Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    bonzai
    GurkanYazıcı
    zatoichi
    chimeraby

Teşekkür ederim arkadaşlar bilgi için. Size güveniyorum ve 2.el araştırmalarına başlıyorum hemen ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    her kese merhaba

northern
    swort
    nazım1

doslar parçacıyı aradım dişli gelmemiş. satın almacı olarak calışan bir arkadaşım var eski dişliyi ona vercem 18 dişini araştırcak buldugu zaman size haber veririm.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    merhaba arkadaşlar dun keewayımı servise götürdüm eksozu deldirdim hava filitresinin olduğu yeri deldirdim çantaları değiştirdim aku yedeği aldım paralel bağlattım sis farı aldım yine koruma demirine bağlattım motor baya guzel oldu ergeser kardeşimde dişliyi gönderince umarım daha guzel olucak zahmet veriyorum ama başka çare yok kardeşim motordaki titreşim baya azaldı benim bozuk gösterge 100 gösterirken hala normal titreşimden eser yoktu bilgilerinize...

pınarr inşallah iyi bir motor bulursun kullanmak için. Istanbuldaki bi arkadaşım keewayini satmak istiyo çok temiz tamamen orijinal parçalarıyla tum bakımları yapılmış 3 aylık kaskosuda var garantisi devam ediyo 4200 km garaj motosikleti yani anlıyacağın. uzun yol olarak istanbul tekirdağ arası yol yaptı motorla. ilgilenirsen eğer arkadaşımla irtibat kurmanı sağlayabilirim.arkadaş daha buyuk bir motor almak için satmak istiyor herhangi bir problemi yok. ..

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Bu yazdiklariniz ne kadar tuttu acaba merak ediyorum da

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    hepsinin fiyatı 300 lira tuttu bi kaç küçük tamirat daha vardı aslında bişiyi atlamışım bence en önemlilerinden. motoru ilk aldığım zamanlarda deponun içe çökmesini sağlamıştım kaba kuvvetle dun depo duzeltilmişti yapan ustanın eline sağlık şimdiiye kadar hiç bir usta düzeleceğine inamıyordu çok güzel oldu...

Motosikleti
    superlight 150
    arkadaşlar, herhangi bir modifikasyona ihtiyaç duymadan takılabilecek olan küçük ebattaki filtreyi nerden edinebiliriz, ankara da var mı?

motor bloğum çok pislendi, biraz araştırdıktan sonra wd 40 ile temizlemeye karar verdim, itirazı olan varsa ya şimdi konuşsun ya da sonsuza kadar sussun

swort bide resim koysan çok güzel olcaktı. sis lambaları çok hoş duruyor bizim motorda ancak ben farın sağ ve soluna direk takılanı seviyorum. bizim motora o şekilde monte edilebilcek sis farı varmı arkadaşlar bildiğiniz? yada ben yaptım buyur resmi bu diceniz

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    zatoichi bizim motorlara küçük filitre yeterli gelmiyo sanırım ben cumartesi taktırdım ama olmadı yeterli değil kaldıki eksozlar da aynen orjinaldi buyuklerinden lazım ama onları takmak içinde kapağın kesilmesi gerekiyo ben havafilitresinin olduğu yere delikler açtırdım karburatoru tekrar ayarlattım baya etkisi oluyo ama takıpta performans alan arkadaşlar olursa onlarıda dikkate alırım söliim şimdiden.

emr550m makinem yok malesef resim konusunnda bişi yapamıyorum bende farın iki yanında istiyorum sanırım ikinci bir sisi farı daha taktırcam rarın her iki tarafına yedek akuyle sadece bi çifti kullanırsam yeterli performans alınır kanaatindeyim eğer bulabilirsem bende alıcam sisi farı bilginize...

Motosikleti
    bu arada birsey sormak istiyorum, yakit gostergesinde ibre ilk kirmizi cizgiye dayandi, daha ne kadar goturur acaba?

simdilik acemilikten pek trafige cikmadim, bizim oradaki bir cikmaz sokakta dolasiyorum, motoru benzinciye goturecek cesaretim de yok acikcasi

aga fazlada korkma motoruna güven. o iki çizgi ile rahat 2 gün gezersin tabi bokunu çıkarmadan .

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yusuf hocam,titreşim yok artık. sl ile mersin mt gurup sürüşlerine katıldığımda en küçük motor benimkiydi. maalesef sonu çekiyordum hele yayla yollarında 2. viteste motorun imdat dercesine bağırıp azer bülbül gibi titrediği yolları şimdi super shadow ile abartmadan 4. viteste tırmanıyorum. Şu gerçeği kabul ediyorum olay bütçe işi param olsaydı yeterince gv 250 alırdım ki motorda 10 beygir çok ciddi sürüş ve performans farkı yaratıyor.Kısacası hocam ss alırsan 4000 ytl ye birde deri çanta ve aksesuarlarla süslersen zannediyorum uzun süre değişim ihtiyacı duymadan sürersin. Adana mt den qrar isimli arkadaş söylüyordu da insan yaşadıkça ve gücü tattıkça sağlıklı değerlendirme yababiliyor.. sl her kullanıcısında olduğu gibi senin içinde bir geçiş motoru olduysa vakit kaybedip teminat vergisi ödemeden gereğini yapmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Alıntı emr550m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga fazlada korkma motoruna güven. o iki çizgi ile rahat 2 gün gezersin tabi bokunu çıkarmadan .
    motora guveniyorum da kendime guvenemiyorum simdilik

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    flying hellfish kardeşim ataşehirdesin sanırım bende kadıköydeyim birlikte biraz yol yapalım sende uzerindeki o urkuntuyu atıver ok. tabi ben akşam 21:30 civarı ve haftsonu musait olabiliyorum. 15 - 20 dk birlikte yol yapmak sana biraz daha cesaret vercektir ok.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bonzai
    GurkanYazıcı
    zatoichi
    chimeraby

Teşekkür ederim arkadaşlar bilgi için. Size güveniyorum ve 2.el araştırmalarına başlıyorum hemen ;)
    ah be arkadaşım 1 ay önce deseydin bunları keşke parayı arabaya gömmemeiş olurdum motorları takaslardık sahıbıınden de ılanını görmüştüm neyse herseyde bi hayır vardır
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora guveniyorum da kendime guvenemiyorum simdilik
    doğrusunu yapıyorsun tenha yollarda tecrübe edinip, trafiğe atılmak daha mantıklı

Motosikleti
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    flying hellfish kardeşim ataşehirdesin sanırım bende kadıköydeyim birlikte biraz yol yapalım sende uzerindeki o urkuntuyu atıver ok. tabi ben akşam 21:30 civarı ve haftsonu musait olabiliyorum. 15 - 20 dk birlikte yol yapmak sana biraz daha cesaret vercektir ok.
    tamam banada uyar valla cok iyi olur

simdilik ehliyet yok birde ondan cekiniyorum polis cevirirse falan diye, gecen hafta sinava girdim, 26 mayis da da direksiyon sinavi var.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    ehliyetsiz kullanma konusunda bende çekinceni anlıyorum. şu sıralar polis zaten motorcu avında dikkat etmek lazım. sokak arlarında tenha yerlerde dolaşmak sanırım dikkatli olmak koşuluyla olabilir.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    gece dostum bak bu yeni fotoğraf

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    selam arkadaşlar nasılsınız bu hafta sonu kütahya mt ile güzel bir gezi yaptık kütahyanın yakınındaki aizonai antik kentini gezdik akşam eve gidince evdeki bilgisasayardan bi kaç resim paylaşırım sizlerle

ama yolda baya canım sıkıldı bizim ekipte herkes motoru yeniledi 3 tane r.raptor bi tane mct bide kt 125 vardı adamlar rampalarda uzayıp gitti artcıda olunca arkada motor rampalarda baya devir kaybediyo düz yolda iyi yakalıyorum ama rampada çekmedi dişlidenmi kaynaklanıyo yoksa başka bişeymi var yada sl nin kapasitesi bu kadar sanırım vıcery haklı 100 cc bile çok farkediyo 150 cc ile 250 arasında çok fark var bencede ama napalım motoru kredili aldık borcu bitene kadar satamam satarım ama satışı veremem falan işte neyse ben genede motorumu çok seviyorum satmakta içimden gelmiyo açıkçası kıyamıyorum
    .................::hakem1::.....

bizim motor rampalardada iyi ama artçı olunca çok dik yamalarda böğürmeye başlıyor. gene hepten durmada durmuyor gene devam ediyor ama :D öküs endamında biraz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler