Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    yusufcum zaten bızım motorlar vıtesteyken calısmıyorkı sadece bazen boste gösterıyor ama vıteste oluyor bende dıyorumkı cogu zaman saglık acısından motor öne zıplamasın dıye debrıaja basıyorum calıstırıken anladın
    aksam pasadayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    abi wiceroyun yardımıyla sagolsun ön dişliyi 18 lik taktırdım.abiii herkese tavsiye ediyorum bekledigimdn daha iyi cıktı. HERKES TAKTIRSIN BENCE

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm vazgeçtim ben oynamıyorum şaka bi yana patron aradı simdi aksama güngören deymişiz .. yetişersek 23 e kadar paşa da olmaya çalışırım olmaz sa
    yusuf la organize olup yarın menderes e ugramaya calısırım
    yusuf kardes benim tel onceki sayfalarda vardı
    Cobalt kardeş super olurdu ama ben yarın(Cumartesi) motosiklet ehliyeti için sınava giriyorum o nedenle yarın menderes ustaya gitmem mümkün değil ama başka bir hafta sonu herzaman müsaitim
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Ressamım,hayırlı olsun iyi günlerde kullan
    1.motor rahat çalışacak.
    2.titreşim biraz azalacak.
    3.vites aralıkları biraz artacak.
    4.bir diş bir adım demek...18xdevir sayısı desek son hızda 10 km/h artış normal.
    5.1.viteste performans düşmesi kesinlikle yanlış bilgidir...
    6.daha büyük dişli zaten taktığınız yuvaya sığmayacaktır.(Daha büyük dişliler motor ömrünü kısaltır)
    Arkadaşlar masraf max.15 ytl nerelere harcamıyoruzki! inceden düşünülecek birşey değil bence takarsınız memnun olmadınızmı! söker orjinali geri takarsınız.
    Ressamımız çok kaliteli bir insanmış,tanışmamız kazanç,bugüne kadar tanımadığım süre ise zararmış.

Motosikleti
    vıceroy eyw iyi hos söyluyorsun ama kalkısta nasıl perforömans dusmuyor abıcım bunu herkez bılır dıslı buyuttugunde bıraz kalkıs hafifler ama son hız artar sen kesınlıkle yanlıs demısın acıklarsan sevınırım belkı bılmedıgım bısey vardır benımde?

Motosikleti
    Gece dostum, 17 lik yerine farzetki yuvaya sığsaydı ve 20 lik takmış olsan motor devrini yaparken busefer zorlanmaya başlicaktı,yani bisiklet sürerken olduğunda bacaklarına uyguladığın kuvvetin artması gibi (az tur,çok efor,en hızlı) fakat 17 yerine 18 taktınmı motorun kuvvetli ve çaptaki küçük artış aleti kasmaya sebeb olmuyor. Bu kadar basit.Denemeden anlamak güç.Ressam da dün farkı farketti.Denemende fayda var.

Motosikleti
    pekı tmm anlıyorum 1 dişten bısey olmaz dıyorsun pekı son hız nasıl artıyor madem bı dısten bısey olmuyor bunu acıkla bakalım

benım korkum su vıceroy kalkısta yavaslamaması

bırde vıceroy kardes dişlinin göbek çapını söylermısın bana rıca etsem?

Motosikleti
    Gece dostum hiç onu ölçme şansım olmadı ama bildiğim kadarıyla bu ölçüler bütün dünyada standart.

Motosikleti
    abi bende seninle tanıstıgıma cok sevindim aynı duyguları paylasıyoruz.mersin mt degil o gidenler mersin motor klbu simdi adanadayım az oncede onlarla karsılastım yemek için durmuslar adana kebap yiyorlardı biraz sohbet ettikten sonra kalktım...
    gece dostum kalkısta biraz düşme oluyor fakat sadece kalkısta yalnız cok fazla degil yani... ama vites araları baya bi genişledi motor cok rahat gidiyor ben cok begendim sizde deneyin yawwww begenmezseniz tekrar cıkarırsınız arkadas bir deneyin yahu zor bişe degil takılıp sokulmesi... fiyatıda pahalı degil ohhhhhhhhhhhh

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    arkdaşlar istanbul tarafında nerden iyi ayna alabiliriz veya aldığınız bir yer varmı.fiyatta açıklarsanız sevinirim.

Motosikleti
    salu_jacbo ben bi sirkecıyı bılıyorum yanı en azından orda buyuk ıhtımalle kafana göre bulursun ayna öle tahmın edıyorum.

ressam_01 dostum sımdı saka gıbı bı soru gelıcek ama iyice bılmem lazım su kalkıs olayı sadece 1. vıtes demı kalkarken yavaslıyo motor? yanı 2 veya 3 taktınmı herhangı bı agırlasma olmuyor dımı? son hızın arttıgını hıssedebılıyormusun bıde? cokmu soru sordum cahıllıgımı bagıslayın lutfen

Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet

Ayna olayı?

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reşitim çok sevindim,iyi günlerde kullan. Lastik ve ayna çok önemli.
    Slm arkadaşlar,

Ayna olayını nerden ve kaça hal ettiniz... Birebir uyan başka marka model
    biliyormusunuz? Ben bu aralar pimi uzutmak için ek parça bakınıyordum da, sizin bulabildiğiniz alternatif varmıdır diye şey ettim ?

Saygılar,

Yaso

Motosikleti
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salu_jacbo ben bi sirkecıyı bılıyorum yanı en azından orda buyuk ıhtımalle kafana göre bulursun ayna öle tahmın edıyorum.

ressam_01 dostum sımdı saka gıbı bı soru gelıcek ama iyice bılmem lazım su kalkıs olayı sadece 1. vıtes demı kalkarken yavaslıyo motor? yanı 2 veya 3 taktınmı herhangı bı agırlasma olmuyor dımı? son hızın arttıgını hıssedebılıyormusun bıde? cokmu soru sordum cahıllıgımı bagıslayın lutfen
    sadece birinci viteste o da cok degil. kalkıstan sonra diger vitesler canabar oldu vallaa diger viteslerde hiç bir sorun yok hatta daha iyi gidiyor ve atik...

Alıntı yasobaso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar,

Ayna olayını nerden ve kaça hal ettiniz... Birebir uyan başka marka model
    biliyormusunuz? Ben bu aralar pimi uzutmak için ek parça bakınıyordum da, sizin bulabildiğiniz alternatif varmıdır diye şey ettim ?

Saygılar,

Yaso
    kardesim ben aynayı mersinden aldım 15 ytl verdim fakat ucu kalın oldugundan uymadı bende bir tornacıya gittim aynayla hiç oynamadılar sadece girecegi yere diş actılar (daha genişleterek tabii) yeni aynanın girecegi kadar ve şimdi cok güzel oldu.ve simdi tekrar orjinal aynasını takacak olsam bu aynayı cıkarıp tekrar takabilirim vedeeee baska aynalarda kullanabilirim artık cunku teri standart oldu diger aynalarda girebilir ok
    tornacıyada 10 ytl verdim

Motosikleti
    ressam_01 cok saol dostumçsu ayna konusunda bsıey sorucam bızım yuvanın kaç m lık oldugunu bılıyormusun acaba? bende bu aralar ayna alıcam kalıtelı bısey ama bızım yuva kaç m lık onu ogrenmem lazım

dedıgın gıbı dıslıde actırıcam ayrı konu. ve aksam motor dişlisini alıyorum bıkaç gune kadar taktırıcam haydı hayırlısı bakalım bana

Motosikleti
    inan onu bilmiyorum yaa ogrenmedim :( ama sende tornada actır hiçbir zarar vermeden yapıyorlar hem kac mm lik ayna alsam diyede düşünmezsin aynaya uyduruyorlar yuvayı.orjınal aynanın dısındakı bütün aynalar satandart girişli birtek bizimki bole

Motosikleti
    ne demek salu_jacbo

tamam ressam_01 saol ben alayım aynalarıda en iyisi evet ya nbı bızımkı böle farklı ampullerde de öle 50-55w ampul bızım yuvaya uymuyor cıkcık.gecen arkım takmıs ramzeyın scoter var onda hemde araba ampulu takmıs kopek gıbı gösterıyordu ama bızımkılere maalesef.neyse allahtan bende helojen kullanıyorum

bujımıde yakında degıstırıcem zamanı gelıyor cunku buz motorda NGK DPR8EIX-9 (ırıdyum bujı olması lazım) 27 ytl miş bılgısı olan varsa yazsın bujı hakkında

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bılgısı olan varsa yazsın bujı hakkında
    tek bildiğim cıkan bujı nı atma cantanda dursun lazım oluyo
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı SaLu_JaCBo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar istanbul tarafında nerden iyi ayna alabiliriz veya aldığınız bir yer varmı.fiyatta açıklarsanız sevinirim.
    Ben sirkeciden Zafer bisikletten 15 ytl ye aldım ayna ama orjinalleri sökmedim nalburdan aldığım kelepçeler ile üzerine montajladım ve böylece 4 aynalı bir görünüm elde ettim süper oldu aynısını Gece' yede yaptık baya iyi görüyoruz arkayı artık ayrıca çokta karizmatik oldu.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sirkeciden Zafer bisikletten 15 ytl ye aldım ayna ama orjinalleri sökmedim nalburdan aldığım kelepçeler ile üzerine montajladım ve böylece 4 aynalı bir görünüm elde ettim süper oldu aynısını Gece' yede yaptık baya iyi görüyoruz arkayı artık ayrıca çokta karizmatik oldu.
    resim eklermisin görmek isterim güzelse bende alırım.zafer bisikletin açık adresini verirsen sevinirim sirkecinin neresinde tam olrak çiftimi 15 ytl..
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Motosikleti
    Yusuf 4 ayna iyidir ikisi arkadan gelenleri diğer orjinalleride yüzünü ve omuzlarını gösteriyordur kesin Şaka bir tarafada orjinaller çok kötü. Ressamın yaptığının tersinide yapabilirsiniz,yani yuvaya diş açtırmak yerine ayna sapını inceltebilirsiniz. Ayna malzemesi kaliteli ise zaten kırılma veya soyulma gerçekleşmiyor.
    GECE bu bilgiler senin için: NGK Platinium lar (VX Serisi olarakda bilinir) özellikle soğuk havada daha iyi çalışma sağlıyor ve doğal olarak standart olanlardan daha performanslı bir ateşlemesi var, ayrıca kurum vs den kolay kolay etkilenmeme özelliğine sahip.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler