Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

önemli değil bonzai naptim ki forumdaki arkdaşlardan bnm de bi kaç isteğim wardi ama kimseden ses çikmadi
    [COLOR="Black"][B][I][U]C.C STYLE[/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    superlight 150
    arkadaşlar siz de benim gibi önceden ahtapot kullanmadı iseniz lütfen çok dikkatli olun yüzünüze yakın tutmayın ben kaskı bağlamaya çalışırken ahtapot ile kancası kaçtı ve yanayımı sıyırdı, Allaha şükür ucuz atlattım, adamlar sarı etiketin üstüne yazmışlar yüzünüze yakın tutmayın diye, demekki sarı etiketleri okumak bilmediğimiz bir lisanda ise bir bilene sormak gerek

motorun sol tarafında alttaki nikelajlı kapak vida yerinden kırıldı, idareten tutuyor sanırım garantiye girmez serviste onuda soracagım, lastikleri sonunda şişirdim , sibop kapaklarını kromajlı olanlar ile değiştirdim gerçi ufak bir mod ama şık durdu,

bu akşam istedigim bir özellik istemeden gerçekleşti, artık sinyallerim sadece sinyale bastıgımda yanıyor, nasıl oldu bilmiyorum bir sorun oldugu acık ama baska bir yere zarar vermiyorsa kalabilir.

çeşitli markaların benzin ve yağ katkıları var bunlardan kullanan arkadaş var mı sonuçları iyi mi?

ergeser hocam sana özelden mesaj attım ben de dişliyi değiştirmek istiyorum yardımcı olur musun?

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    GeCe_ senin işyeri nerede, şu senin koltuklardan elinde vardır umarım bi ara sana uğrayıp hem tanışırız hemde şu koltuk işini ayarlarız diyorum.
    Benim aradığım sisibar aşağıdaki resimdeki gibi bişey bu resmi motohobinin internet sayfsından aldım, SS 250 için diyorlar, maille bizimkilere uyarmı, fiyatı nedir diye sordum fuara gel orada konuşuruz dediler, gidebilirsem orada bi görüşeceğiz bakalım, GeCe_ senin dediğin sisibar nasıl bişey bi resmi falan bişey olsa iyi olurdu...

http://img145.imageshack.us/img145/5376/006fo7.jpg
    34 EID 02

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı bonzai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GeCe_ senin işyeri nerede, şu senin koltuklardan elinde vardır umarım bi ara sana uğrayıp hem tanışırız hemde şu koltuk işini ayarlarız diyorum.
    Benim aradığım sisibar aşağıdaki resimdeki gibi bişey bu resmi motohobinin internet sayfsından aldım, SS 250 için diyorlar, maille bizimkilere uyarmı, fiyatı nedir diye sordum fuara gel orada konuşuruz dediler, gidebilirsem orada bi görüşeceğiz bakalım, GeCe_ senin dediğin sisibar nasıl bişey bi resmi falan bişey olsa iyi olurdu...

http://img145.imageshack.us/img145/5376/006fo7.jpg

bonzai bu şahane bir sissy bar bizim makinalara olur mu?

edit: sanırım bu genel görüşle pahalı bulunan sissy bar. ama bu açıdan çok hoş duruyor

edit2: sanırım bu sissy barı imal edenlerin biraz hakkını mı yiyoruz ne gerçekten çok kaliteli duruyor, fiyat konusundaki görüşüm konusunda kararsız kaldım pahalı mı değil mi artık emin değilim

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    zatoichi ya bende çok beğendim ama maille bi cevap vermediler gelen cevap şu:

İlginize teşekkür ederiz.
    Adrenalin Motor olarak, Motoshow 2007 fuarında standımız olacak.
    11.salon, 326B.
    Hamdi Sargın , standa size yardımcı olabilir.

Kemal Berker

fuara gidersen aklında olsun bi bilgi alıver, ben gidebilirsem konuşacağım sonra buradan aktarırım, arkadaşlar birileri uğrayabilirlerse veya bilgisi olan varsa bi aktarırsa çok sevinirim.
    34 EID 02

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    arkadaşlar gidonla hala uğraşıyorum tamamen istediim gibi olunca detayları ve resimleri ekliycem inşallah

pazar gününü iple çekiyorum fuarı görmek kadar sizlerle görüşecek tanışacak olmakta bir o kadar heyecanlandırıyo beni yarın gece çıkıyorum yola pazar sabahı istanbuldayımmmm
    .................::hakem1::.....

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    ömer, bisikletli vatandaşı hayal aleminden gerçeğe çağırdın, keşke su içirseydik!
    Bu arada bir yardım talebim olmuştu ne varsa eski dostlarda varmış! Anahtarlar aynı, işlemlere alarm cevap verdi ama sesde yükselme olmadı. Bugün toplantı sonrası mecburen servise gidiyorum. İlginize teşekkürler.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    bonzai kardeş benım dedıgım cc bar zaten motohobının ordakı sl ıcın yapılan cc bar alev kaplamalı jameıka yanı hakan abının motorunda var pırıl pırıl kendısı satıyor 75 ytl ye.

BEYLER MERAK ETTIM YARIN ANADOLU YAKASI NERDE BULUSUYOR SAAT KACTA YADA SIRKECIDE KACTA FLN BULUSUYORSUNUZ IMRENIYORUM VALA UMARIM GUNUNUZ İYİ GECER YARIN!

arada benımkının bujısını degıstırdım ngk ırıdyum aldım bıraz tuzlu tabı

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Arkadaşlar fuara gidiş meselesine açıklık getiriyorum yarın Feribotla Anadolu yakasından sirkeciye geçiyorsunuz hemen feribottan inince kaşı tarafta sirkeci tren istasyonuna doğru bakın o tarafta bir benzinlik göreceksiniz Cobaltın'da dediği bibi en iyi buluşma yeri orası SAAT 10.00 'da orada olacak şekilde herkesi bekliyoruz Anadolu yakasındaki buluşmayı ben bilemiyeceğim onu Tanzimo arkadaşımız ayarlayabilir.

BULUŞMA YERİMİZ

01.04.2007 saat 10.00 Sirkeci SHELL

GELECEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ TELEFONLARINI BURADA YAZARLARSA HABERLEŞME ŞANSIMIZ OLUR BENİM Kİ (0 544 791 09 09 ) yusuf balay
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    Arkadaşlar yarın fuar ve anadolu yakası buluşması konusunda gruptan ses çıkmıyo yoksa iptal edipp eminonundemi buluşalım? kimse katılmayacakmı anadolu yakasından? köpruye yakın bi yerde toplanıp birlikte gidelim derim ben varmı katılan beyler bayanlar...

Motosikleti
    OLDWOLF sen motorlamı gelıyorsun kütahyadan?

Anadoludan Sirkeciye Gidicek Olan Arkadaslar Haremden Saat 9.30 A Feribot Var Dolayisiyla Ona Binseniz Tam 10 Da Shelde Olursunuz Bilginize Sunulur Ondan Sonra Her Yarim Saatte Var Taakİ Aksam 10a Kadar Yani Gelicekler 9.30 A Binsin Alin Benden De Bu Kadar

Motosikleti
    BULUŞMA YERİMİZ

GELECEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ TELEFONLARINI BURADA YAZARLARSA HABERLEŞME ŞANSIMIZ OLUR BENİM Kİ (0 544 791 09 09 ) yusuf balay

ANADOLU YAKASINDAN GELECEK OLANLAR SAAT 09.15 te HAREMDE buluşabilirler 09.30 feribotuna binebilir yolculuk boyunca tanışma ve sohbet ortamı oluşturabilirler ve saat 10.00 dada Sirkeciye geçmiş olurlar ve shell'de Avrupalı SL'cilerle buluşulup toplu halde fuara gidilebilir ancak yarın (01.04.2007) gelecek olanlar lütfen forumda belirtsinler böylece sağlam bir buluşma yapabilelim.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    yarın hava yağmurlu olmazsa ben anadolu yakasından gelecem vapurla geçmek daha mantıklı sanırım benim telefon 05438512632 Murat Akkoca

Motosikleti
    superlight 150
    arkadaşlar istanbulda olsam buluşmaya katılmak isterdim, güzel olurdu 15-20 sl 150 ile gezmek, aman yağmura hazırlıklı olun meteoroloji tutturuyor tahminleri son dönemde biliyorsunuz, şimdiden iyi eğlenceler

Motosikleti
    Bu arada arkadaşlar belirtmek isterim bende bu buluşmaya hava yağmurlu olmadığı taktirde motorla katılabilirim yoksa sırılsıklam fuarda gezmek istemem ama yağış olur ve motorla gelemezsemde fuarda buluşuruz motsiklet.net in yaka kartı olacak yakamda ayrıca telimi az önce yazmıştım birbirimizi orada bulabiliriz böylece.

Motosikleti
    superlight 150
    arkadaşlar kafama bir şey takıldı, motorsikletimizin kullanma klavuzunda ön ve arka teker basıncı her ikisi içinde 1.8 bar yani 26.1 PSI yazıyor, bu rakam bana biraz düşük geldi dogru mudur, dogru ise neden böyledir bir açıklayabilir misiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BULUŞMA YERİMİZ

ANADOLU YAKASINDAN GELECEK OLANLAR SAAT 09.15 te HAREMDE buluşabilirler 09.30 feribotuna binebilir yolculuk boyunca tanışma ve sohbet ortamı oluşturabilirler ve saat 10.00 dada Sirkeciye geçmiş olurlar ve shell'de Avrupalı SL'cilerle buluşulup toplu halde fuara gidilebilir ancak yarın (01.04.2007) gelecek olanlar lütfen forumda belirtsinler böylece sağlam bir buluşma yapabilelim.
    Arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı birkaç gün forumdan uzak kaldım. Benim söyleyeceğimi balay söylemiş zaten. Son güne kaldığı için kusura bakmayın. Ama en kötü ihtimal zaten daha öncede anlaştığımız gibi saat 10:00 da sirkeci shell deyiz. Anadolu yakasından gelecek arkadaşlarla saat 9:15 Harem iskelede buluşuyoruz.
    hava güzel olsa kıtalar arası yolculuk yapardık, köprüyü püfür püfür geçerdik aslında. neyse..

-Bileti olmayan bir arkadaş varsa elimde kalan son bir bilet mevcuttur. Duruma göre iki bile olabilir. Rezerve etsin.

---------------------------------------------------------------------------------
    -Yarınki hava durumu son raporlara göre şöyle;
    Istanbul genel olarak parçalı bulutlu gün içinde en yüksek sıcaklık 12 derece.
    Kadıköy sağnak yağışlı, gün içinde en yüksek sıcaklık 14 derece.
    Fuar bölgesi parçalı bulutlu, gün içinde en yüksek sıcaklık 13 derece.
    ----------------------------------------------------------------------------------

Hava durumundan dolayı, biliyorum ki çok kişi gelmekte endişe edecek, muhtemelen de bir kısım arkadaşımız gelemeyecektir. Ne olursa olsun ufak da olsa bir SL kominitesi yaratmış olacağız. sevgiler..

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    balayyusuf ve GeCe_

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar ... Ben fren teli sorununa bir çözüm buldum fakat pek sağlıklı bir çözüm olmadı ... Fabrikanın verdiği teli uzun haliyle taktık ve fen pedalında oynama yaptık dar olan yuva için tel başlığını biley taşıyla biledik daha da daralttık ve fren pedalının teli tutan kısmının genişliğini daralttık. (kısaca yamulttuk) ve fren telinin kampanalara hareketini sağlayan kolu değiştirmek zorunda kaldık çünkü ; telin diğer ucundaki delikli silindir şeklinde ki pim, eski kolun içine oturmayıp dar kaldı ... Bizde genişi ile değiştirmek zorunda kaldık ...

Ben Motomax'ı bir yerlere şikayet etmeyi düşünüyorum .. Bununla ilgili daha önce girişimde bulunmuş arkadaş var sa bilgi alış-veriş'i yapmak isterim ...

Lastik konusuna gelince benimde aklımda Metzeler vardı .. Ama hangi modelini aldınız onu öğrenmek istemiştim ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Anadolu yakasından Swort mu geliyor sadece şuan? Zaman azaldı yoklama verelim.

Zira sadece 2 motor karşıya geçeceksek ben swort a tel ederim, havada uygun olursa köprüden yol yaparız öyle geliriz, zaten amaç bu. Ne dersin swort? Ses çıkmazsa gece geç ya da sabah erken telleşiriz.. Aksi takdirde ilk plan bakidir.

Motosikleti
    vay hadı bakalım kopru mopru ne ayaksın sen kapısmakmı ıstıyorsun yoksa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler