Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS
    İyi akşamlar herkese, bir sorum olucaktı benzin bitmeye yaklaştığı zaman herhangibi bir benzin işareti yanıyorumu yoksa tek çubuk kalınca gidip benzin almak gerekirmi acaba şuan 280km oldu ve 1 çubuk kaldı bu normalmi yoksa biraz fazlamı yakmısım şehir içi kullandım hep ve tabi bide devirli kullandım bu yolun çoğunda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Abilerim kardeşlerim bugün Honda bayisine gittim kirmizi Cbr ye baktim büyük patron (babam ) kabul etti bakalım dua edin ne zaman alacaz )

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böcek Kasa alacam bende KafayI Bozdum motorla CGL 125 var. CBR 250 R var. Ula CBR 125 i sattım içimde kaldı motor.... alacam namussuzu yine :D
    abi sana r6 gider :D

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı froxso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar herkese, bir sorum olucaktı benzin bitmeye yaklaştığı zaman herhangibi bir benzin işareti yanıyorumu yoksa tek çubuk kalınca gidip benzin almak gerekirmi acaba şuan 280km oldu ve 1 çubuk kaldı bu normalmi yoksa biraz fazlamı yakmısım şehir içi kullandım hep ve tabi bide devirli kullandım bu yolun çoğunda
    o 1 çubuk 30 60 km arası gider tam denemedim.
    benzin olarak sıkıntı olmaz 1 çubuktan sonra yanıp sönmeye başlıyor benzin ibresi yedeğe geçiyor ve o seni 70 80 km daha götürür 3 kere denedim her seferinde 80 85 km gelince benzin bitti anca düz yolda gidiyor hafif eğimde tekleyip stop ediyor farları bile yakmıyor 70 km gelince yedek depon illaki benzin al bana kalırsa yedeğe indirme bile duruma göre hareket et

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı froxso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son kalan tek çizgi yanıp söner o zaman yakıt alman gerekir çünkü yedek depoya geçer.motosikletler arabalar gibi yakıt düzeneği kesin bilgi veremeye bilir bu yüzden kaç km gideceğini pek çizgiden anlayamazsın ama doğru gösterse bile bir çizgi 50-60 km kadar dayanıyor birde motorun sıfır ise rodaj zamanı çok yakması normal.
    aklında bulunsun ışık yanıp söndükten sonra en kısa zamanda yakıt alınması gerekir eğer depoda tortu birikmişse veya koyduğunuz belzin kirliyse enjeksiyonu tıkar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Alıntı MeGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani diyoruz ya dostlar bu cbr lar bakımını yaptır 100 bini devirirsin... devir olarak da 8 bin deviri geçmemek mi lazım yani motorun canını almamak iiçin?_? birşey daha soracam motoru 3 bin devirlerde kullanmak zarar verirmi bu konuyada bi nokta koymak isterim mesela bazen ben vites degiştrmeye eriniyorum 3 bin devirde yavaş yavaş toparlayana kadar gidiyorum bi zararı olrmu yani... cvplarınz için şmdiden tşkler...
    8.000 devirde bu motor maksimum torkunu veriyor ve en rahat vites geçişini sağlıyor normalde 5.000 devirin altında kullanırsan
    1-krankı zorlarsın
    2-dişlileri zorlarsın
    3-motorun sübapları kurum bağlar (sağır kalır.)

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS
    cevaplarınız için çok teşkkür ederim öğrendiğim iyi oldu motor suan 2000km ye geldi ben 1500km de aldım siz 1 depoyla ne kadar yol gidiyosunuz hiç baktınızmı forumda gerilere bakınca 360 km gittim diyen de gordum 280 km diyende gordum tabi bu kullanıma bağlıdır doğal olarak

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    veeee sonunda arkadaslar beklenen an geldı egzoz ve on cam tamamdır daha ıyı resımlerı baska bır gun cekıcem aksam yaptıgımız ıcın bıraz kotu oldu fotolar

bu da bonus

egzoz vıdeosunu yakında paylasırım mukemmel bı ses var yanlız fıyat konusuna gırmeyelım kalbınızı kırarım ıkısıne toplam 680 tl verdım işçilik içinde sokup takmak olum sakın denemeyın adamlar prof oldugu halde 45 dakkayı gectı yapmaları fatıh kılıcıdan aldım bahcelı evlerden
    UqUR_ ve kuroscu bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    erolum hayırlı olsun ... yakışmış.... eğzost olayı benide bitiriyor ama şu aralar motoru bile satabilirim o derece yani anladın sen onu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2.viteste kalkis yapmak motora sikinti çektirir mi

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Evet cektirir.

Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet cektirir.
    Hep 1de mi kalkmak lazim. Motora zarar verir yani usta?

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Debriyaj balatalarini cabuk yersin , zincire ve dislilerede daha cok yuk bindirirsin.

Evet 1de kalkmak lazim

Hep 1de mi kalkmak lazim. Motora zarar verir yani usta?

Motosikleti
    evet 1 de kalkmak lazım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HONDA NC 750S

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

pancar motoru gibi.. yada lombardini veya süperstar... maşşallah güzel olmuş..

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    merhabalar arkadaşlar elinde (çıkma)160/60/70 lastik olan warsa bana buradan mesaj atsın yada internet üzerinde satın alabileceğim bir site warsa yazarsa iyi olur sahibnden.com 'a baktım bulamadım...

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    motorun sesını daha yenı duyuyorum cok ıyı oldu trafıkte ozellıkle baya etkısı oluyor
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sesını daha yenı duyuyorum cok ıyı oldu trafıkte ozellıkle baya etkısı oluyor

fark edilmek iyidir.... eğzost istanbulda aksesuar değil gereklilik...
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    yanlız 170 den sonra ses degısıyor ıncelıyor bıraz
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Su vites isine bi cevap lütfen
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler