Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı zipir adlı üyeden alıntı
    jigle yukardayken açık ama elini gazdan çekersen stop eder ısınınca ortaya al 1 dakka sonr en aşağı indir
    jıkle en ustte zor calıstı gaz bırakılınca stop edıyor gaz verınce de cıg benzın kokusu geliyor
    normalde jıkle acıkken gazı acık tutmak gerekmıyor olması lazım degılmı ?
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ginger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf150
    jigleyi en üste alacaksın elin gaz verir konumda çalıştıracaksın
    çok abartmadan bapığırtmadan gaz verir konumda öylece elini tutacaksın
    sonra 5-10dk böle yaptıktan sonra ortaya alıcaksın az birazda burda böle hafif gaz verir halde çalıştıracaksın sonra yola çıkıcaksın 500 mt - 1 km sonra filan en alta alacaksın (almayı unutma motorun çekmiyor zayıf kalıyor gücü) birde hareket halindeyken en alta alıyorum derken düşme ...

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    arkadaşlar şu jikle olayına vbir türlü çözüm bulamadık..bende hala tereddütteyim..jikle açık derken siyah mandal yere yakın oluyor dimi? kapalı iken se sele ye yakın? yoksa hala anlayamamışmıyım?
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

kamde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway
    kardeş jikle yere dogruysa kapalı seleye dogru çekersen açılır ayrıca sadece motoru çalıştırmak için jikleyi en üst seviyede kullan yoksa dediginiz gibi stop eder motor çalıştıktan 5 10 sn sonra ortaya al 2,3 gaz ver hafif hafif sonra kapat bu arada yeni motor almayı düşünenler bence shadow veya land cruser alsın bi süre sonra 150 cc kesmiyo insanı tabi sl 150 nin fiyakasını hiç bir sözüm yok kalitesinede ama 250 lik bi keeway daha iyi olur bence.

benim yan çantalardan birinin sert plastiginde çatlama var kunduracıya götürdüm ben yapamam dedi çözüm önerisi olan varsa bekliyorum

kamde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway
    cobalt; eger motor soguk degilse ve jiklesiz çalışabilecek durumdaysa dedigin sey olur boşyere fazla benzinle motoru bogarsın jikleyi kullanmadan önce bi normal çalıştırmayı dene olmazsa jikle kullan

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ok kamde sorun icin : Cantayi cantaci yada kunduracida PVC ile kaplataciksin komple arka kisim sokulecek ve yenisi takilacak contalari unutma 8 mm conta kulanacaksin. Ben kunduracida yaptirdim daha saglam oldu. Yenisini alma yine catlar cunku. Tahmini masraf 30 ytl

Beyler jikle ile cok oynarsaniz bir elinizde kalir iki motorunuz bogulur uc benzin ucuz degil bosa yer bitirirsiniz.Basit hava soguk ise jikle yukari dogru en son kademeye alin yani siyah kulakcik gok yuzune baksin. 3 - 4 kez ara gazi verin yeterli gazi keserseniz motor stop eder. Ama sorun degil. Sonra orta kisma alin ve yola cikin. Eger tecrubeli degil isen 1 km sagda dur kulakcigi en asigiya alin.Anlamayan olur ise burayi sisrmeyelim bana ozelden yazin resimle anlatirim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    alın size benim keewayin yeni resimleri 1200km oldu maşallah tık yok

.

valla yolda millete hayır harley diil 600lük diil 10000ytl diil demekten gına geldi yaww
    KARTAL GOL GOL GOL

cemo_brs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxx
    baba senin şu öndeki sosis çok güzel durmuş ,arka çantaları çıkarman motoru daha uzun ve iri göstermiş ,valla çok asortik ,daha çok çekersin bu sorulardan abi kaç yapıyo kaç para falan

allah kaza bela vermesin
    gözünüzden gelen yaşlar ömür boyu rüzgar kaynaklı olsun inşallah

Ewet Sosis gercekten cok güzel durmus...
    MotoMax bayiilerinde varmi bu? kac para?

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    insane dostum dün kadıköyde motomax bayisine gittim ve cok iyi inceledim SL 150 yi.. gercekten cok guzel alet..
    bahsettigin on cam baglantı noktasınada iyice baktım... gidonun yanlarından baglanıyo, bu keeway in katalogunda krem rengi motorun onden cekilmis halinde apacık belli oluyor...
    http://www.motomax.com.tr/images/mot...RLIGHT_007.JPG
    resimde gordunmu metal kısım...
    KSK FOREVER ... 35½

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    ceko35, Kadıköy Motomax derken içinde 2 Superlight ve her scooter modelinden birer tane olan eksozcuyu yani Pamukkale Otomotiv'i mi kastediyorsun?
    Yoksa Kadıköy'de bilmediğim bir Motomax bayisi mi var?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    evet dedigin gibi iki tane SL150 var ve scooter lar var.. iceridede cok iyi montlar, kasklar var.. adı da motomax gordugum kadarıyla.. fenerbahce stadın karsısı tam olarak ve yanında mototal ve diger motorcular var komple... hatta ordan bering eldiven aldım.. SL150 ye oturdum boyuma posuma falan baktım.. montlar harikaydı gercekten... herneyse.. dedigim gibi motomax yazıyodu tabelada...

herneyse dostlar... size asagıda bi koltuk boyunun ve cizgi plakanın ne kadar motoru degistirdigini gostericem yine konu mankeni olarak zıpır dostumuzun SL150 sini kullandım cunku guzel fotograf vardı...
    insallah bende SL150 yi alırsam aynı sekilde kırmızı cizgi ve koltuk alcaltma olayını yapıcam...

işte mahsüller aşağıda ;)

orjinal foto :

Koltuk alcaltıldı, plaka cıkarıldı (sol yana alındıgı icin gorunmuyor) veee kırmızı mukemmel cizgiler ...
    KSK FOREVER ... 35½

realsanto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben de birazcık oynama yaptım affınıza sığınarak.sisibarlı sele alçaltılmış hali ve sisibarsız alçak seleli fotoğraflarını gönderiyorum.beğenirseniz başka oynamalarla tekrar birşeyler yapmaya çalışırım..hepinize sevgiler..

Kirmizi cizgi cok güzel durmus... eline saglik.. iyi fikir...
    sele alcaltmak ta motoru düzel göstermis ama arkadaki kişinin konforunu kötü etkilemez mi?

birde ben şey düsündüm.... bunu da LandCruser gibi Grili Siyahli boyasak nasil olur acaba?

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Ya arkadaşlar bişey sorucam? Ben galiba bu motoru alıcam ,alırken istediyorum ki benim önümde montajlansın yani kutudan geldiği gibi, açıldıktan sonra kurulumunu görmek istiyorum ama bu gelecek yeni motoru beklemelimiyim diye düşünüyorum yani ne zaman yeni parti gelir onu da kestiremiyorum İki arada bir derede kaldım gidip alıyım mı motoru yoksa bekleyip montajını seyrediyeyim mi yorumlarınızı bekliyorum
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    bu gun motorum 110 nu gördü iki kişiydik abim 100 kilo ben 65 ...

hocamm asıl soru şu havalar ısınmaya başlıcak nisanda ne zaman toplanıcazz yavvv ... aloooo .....

mtorun bi kaç resmini koyucamda çantaları çıkartıyım mı diye düşünüyorumm..
    benim ki beyaz... siyahlarda çantasız güzel durmuş.... bakalım çıkartınca resimleri eklicem

Merhaba arkadaşlar,
    Benim 1990 Model MZ ETZ 251 im var. Bunu satıp yeni bir motor almak istiyorum, aslında mz den hız ve güç yönünden hiçbir şikayetim yok. Tek kişi uzun yolda 150 yapabiliyor. Ancak yakıtından pek memnun değilim ayrıca dış görünüşü de daha gösteriş li bir motor almak istiyorum. Bu başlığın neredeyse tüm sayfalarını okudum ve SL 150 almaya karar verdim sayılır fiyatına göre bayaaa iyi gibi duruyor. Ancak tek korkum hız meselesi, neredeyse tüm sayfaları okumama rağmen SL150'in tam olarak motor açıldıktan sonra mesela şöyle 3-4 bin kilometre yaptıktan sonra maximum çıkabildiği hızı göremedim. 100-110 gibi telaffuzlar var ama bunlar hep yeni almış rodaj aşamasında yazan arkadaşların hızları. Aranızda bi süredir kullanan varsa lütfen maximum hızını söylesin.
    Bir de siz değerli arkadaşların bu konuda yorumlarını bekliyorum: Sizce MZ 251 den sonra bu motorun hızı ve gücü beni tatmin edermi.
    Şimdiden Çok teşekküler, Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim.

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım ilkolarak bence bu motor sürat icin değil ama herkes dönüp bakacağına emin olabilirsin ben de daha rodajını bitirmedim fakat ufak ufak yırtım dediğin gibi 110-120 ama hala gaz yiyor fazla da zorlamadım rodajdan sora daha da yzayacağına eminim.bide viraja yatması mz den daha iyi.

aslında sabit hızla 90-100 arası gidebildikten sonra iyidir. Peki motorun maximum hızının çok yüksek olmaması yokuşlarda çekişinin de çok iyi olmaması anlamına gelirmi? Mesela şu halk arasında Rus diye geçen motorlar vardır HH yazar üzerinde eskileri maviydi yenileri kırmızı, o motorlar hayatta hız yapamaz zaten şehirlerde falan hiç görmedim, ama bizim oralarda onları yanına kasa (sepetlik) takarak yük çekmek için kullanırlar nekadar yüklersen yükle nekadar dik yere çıkarsan çık banamısın demez, 1. viteste dünya kadar yükle çıkamıyacağı yer yoktur, bu keeway sl150 de de mantık böylemidir yani hız yapmaz ama yokuş mokuş dinlemez hayvan gibi çekermi acaba?

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Alıntı Zebedee adlı üyeden alıntı
    2U1M1T, Sen kac kilometredesin...
    son sayfalarda genelde bu cok soruldu... yani bu aletle encok kilometre yapan Kaç Kilometre yapti...
    Sorunsuz 5.000 Km. Yapan var.Serviste tanıştım. 5.000 bakımını yaptırıyordu. Cok mutlu oldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler