Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

150 cc ve tatmin edeci bi 13 beygir varsa ortada saygı duymak lazım. MAD arkadaşımızın bahsettiği sorunlar almama bahanesi olma diye düşünüyorum bilmem yanlışmıyım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vala benım motor yokus yukarı hıc tanımıyor daha dun aksam pasadan bı ara sokaktan yıukarı dogru cıkıyordum hemde artcım ıle 1 vıtes o kadar bol geldıkı 2 ye takıcaktım ama gene 1 de cıktım bayada dık bı rampaydı ki benım dişlide degıstı 18 lık takıldı hanı cekımde guc kaybından fln bahsedenler olduya hiç öle bısey göremedım ben 13.5 beygır bu arada evet saygı duy emre

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    mad kardeşimin bir çok sorunu bende de oldu sanırım herkezd var aynı sorunlar..

yalnız bobin bende arıza vermedi..

BU ARADA bu gün köprüde 2 *3 yerde motorları durdular sadece ruhsatlara baktılar... ehliyete bakmadılar..

ARKADAŞLAR BU GUNLERDE muayenesi bitmiş arkadaşları dikakt etsinler .. benden söylemesi

gece kardeş akşama geliyorum
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Motosikleti
    snrtrt gel bakalım beklıyorum

Motosikleti
    superlight 150
    sl 150 sini yeni alanlar veya alacaklar, benim nacizane bir saptamam var, bilmiyorum diger arkadaslar ne der, maalesef bir cok yerde motorun montajını iyi yapamıyor/yapmıyor bayiler/servisler vb. ilk 500 bakımına motor sag salim ulasirsa bu sorunlar gideriliyor/giderilebiliyor ya da görülmüyor ama en azında motoru teslim alırken veya aldıktan sonra tecrübeli biri ile motor kontrol edilirse bir çok problem yaşanmaz gibime geliyor, en büyük problem civataların sıkılığı mesela ben motoru aldıktan sonra arka tekerdeki dişliği tutan civataların gevşek olduğunu görüp ve resmen şok olmuştum çok tehlikeli bir durum, bir de motorun kılavuzuna göre 1000 km lik bir rodaj süresi var bu süre içinde motora çok yüklenmemekte fayda var, debriyaj teli ve zincir yağlamalarını da yapmak gerek.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    Arkadaşlar sorunlar bitmez bizim motorlarda ;) şu dişli sis lambaları felan lazım banada lakin ödeme konusunda kredi kartıyla ödeme yapabilecem. kadıköydeyim bana yardımcı olabilecek arkdaşlar varmıdır acaba?

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşalr çok özür diliyorum arama motoru çalışmadığı için sormak zorunda kalıyorum ...

SL150'nin arka fren teli koptu ve kampana kapağı ile birlikte balata da yerinden fırladı. Neyse bu parçaların hepsini temin ettik fakat ; arka fren telinin fabrikadan yollanan tel ile ilgisi yok !!!

Fabrikanın Motomax'a yolladığı tel eskisine nazaran UZUN ve telin en ucunda fren pedalına monte edilen kısmı ise diğerine nazaran daha DAR.

Bununla ilgili sorun yaşayan ve nasıl bir çözüm ürettiğini açıklayabilecek arkadaşlar var mı?

Ayrıca lastik olarak ne aldınız fiyatları nedir ? memnunmusunuz ? ne almak gerekir ?

Sanırım kimse böyle bir sorun yaşamamış ... Lastik değiştiren de olmamış ...

Motosikleti
    gıotıne öle bır sorun yasamadım arkadasım yanı o yuzden bılemıcem.

lastıkte degıstırmedım ama dubleks yaptırdım herhangı bı sorun yok sadece bu pazar sabahı kısmet olursa gıdıp kalın sıbob taktırıcam cunku arka lastık ınıyor habıre!

lastık alanlar var mesela metzeler alanlarda hepsı memnunlar sırkecıden temın edınmıstı sanırım arka 130 ytl önde 110 ytl ama yanlısta sölemıs olabılırım.alman malı bılıyorsun bende görmustum hatta bı arkın motorunda

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Arkadaşlar bugün motoshow a gittim. Yamaha,suzuki,Honda ve Harley in standları çok güzeldi. Fuar için öyle aman aman bir indirim yoktu. 100-150 ytl lik göz boyama indirimleri vardı. Aksesuarlarda ise bol çeşit uygun fiyatlar vardı. Deri-carotex chopper montu aldım. Tam 6 aydır bekliyordum iyi oldu. Pek çok motorsiklet ve aksesuarlarını bir arada görmek iyi fikir veriyor. Yamaha nın 2007 modelleri çok iyiydi. Cuma olmasına rağmen çok kalabalıktı pazar gidecekler erken gitsin...
    Hız tutku olmamalı...

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    ya arkadaşlar ben lastikleri değiştirmek istiyorum metzeller ile ama izmirde bulamadınm bana yardımcı olacak biri varmı istanbuldan alsam otomobil lastikcisinde taktırabilirmiyim.
    annem beni öldürecek

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    gece kardeşimle tanıştık..

tekrar teşekkürler . yarın taktırıyorum kardeş ama yarın yağmur var diolardı..

artık bakıcaz.. pazar gelmeiyorum sizlerle bir dahakine inşallahhh
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sanırım kimse böyle bir sorun yaşamamış ... Lastik değiştiren de olmamış ...

GİOTİNE kardeş ben motoru aldıktan 2 hafta sonra kayarak düştüm asfalt değil ama ben ağladım: Analayacağın motorumuzun orjinal lastikleri süper dandik lastikler sadece plastik kauçuk koymayı unutmuşlar hemen gidip kendine METZELLER lastik al ön 100 ytl arka 130 ytl (Sirkeci Aydın Motor Yusuf hocanın selamı beni o gönderdi de ilgilenirler kredi kartıylada alabilirsin 2 yebelki 3'e de bölebilir.)

Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben lastikleri değiştirmek istiyorum metzeller ile ama izmirde bulamadınm bana yardımcı olacak biri varmı istanbuldan alsam otomobil lastikcisinde taktırabilirmiyim.
    Northerm kardeş Aydın motoru ara sana göndersin selamımı söyle ( Yusuf Hoca ) Telefonunu veriyorum 0.212.511 13 21 - 520 65 00
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar, mersinden metzeller lastik almaya kalkınca satıcı direk istanbulla görüşüyor. Komşumda kawasaki en 800 var ucuz diye geçen sene duro marka (çifti 120 ytl) almıştı bir yılda çatlamalar oluştu,yol tutuşuda çok kötü tavsiye etmiyorum. Metzellere gelince yeni öğrenmiş oldum lastiklerin raf ömrü 2 sene garantiliymiş. Her altı aya bir ithal edildiğini göz önüne alırsak fırından taze çıkmış ekmek misali millet yenileri tercih ediyor 3 hafta sonrada yeni parti geliyormuş. Lastikte promasyon davası burdan oluşuyor,eskiyi almak istemiyor bilinçli tüketici!
    Benim genel bir sorum olacak, yeni aldığım shadowa deri çantalarımı takarken sinyalleri çamurluk üstüne geriye almak zorunda kaldık (sl deki gibi) fakat derici usta kabloya asılınca koltuğun altındaki sağ arka sinyal lambasının soketini yuvadan koparmış.Zannedersem lehimle kurtarıcam işi! Asıl sorun bana göre bugün farkettim,motorun alarmı çok kısık ses veriyor. İnceledim üstünde sese müdahale şansım yok gibi görünüyor. Bu arızamıdır? Sizlerden benzer sorun yaşayan oldumu? Alarm garantiye giriyormu? Teşekkürler.

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Viceroy alarmın sesi kısılmış olabilir (terli terli yıkattıysan motoru ),üstündeki düğmeleri kullanarak sesi kontrol edilebiliyor.. Arttırabilirsin,bi onu dene olmazsa arıza vardır gerçekten.. Hatta sana nasıl olduğunu da anlatırım,bi araştırıyım hemen..

Tamam buldum,eğer superlight ile aynı anahtarlık varsa elinde yapılacak işlem şu;

- "Açma-kapama" ve "uzaktan çalıştırma(şimşek)" tuşlarına birlikte bas
    - Sinyaller bi kez yanıp,alarm bi kez öter bu durumda (ayarlama için hazır olduğuna işaret eder)
    - Şimdi sadece "açma-kapama" düğmesine bas (bu alarmın sesini arttırır). Yalnız üç kereden fazla basılmaması gerekiyo,eğer fazla yaparsan işlem başa dönmüş oluo,onun için üç kereden fazla basma!
    - Son olarak ayarı kaydetmek için "açma-kapama" ve "uzaktan çalıştırma" tuşlarına birlikte bas.. 3 kere sinyaller çakar ve 3 kez alarm öter.. Artık ayarın kaydedilmiş oldu..

Soğuk servis yapılır.. Afiyet olsun

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    kardeş senin sisibar yapılıyordu gördüm. Sağolsun ömer ilgileniyor sürekli. En iyisini sen yapıyorsun. Bu arada super shadow alarmından bahsediyorum sl ile aynımıdır bilemiyorum.

Teşekkürler hemen denemeye gidiyorum. İNŞALLAH OLUR.

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolsun Ömer çok ilgilendi gerçekten,yorduk onu da.. Allah razı olsun,Mersinden bi dostum olmuş oldu..

Not: Anahtarlar aynı ise,alarmımız da aynıdır..

bonzai benim sis lambalarim motorsiklet sis lambasi googleye yaz çikar zaten önceki sayfada yazmiştim www.deppo.com die bir siteden aldim

gece kardeş beni görmedin heralde gidonu nerden buldun yada bnalmak istesem nasil temin ederim yardimci olursan ilk olarak onu değiştiricemm
    [COLOR="Black"][B][I][U]C.C STYLE[/U][/I][/B][/COLOR]

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    arkadaslar pazar gunu benim askere gitmis bir arkadas var o gelecek, ondada sl 150 var beraber ayni zamanda almistik motorlari, benim oncelikle onunla gorusmem gerekiyor, ben gidebilirsem biraz geç gidecegim belkide gidemeyecegim bilmiyorum, bu bahaneyle sizlerle görüsmeyide çok istiyorumdum, bakalim pazar günü belki orada buluşuruz, belki bizim asker agayla beraber geliriz, belkide baska bir zaman görüşmek kısmet olur, bilemiyorum.
    yalnız bende hala bilet yok mecidiyeköy beşiktaş civarlarında nerelerde bulabilirim bi fikri olan varmı...

sagolasın C.C STYLE çözdüm işi, su fuara gidebilirsem orada bir bakinacagim yoksa aynı adresten bende alacağım
    34 EID 02

[QUOTE=chimeraby;616652]Sağolsun Ömer çok ilgilendi gerçekten,yorduk onu da.. Allah razı olsun,Mersinden bi dostum olmuş oldu..

Üstad, lafımı olur ya ne uğraşması!
    Şurdan iyi kötü bi tanışıklığımız oldu, sizlere yardım etmeyeceğiz de kime edeceğiz. Bugün usta saat 5'den alırsın demişti de, gittiğimde hazır değildi nikalaj'a göndermiş. Yarına hazır olur inşallah, sen bana hangi şubeye göndermem gerektiğini de yazarsan iyi olur. Zaten aldığımda seni de ararım!
    İnşallah memnun kalırsın, o memnuniyet bize yeter1
    Ben şu an için gayet memnunum ve görenlerin de hoşuna gidiyor!
    Herkese selamlar arkadaşlar, kalın sağlıcakla!

NOT: Buarada bugün Vıceroy Hocam ve beraberindeki arkadaşları motorları ile birlikte bizim çantacı - sisibarcı ustanın yanına gelmişler! Tam bende oraya geliyordum ki, yoldan bizikletle geçen bir vatandaş, Vıceroy hocamın ve arkadaşlarının motorlarına bakacam diye sap gibi önümde kaldı. Benim direksiyonun sağ tarafı çocuğa vurdu ve çocuk kendine geldi. Neyse ki ucuz atlatmış olduk. "BİZİM MOTORLAR HALKIN YOĞUN İLGİSİNİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR" mesajını çıkarabilirsiniz burdan

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    selamlar millet bugun allahın unuttugu bı yere egıtıme gonderdıler bı terslık olmaz sa yarında ordayım polonezkoy u bılenler ordan bı 10 km daha uzagını dusunsunler ıste ..
    yusuf hocam fuar a katılım olayının organızasyonunu yaptınız mı tanzımo anadolu yakasından gelecek arkadasları toplayacaktı ... sirkecı de ferıbot tan ınınce karsıda bır benzıncı var (shell) onun onundekı boslukta toparlanıp ordan sahıl yolu ızlenerek gidilebilir pazar gunu için hava durumu parcalı bulutlu gorunuyor gorusmek uzere
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler