Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar gelır
    geçmiş olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    bin daha koyup sıfır almak varken kim 7800 verir inanılır gibi değil be
    fearlesboyy ve cbr1907 bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Artısı var kardeş standart degil o bakım dan
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bin daha koyup sıfır almak varken kim 7800 verir inanılır gibi değil be

1000 tl bir işçinin 1 ay bir haftalık maaşı...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 tl bir işçinin 1 ay bir haftalık maaşı...
    ayrıetten -6000km ve ilk sahibi olma fırsatu verir insana..

Motosikleti
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıetten -6000km ve ilk sahibi olma fırsatu verir insana..
    bak o konuda haklısın... 6000 km motosiklet için az değil....
    sıfırın yerini tutmaz.... sıfır her zaman sıfırdır....

La7xl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Arkadaşlar fotoğraftaki motorun kime ait olduğunu unuttum ama arşivime kaydetmişim Şu aşağıda kestiğim kısımda ki stickerı nerden bulabilirim? Sadece 125R çok sade duruyor bu sticker baya hoşuma gitti.

cbr1907 bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak o konuda haklısın... 6000 km motosiklet için az değil....
    sıfırın yerini tutmaz.... sıfır her zaman sıfırdır....
    Sıfır her zaman sıfırdır elbette. ama temiz bakımlı cillop gibi ikinci el buldummuda yapıstırcaksın
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    XJ6N
    tabi fiyatı uygunsa yani uygundan kastım değerini istiyorsa sahibi ve öyle ise motorda verilir.

Motosikleti
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır her zaman sıfırdır elbette. ama temiz bakımlı cillop gibi ikinci el buldummuda yapıstırcaksın
    işte olayın bittiği söz budur....

Manco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Arkadaşlar bişey sorucam lastiklerimi değiştiricem ama iki seçenek var şuan kafamda.
    Metzeler Lasertec ve Michelin Pilot Sporty hangisini önerirsiniz ? Yol tutuşu performansı vs. fikir ve önerilerinizi bekliyorum

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Niye Pirelli Sport Demon'i eklemedin listeye?

dincerozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Xmax 250 Momo
    Alıntı Manco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bişey sorucam lastiklerimi değiştiricem ama iki seçenek var şuan kafamda.
    Metzeler Lasertec ve Michelin Pilot Sporty hangisini önerirsiniz ? Yol tutuşu performansı vs. fikir ve önerilerinizi bekliyorum
    Ben Michelin Pilot Street setini yeni aldım 140/70-17 arka ve 110/70-17 ön. Tavsiye üzerine aldım henüz detaylı test etme imkanım olmadı ama orjinalinden çok daha iyi olduğu kesin. Yol tutuşu da çok daha iyi, önceki PCX'imde de Michelin kullanmıştım çok memnundum

Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye Pirelli Sport Demon'i eklemedin listeye?

Çünkü tavsiyeler üzerine bunlara yoğunlaşıp fiyat araştırdım dostum pirelli nasıl peki oda olur fikirlere açığım önemli olan sağlamlık markanın önemi tol tutuşu yani nedem pirelli peki ?

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Arkadaşlar bende lastiklerimden bıktım, orjinal lastikler gerçekten kötü, 5bin km deyim daha... lastik değiştirmek istiyorum ama michlen metzlr 500-600 cıvarı :(
    Sava denyen var mı aranızda? bir sezonluk denemeye değer diye düşünüyorum. nedersiniz?

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var :( !!!!

Motorum yeni geldi 3- 4 gün oldu henüz. Eşime de gaz veriyordum ne zamandır , beraber binelim alsın diye. Dün ilk kez bindi hayatında ve sorunsuz üç tur attı çok hoşuna gitti. Az önce kendisi hadi binelim dedi , indik garaja ..

Bir tur attı , döndüğünde dedim ki devri yakalamadan 2. Vitese attın!! Zorlamak istemedim dedi. Vitesi geçirmekte zorlanıyor biraz boş bir iki kullanıyoruz zaten (küçücük garaj) biraz bekledi birileri vardı o arada diye. Bir kere daha gitti geldi, döndü. Motoru kaldıramadı üç kere felan stop etti motor, birindede vites geçmediği için (boştamıydı vitestemi bilmiyorum arada kalmıştı sanırım) değişik bir sesle çalıştı , kaldıramayınca stop etti tekrar bu arada vites geçiremedi diye birkaç kez vitesi aşağı yukarı bastı. ve sonra hiç marş çalışmadı.

Olaylar alakasız olabilir, hepsini aradaki ihtimalleri göz önünde bulundurmak için yazdım. Elektrik çalışıyor( sinyal, lambalar..) marş basınca lamba sönüp yanıyor ama ses Seda yok . Ayrıca boş viteste yanan N ışığı da çalışmıyor!!!
    Sorun ne olabilir? Kullanma kılavuzu İngilizce ben okuyamıyorum eşim sigorta atmış sanırım dedi. İkimiZde anlamıyoruz? Ne yapmalıyız? Yarına kadar çözüm bulmazsak arayıp bayiiyle konuşuruz ama yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Motosohbet te konu açıyorum aynı yazıyı ordada paylaşıcam. Teşekkürler yardımlarınız için
    :/ :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

Arkadaşlar AKP problemi çıktı telaş yapmıştık baya :D aküyü şarj edicez yarın. Problemi gideririz diye düşünüyorum.

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Merhaba arkadaşlar 3750 km de 2013 model bir cbr aldım 1-1.5 ay kadar önce ama uzun yolda max 120 km/s görebildim. Hafif rüzgar olursa dümdüz yolda 112 felan görüyor. 6. viteste devir düşüyor o derece... Motorumu aldığım arkadaş öğrenci idi hep şehir içi binmiş bir kere ısparta-konya yapmış. Acaba motorun açılması felan gerekiyor olabilir mi? Seyehat hızı 105 bile olamıyor çoğu zaman... Ne yapmam gerekiyor? 95 oktan yakıt kullanıyorum. Servisindede 4 bin bakımı aldığım gün yapıldı...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Alıntı yanakadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 3750 km de 2013 model bir cbr aldım 1-1.5 ay kadar önce ama uzun yolda max 120 km/s görebildim. Hafif rüzgar olursa dümdüz yolda 112 felan görüyor. 6. viteste devir düşüyor o derece... Motorumu aldığım arkadaş öğrenci idi hep şehir içi binmiş bir kere ısparta-konya yapmış. Acaba motorun açılması felan gerekiyor olabilir mi? Seyehat hızı 105 bile olamıyor çoğu zaman... Ne yapmam gerekiyor? 95 oktan yakıt kullanıyorum. Servisindede 4 bin bakımı aldığım gün yapıldı...
    Daha fazla bişey bekleme hocam sonuçta hepimiz aynı limitteyiz 105-110 aynı limitte gider kasmadan ama max.130-9yani bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Alıntı Manco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha fazla bişey bekleme hocam sonuçta hepimiz aynı limitteyiz 105-110 aynı limitte gider kasmadan ama max.130-9yani bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum
    valla kasa kasa gidiyorum gibime geliyor Ya böyle eski profesyoneller ne yapacaksın hızı 100 ile git işte diyorlar ama uzun yolda bir kamyonu takip etmek çok tehlikeli rahatsız edici geliyor bana. Ne geçebiliyorum nede arkasından keyif alıyorum Valla bilemedim ne yapacağımı 250 liklerde 13 bin olmuş mis gibi 20 bin olmazsa küserim hondaya...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Alıntı yanakadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kasa kasa gidiyorum gibime geliyor Ya böyle eski profesyoneller ne yapacaksın hızı 100 ile git işte diyorlar ama uzun yolda bir kamyonu takip etmek çok tehlikeli rahatsız edici geliyor bana. Ne geçebiliyorum nede arkasından keyif alıyorum Valla bilemedim ne yapacağımı 250 liklerde 13 bin olmuş mis gibi 20 bin olmazsa küserim hondaya...

Keyfine bak sen dikkat et hayırlı olsun allah kaza bela vermesiin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler