Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mirage YY150 T1 (düldülümü geri aldım)
    tarafimdan imzalanmistir ve ayrica gazetemizin web sitesine de link konulacaktir.. nur içinde yatsinlar. her motor sürüşümde yaşamını yitirmiş tüm motosiklet aşıklarını hatırlayıp iki kat dikkat edeceğim, ben ölsem nolur, arkamda kalanlara yazık..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway SL 150

Teşekkürler Motomax

Alıntı geoglel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Merhaba.
    Bu gün, bir hafta önce satın aldığım motosikletimin 10.000 km bakımını yaptırmak için servise gittim. Ufak tefek bazı arızaları vardı onlarıda aradan çıkartırım diye düşündüm. Fakat arkadaşlar, servisin bana söylediklerinden sonra şok geçirdim diyebilirim. Motomax sanırım dükkanı kapatıyormuş, yedek parça bulamadığını, 2 aydır bir müşterisi için flaşör beklediğini ifade etti. Arka çamurluğumda küçük bir çatlak vardı, bunu değiştiremek istediğimi söylediğimde bana 60 USD civarında olduğunu söyledi ve fakat hiç uğraşma bulamazsın dedi. Arkadaşlar durum gerçekten bukadar vahimmi? Ben Keeway' i bu web sistesi sayesinde tanıdım, en çok yazılan en çok memnun kalınan bir model olduğu için tercih ettim. Garantimin bitimine 1 aydan az kaldı ve inanın şokları yaşıyorum. Açıkçası ileride beni yarı yolda bırakacak bir makinaya asla sahip olmak istemem yine aynı şekilde bir firmanın ürününü asla satın almam.

Arkadaşlar, elinizde siyah arka çamurluk varmı ya da bulabileceğim bir yer bilimiyormusunuz. Yardımlarınızı rica ederim. Eğer servis bana doğru söylüyor ise, benim durumumda bir çok arkadaşımın olduğunu düşünüyorum. Bir sivil toplum hareketi başlatarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığına bu konuda bir şikayet dilekçesi yazalım derim. Sizler nedersiniz ?

Herkese sorunsuz, hoşça vakit geçirebilecekleri günler dilerim.
    Arkadaşlar, bu gün beni Motomax'tan Uğur Bey, aradı. Yedek parçalar hakkında kendilerine mail göndermiştim. Kendisini şahsen tanımıyorum ama gerçekten tanışmak isteyeceğim biri. Çok sağolsun sorunumla ilgilendi. Beni farklı bir servis noktasına yönlendirdi. İstediğim parçaların aynı gün temini için söz verdi. Yukarıda yazdıklarım için özür dilerim. Böyle bir sorun olmadığını yedek parçaların talep edilmesi durumunda Türkiye' nin heryerine gönderilebileceğini ifade etti. Teşekkür ler Motomax, Teşekkürler Uğur Bey,

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım nasıl hemen temin ediyorlarmış hayret doğrusu.. Benim motorumda çok şükür en ufak bir sorun dahi yok (allah nazardan saklasın) ancak bi arkadaşım 5 aydır motomax'ten flaşör bekliyor.. Üstelik artık davalılıar.. Gelişmelerden haberdar edicem sizi..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    geoglel kardeşim,bu sayfaları eğer okuduktan sonra (en azından son 50 sayfa) sl alma kararını verdiğiniz noktada ürünün artılarını ve eksilerini biliyor olmalıydınız! İthalatının ve stok satışının sorunları olan modeli aldınız.
    ön-arka çamurluk,flaşör problemleri bu modeli satın aldığımda da vardı,halende var! Umarım sorunun çözülür,sonrasında yetkililere teşekkür edersiniz.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Marabayın, yıkılmadım ayaktayım.

Arkadaşlar, benim motora fazla su vermişim, yanında bir sepet, ekstradan bir silindirim daha olmuş. dermişimmmmmmmm, siz de inanırmışsınız.

Geçtiğimiz Cumartesi günü, 80KM/H'dan sonra ters çalışma muvaffakiyetini gösteren muhteşem kilometre hız göstergem ve sağ sinyal butonumla(İkinci kez) ilgili olarak Motomax'ın etkili ve yetkili Bayii/servisine baş vurdum şimdi sonuç bekleme sezonuna girmiş bulunmaktayım.

Bu arada; yorumlarıyla ilgi ve alâka gösteren arkadaşlarıma hassaten teşekkür ederim.:
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Hakan abicim o arka dişliden bana bir tane ayırırmısın gelip alayım ama tornalanmış olsun birde gidonu değiştirmek istiyorum elinde varmı?
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Arkadaşlar, bu gün motosikletimi servise götüryorum. Sipariş verdiğim parçalar akşam geliyor. Eğer bir terslik olursa yazarım.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan abicim o arka dişliden bana bir tane ayırırmısın gelip alayım ama tornalanmış olsun birde gidonu değiştirmek istiyorum elinde varmı?

Kardeşim arka dişlin hazır tornada yaptırdım ben merak etme. Dün akşam gelcektin haber çıkmadı senden.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    rekoru kırdım 135 bastım ahahahahhaa yokuş aşşağa tabi fakat titreşim baya azaldı sanırım artık titreşimdem hiçbirşey etkilenmez 3. viteste 80 basıyorum 4. viteste 100-105 heheh 5 i siz hesablayın

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar kalilteli yuvarlak tip görüş açısı geniş titreşimden etkilenmeyen Taiwan Malı Aynalar Geldi çifti sadece 30ytl.
    Tavsiye ederim. Bugün bende kendi motorum için aldım ve taktırdım süper oldu.İsteyen arkadaşlarıma getirtiririm.(250 Kawasaki Chopper Motorların)
    Not. İç piyasadaki parakende fiyatı 70ytl ile 85ytl. arasında.
    irtibat tel.05359271141

meraba... forumu neredyse bastan sona okudum... ve hala karar veremedim... 2000 ytl ye jinlun mu alsam 3000 e sl mi ..... tam sl almaya karar verdim ki servis sorunları hakkında bayağı bi şikayet okudum, ama yine de kararsızım.... bana biraz cesaret verseniz çok sevinirim....
    not: a2 ehliyetime kavustum ama vitesli motor kullanmayı ogretmediler, acaba sl aldıgımda illaki bi kursa gitmem gerekiyo mu... kendi başıma ogrenebilir miyim..

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Arkadaşlar merhaba.
    Motosikletimi servisten aldım. İş yoğunluğundan dolayı yazamamıştım. Evet sipariş ettiğim paraçalardan sadece flaşör gelmedi. Yani parça sorunu devam ediyor. Fakat anlamadığım konu, basit flaşör nasıl olurda bulunamaz.... Sinyal sorununa çözüm bulan arkadaşlar oldumu acaba. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Flaşör konusunuda motomax' la ayrıca görüşeceğim.

gece_ dostum rampa 90 derece dik ti sanırım

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    arkadaşlar 30000 km leri geçtim ama şimdi bir sorunum var. motor aküyü beslemiyor. konjektöre akım gelmiyor büyük ihtimalle motor içinden sarmallardan elektrik üretimi yok. böyle olunca da konjectöre de akım gelmiyor ve aküyü de beslemiyor. böyle bir sorun yaşayan oldu mu aranızda?

Motosikleti
    keeway sl 150

Yeni Eleman :)

Arkadaşlar Merhaba
    Ben Eskişehirdenim Bu Gün Aldim Motorumu 150 Sl Inşallah Kazasiz Belasiz Bineriz Cümleten Bilmem Gereken Neyi Var Sizce önerilerinizibekliyorum
    Motorun Değişeni Yok 2006 Haziran çikişli 3500 Km De
    şimdiden Teşekkürler

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 30000 km leri geçtim ama şimdi bir sorunum var. motor aküyü beslemiyor. konjektöre akım gelmiyor büyük ihtimalle motor içinden sarmallardan elektrik üretimi yok. böyle olunca da konjectöre de akım gelmiyor ve aküyü de beslemiyor. böyle bir sorun yaşayan oldu mu aranızda?
    arkadaşlar bu sorunum konusunda yardım edebilecek kimse var mı?

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu sorunum konusunda yardım edebilecek kimse var mı?
    Bu arıza, garanti kapsamında giderilebilir.

*Bilahare cevabınıza göre değerlendiririz.

Jameika kardeş merhaba, desteğin sayesinde piyasa olumsuzluluklarından en az etkilenerek motorlarımızı zevkimize göre kullanma fırsatını buluyoruz.
    Sorum şu ola ki.... ''Çaylak'' tabir edilen gidon fiyatları ne alamdedir?
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30 bin km de garanti dolar boğaçhan abi..

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Selam kardesler forumu hemen hemen hepsını okudum bu canavarın fıyatı ne kadar her tarafa baktım fıyatlar değişiıor
    4000ytl olan var 3400 veren yerler var ben 2500ytl motor alacagıma 800-900 daha verıp bunu alırım bana yardım edersenız sevınırım tşkler
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

bence bu motor sasi yonundende motor yonundende kucuk bu tıp motorlar en az 250 cc lık olmalı bence 250cc lık bı motor rahatca sollar bunu yolda ozellıklede tıger..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler