Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125
    Selam arkadaslar 2 3 haftaya kadar cbr alıyıorum aranıza katılıcam bende şimdiden cok heycanlıyım sizlerle tanısmak eglenceli olucak.2010 model cbr alıcam fotosunuda koyuyum hemen.

http://img28.imageshack.us/img28/11/cbr125.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkeze selam, ben 2005 model siyahını kullanıyorum, aynaların kafa grenajında olmaması ve arka artçı tutacağı dışında memnunum, daha kısa ve küçük aynalar taktım ama eğer kafa grenajına takılabilseydi daha iyi olurdu, artçı tutacağını söktüm, küçük hacimlide olsa bi ss motora hiç yakışmıyodu, orjinal ön sinyallerde motorun boyutuna göre çok kaba, küçük ve karbon desenli olanlardan taktım daha estetik durdu, tavsiye ederim.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Falcon-Muroo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar 2 3 haftaya kadar cbr alıyıorum aranıza katılıcam bende şimdiden cok heycanlıyım sizlerle tanısmak eglenceli olucak.2010 model cbr alıcam fotosunuda koyuyum hemen.

http://img28.imageshack.us/img28/11/cbr125.jpg
    Hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:17 ----------

Alıntı Norick Abe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selam, ben 2005 model siyahını kullanıyorum, aynaların kafa grenajında olmaması ve arka artçı tutacağı dışında memnunum, daha kısa ve küçük aynalar taktım ama eğer kafa grenajına takılabilseydi daha iyi olurdu, artçı tutacağını söktüm, küçük hacimlide olsa bi ss motora hiç yakışmıyodu, orjinal ön sinyallerde motorun boyutuna göre çok kaba, küçük ve karbon desenli olanlardan taktım daha estetik durdu, tavsiye ederim.
    resimlerini paylaşırsan sevinirim.
    Kafa grenajına ayna takılıyor.istediğinde yaptırabilirsin.bi yerden monteliyorlar.servise gidip sorarsın neresne monte ediliyordu diye.birkaç motor gördüm kafa grenajında aynası olan ben.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:30 ----------

[/COLOR]
    resimlerini paylaşırsan sevinirim.
    Kafa grenajına ayna takılıyor.istediğinde yaptırabilirsin.bi yerden monteliyorlar.servise gidip sorarsın neresne monte ediliyordu diye.birkaç motor gördüm kafa grenajında aynası olan ben.
    yüksek çözünürlüklü bi makineyle çekince yüklüycem, kafa grenajına ayna monte edilebildiğini duymuştum ama kafa grenajı yeterince büyük olmadığından bide ayna monte edilirse hoş durucağını zannetmiyorum, o yüzden kısa aynalar taktım orjinalinden daha iyi durdu.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    bende de ufak ayna var.normal orjinal aynasını kafaya takılırsa olmaz tabi çok büyük gelir.ama ufak ayna çeşitlerinden çoğu çok oturaklı olacağını düşünüyorum kafaya.sahibinden de 2 tana görmüştüm eski zamanlarda.keşke bilgisayara kaydetseydim resimlere gösterirdim.hoş olmuştu.ufak ayna direksiyonda olunca arkayı görüş biraz sıkıntıya giriyor büyüğe oranla

Bu arada istanbulun neresindesin.Foruma gelmişsin kendini tanıttın mı sen topicimizde bakem
    burak beykurt

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de ufak ayna var.normal orjinal aynasını kafaya takılırsa olmaz tabi çok büyük gelir.ama ufak ayna çeşitlerinden çoğu çok oturaklı olacağını düşünüyorum kafaya.sahibinden de 2 tana görmüştüm eski zamanlarda.keşke bilgisayara kaydetseydim resimlere gösterirdim.hoş olmuştu.ufak ayna direksiyonda olunca arkayı görüş biraz sıkıntıya giriyor büyüğe oranla

Bu arada istanbulun neresindesin.Foruma gelmişsin kendini tanıttın mı sen topicimizde bakem
    yeşilköyden, boyum uzun olduğundan şuan bende eğilip bakıyorum mecburen, ama arkaya dönüp bakmaktan iyidir.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    yeşilköyden, boyum uzun olduğundan şuan bende eğilip bakıyorum mecburen, ama arkaya dönüp bakmaktan iyidir.
    arkaya dönmek denen kavram çok saçma zaten ya.yolda arkaya bakarken öne kim bakcak.kazalar saliseler içinde oluyorken arkaya dön öne bak derken pattt kaza olmuş olur bile.o yüzden haklısın arkaya bakmaktansa en kötü aynayı kullanmak daha iyidir
    burak beykurt

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Gönül Gözüyle kullanıyorum

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazdan cevap yazar arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:22 ----------

Sağol Utku, garanti bitti motorda servise boşuna para vermeye gerek kalmadı. Bu K&N filtrelerin temizlenebilir olanın ismi neydi biliyo musun?
    K&n e gerek yok,Normali zaten 35 lira ondan al aynı olay + bir performans vermiyor
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K&n e gerek yok,Normali zaten 35 lira ondan al aynı olay + bir performans vermiyor
    Tamamdır. Şuan için alacaklarım şunlar.

Hava filtresi, NGK cr9eıx iridyum buji, Castrol Power 1 4T 10W-40 Motosiklet yağı(yğ budur dimi yanlış yok), WD40, cila(beykurt senden özendim) Toplam 120 tl civarı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

başka unuttuğum bir şey var mı?

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır. Şuan için alacaklarım şunlar.

Hava filtresi, NGK cr9eıx iridyum buji, Castrol Power 1 4T 10W-40 Motosiklet yağı(yğ budur dimi yanlış yok), WD40, cila(beykurt senden özendim) Toplam 120 tl civarı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

başka unuttuğum bir şey var mı?
    özenilmez mi ya gıcır gıcı oluyo hele bi cilala binmeye kıyamazsın valla
    burak beykurt

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    arkadaşlar ben de dün motorumu aldım çok şükür sonunda 2008 kırmızı cıbır

şimdi kask alma vakti karar veremedim, LS2, lazer, AGV, VEMAR arasında kaldım yahu neyi alsam bilemedim.

bir de birşey sormak istiyorum, bu havalarda kullandığınız mont yazlık mı? benim kışlık montum var giyilir mi, yazlık şart mı?

Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şimdi kask alma vakti karar veremedim, LS2, lazer, AGV, VEMAR arasında kaldım yahu neyi alsam bilemedim.

bir de birşey sormak istiyorum, bu havalarda kullandığınız mont yazlık mı? benim kışlık montum var giyilir mi, yazlık şart mı?
    hayırlı olsun, saydığın markalar arasından AGV olabilir, kışlık montunun içliği çıkmıyomu? çıkıyosa ayrı monta ihtiyaç yok.

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    iyi akşamlar arkadaşlar , bende 2006 cbr 125 var bunların ön farları kısa konumda iken tek bir far mı yanıyor yoksa ikiside yanmalı mı? İlk aldığımda (ikinci el aldım) teki yanıyordu şimdi bazen ikiside yanıyor , bilginiz varsa cevap yazarsanız iyi olur

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    hayırlı olsun, saydığın markalar arasından AGV olabilir, kışlık montunun içliği çıkmıyomu? çıkıyosa ayrı monta ihtiyaç yok.

kışlık montun içi çıkıyor da dün gece ilk denedim, güzeldi ama gündüz sıcağında zorlayacak gibi duruyor yazın bilemedim

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    arkadaşlar ben anahtarımı kaybettim...

nasıl yenisini çıkarttırabilirim?
    :queen:

Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Öncelikle hayırlı olsun.(Resimlerini bekliyoruz.)
    Kask olarak ben lazer kullanıyorum Vertigo Dragon kaskımdan memnunum ama sadece içi cıkmıyor.Dikkat edip temiz kullanmak lazım.o 4 markadan bence agv yada lazer ikisinden birini seç vemar biraz biçimsiz duruyo.
    Alıntı acemi2009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar , bende 2006 cbr 125 var bunların ön farları kısa konumda iken tek bir far mı yanıyor yoksa ikiside yanmalı mı? İlk aldığımda (ikinci el aldım) teki yanıyordu şimdi bazen ikiside yanıyor , bilginiz varsa cevap yazarsanız iyi olur
    Onu bende çözemedim 08 model bnmki kısalarda çift yanıyor tek yananlardan sonradan yapılmiş oluyor sanırım burak abinin tek yanıyo salihle benım çift
    Alıntı jelauraus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben anahtarımı kaybettim...

nasıl yenisini çıkarttırabilirim?
    abovvvv anahtarın kodunuda mı kaybettin ?

Cık cık cık cık cık cık cık

Alıntı mert kalet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cık cık cık cık cık cık cık
    babanın uşagımı var git araştır.

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    benim ki bazen tek bazen çift yanıyor , şimdi anlamadım hangisi hatalı , elektrik aksamında bir problem var mı yoksa sadece far gevşemiş irtibatsızlık mı ? anlamadım ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler