Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki EN500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar

Geçen gün bir hundai accent ile nedendir bilmem yarışa tutuştum . 180 km en sonra ibre şak diye geri geldi. Yani hız göstergesi şu an iptal.

Göstergesi orjinal olduğu için değiştirmek istemiyorum. Tamir ettirebilirmiyiz ? bi ardımcı olun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki En 500 ...En İyiy
    arkadaşlar bende kanuni tiger 250 var siyah çok şık bir motor.ama ben cc büyütmek istiyorum.ve hayalimdeki motor kawasaki en 500 98 ve üst modelleri birde.uygun fiyata satmak isteyen takasa girmek isteyen varsa görüşelim.manisada öğretmenim.mesaj atarsanız detaylı konuşabiliriz arkadaşlar.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar ben ehliyetimi 1 hafta önce aldım.Hiç vitesli motor kullanmadım. Ama küçüklükten bu yana motor hevesim var ve ciddi alıcıyım 1-2 ay içinde alıcam.

2000 model 26000 kilometrede Kawasaki EN-500 buldum. Fiyatı 5.500 tl

Fiyatı sizce nasıl?Bu motoru önerir misiniz?Yeni başlayan biri olduğum için sizce uygun mudur?Motor hakkında pozitif ve negatif görüşleriniz nedir?

Motosikleti
    883
    merhaba,

dün itibari ile bir EN500 sahibi oldum. 20 km lik sürüşüm sırasındaki izlenimlerim, sürüşünün rahat ve motorun atak olduğudur. yaşadığım sıkıntı ise , ayağımdaki botlarla vites değiştirmek biraz zor oldu. ayak koyma yeri ile vites arası biraz dar geldi.

Bleanch arkadaşım, 5,500 fiyat fena sayılmaz. sanırım bahsettiğin motoru gördüm (yalova). deposunda hafif bir ezik verdi. ama genel olarak temiz gözüküyordu. Ne kadar temiz gözüksede mutlaka bir ustaya göstermekte fayda vardır diye düşünüyorum.

Motosikleti
    883

iyi bir usta aranoyor..

Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir usta var mıdır? teşekkürler

kawasaki 500 serisinin motor parçaları elektrik tesisatı parçaları ve gpz500 yürüyen aksam parçaları mevcut ve cok uygun uygun fiyatlara verilecektir . ödeme kapıda kargoya yaparsınızz eğer gönderdiğim parça çalışmıyor dersenız iade alırım .motor dan cok iyi anlamıyorum ama parcalar yeni toplanmıs bir makıneye aittir topladıktan sonra en fazla 100 km gitti satın aldığım kişiden ruhsatını üzerime alamadığım için zararımı kurtarmak amacıyla parçaladım , daha sonra araya askerlik girdi ve 2 yıldır yatıyor motor .başka hicbiyerde parayı hesaba yatırmadan parça gondermezler.istedığınız parcaların detaylı fotografını cekerek gosterebılırım . eğer ihtiyacınız varsa darkinnight@hotmail.com yada 05415046480 arayarak bana ulasabılırsınız adım tolga 10-25 şubat 2011 tarıhlerı arasında askerlık nedenıyle ulasamayabılırsınız.

elimde volan ve devirdaim hariç butun motor parçaları mevcut ,radyatörün durumu iyi deıl ama fanı sağlam , krank taşlanmış yataklar yeni yapılmış ,krankı yataklarıyla bırlıkte son fıyat 200e bırakırım . beyin tek soketli ve sorunsuz onuda en son 175 e bırakcam her tarafda 400e satıyorlar . statörü 250 ye aldık son fıyat 150 ye vercem . diğer ne oldugunu pek bılmedıgım elektrık parcaları var konjektor vs .piyasada neyse yarı fıyatına verırım . 2 piston koluyla beraber 150 tl . silindir 150 tl üst kapak 150 tl marş motoru 150 tl ,şanzıman 150 tl , jantların durumu cok iyi 100 er tl ye vercem .bunlar aklıma gelen parcalar diğerleri için arayın anlasırız

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/sati...#ixzz1DCYJRzXB

Motosikleti
    KAWASAKI EN500 - 2005

En 500 ön jant çemberi

Merhaba Arkadaşlar,

EN 500 ön jant çemberine ihtiyacım var. Geçenlerde yaptığım bir kaza sonrasında yamuldu (ben sağlamım). Ölçüşer: 100 - 90 - 19
    Yardımcı olabilecekler için e-mail: sabritemizgonul@hotmail.com.

Motosikleti
    kawasaki en 500

satılık kawasaki en 500

94 model vulcan modelidir. 46000 km de..bütün bakımları yapılşmıştır.Konjektör sıfır takıldı. Akü iyi durumda. Ön fren diski ve balatası yeni takıldı. Filitreleri, yağı(castrol magnatec) suyu yeni değiştirildi. Bujiler değişti. Subap ayarları yaptırıldı. Lastikler gayet iyi durumda. Km teli orjinal takıldı ama km okuyucusu bozuk. Bir tek onu değiştireceksiniz. Ben sezona hazırladım. 750 lira masraf ettim. Şu an çok iyi durumdadır.

Not: Airbrush çok profesyonelce yapılmıştır ve şık durmaktadır. Herkes çok beğenir.
    05323373069
    Bülent BAL
    ( satma sebebim honda shadov almak istememdir. )
    Fiyat : 5500 TL

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    slm arkadaşlar... kawasaki en 500 1999 model kaçlitre kaç numara yağ koymamı tavsiye edersiniz....

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    3.65 litre falan olmasi lazim ben castrol 10-40 koydum fakat yaz geldigi icin biraz daha kalin bi yag kullanmanizi tavsiye ederim .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    KAWASAKI EN500 - 2005
    Merhabalar,

Gerekli parçalaı buldum ve tekrar yollardayım. Yukarıdaki mesajımı dikkate almayın lütfen.

Motosikleti
    selam arkadaşlar bende 200 model 28000km de bir kawa en 500 buldum ve alıyorum.değişeni olmadığı hiç kaza yapmadığı motor kısmına anahtar değmediğini sçyledi satıcımız.resinmleride temiz ve diri duruyor.aldıktan sonra masraf yapmam değilmi ?kullanıcıları bilgilendirirse sevinirim...

Motosikleti
    883
    Alıntı husenaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende 200 model 28000km de bir kawa en 500 buldum ve alıyorum.değişeni olmadığı hiç kaza yapmadığı motor kısmına anahtar değmediğini sçyledi satıcımız.resinmleride temiz ve diri duruyor.aldıktan sonra masraf yapmam değilmi ?kullanıcıları bilgilendirirse sevinirim...
    merhaba,

bende 6 ay önce aldım.1,000 km yaptım. genel bakımı haricinde çok şükür herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. hayırlı olsun bu arada..

Motosikleti
    şimdi yarın balık tutmamı var hadi hayırlısı herkese ras gele

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 ----------

en 500 al kardeşim 10 numara bi makine bende var balık tutmaya gidecenmi yarın husenaga

Motosikleti
    Arkadaşlar bende aldım motorumu.ihtiyacım olan birkaç parça var aksesuar amaçlı kartal gidon istiyorum eski motorum tiger 250 idi onun gidonu yüksekti ondan inip en 500 binince gidonuna alışamadım yüksek gidonları daha çok seviyorum
    bir diğer nokta ise motorumun kromajları iyiy ama eksoz kötü durumda onu değiştirmek istiyorum.
    ve sağ yan kapak düşmüş ColdhearteD arkadaşım sendeki parçalaardan eksoz ve şu yan kapağı ayarlayabilirmiyiz acaba ...

---------- Post added at 01:09 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

he birde korna içine sumu kaçmış ne sivrisinek daha çok ses çıkarıyodur benim kornadan

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

cenkşenver kardeşim neden olmasın yapalım bi gezi gidelim balığa

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı husenaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende aldım motorumu.ihtiyacım olan birkaç parça var aksesuar amaçlı kartal gidon istiyorum eski motorum tiger 250 idi onun gidonu yüksekti ondan inip en 500 binince gidonuna alışamadım yüksek gidonları daha çok seviyorum
    bir diğer nokta ise motorumun kromajları iyiy ama eksoz kötü durumda onu değiştirmek istiyorum.
    ve sağ yan kapak düşmüş ColdhearteD arkadaşım sendeki parçalaardan eksoz ve şu yan kapağı ayarlayabilirmiyiz acaba ...

---------- Post added at 01:09 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

hayırlı olsun çok akıllıca bir iş yaptınız

he birde korna içine sumu kaçmış ne sivrisinek daha çok ses çıkarıyodur benim kornadan

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

cenkşenver kardeşim neden olmasın yapalım bi gezi gidelim balığa
    hayırlı olsun çok akıllıca bir iş yaptınız
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    arkadaşlar hava filitresi nerden en uygun temin edebiliriz.... ve fiyat bilginiz varmı?????

Motosikleti
    kardeşim parts@kawasaki.com.tr ye mail at hemen cevap geliyor mesai saatleri içinde
    motorunun marka model yaz ihtiyacın olan parcayı yaz fiyatlar cebine gelsin

Motosikleti
    son bir hafta kaldı en500 ayagı kalkmasına sapanca gezisinden sonra enteresam bi şekilde kırank sardı .
    önce estantirik zinciri gevşemiş buloga ufak ufak dokınmuş o dokunuşlar aleminyum capak yapıyor o capaklarda yaglamayı yapan yag ponpasını bozuyor.
    yağ ponpası yaglamayı azalyıyor kırank ve kolar yataklar hepsi yalan oluyor.
    kimse yağ lanbası ikaz vermedimi diye sorarsanız yanmadı yansaydı başıma bukadar dert gelmiyecekti
    anlıyacagınız makineye servis fiyatı dudak ucurtlatıcı hatırladıklarımı yansıtıyım
    kıran-3250tl
    sekmanlar-320tl
    yağ ponpası-430tl
    üst yatak-150tl
    ana yatak-300tl
    conta takımı-280tl
    kırank-kolları temiz biryerden bıldum -150tl +işçilik
    sizin fikrilerini alıyım bukadar masraftan sonra bu mator satılırmı 1 hafta sonra ayağa kalkıyor

orkunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Ben olsam satmam :D en500 un keyfi bambaska aga

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler