Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alonewolf_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125
    s.a arkdaşlar aranıza kocaeliden katılyıorum bende yarın cıbırama kavuşuyorum 2.el 2006 model kırmısı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alonewolf_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkdaşlar aranıza kocaeliden katılyıorum bende yarın cıbırama kavuşuyorum 2.el 2006 model kırmısı
    Kırmızıcılara bir kişi daha kazandık.Kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun.
    Allah kaza bela göstermeden zevkli sürüşler dilerim.
    Alıntı novalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzenimin 2006 model repsolu 1 hafta kullandım üstünede xt660 kullandım 4 5 sn de 120 yapıyo süperdi valla
    Harbi Kaşlar çok harika Burak abi gel bizde yaptıralım ya.
    + Kasksız binince çok toz kaçar öyle ovalar durursun

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    sercan sen geçen cuma eminönünde değildin dimi
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan sen geçen cuma eminönünde değildin dimi
    Yok abi değildim
    Yarın Büyük Limana denize gidiyoruz gelmek isteyen yada gidicek olanlar varsa
    534 579 24 17 haberleşiriz bu saat kimse olmaz ama şansımızı deniyelim

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    yeni motor alan arkadaşlar motorunuz hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

motogt aynı dizliği kullanıyoruz nasıl memnunmusun sen kaça aldn

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    @novalcin

bu kaşları nasıl yaptınız.bizde yaptırmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    @novalcin

bu kaşları nasıl yaptınız.bizde yaptırmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz
    İyi bir reklamcı halledebilir sanırım. Bu fotoğrafıda gösterirsen aynısını çıkartırlar heralde. Yalnız farın bombesini nasıl halledicekler onu bilmiyorum.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Bugün tüm evrakları sürücü kursuna teslim ettim. Şimdi tek ve en kötüsü olan 21 Ağustos'u beklemek kaldı.

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün tüm evrakları sürücü kursuna teslim ettim. Şimdi tek ve en kötüsü olan 21 Ağustos'u beklemek kaldı.
    3 temmuzdu sınav sen diğer dönememi kaldın yoksa

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Arkadaşlar beni çok iyi tanımıosunuzdur arada bir girip yorum yapıorum çünkü bir cbr sahibi deildim! Ama yaklaşık bir hafta sonra cbr alıorum 2010 model sıfır inşallah alıorum almasınada ilk başta dikkat edilmesi gerekenler nelerdir hiç bir fikrim yok biraz bilgi verirmisiniz motorun sağlığı bakımından teşekkürler !
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    3 temmuzdu sınav sen diğer dönememi kaldın yoksa
    Evet 1 gün ile 3 Temmuz sınavını kaçırdım. Bu yaz yine ehliyetsizim.

@kazukki sıfır motosiklet alırken fazla dikkat edilecek bişey yok aslında. Yeni kasanın hangi rengini alıyosun?

Bakım konusunda 1-4-8-12 bin diye gider. Eğer rodaj dönemini soruyosan; motor ısısını yükseltme, uzun süre aynı vitesle gitme viteslerle oyna biraz, ilk 1000 km de artçı pek alma, motoru sert kullanma, ani kalkış-yüksek devir bunlar sana yasak şu anda, en azından ilk 1000 km.

İyi bir reklamcı halledebilir sanırım. Bu fotoğrafıda gösterirsen aynısını çıkartırlar heralde. Yalnız farın bombesini nasıl halledicekler onu bilmiyorum.
    Bombesi derken neresi oluyor acaba ?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    @novalcin

kaşları sende kolaylıkla yapabilirsin. bi ozalitçiden motorun rengine uygun parlak siyah sticker al. çeşitli kalınlıklarda ve uzunluklarda gerekenden fazla al ki yapıştırma sırasında hasar görürse yetersiz malzeme ile ortada kalmayasın.

kafa grenajını, göstergeleri ve farı sök, bu şekilde çok rahat çalışırsın.

stickerları yapıştırmadan önce ne tür bir şekil istediğinde farın üzerinde deneyerek bulmalısın. stickerları istediğin şekilde kestikten sonra bi fön makinesi ile farı ve stickerları iyice ısıtman gerekiyor. ısı sayesinde stickerlara istediin şekli ve bombeyi rahatça verebilirsin. ısıtılan stickerlar soğuduktan sonra çok zor sökülüyor, uzun vadede sağlam olmasını istiyorsan ısıtmalısın ayrıca anlık hatalarda malzeme hala sıcak iken söküp geri yapıştırmak daha rahat oluyor. soğuk iken geri sökmeye çalışırsan cört diye yırtılıyo (gerçektende cörrt diye ses çıkıyor )

unutmadan yüzeyin yağsız ve temiz olması şart. bu çalışmayı kapalı bi alanda yapmanda fayda var.

stickerlarda öyle fazla pahalı değil, 10 liraya gereğinden fazla alabilirsin.

kafa grenajını sökmek için 1 yıldız tornavida, göstergeleri sökmek içinde 10 - 12 anahtar gerekiyor. stickerlar kesmek için geniş, tercihen tahta (ekmek kesme tahtalarından olabilir) maket bıçağı ve cetvel gerekli

belki kafa grenajını ve farları sökmeden yapabilirsin ama o zaman aralardan ışık sızıyor ve geceler uzaktan kötü görünüyor.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaşları sende kolaylıkla yapabilirsin. bi ozalitçiden motorun rengine uygun parlak siyah sticker al. çeşitli kalınlıklarda ve uzunluklarda gerekenden fazla al ki yapıştırma sırasında hasar görürse yetersiz malzeme ile ortada kalmayasın.

kafa grenajını, göstergeleri ve farı sök, bu şekilde çok rahat çalışırsın.

stickerları yapıştırmadan önce ne tür bir şekil istediğinde farın üzerinde deneyerek bulmalısın. stickerları istediğin şekilde kestikten sonra bi fön makinesi ile farı ve stickerları iyice ısıtman gerekiyor. ısı sayesinde stickerlara istediin şekli ve bombeyi rahatça verebilirsin. ısıtılan stickerlar soğuduktan sonra çok zor sökülüyor, uzun vadede sağlam olmasını istiyorsan ısıtmalısın ayrıca anlık hatalarda malzeme hala sıcak iken söküp geri yapıştırmak daha rahat oluyor. soğuk iken geri sökmeye çalışırsan cört diye yırtılıyo (gerçektende cörrt diye ses çıkıyor )

unutmadan yüzeyin yağsız ve temiz olması şart. bu çalışmayı kapalı bi alanda yapmanda fayda var.

stickerlarda öyle fazla pahalı değil, 10 liraya gereğinden fazla alabilirsin.

kafa grenajını sökmek için 1 yıldız tornavida, göstergeleri sökmek içinde 10 - 12 anahtar gerekiyor. stickerlar kesmek için geniş, tercihen tahta (ekmek kesme tahtalarından olabilir) maket bıçağı ve cetvel gerekli

belki kafa grenajını ve farları sökmeden yapabilirsin ama o zaman aralardan ışık sızıyor ve geceler uzaktan kötü görünüyor.
    Anlatım için tşkler.
    Burak abi birgün buluşup yapmak gerekir aslında ama ben pek beceremem böyle işleri ya

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlatım için tşkler.
    Burak abi birgün buluşup yapmak gerekir aslında ama ben pek beceremem böyle işleri ya
    Aynen bende çok beceriksizim bu konularda. Bombe: far camının değişik açıyla kıvrılması, yani düz cam değil sticker yapıştırırken kıvrımlar oluşuyo. Onu halletmek içinde fön makinesi kullanılıyomuş bende yeni öğrendim.

Aynen bende çok beceriksizim bu konularda. Bombe: far camının değişik açıyla kıvrılması, yani düz cam değil sticker yapıştırırken kıvrımlar oluşuyo. Onu halletmek içinde fön makinesi kullanılıyomuş bende yeni öğrendim.
    Uğraşmak lazım.Birde ben cila alcam ama hangi marka iyidir yoksa bütün cilalar aynı işi mi görür ?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğraşmak lazım.Birde ben cila alcam ama hangi marka iyidir yoksa bütün cilalar aynı işi mi görür ?
    Vallahi ben 2.5 yıldır cbr 125 kullanıyorum henüz hiç cila almadım. O yüzden biey diyemiycem cila konusunda. Beykurt 13 tl'ye almış cila motoru da bayağı parlıyodu.

Vallahi ben 2.5 yıldır cbr 125 kullanıyorum henüz hiç cila almadım. O yüzden biey diyemiycem cila konusunda. Beykurt 13 tl'ye almış cila motoru da bayağı parlıyodu.
    hmm o zaman alıyım bende birtane deniyim nasıl olcak

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Evet 1 gün ile 3 Temmuz sınavını kaçırdım. Bu yaz yine ehliyetsizim.

@kazukki sıfır motosiklet alırken fazla dikkat edilecek bişey yok aslında. Yeni kasanın hangi rengini alıyosun?

Bakım konusunda 1-4-8-12 bin diye gider. Eğer rodaj dönemini soruyosan; motor ısısını yükseltme, uzun süre aynı vitesle gitme viteslerle oyna biraz, ilk 1000 km de artçı pek alma, motoru sert kullanma, ani kalkış-yüksek devir bunlar sana yasak şu anda, en azından ilk 1000 km.
    gerçi bizim ki yazılı direksiyon felan ehliyetin elimize geçmesi agustosun ilk haftasını bulcak fark eden bişi yok yani

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    gerçi bizim ki yazılı direksiyon felan ehliyetin elimize geçmesi agustosun ilk haftasını bulcak fark eden bişi yok yani
    Benim de 21 Ağustos yazılı, 2-3 Ekim direksiyon sınavım var. Ekim ortasında filan alırım heralde. Bence 2 ay farkediyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler