavsiyem çok masraf etmeyin acemiliğinizi atın bu motorda ve 250 cc çift silindr v motor su soğutmalı bişiler arayın gördüğüm kadarıyla motor aşkı yakıyo çoğunuzu zaman geçince bu motor yetmicek ve ettiğiniz masraflara yanacaksınız

vala o senın kendı dusuncen bu ısler bıraz kullanmaya soförluge bakar ayrıca 10 bıne gelınce egsoz fln catlıcak demısın yaw iyide kullanan kısı belkı yavas kulanıyor dolayısıyla egsoza hıcbırsey olmaz artı benım elektrık tesısatıma hırbırsey olmadı gurle gıbı calısıyor.benı bılenler bılır ben hızlı kullanıyorum bıde.ayrıca tıtresım bende yok!!! ısteyen gelsın bınsın bu kadar garantı knusuyorum hadı bakalım.22 bınde benım motor ne dersın? ayrıca görunus olarakta sıfır gıbı!! vala senın dedıkların kendıne ben acıkcası memnunum duz yolda 110-120 de gıdıyor.yanı yazıcaksan kendın ıcın yaz ama sen herkesın motorları ıcın konusmussun olmaz kendı adına konus.250 cc v motor su sogutmalı dostum dedıgını herkez bılıyor sonucta yanı bence kımse kımseyte bu sekılde akıl vermesın.sen 12 senelık motocuysan bence eksıgın var o zaman neden bu motora bınıyorusn? ben 2 senelık motorcuyum ama 10 senelıgıe taş cıkartırım soförlukle

neyse yaa takılın kafanıza göre

emr550m regal v motor degıl jnm supershadow v motor.regal sıralı

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar nazi kaskı kullanan kimse varmı aranızda ben almaya karar verdim ama fiberden yapılıyorumuş ne kadar güvenli sizce

http://www.feyizoglu.com/alisveris/category.php?cID=151

şu linktekilerden bitane alamak istiyorum
    obkavi bıak onları sen bende var 2 tane nezıh kaskı bı tanesını amerıcan bı tanesıde sıyah ama acayıpkalıte cook saglam ıstersen dusunuruz

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Obkavi ben bir tane Nazi kasklarının siyah renginden aldım çantamda duruyor bu kaskı takıp gözlükleride takınca çok havalı oluyor ama itiraf etmeliyimki güvenliği sıfır çok ince bir fiberden yapılmış ve çene altından geçen kemeri çok dandik yine de kafayı hiç korumaz desek yalan olur ama nasıl düştüğüne bağlı olarak değişir unu ben trafiğin yoğun olmadığı ve sakin sakin gezebileceğim bir yere gittiğimde çantamdan çıkarıp takıyorum kafayıda terletmiyor ancak güvenli değil ve ayrıca verdiğin linktekilerin aynıları sirkecide 30 ytl civarı üzerinde kuru kafa olanlarına 40 ytl diyorlar ama 35'e nakitse 30'a bırakıyorlar bilgin olsun arkadaşım.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    tunc kardeşim hakan abide cox marka kasklar var piyasada 120-130 tytl arası satılıyo ben hakan abiden 60 ytl ye almıştım orta kalite bi kark ben beğendim elinde kaldıysa kaçırma derim

gece bi ara uğrarım bakarız kardeşim, balayyusuf sağolasın dostum. flaying kardeşim hayırlı olsun

hakan abi hiç bişey yazmıyosun artık hayırdır küs müyüz ya

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala o senın kendı dusuncen bu ısler bıraz kullanmaya soförluge bakar ayrıca 10 bıne gelınce egsoz fln catlıcak demısın yaw iyide kullanan kısı belkı yavas kulanıyor dolayısıyla egsoza hıcbırsey olmaz artı benım elektrık tesısatıma hırbırsey olmadı gurle gıbı calısıyor.benı bılenler bılır ben hızlı kullanıyorum bıde.ayrıca tıtresım bende yok!!! ısteyen gelsın bınsın bu kadar garantı knusuyorum hadı bakalım.22 bınde benım motor ne dersın? ayrıca görunus olarakta sıfır gıbı!! vala senın dedıkların kendıne ben acıkcası memnunum duz yolda 110-120 de gıdıyor.yanı yazıcaksan kendın ıcın yaz ama sen herkesın motorları ıcın konusmussun olmaz kendı adına konus.250 cc v motor su sogutmalı dostum dedıgını herkez bılıyor sonucta yanı bence kımse kımseyte bu sekılde akıl vermesın.sen 12 senelık motocuysan bence eksıgın var o zaman neden bu motora bınıyorusn? ben 2 senelık motorcuyum ama 10 senelıgıe taş cıkartırım soförlukle

obkavi bıak onları sen bende var 2 tane nezıh kaskı bı tanesını amerıcan bı tanesıde sıyah ama acayıpkalıte cook saglam ıstersen dusunuruz
    evet GeCe nin motorunu çok yakından inceleme şansım oldu hatta kendi motoruma olan sevgimin artmasınada neden olmuştur çünkü dediği gibi 20 küsür bin km de ve halen ilk günki gibi ve tash ayrıca gidişinide gördüm beraber ufak bir gezintimiz olmuştu çok güzel kopup gidebiliyor valla egzostuda deldirdiği için 10 numara görünüş olarakta çok güzel yapmış motorunu belki mevsim şartları senin motorunu zorluyor sanırım antalyada insanlar dayanamıyor o sıcağa motor ne yapsın yahu valla seriliği çok hoşuma gidiyor bende bazen trafikte bunaldığımda ya da taxici ile kapışınca arada fırlayıp kaçabiliyorum çok rahat seriliği hoşuma gidiyor asıl mevzuya gelelim ne zaman BULUŞUYORUZ hadi arkadaşlar haftalar günler geçiyor belirleyelim artık herkes müsait olduğu günü yazsın ortaklaşa karar verelim millet şile mile yapıyor deniz piknik mangal yaw bizim neyimiz eksik hem sosyal aktivite hem arkadaşlık kuruyoruz ne güzel hadi abilerimizden biri liderlik yapsın hakan abi yok ortalıklarda :(

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı tunc_83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim ehliyet. bende evrakları vermeye gittim sıra bitti 8.30 da gel sıra al dediler. emniyetten alışın ne kadara patladı toplam.

obkavi abi bende kaskı değiştiricem de şöyle sağlam orta halli (fiyatlı) bişey bulursan banada haber verir misin?
    tesekkurler seninki de hayirli olsun simdiden

bana 65 arti bir de 37 YTL ye geldi ehliyet.

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar nazi kaskı kullanan kimse varmı aranızda ben almaya karar verdim ama fiberden yapılıyorumuş ne kadar güvenli sizce

http://www.feyizoglu.com/alisveris/category.php?cID=151

şu linktekilerden bitane alamak istiyorum
    abicim yapma derim ben, benim bir arkadasimin kafasnidan ucmus gidiyormus az daha otobanda iken, bir de sol eli ile tutim derken dusme tehlikesi gecirmis. yani biraz suratte kafada bile kalmiyor anyalacagin.

Motosikleti
    hyosung gv250
    arkadasım sen bu motorla 120 mi yapıyosun heheh kolay gelsin sana ben ne diyim tek silindir 150 cclik motor 7 bin devirde titrer tabi sen iyi bi motor kullanmamışsın herhalde o yüzden titremiyo gibi gelio sana hızlı giderim 10 yıllık şoföre taş çıkarırım falan gereksiz şeyler ben kimsenin motorunu kötülemedim aynısından bende de var ve seviyorum da motorumu ama sadece çok masraf etmeyin tavsiyesinde bulundum 120 yle gitmeye devam et sen

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Chopper koltuk takımı isteyen varmıydı. Son 1 takım kalmış bilginiz olsun.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    resmi varmı jameika??? 25 karakter

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    arkadasım sen bu motorla 120 mi yapıyosun heheh kolay gelsin sana ben ne diyim tek silindir 150 cclik motor 7 bin devirde titrer tabi sen iyi bi motor kullanmamışsın herhalde o yüzden titremiyo gibi gelio sana hızlı giderim 10 yıllık şoföre taş çıkarırım falan gereksiz şeyler ben kimsenin motorunu kötülemedim aynısından bende de var ve seviyorum da motorumu ama sadece çok masraf etmeyin tavsiyesinde bulundum 120 yle gitmeye devam et sen
    arkadasım 120 degıl 130 lada gıttıgım oluyor. 600-1000 LIK MAKInADA DEVAMLI KULLANIYORUM YETERLIMI?? 2.90 gördum başka?

Motosikleti
    hyosung gv250
    yav arkadaş iyi sen devam et 120 130 superlightla başka 120 yapan arkadaş var mı varsa yazsın lütfen

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    yav arkadaş iyi sen devam et 120 130 superlightla başka 120 yapan arkadaş var mı varsa yazsın lütfen
    120 km. yi orjinal dişli takılı iken yaptım, şu an 18 dişli ile 115 i gördüm.

Arkadaşlar motorların km. si birbirinden farklılık gösteriyor pazar günü, benim motor 10.000 küsür km. yeğenim motoru 2.000 küsür km. yanyana gidiyoruz benim motor 110 gösteriyor onun motor 100 'e yakın hangisi doğru bilmiyorum.

benim rekorum 120. 100 ile normal şekilde gidiyorum. 100 ün üstüne ısınınca çıkıyor iyice.

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    beyler bende 110 nu rahat görüyorum ama vibrasyondan dolayı daha fazla basamı yorum. ama baglantı yerlerine orink vede burkolan yapma hazırlıgı içindeyim. 10 15 güne kadar yapar sonucu bildiririm %50 vibrasyonu kesmesini tamin ediyorum.

GeCe camı yaptım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler