Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Ucuza almışsın cidden şu an piyasa fiyatları belli 3500 - 4500 arası değişiyor.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    arkadaşlar sizden ricam cok dikkatli surelım motorlarımızı lutfen

dun arkadaşımı memlekete gondermek için terminale gidiyordum birde ne goreyım bir cbr ama dagılmış arabayla carpısmıslar cbr on taraf bitmiş grenajlar mahvolmuş radyator olmuş arabanın ise on kaptu cok kotu tampon yok Allahtan orda bi kask gordum ama inş kafasında takılı iken yapmıstır kazayı ayakkabıları hala ordaydı fotograflarını cektım motorun ama atamadım ama dikkatımı ceken motor 24000de ve on lastık kabak dişleri yoktu galıba suc motorcu arkadasımızda ama cok uzuldum.Allah şifa versın

lutfen mont dizlik onlar olmasa bile kaskımızı takalım ve dıkkatlı surelım
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    arkadaşlar bugün 3.vitesle yokuş yukarı 80le falan çıkarken motor hafif tekler gibi oldu gazı kesti bi ara tekrar verdi tabi bunlar 1,2 sn içinde oldu acaba sorun nedir? teklemesi normal midir?
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    arkadaşlar yarın ön arka yeni lastik sipariş vericem, tavsiyesine ihtiyacım var.

model olarak Pirelli sport demon, MT 75 (şu anki arka lastiğim bundan) yada Metzeler ME 22 düşünüyorum.

tavsiyeniz nedir?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 1453km de 3600 e aldım bir honda bayisinden
    valla akrdesım hoşgeldın ilk önce hayırlı olsun kazasız belasız kullan benımkıde 2009 7 bınde aldım 4 e aldım gercekten cok iyi almısın ..

arkadaşlar bende dun kurban kestim bitane adaklık kanınıda sürdüm plakalığa tekerlere felan ALLAH'ım kazadan beladan nazardan saklasın

bide bursada biyer acılıor motor aksesuar satan biryer baya ındırım var 11 12 13 tarıhlerınde oraya gideceğim birşeyler alacağım tank ped jant şeridi felan baska bi fikri olan şunuda al şunuda alsan iyi olur bunuda tak bence diyebıleceğiniz neler var gittimi bursaya bare hepsini halledeyim diyorum teşekkürler herkese

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla akrdesım hoşgeldın ilk önce hayırlı olsun kazasız belasız kullan benımkıde 2009 7 bınde aldım 4 e aldım gercekten cok iyi almısın ..

arkadaşlar bende dun kurban kestim bitane adaklık kanınıda sürdüm plakalığa tekerlere felan ALLAH'ım kazadan beladan nazardan saklasın

bide bursada biyer acılıor motor aksesuar satan biryer baya ındırım var 11 12 13 tarıhlerınde oraya gideceğim birşeyler alacağım tank ped jant şeridi felan baska bi fikri olan şunuda al şunuda alsan iyi olur bunuda tak bence diyebıleceğiniz neler var gittimi bursaya bare hepsini halledeyim diyorum teşekkürler herkese
    elcik ve buff mutlaka al
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

bu kilometrede bu fiyat çok iyi, hayırlı olsun.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    @ mertyasartav
    Hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız
    burak beykurt

http:// Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    vayhayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız
    burak beykurt

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayhayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız
    çok sağol, motor vardı bende de siteye yeni üye oldum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:04 ----------

Uploaded with ImageShack.us

2005 Honda CBR 125 R

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    çok temiz maşallah maşallah
    burak beykurt

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence o indirim varken montu felanda al.
    TAg pad'ide gösterdiğim Türk Bayrağını al çok harika olur Salih
    Alıntı Norick Abe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sağol, motor vardı bende de siteye yeni üye oldum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:04 ----------

Aynalar ve ön sinyaller çok harika olmuş nerden aldınız acaba ?

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    + elciklerde hoşuma gitti.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ismini vermeyeyim de hem tanıdık, daha önce de dayımlar motor almıştı hem de piyasadaki en etkin bilinir honda bayisi.

3600 tl lik bir motor için kazalı ya da düşmüş bir motoru satmaz herhalde koca bayi.
    bu motor olmasaydı yine oradan 2007 7000km de kazasız motoru 3000 e alacaktım.
    iyi almışsın motor bu gidişle nazara gelecek allah nazardan korusun usta güle güle kullan

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence o indirim varken montu felanda al.

Aynalar ve ön sinyaller çok harika olmuş nerden aldınız acaba ?
    aynalar, ön sinyaller ve elcikler eminönünden, ama hangi dükkan bilmiyorum çünkü motoru bi arkadaşıma verdim o gidip taktırdı, isterseniz öğrenirim adresini, sinyaller orjinalinden çok daha küçük ve estetik, elcikler silikon ve orjinaline göre daha az yoruyo bunlardan bulamazsanız harris de öneririm, aynalarda orjinalinden daha kısa, tank pedi de honda bayiinde taktırdım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:46 ----------

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok temiz maşallah maşallah
    teşekkür ederim.

Kill_zone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun güzelmiş gerçekten "Norick Abe"..özenle baktığın belli.. galiba '08 model ve kaç binde km si sorması ayıp? sonradan taktırdığın parçaların adreslerini öğrensek iyi olcak..bir çok arkadaş şimdiden başlamış herhalde. heryerde de kaliteli parça bulmak kolay olmuyor çünkü.kazasız belasız sürüşler (:
    Tekerimiz iki ama gözümüzü dört açalım

Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün 3.vitesle yokuş yukarı 80le falan çıkarken motor hafif tekler gibi oldu gazı kesti bi ara tekrar verdi tabi bunlar 1,2 sn içinde oldu acaba sorun nedir? teklemesi normal midir?
    normal, yokuş çıkarken 1. ve 2. vitesi kullanmalısın, bu viteslerde tork daha yüksek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:10 ----------

Alıntı Kill_zone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun güzelmiş gerçekten "Norick Abe"..özenle baktığın belli.. galiba '08 model ve kaç binde km si sorması ayıp? sonradan taktırdığın parçaların adreslerini öğrensek iyi olcak..bir çok arkadaş şimdiden başlamış herhalde. heryerde de kaliteli parça bulmak kolay olmuyor çünkü.kazasız belasız sürüşler (:
    motor 2005 model ve 26bin kmde, sonradan taktırdığım parçaların adresini akşam yazıcam çünkü arkadaşım taktırdı eminönünde bir motorcudan, ama tank ped orjinal honda, HRC yazılı olan modeli, elcikte HARRIS almanızı öneririm benimkiler sadece honda yazılı silikon elcik, önceden HARRIS de kullandım çok iyidir heryerde bulabilirsiniz diye söylüyorum, bunlara ek olarak resimde görünmeyen küçük plaka var onuda netten sipariş verip çift taraflı bantla kendim taktım bi önceki sayfadaki resimde biraz gözüküyo.

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    [QUOTE=casillas00;2076661]Bence o indirim varken montu felanda al.

aynen sercan onu alacam zaten aklımda o zaman bide elcik alayım burağın dediği gibi buff neydii kii tmm ondanda alayım baskada bişeye gerek yok gibi )

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    beyler motorum özellikle sabahları kalkıştan bir süre sonra 1. vitese geçirdiğimde ya da boşa aldıktan kısa bi süre sonra stop ediyor,bir süre sonra düzeliyor bu ama sizce normal mi bu?daha soğuk havalarda bile yapmazdı bunu sizce nedeni ne olabilir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler