Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki EN500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    en500 vulcan istiyoruuuuumm
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    en 500
    resimdekı motor suzuki intruder 1400. aranızda en 500 1995 model kulanan vamı.

buda kawasaki vulcan en 500 1995 model

Motosikleti
    bisan
    Arkadaşlar borç harç alcam bende ıyıce sıtede okudukca hayalımdekı motoru almak ıcın ama bana sorarsanız 2000 modelden asagı olmamalı masraf acma olasılıgı cok bıde bu aksam uyuyamam herhalde ama yakında alıcam o motopru 3 aydır arastırıyorum alıcam kesın kararlıyım zaten en500 aldıktan sonra durmak yok yola devam deyıp yukseltıcem en son artık ben vn900 ardından vn2000 alıcam arkadaslar ben kawasakı hastasıyım vede chopper v e arkadaslar hanı forumumuzda ıste hanı su motorcular falan dıyolar ya bızde su en500 ıcın degerlendırme yapsak fena olmaz yanında guzel renkte kutucuklar olsun ılk degerleme benden
    DENGESİZ MOTORA BİNMEK ORGANLARINI BAĞIŞLAMAK DEMEKTİR...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

benim en500 vulcan'ım

arkadaşlar ben 2008 eylül gibi aldım
    kendi kullanım hatam sonucu pistonlarda arıza çıktı yetkili servisi olan z motora kesinlikle inanmayın dediği gibi parçalar 2 haftada gelmiyor benim parçalarım tamamı 50 günde geldi.
    kawasaki en 500 vulcan süper bir alet 6 ileri vites
    3. viteste hiç zorlanmadan 120 km yi görüyor
    daha fazla zorlamadım malum evliyim ve eşimle geziyorum korkuyor kadıncaaz
    alacak arkadaşlara tavsiyem aldığınız adamla öncelikle pazarlık yaparken kardeşim ver deneyeyim veya hadi bir ustaya gösterelim tarzı anlaşın zira en 500 kullanıcısı motorunu asla ve asla bozuk değilse satmaz
    mesela bendeki motru karımın bütün baskılarına (düşünün artık karısı baskı yapacak ve adam birşeylerini satmayacak mümkün mü?:D) rağmen satmadım ve samam da
    en 500 ile hiç çekinmeden uzun yola gidebilirsiniz ortalama günlük 700 km yol yaptığım bir aylık bir seyahate çıktım ve hiç bir aksama olmadı
    diğer bütün motorlarda motoru en az 1 saatte bir soğutmak için durmanız gerekirken en 500 de asla böyle birşey sözkonusu değil
    100 km de 4 litre benzin yakıyor (düşünün çin işi 150 lik chopper ler 3.5 veya 4 litre yakıyor)
    sürüş keyfini hiç bir chopperden alamadım bu benim 8. chopperim daha önce bir çok chopper kullandım ama en 500 başka
    benzin deposunda benzin göstergesi yok (benim alet vulcan amerikan tarzı olduğu için)
    hız göstergesini karım korktuğu için söktüm
    gösterge olarak sadece boş vites yağ ve hararet lambası var
    alacak arkadaşlara tavsiyem kesinlikle temiz motor bulursanız kaçırmayın

Bu da benden olsun, 1993 model EN500, geçen senenin fotoğrafları ve satıldı.

Birşey soracağım, bu modelde kayış problemli mi? Genelde kayışı sorun açar diyenler var

Motosikleti
    hayır kayış problemli değil
    zincile tek farkı yaklaşık 60 bin km de değişmesi gerekiyor
    ama denedim zincirle kayış arasında acayip performans farkı var kayış daha iyi
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

merhaba yakında bende en 500 alacagım bir sey merak ediyorum bu motor da ne aku kullanılıyor

Arkadaşlar 1995 EN 500 acağım tavsiye edermisiniz.Parça sıkıntısı varmı ...tek sorum bu onun dışında herkes memnun, motoru mükemmel diyorlar.Bir de bu motorlar kaç bin km ye kadar motor istemez?

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır kayış problemli değil
    zincile tek farkı yaklaşık 60 bin km de değişmesi gerekiyor
    ama denedim zincirle kayış arasında acayip performans farkı var kayış daha iyi
    Teşekkürler

Motosikleti
    Alıntı huiswai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1995 EN 500 acağım tavsiye edermisiniz.Parça sıkıntısı varmı ...tek sorum bu onun dışında herkes memnun, motoru mükemmel diyorlar.Bir de bu motorlar kaç bin km ye kadar motor istemez?
    birader kawasaki en 500 ler eğer ilk aldığında sorunlu değilse (genelde sorunlu değilse hiç bir kullanıcısı satmaz çünkü motor süper kullanım zevki veriyo) kesinlikle al derim ama al dene bi ustaya göster öyle satın al parça sıkıntısı yok ama parçaları çok pahalı ben bir piston değiştirdim sıfır aldım 550 euroya diğer parçalarını söylemiyorum bile paran varsa eğer 2005 vulkanları sahibinden.com da 6000 tl ye satıyolar çok eski motor alma bence motor sistem aynı diyeceksin ama 95 teknolojisi ile 2005 teknolojisi arasında dağlar kadar fark var elektronik sistemleri farklı şimdiden hayırlı olsun

bu benim motor gördüğünüz yer tendürek geçidi 2750 rakım inişte
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

merhaba Ankarada bildiğiniz temiz en500 varmı teşekkürler

bilinque önceki motorun neydi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:49 ----------

Alıntı bilinque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba Ankarada bildiğiniz temiz en500 varmı teşekkürler
    amerikan kasa mı yeni kasa mı düşünüyosun

mrb önceki motorum 600shadowdu ben 98 en500 aldım iyikide almışım gercekten iyi makina fakat ön keçelerden biraz yag kaçırma problemi var Ankaradan yada başka nerden temin edebilirim yardımcı olursanız teşekkürler ..

kimsemi yok en500 kullanıcı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Alıntı bilinque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsemi yok en500 kullanıcı
    Buradan alabilirsin:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Kawas...item53dfb7e73c

teşekkürler verdiğiniz bilgi için servisde hallettim sorun çözüldü tekrar sağolun

Merhabalar,
    Bende 93 model bir en 500 aldım.

Şimdilik bir sıkıntım yok . Fakat motorsikletten çok anlamadığım için komple bir bakıma sokmak istiyorum. Amasyada servisi yok. Samsunda ve Ankara da var.

Kawasaki servislerinin sorunlu olduğunu okudum forumlarda. Acaba sizlerin problemsiz diyebileceğiniz bir servis varmı?

Teşekküler

Galiba Forumda Kawasaki en500 kullanan yok :S

merhaba arkadaşım Amasyada soruyorsan bilemem fakat Ankarada ulusan var Murat usta her konuda yardımcı olabilir iyi bir servis

kankavi® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki EN500 2000
    Alıntı damnedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba Forumda Kawasaki en500 kullanan yok :S
    Vay anasına sayın seyirciler bu başlığın var olduğunu bile unutmuşum ilk sayfada kendimi görünce bi afalladım doğrusu neyse 2007 mayısından beri EN500 kullanıyorum sorunuz olursa bildiğim ölçüde yanıtlamaya çalışırım
    Hayliden hayli kalınlaştı yobazlık yeniden, Softalık zorlu anırtı ile aldı yürüdü.
    Kara bir kinle taassub pusudan çıktı yine, Yurdu şâhâne cehâlet yeni baştan bürüdü. (Neyzen Tevfik)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler