Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VerSys 2015 ABS
    Selamlar Arkadaşlar
    2015 Versys sahibiyim,motorumdan memnun olmakla birlikte yaklaşık 500km dir yaşadığım problemi anlatmak isterim. Öncelikle versys 6000km de fakat 5500km de hızlanma ve titreşimden dolayı bakımı erken yaptırma gereği duydum,bununla birlikte yağ değişti filitre temizliği zincir bakımı felan. ancak 1. yağ filitresinin değişmesine gerek olmadığı söylendi. ayrıca hava filitresi temizlenip yerine takıldı . şuan aynı sürate yaklaşık 1000-2000 devir daha fazla yaparak çıkıyorum. ve depo etrafında bazen ki genelde ısınma problemi yaşıyorum. servis şikayetimde titreme ve silkeleme problemi idi. Ne diyorsunuz bu konuda. kaldıki bir arkadaş daha önceden silkeleme problemi konusunu açmış ancak kimseden olumlu cevap alamamıştı.
    cevaplarınız ,için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Öncelikle titreşimi silkelemeyi vs belirli devir aralığında mı yaşıyorsunuz? Eğer kalkış anında yaşanan bir durumsa rölanti devrinden diye düşünürüm.
    Silkelemeden kastınız nedir onu biraz da anlatırsanız daha iyi olacaktır.
    Bununla beraber her yağ değişiminde filtrenin değişimi de tavsiye ediliyor. sonuçta yağda sıkıntı olacağı için yağı değişiyoruz ve yağdaki parça vs gibi sıkıntıları da filtre topluyor. Hava filtresinin temizlenmesi normal o konuda sıkıntı yok.
    Aynı hıza 1000-2000 devir olayı ise normal değil bence. lastik basınçlarını rutin kontrol eder misiniz? birde zincir bakımı derken gerdirme yapıldı mı? Eğer arka lastk somununu fazla sıktılarsa serbest dönüşü engeller o sebeple diye düşünürüm.

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı Rollercoast adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar
    2015 Versys sahibiyim,motorumdan memnun olmakla birlikte yaklaşık 500km dir yaşadığım problemi anlatmak isterim. Öncelikle versys 6000km de fakat 5500km de hızlanma ve titreşimden dolayı bakımı erken yaptırma gereği duydum,bununla birlikte yağ değişti filitre temizliği zincir bakımı felan. ancak 1. yağ filitresinin değişmesine gerek olmadığı söylendi. ayrıca hava filitresi temizlenip yerine takıldı . şuan aynı sürate yaklaşık 1000-2000 devir daha fazla yaparak çıkıyorum. ve depo etrafında bazen ki genelde ısınma problemi yaşıyorum. servis şikayetimde titreme ve silkeleme problemi idi. Ne diyorsunuz bu konuda. kaldıki bir arkadaş daha önceden silkeleme problemi konusunu açmış ancak kimseden olumlu cevap alamamıştı.
    cevaplarınız ,için şimdiden teşekkürler
    Merhabalar şuan tam olarak kaç bin devirde kaç km hızla gittiğinizi yazarsanız karşılaştırma yapabiliriz ben 14000 km deyim öyle bir şikayetim olmadı. Hava filtreaiyle ilgili bir problem olabilir. Ayrıca arkadaşlar kitapçıkta yazan değişimleri yazan km lerde yapmak en doğrusudur saygılar

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    2015 Kazasız belasız bir versys arayışım var. Satmayı planlayan var ise kontak kursun lütfen.

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250cc
    merhaba,
    2 sorum olacak eski kasa ve yeni kasa versyslerde görüntü dışında en kayda değer fark nedir?
    Bir de çok uzun süredir motor kullanmıyorum. Daha önce chooper ve maxi scooter kullandım. Gerekli eğitimleri alırsam motora ahat adapte olur muyum? Boyum 172cm ve kilom da 65. Artı ve eksi bana ne tavsiye edebilirsiniz?

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı PERSEUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    2 sorum olacak eski kasa ve yeni kasa versyslerde görüntü dışında en kayda değer fark nedir?
    Bir de çok uzun süredir motor kullanmıyorum. Daha önce chooper ve maxi scooter kullandım. Gerekli eğitimleri alırsam motora ahat adapte olur muyum? Boyum 172cm ve kilom da 65. Artı ve eksi bana ne tavsiye edebilirsiniz?
    Merhaba. Daha önceki sayfalarda çok konuşuldu ama tekrar edersek yeni kasa versys 2015-2016 eski kasa versys 2010-2014 daha önceki kasayı şuan saymıyorum 1. Süspansiyon farklı ayarlanabilir 2. Frenler farklı 3. Motor titreşimi az 4. Depo daha büyük 5. Motor biraz daha güçlü 6. Gösterge ekranı farklı ön far grubu farklı 7. Entegre yan çanta takma imkanı şimdilik aklıma gelenler bunlar. Motosiklet biraz yüksek ayaklar zor değecektir bi deneseniz iyi olur

Merhaba, benim 2015 Kawasaki verys'im var. Motorun tasarımı çok hoşuma gitmesine rağmen, sanki küçük bir gagası olsa daha iyi duracakmış gibi geliyor. Bu konuda deneyimi olan varmı. Veya buna uygun bir gaga nasıl bulurum. Önerilerinize ihtiyacım var.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Lami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, benim 2015 Kawasaki verys'im var. Motorun tasarımı çok hoşuma gitmesine rağmen, sanki küçük bir gagası olsa daha iyi duracakmış gibi geliyor. Bu konuda deneyimi olan varmı. Veya buna uygun bir gaga nasıl bulurum. Önerilerinize ihtiyacım var.
    Lami hocam merhaba,
    Versys için hazır gaga var aslında. Ebay da satılıyordu link bulursam paylasacagimdir ama sizin motoelr beyazdı yanlış hatırlamıyorsam. Beyaz gaga olup olmadığından emin değilim.

Neyse bu da benim at

Selamlar
    ctuna81 ve berkcigdem bunu beğendiler.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yunusus un motoru önden

85mm, yunusus ve zulu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda 75cc>Honda Wave 110i>YBR 125>Versys 650-2016
    Benimki de 1000 kilometreye yaklaşıyor.İlk bakımı yapılacak nasipse. Ücret ne kadar tutar yaklaşık olarak?

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Merhabalar,
    Versys motor hayatımın en başından beri çok beğendiğim bir model. Ancak kısmet olupda sahibi olamadım. Şu anda 2011 model Honda Vfr800x Crossrunner'ım var. Motorumdan inanılmaz derecede memnunum. Ama versys sevdamda depreşip duruyor. Motorumu yenilemek istiyorum. Ya daha yeni bir model crossrunner alacağım yada versys. Hız delisi biri değilim. Sizce, crossrunner dan sonra versys güçsüz kalırmı?
    Gidişi, yol tutuşu, frenleri ve lastikleri ile ilgili kısa bir değerlendirme yapabilecek birisi olursa çok sevinirim.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lami hocam merhaba,
    Versys için hazır gaga var aslında. Ebay da satılıyordu link bulursam paylasacagimdir ama sizin motoelr beyazdı yanlış hatırlamıyorsam. Beyaz gaga olup olmadığından emin değilim.
    Selamlar
    Bana gaga bul rengi fark etmez.. ben onu boyatırım kaplatırım sikinti yok.
    ctuna81 bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana gaga bul rengi fark etmez.. ben onu boyatırım kaplatırım sikinti yok.
    'Bird mouth for kawasaki versys' şeklinde arama yaparsan amazon ve ebay uzerindeki ilanlarin birkacina ulasabilirsin.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Eyw kanka..... .

ctuna81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    levent abı hayırlı olsun aldın mı versys?duzceye gelirsen sana bır gunde 10,15 tane yaylayı gezdiririm

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Evet Sevgili Dostlar;

Artık bir Versys Kullanıcısıyım. Herkese selamlar.

İşte benim danua

Kazasız belasız sürüşler.

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    'Bird mouth for kawasaki versys' şeklinde arama yaparsan amazon ve ebay uzerindeki ilanlarin birkacina ulasabilirsin.
    Babuş 1 tane var oda çöp :(

Bird Mount
    Sokollu ve berkcigdem bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda 75cc>Honda Wave 110i>YBR 125>Versys 650-2016
    burası eskişehir, hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Kaça malettiniz?

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Yunus hocam aksiyon kamerayı değişik biryere monte etmişsin. orada nasıl görüntü. Yerinden memnun musun. Örnek video varmı.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus hocam aksiyon kamerayı değişik biryere monte etmişsin. orada nasıl görüntü. Yerinden memnun musun. Örnek video varmı.
    Walla gayet iyi goruntu aliyorum. Kamera yuvasini araya sigacak sekilde trasladim oturttum. Ornek video vardir muhakkak ama alip da pek ne olmus ne cekmisim diye bakmiyorum. Yola cikarken aciyorum devam ediyorum. Gormek istiyorum dersen cikarir yuklerim videoyu musait bi ara sorun degil

Öncelikle herkese selamlar,
    Ben de 2014 versys 650 ile aranıza yeni katıldım.
    Motor ABS li model değil maalesef.
    Hiç ABS li ile ABS siz kıyaslaması yapan oldu mu acaba?
    Bir de lowering kit diye geçen alçaltma aparatı arayışım var. Motowerk dışında Türkiye de bu parçayı bulabileceğim bir yer var mı acaba bildiğiniz?
    Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler