Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende motogen marka bir kask var onun vizörü hafif koyu renkli ve hafif büyük tam kapanmıyor belki LS2 ye olur diye şey ettimrenkli vizör alıcam en kötü ihtimal ama takmasını bilmiyorum ki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

LS2 güneş vizörü nereden bulabilirim bilen yok mu?
    Ls2 Kask satan her yerde vardır. 10lira mı 20 lira mı öyle bişidi.

sahibinden deki ilanlar da bunlar pazarlıkla daha ucuza alabilirsin kanımca.
    takıp çıkartması çok basit. vizör tamamen açıkken, bir tık kadar aşağı indir sonra orda mandal gibi bişi var onu çek sonra vizörü dışarı doğru çekebilirsin. ilk kez çıkartacaksın vizörü kırılcakmış gibi gelebilir korkma kırılmıyo.

@sarsılmaz verilmiş sadakan varmış. çok geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    __sArSıLmAz__ geçmiş olsun.Ucuz yırtmışsın. Lastik konusunda bugün pirelli mt 75 siparişi verdim. Ne yapsam acaba siparişi değiştirsem mi? Zaten ikisi de aynı fiyat. Kararsız kaldım şimdi..?

@Boşnak Semko
    geçmiş olsun. kötü olmuş

@Sarsılmaz

sana da geçmiş olsun Bekir. demirler gerçekten büyük tehlike

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:43 ----------

http://www.vidivodo.com/28596/feci-motor-kazasi

video yu keendisini kötü hissedecekler izlemesin. 18 den küçükler izlemesin.

Motosikleti
    S&T gt 250 R

zincir

arkadaşlar bu cbr 125 ın zincirini kac binde degiştirmek lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:52 ----------

birde motor yuksuz ken plastık varya ona değmesi normalmı

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Zincir oranın iç bölgesine değiyor zaten; ama korumaya değmemeli !

ben CBR zincirini 21000 de değiştirmiştim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 Kask satan her yerde vardır. 10lira mı 20 lira mı öyle bişidi.

sahibinden deki ilanlar da bunlar pazarlıkla daha ucuza alabilirsin kanımca.
    takıp çıkartması çok basit. vizör tamamen açıkken, bir tık kadar aşağı indir sonra orda mandal gibi bişi var onu çek sonra vizörü dışarı doğru çekebilirsin. ilk kez çıkartacaksın vizörü kırılcakmış gibi gelebilir korkma kırılmıyo.

@sarsılmaz verilmiş sadakan varmış. çok geçmiş olsun.
    arkadaşım gerçekten saol ben aradım o sitede ama ne hikmetse bulamadım,bir alayım nasıl düşe kalka motora binmeyi öğrendiysek değiştirmesini de kıra kıra öğrenicez artık
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar; Sıfır ambalajında aldığım caberg marka artcı kaskımı ufak geldiği için satıyorum...

150 TL; Sıfır vizöründeki etiketler bile durmaktadır...

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bekir çok geçmiş olsun kardeş ağzına sağlık iyi yapmışsın sövmekle ama beklemekte en güzelini yapmışsın o halinle yola devam etsen belki çok daha kötü şeyler olurdu
    arkadaşlar aklınızda bulunsun bu gibi durumlarda olay sonrasında sağa çekip 5 10 dk sakinleşmek çok iyi oluyor o sinirle yola devam ederseniz istenmeyen sonuçlar oluyor kendimden biliyorum.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Arkadaşlar yarın cıbırımı istanbula götürüyorum.Otobüsçüyle anlaştık.Size sormak istediğim bi konu var.Motorun 1.vitesi hareket ettiriyo.Otobüsten inipte gideceğim yer 1 km fln belki ondan da az.Sabah 3,5 - 4 civarında (sabah ezanı vaktinde)istanbula ineceğimden haliyle hava biraz karanlık olacak.Motoru iterek götürecektim ama istanbuldaki olayları düşününce (tinercisi fln) 1. viteste gitmek geldi aklımdan.Lakin motordan kalan yağ yarım litreden biraz az.Bunu motora koyup çalıştırsam bi sorun olurmu.Zaten bi bayır cıkacak.Sonrasında kontağı kapatıp salcam bayır aşağı.

Yani motorun calışma süresi 2 dk belki ondan az.Fikirlerinize göre kalan yağı koycam motora.

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    halil nerden gönderdin o videoyu arkadaş kendimi nasıl kötü hissettim bir bilsen allah düşmanıma göstermesin öyle birşey.

emre gideceğin yere önceden haber verdin dimi durum hakkında bilgilendirdin.
    valla o konu hakkında pek birşey diyemem ama sanırım bir sorun olmaz. allah yolunu açık etsin inşallah sorunun hallolurda keyifle dönersin evine.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halil nerden gönderdin o videoyu arkadaş kendimi nasıl kötü hissettim bir bilsen allah düşmanıma göstermesin öyle birşey.

emre gideceğin yere önceden haber verdin dimi durum hakkında bilgilendirdin.
    valla o konu hakkında pek birşey diyemem ama sanırım bir sorun olmaz. allah yolunu açık etsin inşallah sorunun hallolurda keyifle dönersin evine.
    Teşekkür ederim mert sağolasın
    Servisi aramıstım gecenlerde.Adam benim anlattığıma göre debriyaj balatanda sorun debriyaj telini biraz çek dedi.Ama olmadı başka bi yerinde sorun var.Randevu türünde bi arama yapmadım servise.Artık onlara vercem cıbırı, amcamlar olduğu için istanbulda kalmak sorun değil.
    Götürceğim servis Konşuk motor 8bin ve 12bin bakımlarınıda orda yaptırmıstım.
    Hemen ilgilendiler sağolsunlar Ankara için 15 dk tel görüşmesi yaptım arada yüzüme kapatıldı bi türlü bağlayamadılar motosiklet servisine.Hatlarında sorun mu varmış ne.Bende o yüzden ist götürüyom.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Boşnak Semko
    geçmiş olsun. kötü olmuş

@Sarsılmaz

sana da geçmiş olsun Bekir. demirler gerçekten büyük tehlike

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:43 ----------

http://www.vidivodo.com/28596/feci-motor-kazasi

video yu keendisini kötü hissedecekler izlemesin. 18 den küçükler izlemesin.
    Merak ettim videdakiler ölmüş mü yoksa yaşıyolar mı?

Motosikleti
    honda innova anf 125
    s.a arkadaşlar ben bursa inegölden muharrem motorsiklet.net ailesine katılalı fazla olmadı hedefimdeki motor cbr 125 olduğundan siz cbr 125 kullanıcılrı olaraktan tanışmamızn gerektiğini düşünerekten aranıza katılmış oldum tabii kabul ederseniz

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    hadi hayırlısı emre orda kalacak yerinde varmış iyi pek sorun olmaz sorunu en az senın kadar bende merak ediyorum

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim videdakiler ölmüş mü yoksa yaşıyolar mı?
    ölmemiş olabilir. fakat o boru girdikten sonra akciğer, kaburga kol büyük hasar almıştır. ölsem daha demişir belki de elemanlar

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar ben bursa inegölden muharrem motorsiklet.net ailesine katılalı fazla olmadı hedefimdeki motor cbr 125 olduğundan siz cbr 125 kullanıcılrı olaraktan tanışmamızn gerektiğini düşünerekten aranıza katılmış oldum tabii kabul ederseniz
    önümüzdeki pazar inegöldeyiz bursa MT olarak sende katıl istersen aramıza..

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    ya laser hotcam egzos ların fiyatı ne kadar? sevdim bu egsozu sağlam bi sesi var
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    S&T gt 250 R

antifiriz

arkadaslar bu cbr 125 e normal otomobile kullanılan antıfırız koyulmazmı tamamlama amacı ile

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı emre orda kalacak yerinde varmış iyi pek sorun olmaz sorunu en az senın kadar bende merak ediyorum
    Allah razı olsun dostum sağol yarına öğrencez bi aksilik cıkmazsa.Tekrardan teşekkürler
    Lakin gözümü korkutan şey motoru bayır yukarı itmek olcak Gülü seven dikenine katlanır hesabı itecez mecburen.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:41 ----------

Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.s muharrem Estağfirullah kabul etmemezlik olmaz .Hoşgeldin inş sende alırsın bi Cbr.Kalıcı olman ümidiyle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:47 ----------

Alıntı döjovu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu cbr 125 e normal otomobile kullanılan antıfırız koyulmazmı tamamlama amacı ile
    2 sene önce bende üstüne antifiriz katmıştım ama ne için olduğunu sormadım.Usta söledi bende almıstım.Motor ve araba için üretilen antifiriz varmıyki ben ikiside aynıdır biliyodum.Çünkü aynı sistem var.Bilen arkadaşlar daha iyi cvplar

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı döjovu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bi oto tamircisine git antifirizi -40 dereceye ayarlatacam de eksikse zaten o sana aldırır ve tamamlar ama ayarlıysa iyi der yollar ve bunu yapması en fazla 5 dakikasını alır

söylemkte yarar görüyorum radyatör kapağı vidalı o yuzden sağ orta grenaj sökülmesi gerek yoksa vidayı çıkartıp kapağı açamıyorsun
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler