Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    Sisi barı Eminönü Taraş motordan Çantalarıda Kadıköy motomax dan alabilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çağatay_14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperShadow 250
    slm üstadlar selam sl 150 tutkunları..öncelikle kendımı tanıtayım ben çağatay muğlada üniversite öğrencisiyim.. forumu baştan aşağa okudum 465 sayfayıda ... ben 10 senedir (çocukluğumdan beri yaşım 21) yamaha bws 100 kullanıyorum motorumdan çok memlunum keçinin mekaniği kendisi dağ bayır tanımaz yolda bırakmaz...ama artık insanı sıkıyor scoterr... vitesli bi chooper istiyor insan özgürlüğüne dahada özgürlük katmak istiyor bitmicekmiş gibi gözüken yolları aşmak istiyor açıkcası..uzun yol yapmaktan zevk alıyorum benım kecıyle bile bir günde 290 km yol yaptım denizli muğla arasında...pederin yüzünden elden çıkaramıyorum diyor bana oğlum bu bize 10 sene daha gider die )...ne zamandır aklımda bir chooper almak en sonunda gerekli parayı biriktirdım artık ve almaya karar verdim sl 150 hoşuma gitti sizinde değerli yorumlarınızı okudum ve bir sl 150 almaya karar verdim...tek sıkıntım motoru muğlada bulamassam izmir, antalya gibi cevre büyük şehirlere gidip almam lazım.. 10 senedir otamatik şanzumana alışkın olunca vitesli bi chopere 300 400 km sürebilirmiyim onu düşünüyorum siz nedersiniz üstadlar sl 150 nın ustune atlayıp getırebılırmısyım sızce? vitesde çok sıkıntı çekermıyım alısmakta? hepinize saygılar... echtsasori üstad motorunun son hali nedir çok merak ettim bitirebildiniz mi acaba?

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    Alıntı Çağatay_14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm üstadlar selam sl 150 tutkunları..öncelikle kendımı tanıtayım ben çağatay muğlada üniversite öğrencisiyim.. forumu baştan aşağa okudum 465 sayfayıda ... ben 10 senedir (çocukluğumdan beri yaşım 21) yamaha bws 100 kullanıyorum motorumdan çok memlunum keçinin mekaniği kendisi dağ bayır tanımaz yolda bırakmaz...ama artık insanı sıkıyor scoterr... vitesli bi chooper istiyor insan özgürlüğüne dahada özgürlük katmak istiyor bitmicekmiş gibi gözüken yolları aşmak istiyor açıkcası..uzun yol yapmaktan zevk alıyorum benım kecıyle bile bir günde 290 km yol yaptım denizli muğla arasında...pederin yüzünden elden çıkaramıyorum diyor bana oğlum bu bize 10 sene daha gider die )...ne zamandır aklımda bir chooper almak en sonunda gerekli parayı biriktirdım artık ve almaya karar verdim sl 150 hoşuma gitti sizinde değerli yorumlarınızı okudum ve bir sl 150 almaya karar verdim...tek sıkıntım motoru muğlada bulamassam izmir, antalya gibi cevre büyük şehirlere gidip almam lazım.. 10 senedir otamatik şanzumana alışkın olunca vitesli bi chopere 300 400 km sürebilirmiyim onu düşünüyorum siz nedersiniz üstadlar sl 150 nın ustune atlayıp getırebılırmısyım sızce? vitesde çok sıkıntı çekermıyım alısmakta? hepinize saygılar... echtsasori üstad motorunun son hali nedir çok merak ettim bitirebildiniz mi acaba?

çagtay kardesım guzel karar vermıssın ve baslangıc motoru olarak emsallaeırnın ıcındekı en ıyı motoru secmıssın dıyebılırım bende bu forumun yarısını okudum ve motoru almaya karar verdım bende kayserıde astsubayımmm 1 ay once aldım motorumu hatta 3 hafta once kayserıde bu motor bulunmadıgı ıcın bende ıstanbuldan aldım motoru ve surerk getırdım kayserıye once eskıshıre sonra da kayserıye 980 km yol :D bu motordan ızmırde oldukca bulunuyor balıkesırdede var sahıbınden. comda bulabılırsın ılanları gorus ama sıkıntı olmaz uzun yolda surus teknıklerımı ıstanbuldan kayserıye nasıl geldıgımı daha oncekı sayfalarda yazdım oradan bakabılrısın eger hala suphen varsa 0544 599 91 44 telefon numarasından bana mesaj at ben ararım ben cagtay motosıklet.netten de sıkıntı olmaz ama bı bılen bırısıyle gıt onada ımkanın yoksa kardesım saglam bı motorcuya goster bende ıstanbuldan o sekılde aldım ve yola cıkmadan once muhakkak bakım yaptır yagı degıstır bujıyı degıstır zıncır yagla ve gerdırılmesı gerekıyorsa gerdır bırde motosıkletcıye bı motorun sesını ddınlet .... hala sorunların varsa aklında dedıgım gıbı yardımcı olamaya calısırım kardesım sımdıden hayırlı ugurlu olsun alacagın motosıklet goruntusuyle performansıyla senı tatmın edecek motor ıyı ve saglıklı secım .....

Motosikleti
    Keeway SuperShadow 250
    Alıntı cosby26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çagtay kardesım guzel karar vermıssın ve baslangıc motoru olarak emsallaeırnın ıcındekı en ıyı motoru secmıssın dıyebılırım bende bu forumun yarısını okudum ve motoru almaya karar verdım bende kayserıde astsubayımmm 1 ay once aldım motorumu hatta 3 hafta once kayserıde bu motor bulunmadıgı ıcın bende ıstanbuldan aldım motoru ve surerk getırdım kayserıye once eskıshıre sonra da kayserıye 980 km yol :D bu motordan ızmırde oldukca bulunuyor balıkesırdede var sahıbınden. comda bulabılırsın ılanları gorus ama sıkıntı olmaz uzun yolda surus teknıklerımı ıstanbuldan kayserıye nasıl geldıgımı daha oncekı sayfalarda yazdım oradan bakabılrısın eger hala suphen varsa 0544 599 91 44 telefon numarasından bana mesaj at ben ararım ben cagtay motosıklet.netten de sıkıntı olmaz ama bı bılen bırısıyle gıt onada ımkanın yoksa kardesım saglam bı motorcuya goster bende ıstanbuldan o sekılde aldım ve yola cıkmadan once muhakkak bakım yaptır yagı degıstır bujıyı degıstır zıncır yagla ve gerdırılmesı gerekıyorsa gerdır bırde motosıkletcıye bı motorun sesını ddınlet .... hala sorunların varsa aklında dedıgım gıbı yardımcı olamaya calısırım kardesım sımdıden hayırlı ugurlu olsun alacagın motosıklet goruntusuyle performansıyla senı tatmın edecek motor ıyı ve saglıklı secım .....
    saolasın abim cevap verip bana yardımcı olmaya çalıştığınız için öncelikle çok teşekkur ederim... yazdıgınız yazılarınızı ve ıstanbuldan kayserıye olan 980 km yaptıgınız yolu okudum ve banada ılham verdı halıyle ve cesaretlendırdı ayrıca sızıde cesaretınızden dolayı bende kutlamak ıstıyorum abıcım. izmirde buldum abıcım bende 2008 model sıyah daha 10700 kmde fıyatıda uygun geldı oncekı yazılarda deneyımlı arkadaslar 2006 modelden sorakı motorlarda vıbrasyonun daha az oldugunu soyluyorlar.yanlızca ılanda ''Akü ve far değişecek.zencirde biraz bolluk var'' dıyor aku ve farı onemsemıyorum motorun dış grenajınıda begendım kazası yok ama zıncırde bolluk olması kafamı karıstırdı alıp geldıgımde yolda atarsa falan naparım dıye dusunuyorum ızmırıde ıyı bılmıyorum bı kac defa gıttım nerde motorcu vardır yaptırabılırmıyım zıncırını akusunu bakımını onlar soru ısaretı abıcım bende. 10 senedır yamaha bws 100 kullanıyorum ama yazımdada yazdıgım gıbı vıteslı motor kullanmadım daha once hemen adepte olabılırmıyım onları dusunuyorum... bunlar soru ısaretı ama gozumu karartıp cıkıcam yolahakkımda neyse hayırlısı dıcem sızıde arıyıcam abım tecrubelerınızı sorucam bırasdan butun motor tutkunlarına hayırlı sürüşler dılıyorum yolunuz açık sürüşünüz keyifli olsun

Motosikleti
    Keeway SuperShadow 250
    walla yarın izmire gidip motoru almaya karar verdim ama maalesef motor satılmış... 2008 model 10500 kmde ilanda 1750 ama 1500e satılmış.. işte ilan http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9542086/detay/ sağlık olsun demekten baika bişi yok... eğer çevrenizde satılık sl 150 varsa arıyorum....

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    cagtay kardesım senınle telefondada konustuk zaten uzme canını nasıp degılmıs demekkı hayırlısı olsun ben ızmır ılanlarına baktım guzel fıyatta guel motorlar var onlarada bı bak derım hem zaten kafanda bı tane motor belırleyıp bakma en az 3 motora bak bırbırlerı ıle mukayese et derım ben yoksa ıyısını kotusunu karsılastırmadıgın ıcın anlayamazsın .... o ılandakı motorun sankı egzsunda cızılme var sag tarfa yatmıs gıbı geldı bana ama tam goremedım resımlerden hayırlısı olsun yenı motorlara bakarsın ve ınsallah alırsın ....

Motosikleti
    Keeway SuperShadow 250
    cagtay kardesım senınle telefondada konustuk zaten uzme canını nasıp degılmıs demekkı hayırlısı olsun ben ızmır ılanlarına baktım guzel fıyatta guel motorlar var onlarada bı bak derım hem zaten kafanda bı tane motor belırleyıp bakma en az 3 motora bak bırbırlerı ıle mukayese et derım ben yoksa ıyısını kotusunu karsılastırmadıgın ıcın anlayamazsın .... o ılandakı motorun sankı egzsunda cızılme var sag tarfa yatmıs gıbı geldı bana ama tam goremedım resımlerden hayırlısı olsun yenı motorlara bakarsın ve ınsallah alırsın ....

ewt abı aynen ole salık olsun yapacak bısey yok vardır bundada bı hayır..ewt ılandakı motor sola yatmıs deposunda ufak ezılmeler var on camurlukta cızık arka plaka kırık vesaıre.. ama ızmırde 2008 motor yok baska sl 150... 2006 lara 2300 lıra fıyat cekenler bıle var abi bakalım nasıbımızde varsa buluruz bı tane ıns en kısa zamanda insan sabırsızlanıo ıster ıstemez

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5372349/detay/

çagtay baktın mı bu ılana daha bugun verılmıs fıyatıda 1750 falan duser adam ızmırden gorunum olarak temız 2006 modelle 2008 model arasında sadece balancer farkı var dedegım gıbı cok sıkıntı deıl 2006 alsanda olur ama pazarlıgını guzel yap kayserılı ısı olsun baq ben 3 yıldır kayserıdeyım pazarlıgı ogrendım :D buda 2000 cekmıs ama 1750 falan yapar merak etme nerden baksan 15 adamla konustum ben alırken hepsı 200 - 300 ındırım yaptı ve telefonda yaptı bu ındırımı dusun artık sende guzel bı makıne al ama dedıklerımı sakın unutma alırken .....

Motosikleti
    Keeway SuperShadow 250
    evet abi motora baktım hakketen temiz görünüyor haklısın balancer farkı var bi tek başka eksiği yok geçen gün kaçırdığım motordan hatta daha temiz gibide duruyor ewt pazarlıkla 1750 1700 lıraya anlasabılırsem alabılırım konusuyım adamla bi saolasın abıcım

Motosikleti
    Keeway SuperShadow 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5372349/detay/

çagtay baktın mı bu ılana daha bugun verılmıs fıyatıda 1750 falan duser adam ızmırden gorunum olarak temız 2006 modelle 2008 model arasında sadece balancer farkı var dedegım gıbı cok sıkıntı deıl 2006 alsanda olur ama pazarlıgını guzel yap kayserılı ısı olsun baq ben 3 yıldır kayserıdeyım pazarlıgı ogrendım :D buda 2000 cekmıs ama 1750 falan yapar merak etme nerden baksan 15 adamla konustum ben alırken hepsı 200 - 300 ındırım yaptı ve telefonda yaptı bu ındırımı dusun artık sende guzel bı makıne al ama dedıklerımı sakın unutma alırken .....
    abı o dedıgın ılandakı adamla görüştüm adam benim acelem yok diyor 1900 liranın altına vermem dıyor bosuna yol gelme ızmıre kadar bıle dedı
    benımde suanda kafam karıstı usakda bı ılan gordum Supershadow 250 22000 kmde adam 2000 lıra ıstıyor pazarlıkla 1800 1900 e alına bılır ne dersın abı motora bı baksan ıste ılan bu motorda hosuma gıttı...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4693653/detay/

cosby26 arkadaşım kayseride yaşıyorum bende istanbuldan bir jinlun veya çalik 250 lik getirmek istiyorum ama sürerek gelme taraftarı geğilim (uzun yok tecrübem sıfır) bikaç arkadaş otobüs şirketleriyle getir dedi bikaçı da tren ile getirmemi önerdi sence nasıl bi yok izlemeliyim?? şimdiden teşekkür ederim

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    merhaba arkadaşlar. uzun süredir bu başlığa bakınıyorum da kafaya koydum, birkaç ay içinde sl 150 almayı düşünüyorum. dediğim gibi parayı ayarladıktan sonra ve tabi ki a2'yi aldıktan sonra motor arayışına gireceğim. o zaman bana yardımcı olursanız çok sevinirim. bu arada forumdaki yardımlaşmanızdan ötürü tebrik ederim.

@çağatay. ben de muglada öğrenciyim. edebiyat 3. görünümlü 2. sınıf. motoru alırken, kullanırken paslaşalım

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    Alıntı alp.çam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cosby26 arkadaşım kayseride yaşıyorum bende istanbuldan bir jinlun veya çalik 250 lik getirmek istiyorum ama sürerek gelme taraftarı geğilim (uzun yok tecrübem sıfır) bikaç arkadaş otobüs şirketleriyle getir dedi bikaçı da tren ile getirmemi önerdi sence nasıl bi yok izlemeliyim?? şimdiden teşekkür ederim

dostum oncelıkle motor almana sevındım ıyıce arastırmıssın umarım alacagın motorun +++ larını ve ---- lerini surerek getırme taraftarı degılsen eger otobuseşlrın bagajına atıp getırebılrsınnn genelde olay buuu suha yada ıncı kent fırmalarıyla gorus onlarda yardımcı olacaklardırrr

Arkadaşlar Keweey SL 150 2006 Model çok temiz siyah 16.000Km tüm bakımları vs yapılmış satmaya kıyamıyorum ama satacağım

Artık enduroya geçme vakti geldi diye düşünüyorum resimlerini yarın atıcam görüşmek üzere

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    arkadaslar benım benzın deposu kaynak yapılmıstı daha onceden sımdı yıne aynı kaynak yerınde ufak bı sızıntı var daha once kaynak yaptıran arkadaslar nasıl yaptırdı yaptıran varsa anlatabılrımı depo falan sokuluyormu ????

Motosikleti
    Keeway SuperShadow 250
    [QUOTE=gokseltoprak;2416546]merhaba arkadaşlar. uzun süredir bu başlığa bakınıyorum da kafaya koydum, birkaç ay içinde sl 150 almayı düşünüyorum. dediğim gibi parayı ayarladıktan sonra ve tabi ki a2'yi aldıktan sonra motor arayışına gireceğim. o zaman bana yardımcı olursanız çok sevinirim. bu arada forumdaki yardımlaşmanızdan ötürü tebrik ederim.

@çağatay. ben de muglada öğrenciyim. edebiyat 3. görünümlü 2. sınıf. motoru alırken, kullanırken paslaşalım

slm arkadaslar oncelıkle bayadır giremedim foruma. ben gittim daha önce dediğim uşaktaki ilana ve gittim aldım supershadow 250 yi. uşak muğla arası 300 km yol yaptım maşallah en ufak sorun çıkarmadı motorum. 5 gün oldu allalı şu ana kadar çok menlunum yagıyla debrıyayında ufak bı sorun yaptı onu yaptırdım sanayıde sadece. görüntüsü ve sesi oldukça tatmin edici özellikle sesine bayılıyorum herkese kendine baktırıyor motor
    goksel ben köteklide oturuyorum yardımcı olmak ısterım sana motor alırken eger alırsan cok dogru bır secım yaparsın kardeşim ben şuana kadar çok menlum kaldım ıyıkı almısım dıyorum walla ıstersen tanısalım. benım arkadaslarımda alcaklar a2yı aldılar onlarda motor bakıyolar sl150 beraber koteklı mt kurarız ıns

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    çağtay koteklı mt kurulursa burayı unutmada:D

by_cunning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar benım benzın deposu kaynak yapılmıstı daha onceden sımdı yıne aynı kaynak yerınde ufak bı sızıntı var daha once kaynak yaptıran arkadaslar nasıl yaptırdı yaptıran varsa anlatabılrımı depo falan sokuluyormu ????
    cosby26 akrdeşim onun tek çözümü depoyu değiştirmek aynı sorun bende de vardı iki kere kaynak atıldı yine de fayda etmedi. Sürekli kaynağa vereceğin para yerine bir kere ver o parayı hemde güvenli bir şekilde bin derim.

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:22 ----------

Arkadaşlar şu sl 150 yan kapaklarına bir çözüm bulalımmı artık bu git ordan al tak sonra yine çöp olsunla olmayacak. Tanıdığımız bir tornacı varsa birşeyler tasarlayıp birlikte yaptırsak güzel olmazmı? (sadece bir fikir çünkü bunaldım bu kapak muhabbetinden.) ne dersiniz? Fikirlerinizi alayım..

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    by_cunning

O kapaklar konusunda en mantıklı çözüm içeriden fiber klas ile takviye yapmak. Geri kalan japon/karbonat, sıcak silikon, normal silikon, havya ile ısıtıp yapıştırmak işlemi işe yaramıyor. Gidin bir fiberglass cıya arkasını yaptırın ömrü billah kullanın, Aynı işlemi /takviye) şaseye giren kulakçıklarada yaptırın, Başka yolu yok.

Kolay gelsin.

rashka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keewaysl150 - 2010
    arkadaşlar selamlar,

bayadır forumları geziyorum ancak aradığımı bulamadım, benim salaklığım da olabilir tabi ancak bir hususta yardımcı olabilirseniz sevinirim; 2010 sl 150 aldım yeni, km si 1000 e dayandı yağ vs. değiştirmek istiyorum acaba güvenilir ve işini bilen bir servis var mı? internette rastladığım servisler;

V Motor Maslak Oto Sanayi
    ve
    Merkez Yedek Parça Mecidiyeköy

anlayacağınız üzere avrupa yakasında güvenilir bir servis ya da usta lazım.

şimdiden teşekkürler,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler