Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    az önce cilamı da attım kısmetse yarın BURSA MT ile geziye gidicem.. darısı sizlere....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güneşli ve sıcak bi havada CıBıR olmasına rağmen motora binememek ne kötü ALLAH kimseye yaşatmasın
    Size laf yetiştirirken benim lastikte patlamış. Yenisi almayı düşünüyorum ben de. Pirelli mt75 kullananlar lastiklerinden memnun mu?

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size laf yetiştirirken benim lastikte patlamış. Yenisi almayı düşünüyorum ben de. Pirelli mt75 kullananlar lastiklerinden memnun mu?
    Geçmiş olsun kardeşim nasıl patlamış lastik.Çivi fln mı var

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim nasıl patlamış lastik.Çivi fln mı var
    Hayır cam parçaları 4-5 yerden kesmiş lastiği yani ne fitil ne de yama yapılabiliyo.Zaten değiştirmeyi düşünüyodum, hazır Anes motorda %10 indirim varken değiştiririm.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Geçmiş olsun.
    Bende değiştirecem ama motorun masrafından para artarsa eğer.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yeni kasa CBR alan yok mu yahu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    benım önde de arkada MT75 var öle ahım şahım bi lastik değil....

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa CBR alan yok mu yahu
    ben sevise getirttim ama almıcamm :D bakmak için getirttim siyah-kırmızı olanından

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce cilamı da attım kısmetse yarın BURSA MT ile geziye gidicem.. darısı sizlere....

kardeş aynaların çok güzel olmuş,bence orijinalinden daha iyi arkayı gösterir
    ayrıca kaza yapan arkadaşımıza çok geçmiş olsun
    lastik konusunda kesinlikle metzeleri öneririm kaymıyo demişlerdi hakkaten çok iyi bi lastik,bugün muhtemelen bu lastik beni ölümden kurtardı,çok kötü bi kaza atlattım bendede biraz hata vardı,dar yolda hızlı gidiyodum ama önümdeki pikapda hızlı gidiyodu ve pikabın arkasındada demirler var sivri sivri pikapdan dışarı taşmış,kenarda park halindeki bordo araç bir anda pikapın önüne kırınca pikap ani fren yaptı bende pikabın durduğunu görünce ön arka frenlere yüklendim,motor önce kaymadı lastik yola çok iyi yapıştı lastiğin yapıştığını hisettim çünkü orijinal lastiğinde biraz frene sert yüklenince tekeri kitliyo yağ gibi kayıyo,pikaba biraz daha yaklaşınca frenlere biraz daha sert bastım motor yan yan kaydı beni üstünden atıyodu,daha sonra pikaba 3-4 metre kala frenleri bıraktım ve frenlere pompalaya pompalaya bastım ama pikaba çarpmaktan korkuyorum çünkü pikabın arkasında demir çubuklar var pikaba çarpmadan aynen demirlere saplanırım ondan korktum baari direksiyonu sağa kırıp borda araca çarpim dedim,dierksiyonu sağa doğru kırdım daha sonra bordo araç hızlıca ilerleyince çarpmaktan kurtuldum Allah korudu,hemen pikabın ön camına yaklaştım adama küfürleri saydırdım adam benim suçum yok bordo araca çarpmamak için durdum dedi,hemen bordo araca yanaştım bi baktım bayan şoför,ağzıma gelen küfürü saydım kadın sonra gaza bastı kaçtı,motoru sağa çektim çünkü elim ayağım tutmuyodu,hemen arkamdada kırmızı cbr siyle kuzenim nooldu öyle yaa dedi,5 dk falan motoru kullanamadım Allah korudu,haalada yaşadığıma şükrediyorum...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda CBF 150 satıldı.
    geçmiş olsun allah korumuş gerçekten br daha böyle bir olay yaşamaman dileğiyle

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı Akın K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun allah korumuş gerçekten br daha böyle bir olay yaşamaman dileğiyle
    eyvallah hocam sağolasın,hepimizin tekeri düz bassın...

Motosikleti
    Honda CBF 150 satıldı.
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah hocam sağolasın,hepimizin tekeri düz bassın...
    amin

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş aynaların çok güzel olmuş,bence orijinalinden daha iyi arkayı gösterir
    ayrıca kaza yapan arkadaşımıza çok geçmiş olsun
    lastik konusunda kesinlikle metzeleri öneririm kaymıyo demişlerdi hakkaten çok iyi bi lastik,bugün muhtemelen bu lastik beni ölümden kurtardı,çok kötü bi kaza atlattım bendede biraz hata vardı,dar yolda hızlı gidiyodum ama önümdeki pikapda hızlı gidiyodu ve pikabın arkasındada demirler var sivri sivri pikapdan dışarı taşmış,kenarda park halindeki bordo araç bir anda pikapın önüne kırınca pikap ani fren yaptı bende pikabın durduğunu görünce ön arka frenlere yüklendim,motor önce kaymadı lastik yola çok iyi yapıştı lastiğin yapıştığını hisettim çünkü orijinal lastiğinde biraz frene sert yüklenince tekeri kitliyo yağ gibi kayıyo,pikaba biraz daha yaklaşınca frenlere biraz daha sert bastım motor yan yan kaydı beni üstünden atıyodu,daha sonra pikaba 3-4 metre kala frenleri bıraktım ve frenlere pompalaya pompalaya bastım ama pikaba çarpmaktan korkuyorum çünkü pikabın arkasında demir çubuklar var pikaba çarpmadan aynen demirlere saplanırım ondan korktum baari direksiyonu sağa kırıp borda araca çarpim dedim,dierksiyonu sağa doğru kırdım daha sonra bordo araç hızlıca ilerleyince çarpmaktan kurtuldum Allah korudu,hemen pikabın ön camına yaklaştım adama küfürleri saydırdım adam benim suçum yok bordo araca çarpmamak için durdum dedi,hemen bordo araca yanaştım bi baktım bayan şoför,ağzıma gelen küfürü saydım kadın sonra gaza bastı kaçtı,motoru sağa çektim çünkü elim ayağım tutmuyodu,hemen arkamdada kırmızı cbr siyle kuzenim nooldu öyle yaa dedi,5 dk falan motoru kullanamadım Allah korudu,haalada yaşadığıma şükrediyorum...
    Geçmiş olsun dostum büyük kaza atlatmışın.Allah korumuş.Bayan şoförede Allah akıl fikir versin.Bilinçlenir inş.Dar yolda kazık fren yapılırmı ya.İnş bidaha yaşamazsın ve bizlerde yaşamayız.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    geçmiş oplsun... bu bayan sürücüleri yemizlemek lazım ortalıktan

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar kaskların vizörleri nasıl çıkartılıyor ben daha önce hiç denemedim renkli olan vizörü diğer kaskıma takmak istiyorum tabi uyarsa,bu işin pratiği varmıdır yada bir video filan yardımcı olursanız sevinirim
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    emre ve atmaca kardeş sağolun Allah hepimizi kazadan beladan korusun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:10 ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kaskların vizörleri nasıl çıkartılıyor ben daha önce hiç denemedim renkli olan vizörü diğer kaskıma takmak istiyorum tabi uyarsa,bu işin pratiği varmıdır yada bir video filan yardımcı olursanız sevinirim
    kask vizörleri aynı marka ve aynı markanın aynı modellerine sadece olur,mesela bende lazer stroke var onun vizörü bırak başka markayı lazerin sadece stroke ve vertigo modellerine uyar,mesela agv nin K serisi vizörü agv nin diğer kask modellerine olmaz

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sorun sadece bende var diye hayıflanıyordum yanlız değilmişim benimki şıngırtı değilde motor soukken metal metale carpıyor gibi bi ses cıkartıyor ısındıktan sonra ses kesiliyor saat gibi calısıyor motor.hangi servise gittiysem servise gidene kadar motor ısındığı için ses kendini gostermedi hiç.egzantirik zinciri diyen var debriyaj tası değişicek diyen var var olu var yani??ben subab ayarını yaptırdım subabtan değil sen cozum bulursan buradan paylasırsın
    slm dostum ben o sesi aldım alalı var bu sadece cbr 125 için değil 600f'te de var bu kronik bi sorun diye duydum

gelen ses sübap sesine benziyor değil mi o egzantirik zincir sesi zincir değişmeden düzelmiyor gkn ve ismail usta bizat ilgilenmişlerdi saolsunlar
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    dostum bende motogen marka bir kask var onun vizörü hafif koyu renkli ve hafif büyük tam kapanmıyor belki LS2 ye olur diye şey ettimrenkli vizör alıcam en kötü ihtimal ama takmasını bilmiyorum ki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende motogen marka bir kask var onun vizörü hafif koyu renkli ve hafif büyük tam kapanmıyor belki LS2 ye olur diye şey ettimrenkli vizör alıcam en kötü ihtimal ama takmasını bilmiyorum ki
    LS2 güneş vizörü nereden bulabilirim bilen yok mu?
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    burda adanada satılıyo ama fiyatını bilmiyorum

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    __sArSıLmAz__ Abi çok geçmiş olsun.Allah korumuş gercekten okurken ben bile korktum sen yaşamışsın olayı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler