Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    emre rahat ol rahat.arkayı göruyorsun merak etme mıllet bosuna almadıya yada ben.nerden bıldın evet cıftı 13 ytl

benım kalıplı oldugumu nerden bılıyorun bakım resımden ölemı gözukuyor yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

biraz öyle duruyor dahası iri adam yan durur düz durunca resme sığmıyor kendimden biliyom . O zaman ben senle irtibata geçerim abi para olayını felan hallederis. PM leşirim. çok saolasın cennetlik olucan sen bu sevaplarlan ...

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Obkavi Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz Için Variz

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar bişeyi merak ediyorum buradaki en eskilerden biri benim soru sorduğumda veya bişey yazdığımda kimse cevap yazmıyo
    anlamadım bi sıkıntı mı var varsa takılmayalım arkadaşlar bu durumu çözemedim
    buradaki faydalı bilgilerin yarısını ben yazdım herkese yardımcı oldum ama olmuyo sanırım kendinize ii bakın, sağlıcakla kalın
    Obkavi dostum, gidon ile ilgili sorun olacağını düşünmüyorum. gözünü karart ve uygulamayı yap derim. Daha önce bu işin uygulamasını yapan arkadaşların verdiği bilgilerden, kablo ve Hidrolik hortumunda sorun çıkmadığını, sorun olarak; gidon çapından kaynaklanan basit bir problem yaşandığını öğrenmiştik. Forumdan ayrılma kararını gözden geçirmende fayda olduğunu değerlendiriyorum

Sitemini ise şöyle algılıyorum; Sitem Dost'a yapılır, dost olmayana....!
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    emre eyw dostum!

bogaçkan cok ıncesın vala kırılıcaksın

zatoichi saol ama o motor benım degıl hakan abının motoru gercı cokra fark yok sadece benım cc bar degısık bırde cantalar orjınal gerısı aynı ama daha cantalarıda degıstırıcem artı gıdonda taktırıcam artı ön maşayı uzatcam durun bakalım daha neler yapıcam

sen biraz daha kurcalasan honda nın shadow ları çıkacak nerdeyse .

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    iri gece kardeşim o aynalar 13 ediyorda ben niye bilmiyorum harbiden basacam bi gun tukkanı omuz seyretmekten bıktım. elbette motora yaptığın guzellikler paha biçilmez fiyatınıda sen belirlersin bence motorlarımıza yazık etmeyelim...

Motosikleti
    bilmem kısmet dıyeım ..........

swort yaw nerden cıktın sen damdan duser gıbı lafın arasına gırdın cık loo ordan gelmıgım oraya

sen bılmıyormuydun ahahhahaha

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    nerden bileyim be kardeş. burasını msn haneye çevirdiniz alalalalalalalalalal ;)

Motosikleti
    yok cnm burası kırahathane

ıstersen verırım sana merak etme

Motosikleti
    sl 150 siyah
    arkadaşlar airbrush hakkında bilgisi olan var mı diye sormuştum kimseden cevap gelmedi bende araştırdım eğer eklemeyi başardıysam aşağıdaki resimde görülen resime benzer bir resim sadece depo üzerindeki (deponun iki yanınada) 1.000 YTL gibi bir fiyat çıktı. bildiğim istanbulda bunu yapabilen birkaç kişi var ben fiyatı duyunca yüzümdeki dumur ifadesiyle sorduğum yerden ayrıldım daha uygun fiyatlara bu işi yapabilen tanıdığı olan varsa bizimle paylaşsın yada resim yeteneği olan sl ci bir arkadaşımıza ortaklaşa bir airbrush seti alalım (küçük bir kompresor,airbrush tabancası ve boyalardan oluşuyor) hem para kazansın hemde bizim motorları uygun fiyattan boyasın seti kendim alayım diye düşündüm ama bendeki yetenekle ancak cin ali resmi çizebilirim

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    SİOUX

Bu işi süper yapabilecek bir arkadaşım var kendisi ressam aynı zamandada virago sahibi bir ara kadıköyde bir buluşma ayarlayalım tanıştırırım seni.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    sl 150 siyah
    balayyusuf ilgin için teşekkürler yukarıdaki fiyatı bende kadıköyden aldım sen öncesinden fiyatlar hakkında bir ön bilgi alırsan sevinirim çünkü bu iş için 1.000 YTL gibi bir bütçeyi ayırmak çoğumuz için imkansız ama uygun fiyata yapabilirse sırtıma arkadaşının adını yazar bütün istanbulda reklamını yaparım

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı sioux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balayyusuf ilgin için teşekkürler yukarıdaki fiyatı bende kadıköyden aldım sen öncesinden fiyatlar hakkında bir ön bilgi alırsan sevinirim çünkü bu iş için 1.000 YTL gibi bir bütçeyi ayırmak çoğumuz için imkansız ama uygun fiyata yapabilirse sırtıma arkadaşının adını yazar bütün istanbulda reklamını yaparım
    yok sen merak etme öyle uçuk bir rakam çıkarmaz ben bir iki gün içerisinde kendisiyle irtibat kurar bilgi veririm
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Arkadaşlar benim motora oturunca yada azcık kasise girince ayaklığın olduğu yerden bi ses geliyor hafif. Hani hareketli bir aksağanın yağsız kaldığında çıktığı ses gibi. Bizim motorda nerleri yağlamak lazım ayaklık amartisör bağlantıları felan??

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    emr550 ayaklıklarda cok az bı oynama payı var ama 1 cm den az altındakı vidaları guzelce sık once hala ses yapıyosa o zaman gres yagı gıbı kalın bı yagla yaglarsın
    ** obkavı ustadım pireye kızıp yorgan yakılır mı yahu? esas boyle yaparsan bızı gercekten uzersın burdakı her arkadasımız degerlıdır aynı fıkırlerde olmasak bıle. hadı kırgınlık yapma da hafta sonu bulusup bı cay ıcelım ne dersınız ? pazar gunu, tophane karsıdan geleceklere de uyar mı ?

bu arada race degıl ama motorun ara hızlanmasına hasta oluyorum yaa ılk kalkıs harıcınde ( anı gaz verınce yemıyo) eger harbı bı spor araba yoksa yanımda 80-90 km ye kadar tek gıdıyorum ben 5. vitese cıkıp devrı yarıladıgımda arkamdakı araba anca 3 e atmıs oluyo 100 metre gerıde , son surat yok ama akselerasyon ıyı be bu arada arabayı degıstırdım para kalmadı motoru degıstırmeye ne yapalım nasıp kısmet
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Arkadaşlar herkeze selam, ben 2-3 gün içinde aranıza katılacagım benide kabul ederseniz sevinirim herkeze kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada race degıl ama motorun ara hızlanmasına hasta oluyorum yaa ılk kalkıs harıcınde ( anı gaz verınce yemıyo) eger harbı bı spor araba yoksa yanımda 80-90 km ye kadar tek gıdıyorum ben 5. vitese cıkıp devrı yarıladıgımda arkamdakı araba anca 3 e atmıs oluyo 100 metre gerıde , son surat yok ama akselerasyon ıyı be bu arada arabayı degıstırdım para kalmadı motoru degıstırmeye ne yapalım nasıp kısmet
    evet çok doğru motor limitleri içinde iyi hızlanıyor.

cobalt ani gazı verince yememesi bujiden olabilir mi? Ben değiştirdim gaza tepkisi arttı motorun

bazen25 hoşgelirisin buyur başımızın üstünde yerin ar. bende yeni katıldım. Arkadaşlar saolsunlar çok ilgililer. Makinanın yeni olmasına rağmen hızlanması gerçekten çok güzel bide top speed olsa çok daha güzel olcak. Ama ben hıza zaten karşı bir insanım gezi motoru bu hızlı gittinmi gezdinin ne tadı kalır . Tör tör gideceksinki etrafını izlicen.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Ya günlerdir takip ediyorum bir organize olamıyorsunuz. Hadi elinizi çabuk tutun bir gezi düzenleyelim. Bu
    hafta Pazar günü birlikte olmaya ne dersiniz. Şayet hava yağışlı olmazsa ben geleceğim beni yaz'ın lütfen.

Motosikleti
    oldu gözlerım doldu jameika bazen25 hos geldın ne demek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler