Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Alıntı demgah adlı üyeden alıntı
    Zipir motor çok güzel olmuş satmaktan vazgeçtin galiba?
    yaw kardeş sorma aklım hyosong da kaldı bunu satma amacım onu almaktı valla ama ağustosta yada eylülde askere gitcem gelince deiştiriyim dedim nerde bırakcaz sıfır motor aklım onda kalır malum garajlarda kurcalıyolar düşürüyolar yazık sıfır motora ama gelir gelmez alıcaım tek motor budur ya grenajlısı yada naked modeli ama bu motor fiyatıda uygun japonlara göre hem 250lik 29 beygir
    motor bu nası yakışmış ama dimi
    KARTAL GOL GOL GOL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Zipir filtre sorun cikarmaz nasil takildigini gordun benim gib takarsan sorun cikmaz, bu filtreler cok uzun omurludur , senede bir hava kompresoru ile temizligini yaparsin. Sesi ne gelince evet gercekten tok ve gur cikiyor ve cekiste hafif bir duzelme oldu. Sorun cikarmasi icin bana ne olabilecegini soyle cunku ben boyle bir sey bilmiyorum acikcasi. Sonuc olarak tavsiye ederim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    zeda3000 sende motorun videosunu koy bari de karşılaştırma yapalım...
    mesela ustunde oynama yapılmamış standart bir sl150 videosu da ben cekmiştim, onu da ekliim.sen de videonu cekip yollarsan hava filtresinin sesi nasıl değiştirdiğini iyice anlarız.ben senin sesi çok merak ettim valla...

http://rapidshare.de/files/12641709/...Luxor.avi.html
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    arkadaşlar bu ocak pulunu yatıran varmı. bu motorun borcu ne oluyo
    Gitarin.İyisi.com

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Keeway Knight modelinin iki versiyonu var 50 cc ve 100 cc. Bazı arkadaşlar önceki sayfalarda sormuşlar bilgilerinize arz ederim
    http://www.keeway.com.pl/keeway_knight.php

Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Arkadaslar sl 150'nin lastiklerine kaç bar hava basıyorsunuz?
    Bir de Keeway'in orjinal sitesinde SL 125'in ve 150'nin anahtarı sustalı anahtar olarak görülüyor. Bizimkiler neden öyle değil bilen var mı?

Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Motosikletim 5-6 hafta boyunca yattı ve aküm bitmiş :( ayak marşıyla çalıştırıyorum. Bu akü zamanla şarj olur mu yoksa aküyü şarj ettirmeli miyim bilen var mı?

Bir de şu yazı silme olayı (Seledeki keeway yazısı) kafama takıldı. Kimi Solvent öneriyor kimi Solventle çıkmıyor diyor kimisi de tiner öneriyor. Bunun aslı nedir arkadaşlar? Hangi madde ile seleye zarar vermeden çıkarta biliriz?

Son olarak da; lan cruiser'in ön far ve sinyal takımı bizim makinelere uyar mı ve fiyat nedir bilen var mı?

Çok sordum ve belki bezdirdim sizi ama 57 sayfadır okudum ve şimdi yazdım. Saygı ve sevgilerimle. Jarmen.

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    tolgacantc; biz babamlaydık..sanırım sende ordaydın.. siyah almayı düşünüyorum..ben ehliyeti hallettim..aksesuarlarıda aynı yerden alıcam sanırım.. ama ankaralı sl cilerle bi tanışsak fena olmayacak..tavsiyelerini değerlendiririz..şu anki düşüncem almışken kaliteli almak maddi imkanım elverdiğince..sonuçta kendimi koruycam..kask mont ve eldiven kesin alıcam..dizlik için düşünüyorum.piyasadakiler bana çok kaba göründü.robocop gibi olurum sanki.daha sade bişi varsa onu düşünebilirim.yıba çarşısından 1 kilit aldım bugün.10ytl fena değil gibi
    grave; ilginize ve davetinize çok teşekkür ediyorum..buluşmalarınızı takip diyordum zaten..4.44 teki cuma günkü buluşmaya gelmeyi de düşündüm ama zaman uymadı..tanışmayı çok isterim.aranıza katılmayıda..umarım en kısa zamanda görüşürüz.
    çok uzattım kusura bakmayın...
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

TARAA evet hatırlıyorum babasıyla gelen bırı vardı bız de o an uc kısı tolga beyle konusuyorduk. ben berelı paltolu olandım. sıyahı sen alıyorsan bana bej kalacak boyle gıderse. ben hala karar veremedım valla. zaten ehlıyetı daha alamadım. benı asıl korkutan motoru alınca koyacak yer. caldırmaktan korkuyorum. bende mont kask eldıven ve dızlık almayı dusunuyorum bunlarda yaklasık bı 600 YTL tutacak gıbı gorunuyor. olmazsa sen alda bende senden kopye cekıyım

havalarda duzelıyor yavastan alsak olacak gıbı her ne kadar korksamda merak edıyorum valla alınca evde nası oturacam dıye

Tc

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    evet.sanırım sizdiniz bende siyahı siz alacaksınız diye endişelenmiştim ama tolga bey imdadıma yetişti..istanbula siperiş verildikten 2 gün sonra elimizde olur merak etmeyin dedi. bu konuyu takma kafana. evde garaj var şanslıyım ben.ama işyeri çevresi tehlikeli olabilir..havalar düzeliyor ama ıslak zeminde başlamak istemiyorum.evde sanırım motoru keşfedeciğim önce ayna olayını hallederim.aslında bu tip konuları ankaralı sl cilerce tartışsak hiç fena olmaz..fırsatım olursa bugün asmaaltı cafe ye gitmeyi düşünüyorum.
    hadi hayırlısı bakalım.hele bi alalım daha çok görüşeğiz.

fotomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY Superlight 150
    Evet arkadaşlar yazdınız çizdiniz beni de Superlight sahibi yaptınız
    Artık aranızadayım , dün motorumu teslim aldım , hava da güzeldi arkadaşımla (onunda YBR si var) birlikte güzel bir inciraltı turu yaptık. Cümlemize kazasız belasız motosiklet keyfi sürmeyi nasip etsin yüce Allah'ım..
    Eklenti 334

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Jarmen, ben arka yazı haricinde bilgi veremeyeceğim...tiner kullan ama bol kullan
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    fotomoto; hayırlı olsun..darısı bizlerin başına..kazasız belasız keyifli sürüşler ..
    tolgacantc; bence artmaz fiyat çünkü bi sürü yeni model getirecekler..ellerindekileri çıkramak isterler bence..benim fikrim tabi.kime kısmetse o alır şu an ki siyahı
    arkadaşlar bi sorum olcak. havalar düzelene kadar evde olacak motor.boya ve pas koruma, parlatıcı tarzı önereceğiniz bişeyler varmı?onlarla uğraşmak istiyorum.. wd 40 diye bi şey önermişsiniz.bugün baktım ona,pas olan bölgeyi temizlemek içinmiş.yani ben paslanmasın istiyorum..önceden bi koruma yapmam mümkün değilmi? birde süperlight ı alınca alet edevat veriyorlarmı anahtar tornavida tarzı şeyler?

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    hepsi çanta da merak etme (gerekli aletler)

Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Veriyorlar (Çantanın içini jontrol et teslim alırken). WD-40 disk ve zincir harici her yere sık pastan korusun.

fatih81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc

Selam arkadaşlar bi sorum olacak ?

SL 150 lerde yedek depo musluğu diye bişi varmı, yada şööle soriim yedek depo varmı ? Ayna kollarını nasıl uzatabilirim ? Bir sorumda şööle motorum 1 haftalık vites boşta ışığı yanarken debriyajdan elimi çektiğimde stop ediyor, sanırım vitesler iyi geçmiyor. acaba yeni olduğu içinmi yoksa montajdan kaynaklanan bişiymi, belli bir süre sonra vites geçme problemi ortadan kaybolurmu ?

fatih81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc

Unutmadan

Birde şu uzaktan çalıştırma pek sağlıklı değil. Düğmeye basıyorum basıyorum çalışmıyor. Bugün denedim ilk defa. Start dümesinden çalışmayınca alarmı açma tuşuna bastım birde baktım motor çalıştı. Şaşırdım vallaha. Düğmelerin yerleri değişmiş heralde bunu nasıl ayarlarım ? Birde Kumandadan .alıştırmadığım halde motorun kontağını kapatıyorum stop etmiyor, kumandada bir işe yaramıyor. Ne yapabilirim... ?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Luxor ses dosyasisini burdan indirebilirsin(Tabiki diger arkadaslarda) ama daha evelde eklemistim bendeki kamera cok ii olmadigi icin sesi biraz garip geliyor burdan , kulakla duyuldugunda cok daha fazla tok cikiyor acikcasi.
    http://rapidshare.de/files/13688949/...a3000.mp3.html
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Keeway-Superlight
    MotoVizyoN su depo konumlarını anladık sayenede 3 kademe ve fakat hangi kademe hangi işlemi görüyor biliyor musun? Bir de şu yandaki KEEWAY yazılarını tinerle mi çıkartmak lazım. Deriye zarar vermez mi tiner ve ne çeşit bir tiner? Şimdiden saol.

Motosikleti
    Keeway-Superlight
    MotoVizyoN, bir de son olarak lastiklere kaç bar hava basmalıyız?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler