Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı Emre Berr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar başlangıç motoru olarak almayı düşünüyorum yanlız 1-2 sorum olacak benim boyum 1.70 ve kilom 55 bu motora yeterlimidir sürüş için ?
    Bence de sorun olmaz, kardeşim de senin boyların da, ehliyet için benim motoru kullandı sorun yaşamadı. Hatta motor onun altındayken daha güzel duruyordu, benim boy 1,83.. Bende küçük kalıyor gibi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    arkadaşlar bir sorum olacaktı
    cbr 250 nin ön far bizimkine uygun diyorlar. bilgisi olan var mı?
    bugun gidip alıcam inşallah uygundur..

Motosikleti
    CBR125
    Emre selam,benim boy 170 cm kilo 64. Bacak boyum cok rahat yetiyor.Durdugunda motoru cok yatirmazsan sorun yok.

AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Arkadaslar orjinal ayna koluna farkli bir ayna takabilir miyiz? Yani amacim ayna boyunu kisaltmadan degistirmek? Disardan alacagim bi ayna takimi uyar mi?

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Honda cbr 125 r hakkında detaylı ve tecrübeli birinden bilgi almak istiyorum.
    Yardımcı olabilecek kimseler varmı ? Mesaj yolu ile yazabilirsiniz veya whatsapptan konuşabiliriz.
    Gerçekten motordan anlayan birine soracağım sorular var yardımcı olursanız sevinirim.

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Selamun aleykum cbr 125rcılar ben 13 bın kmdır fızy 125 kullanıyorum.Trakya ünide öğrencıyım istanbulda yaşıyorum edirneye götürmeye cesaret edemedım fızyi malum 90 yapıyor ve canı cıka cıka. Kawa 250sl alacaktım ancak maddı olarak cok zorlayacak. Cbr125 6.500 cıvarı var tam benım butceye gore borclandırmaz benı hemde tatlı bişey. Ama 125 kullanıyordum yıne 125 olacak şehir içi kullanıcam yıne ayda bir istanbul edirne git gel yapıcam işimi görürmü. Son hız takıntım yok ama otobanda yavaş kalma takıntım var korkuyorum düşük hızda gıtttıgım ıcın bırı geçirecek arkadan diye. Size 13 beygır sıkıtı yaratıyomu bezgınlık yapıyormu keşke gitse diyormusunuz diyorsanız ne gıbı durumlarda ? Cevap beklıyorum guzel kardeşlerım heycandan uyku tutmuyo siz alımışsınızdır uyuyorsunuzdur ne guzel sımdı
    :D

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cbr 125 r hakkında detaylı ve tecrübeli birinden bilgi almak istiyorum.
    Yardımcı olabilecek kimseler varmı ? Mesaj yolu ile yazabilirsiniz veya whatsapptan konuşabiliriz.
    Gerçekten motordan anlayan birine soracağım sorular var yardımcı olursanız sevinirim.
    Ozelden mesaj atarsanız elimden geleni yaparım çok teknik detay bilmem ama 9aydir kullaniyorum makineyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum cbr 125rcılar ben 13 bın kmdır fızy 125 kullanıyorum.Trakya ünide öğrencıyım istanbulda yaşıyorum edirneye götürmeye cesaret edemedım fızyi malum 90 yapıyor ve canı cıka cıka. Kawa 250sl alacaktım ancak maddı olarak cok zorlayacak. Cbr125 6.500 cıvarı var tam benım butceye gore borclandırmaz benı hemde tatlı bişey. Ama 125 kullanıyordum yıne 125 olacak şehir içi kullanıcam yıne ayda bir istanbul edirne git gel yapıcam işimi görürmü. Son hız takıntım yok ama otobanda yavaş kalma takıntım var korkuyorum düşük hızda gıtttıgım ıcın bırı geçirecek arkadan diye. Size 13 beygır sıkıtı yaratıyomu bezgınlık yapıyormu keşke gitse diyormusunuz diyorsanız ne gıbı durumlarda ? Cevap beklıyorum guzel kardeşlerım heycandan uyku tutmuyo siz alımışsınızdır uyuyorsunuzdur ne guzel sımdı
    Hocam valla ilk başlarda demiyordum fakat artık yetmiyor benim ilk motorum olmasina rağmen.Siz birde 125kullanicisisiniz ben kendi adıma size 250daha uygun olur görüşündeyim. Farklı markaların veya eski model Cbr250lere bi göz atin derim

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Elbet sıkar, ama yeterlidirde. Otobanda 120 130 gidebilirsiniz ama 250 cc rahatlıgı bır baska tabi

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozelden mesaj atarsanız elimden geleni yaparım çok teknik detay bilmem ama 9aydir kullaniyorum makineyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

Hocam valla ilk başlarda demiyordum fakat artık yetmiyor benim ilk motorum olmasina rağmen.Siz birde 125kullanicisisiniz ben kendi adıma size 250daha uygun olur görüşündeyim. Farklı markaların veya eski model Cbr250lere bi göz atin derim
    Benım iş yaz sonuna kadar uzar öyleyse en iyisi bir işi girip birikim yapmak yaşa kadar. Teşekkur ederım fikrin için

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benım iş yaz sonuna kadar uzar öyleyse en iyisi bir işi girip birikim yapmak yaşa kadar. Teşekkur ederım fikrin için
    Ben scooter'dan kurtulmuştum darısı senin başına Vitesli motosiklet işi çok başka. Acele etme kardeş, senin şansın 250SL gibi bir makine geldi. Ekonomik durumun yetmez ise CBR125 önerebilirim. Yousuffer arkadaş ile ilk turlamaya çıktığımda çok şaşırmıştım. Cbr 125 cc ama çok iyi devirlenip ivmeleniyor, scooter olsa tapagaz yakalayamazdım diye düşünmüştüm. Kararsız ve heyecanlı olman güzel bir şey Kazasız belasız sürüşler

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Varmı R25 ci gençlik ???

egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    İhtiyacı olan barmı eski motordan kalma ön arka sehpa takım
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...99140665/detay

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varmı R25 ci gençlik ???
    Ben satıp borçlarımı kapatım 10 bin kredi ile alıcam sanırım
    GP500-1st bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar tekrar yazıyorum elimde 2011 Model cbr 125 motorumdan kalma orjinal egzost var komple ihtiyacı olan varsa komik bir rakama vericem bilginize.
    GP500-1st bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar yazıyorum elimde 2011 Model cbr 125 motorumdan kalma orjinal egzost var komple ihtiyacı olan varsa komik bir rakama vericem bilginize.
    Genç onu bırakta bi R25, inazuma F alda motora dön, yakısır

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genç onu bırakta bi R25, inazuma F alda motora dön, yakısır

Abi son kazada cbr i sattiktan sonra aile sogudu artik izin vermiyo arabaya gectim bende alfa 159 a atildim onunla oynuyorum ama dun aileden gizli biraz masrafli bi megelli 250 aldim param oldukca toplicam
    GP500-1st bunu beğendi.

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok yakında benimde cbr125im olacak binicem sırtına vurucam kırbacı :D

carking58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepinize merhabalar, aranıza yeni katıldım sayılır ve kısmetse Mayıs ayı gibi bir CBR125r sahibi olacağım. Okuyabildiğim kadar okudum fakat 1860 sayfa da ha deyince okumuyor hani Aradığım bazı şeylerin cevabına ulaşsam da aklımda birkaç soru işareti kaldı siz dğerli kullanıcılara danışmak istedim. Muhtemelen alacağım motor 5.000-10.000 Km aralığında olacak. Bu aralık için benim özellikle motorun mekanik kısmında kontrol etmem gereken nereler vardır? Hatta daha basit bir soruyla arabalarda yapılan 'expertiz' işlemi gibi bişeyi motosikletler için yapan bir Honda ve ya özel bir bayi var mı? Bunun dışında aklıma takılan bir diğer soru farklı yıllardaki 'tricolor' adında geçen beyaz renkteki desen farklılığı. Bu sadece kozmetik bir fark mıdır, yoksa motosiklette bunu dışında değişen yerler de var mı acaba? Örnek olarak ikisini aşağıda ekliyorum. Sanırım alttaki desen 2013'ten sonra kullanılmış sadece. Şimdiden ilginiz, ve bu uzun yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Cesitli servis veya bakım tamir yapan motosiklet dükkanı ekspertiz sağlayabilir öncesinde bir konuşup motorunuza baktırabilirsiniz.
    Resimlere gelince üstteki 2012 serisi alttaki de 2013 serisidir.

carking58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cesitli servis veya bakım tamir yapan motosiklet dükkanı ekspertiz sağlayabilir öncesinde bir konuşup motorunuza baktırabilirsiniz.
    Resimlere gelince üstteki 2012 serisi alttaki de 2013 serisidir.
    Ilginiz icin cok tesekkur ederim. Etrafinizda Tricolor renk oncelik olmak uzere 2013 ve uzeri CBR125r satan var ise gorusmek isterim. Hayirli gunler.
    YouSuffer bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler