Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Şubat sınavına girdim hala ehliyetimi alamadım.
    25 gün yazılı sınav sonuçlarını bekle.
    2 hafta direksiyon sınavından sonra dosyayı bekle.
    Tam bitti derken Emliyete dosyayı teslim ettim.
    Adamlar 22 gün sonraya gün verdiler.
    22.06.2o1o Az kalmış 6 gün sonra alırım sanırım
    Herkez en fazla 1 haftada verirler dedi ama Kağıthane Emliyet sağolsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Şubat sınavına girdim hala ehliyetimi alamadım.
    25 gün yazılı sınav sonuçlarını bekle.
    2 hafta direksiyon sınavından sonra dosyayı bekle.
    Tam bitti derken Emliyete dosyayı teslim ettim.
    Adamlar 22 gün sonraya gün verdiler.
    22.06.2o1o Az kalmış 6 gün sonra alırım sanırım
    Herkez en fazla 1 haftada verirler dedi ama Kağıthane Emliyet sağolsun
    Benim babam aralıkta kursa kayıt oldu. Aynıı senin gibi şubat sınavına girdi ve mart sonunda aldı ehliyetini. Gerçekten garip burda olsan 3 aydır ehliyetin olucaktı

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim babam aralıkta kursa kayıt oldu. Aynıı senin gibi şubat sınavına girdi ve mart sonunda aldı ehliyetini. Gerçekten garip burda olsan 3 aydır ehliyetin olucaktı
    Ya İstanbul böyle iyi hoş güzel ama kalabalık,işler yavaş yürüyor.
    Salih var forumda Bursada benden 2 hafta sonra direksiyon sınavına girdi benden 1 ay önce ehliyetini aldı.
    Ve burda sıra alabilmek için sabah 6da gittim 8.sıradaydım.Günde 50 kişi alıyorlarmış.

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet 1 gün ile 3 Temmuz sınavını kaçırdım. Bu yaz yine ehliyetsizim.

@kazukki sıfır motosiklet alırken fazla dikkat edilecek bişey yok aslında. Yeni kasanın hangi rengini alıyosun?

Bakım konusunda 1-4-8-12 bin diye gider. Eğer rodaj dönemini soruyosan; motor ısısını yükseltme, uzun süre aynı vitesle gitme viteslerle oyna biraz, ilk 1000 km de artçı pek alma, motoru sert kullanma, ani kalkış-yüksek devir bunlar sana yasak şu anda, en azından ilk 1000 km.

eyw saol ahmet hız konusunda maksimum kaçla gitmem gerekior vede rofdaj dönemi kaç km de bitior?
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyw saol ahmet hız konusunda maksimum kaçla gitmem gerekior vede rofdaj dönemi kaç km de bitior?
    Şu hızda gitmen gerek diye bir sınırlama yok sadece motor sıcaklıgına dikkat etmen gerekir buda motor sogukken hız yapmamak,ani,sert hareketler kacınmak gibi ve bence 250 km felan yapınca yağını değiştir.Zaten 1.3 litre yag alıyor çok bişey değil daha sonra 1oookm bakımında birdaha değiştirsin bunun sebebi ilk motoru kullanımda yağa karışan kuçuk parçacıklar çok olabilir daha iyi bir rodaj geçirir motor diye düşünüyorum.

Ankarada Honda CBR 125 siyah bulamaz miyim

Merhaba arkadaslar

Ankara'da Honda CBR 125 ariyorum ve ilk motorsikletim olacağı icin heyacan yapmıs durumdayim...

Siyah renkte olması ve cok yıpranmamış olması cook iyi olur...

ikinci el satan birini goren taniyan biri olursa iletisime gecersek cok sevinirim...

yardimlariniz icin de cok cok tesekkur ederim....

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gün eve dönerken yaklaşık 110 km/h ile giderken kenarda polis arabası durmuş ve 2 tane polis bekliyordu. Radar olabilir mi? İlerde yine polis ekipleri vardı ama sağa çek diyen olmadı ama plakaya gelebilir diye konya egm sitesine baktım ceza görünmüyor hemen 1 saat içinde görünür mü eğer radara girdiysem??

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün eve dönerken yaklaşık 110 km/h ile giderken kenarda polis arabası durmuş ve 2 tane polis bekliyordu. Radar olabilir mi? İlerde yine polis ekipleri vardı ama sağa çek diyen olmadı ama plakaya gelebilir diye konya egm sitesine baktım ceza görünmüyor hemen 1 saat içinde görünür mü eğer radara girdiysem??
    1 saat içinde görünmez. ben cezayı yedikten 1 ay sonra ancak görüneni hatırlıyorum. eve de gelmiyor aylarca bazen

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 saat içinde görünmez. ben cezayı yedikten 1 ay sonra ancak görüneni hatırlıyorum. eve de gelmiyor aylarca bazen
    ben 10nisanda ters yöne girmişim geçen gün eve ceza geldi...yani 2ay 5 gün sonra haberim oldunasıl bir sistemdir anlamış değilim
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

üff iyice kıllandım şimdi inşallah bişey olmaz

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Arkadaşlar sonunda bende bir cbr sahibi oluorum yarın gidip siparişini veriorum renk konusunda hep tereddütlüydüm ama kararımı verdin siyah-gri alıorum nasıl olsa sıkılınca değiştiririm diye düşünüorum antalyada cbr veya motor turu düzenleyen olursa haberim olsun artık bende bir cbr sahibiyim
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

bu gün devir saatimde böcek gördüm iğneli kancalı akrep gibi bişeydi (akrep değildi ) dedim ne arıyon lan orda sonra 10 sn 9 bin devirde gidince titreşimden bayılmış olcak önden düştü garibim :D

Bugün yokuş aşagı 110 km hızla 5 viteste inerden motor birden tekledi gaz kesti hemen devir saatıne baktım 8500rpm deydi acaba neden yaptı bizim cıbıR böyle birşey birkere daha yapmıştı eğimli bir yolda.

alonewolf_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125
    arkadaşlar motoru yeni aldım bunun far açma kapama düğmesi yokmuş orjinelinde doğrumudur acaba ?

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    Alıntı twince adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar

Ankara'da Honda CBR 125 ariyorum ve ilk motorsikletim olacağı icin heyacan yapmıs durumdayim...

Siyah renkte olması ve cok yıpranmamış olması cook iyi olur...

ikinci el satan birini goren taniyan biri olursa iletisime gecersek cok sevinirim...

yardimlariniz icin de cok cok tesekkur ederim....
    arkadaşlar ben de Antalya'da Honda CBR 125 arıyorum rengi farketmez ama en düşük 2008 model olmalı ama uygunsa düşük modelleri de düşünebilirim.
    özelden mesaj atarsanız çok memnun olurum
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

Alıntı alonewolf_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru yeni aldım bunun far açma kapama düğmesi yokmuş orjinelinde doğrumudur acaba ?
    Aynen öyledir Avrupada far zorunlugu oldugu için kontaga baglıdır.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    beyler aranızda yamaha xt125x kullanan oldu mu?titreşim vs konusunda cbrla arasında bi karşılaştırma kursak,sonuçta ikiside tek silindirli aynı hacimli makinalar sınıfları farklı sadece...cbrdan önce ki hevesim bu motoraydı ama cbr aldım artık değişiklik arıyorum xt125x te gösterişli bir makine...bir sezonluğuna geçiş yapabilirim diye düşünüyorum yoksa gidip Hyosung gt250r alıcam kısacası cbr kesin yolcu

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    3 temmuz sınavımızda yaklaştı bu arada beyler

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler aranızda yamaha xt125x kullanan oldu mu?titreşim vs konusunda cbrla arasında bi karşılaştırma kursak,sonuçta ikiside tek silindirli aynı hacimli makinalar sınıfları farklı sadece...cbrdan önce ki hevesim bu motoraydı ama cbr aldım artık değişiklik arıyorum xt125x te gösterişli bir makine...bir sezonluğuna geçiş yapabilirim diye düşünüyorum yoksa gidip Hyosung gt250r alıcam kısacası cbr kesin yolcu
    yorum yapabilecek birisi yok mu

Motosikleti
    honda innova anf 125
    bizim buralardan (: yeni kasa krmızı ama pahalı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-kazasiz/detay
    hayalinin peşinden ne kadar çok koşarsan alacağın zevkte sabırın kadar yüksektir :):queen:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler