Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihaners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS 2015
    Geçmiş olsun.
    yunusemre17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı cihaners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    teşekkürler

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    geçmiş olsun yunusemre,
    maalesef aynı şey benim de başıma geldi, çok üzüldüm. moralim bozuldu ama yapacak bişey yok bize bişey olmasın. benim ben üzerinde değildim.petrolde biraz çamurlarını yıkamıştım, fiziksel olarak yorgun olduğum bir andaydım. hayvan evladının biri minibüsünü yıkarken etrafa çok köpüklü su sıçratıyordu, ben de motosikleti azıcık ileri çekeyim köpüklü sulardan kaçırayım dedim elimle ileri sürerken sağ yana devirdim.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı muzoooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun yunusemre,
    maalesef aynı şey benim de başıma geldi, çok üzüldüm. moralim bozuldu ama yapacak bişey yok bize bişey olmasın. benim ben üzerinde değildim.petrolde biraz çamurlarını yıkamıştım, fiziksel olarak yorgun olduğum bir andaydım. hayvan evladının biri minibüsünü yıkarken etrafa çok köpüklü su sıçratıyordu, ben de motosikleti azıcık ileri çekeyim köpüklü sulardan kaçırayım dedim elimle ileri sürerken sağ yana devirdim.
    http://<a href="http://hizliresim.co...ba.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...bd.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...10.jpg</a></a>
    Sizede çok geçmiş olsun kırılan kısım birebir aynı ama ben çok az bir yüksekten düşürdüm tutabildiğim kadar tuttum ama gücüm yetmedi hasar sizinkine göre biraz daha az parça fiyatını sordunuz mu ?

Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Alıntı yunusemre17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizede çok geçmiş olsun kırılan kısım birebir aynı ama ben çok az bir yüksekten düşürdüm tutabildiğim kadar tuttum ama gücüm yetmedi hasar sizinkine göre biraz daha az parça fiyatını sordunuz mu ?
    moralini bozmak gibi olmasın ama 500 küsüro kırılan parça maalesef grenajın en büyük parçasıymış. parça bekliyorum. gidon da eğildi, o değişti, 260 liraya.grenaj gelmedi.

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    geçmiş olsun üzüldüm
    kısmetse mayıs ayında alacağım bende aksesuarları gelmedi mi
    bu ay içinde gelecekti

kazasız sürüşler

Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Alıntı hakanacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun üzüldüm
    kısmetse mayıs ayında alacağım bende aksesuarları gelmedi mi
    bu ay içinde gelecekti

kazasız sürüşler
    teşekkürler bu ay gelecek denildi. evet.
    canımız sağolsun bizlere bişey olmasın yeter. maddi kayıp karşılanır bir şekilde.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı muzoooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bu ay gelecek denildi. evet.
    canımız sağolsun bizlere bişey olmasın yeter. maddi kayıp karşılanır bir şekilde.
    aynen öyle tekrar geçmiş olsun koruma takozu da kurtarmaz o kısmı fiyat konusunda bir duyum alırsanız haberdar edein bizi ben 400-500 gibi bir fiyat duydum
    muzoooo bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar tekrar geçmiş olsun. Canınız sağ olsun.
    Selamlar
    muzoooo bunu beğendi.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Arkadaşlarım geçmiş olsun. Facebook grubunda bir arkadaş da yana yatırmış ve aynı şekilde sinyal sağlam ancak grenaj sinyal kökünden kırılmıştı. Bu tarz durumlar için koruma demiri şart ama yeni kasa için daha hiçbir firmada çıkmadı.

Ayrıca ön çamurluk uzatıcı ve arka çamurluk taktırdım. Facebook grubunu takip etmeyenler buradan görebilir.

Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Hayırlı olsun. Kaldırım payı nasıl iyi mi. Kaldırımdan inerken kırmayız inşallah

Motosikleti
    arka ve ön çamurluklar nerden tedarik edilir.
    Selamlar

Motosikleti
    Versys
    Bugün kaldırımdan indim sıkıntı çıkmadı.
    ÇAmurlukları kawasaki versys tr grubundaki şu başlıktan sipariş verebilirsiniz.
    https://www.facebook.com/groups/775238142563214/permalink/809079602512401/

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    arkadaşlar bu motosikletle ilgileniyorum uzun yol yurt dışı falan yapmayı düşündüğümden rahat olacağını sanıyorum. sarsıntı olayını tahmin ediyorum 2 silindir torktan dolayı düşük devirlerde gitmek isteyecektir belli bir kmnin altına inmemesi normal 2 silindir 650cc hyosungta öyleydi benim trafikte yoruyordu şuan kullandığım 4 silindir xj6 sarsıntı adına birşey yok ve 5km ile bile gidebiliyorsunuz tekleme yapmıyor. neyse benim sorum şunlar olacak yüksek süratta rüzgarı vücudunuzun neresi alıyor. yanlardan omuzlar alıyor mu ve en yukarı aldığınızda camı kask rüzgar alıyor mu. ikincisi gidonu yamulduğu söyleyen arkadaşa olacak olduğu yerde düşünce gidon mu kırıldı ben mi yanlış anladım. gidon düşük kazalarda bile yamulmaması lazım. şu olduğu yerde düşünce 500tllik masraf çıkartmasıda bana mühendislik hatası geldi sonuçta motosiklet bu illa düşecek olduğu yerde saçmasapan masraf çıkması kötü olur birden motosikletten soğuttu beni

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı ichiroo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motosikletle ilgileniyorum uzun yol yurt dışı falan yapmayı düşündüğümden rahat olacağını sanıyorum. sarsıntı olayını tahmin ediyorum 2 silindir torktan dolayı düşük devirlerde gitmek isteyecektir belli bir kmnin altına inmemesi normal 2 silindir 650cc hyosungta öyleydi benim trafikte yoruyordu şuan kullandığım 4 silindir xj6 sarsıntı adına birşey yok ve 5km ile bile gidebiliyorsunuz tekleme yapmıyor. neyse benim sorum şunlar olacak yüksek süratta rüzgarı vücudunuzun neresi alıyor. yanlardan omuzlar alıyor mu ve en yukarı aldığınızda camı kask rüzgar alıyor mu. ikincisi gidonu yamulduğu söyleyen arkadaşa olacak olduğu yerde düşünce gidon mu kırıldı ben mi yanlış anladım. gidon düşük kazalarda bile yamulmaması lazım. şu olduğu yerde düşünce 500tllik masraf çıkartmasıda bana mühendislik hatası geldi sonuçta motosiklet bu illa düşecek olduğu yerde saçmasapan masraf çıkması kötü olur birden motosikletten soğuttu beni
    merhabalar boy 1.80 rüzgar siperlik en yukarıdayken kafa bölümüne geliyor.yanlardan omuzlara rüzgar almıyor yada hissedilir derecede değil.ben düşürdüm ama gidon yamulmadı hatta elciklere çizik dışında hiçbirşey olmadı. masraf konusu daha belli değil ben sadece bir duyum aldım fiyat belli olunca buraya yazarım takipte kalın kazasız sürüşler

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    ya zaten gidon nasıl yamulur japon bir motosiklette çok saçma çin malında bile olduğu yerde düşünce yamulmaz

romantikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650&cb125e
    Alıntı yunusemre17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba erkadaşlar dün siftahı yaptım motosikleti durduğu yerde sağ tarafına düşürdüm. tutmaya çalıştım ama ayağım kaydı motosiklet çok ağır olduğu içinde belli bir noktadan sonra tutmak imkansız gibi bacağıma falan düşmesin diye bende yaklaşık 2 karış mesafeden bıraktım. çalışır vaziyetteydi hemen kendini kapadı .neyse kaldırdım kenara aldım motor kısmında bir problem yok değmemiş bile .temas eden noktalar sağ far. artçı sağ ayaklık . gidon topuzu ve versys yazan grenaj .sinyalin bağlı olduğu grenaj parçası sinyalin baskısından dolayı yumruk büyüklüğünde kırıldı sinyali kablosundan çıkarıp cebe attım.artçı ayaklığı 1 cm kırıldı versys yazan grenaj 1 cm çok ince bir çizik oluştu fren kırılmadı yada yamulmadı ufak bir çizik oluştu. koruma takozunun kırılan yeri koruma ihtimali yok arkadaşlar bunun için yazıyorum sert ve ince bir plastik kırılan yer ve yukarda kalıyor. sinyale ilginç bir şekilde hiçbirşey olmadı.Allah beterinden saklasın pek düşmeye gelmiyor
    Çok ama çok geçmiş olsun Alalh daha beter kaza göstermesin. Ne kadar üzücü bir durum çok iyi biliyorum. Bende daha motor 60 km de iken evin önünde dönerken düşürdüm. 3.5 yaşındaki yiğenimde kucağımdaydı onu tur attıracaktım hamd olsunki onada banada bir şey olmadı sola doğru yavaşça düştük. Son ana kadar onuda motoruda tutmak için mücadele ettim sonuç olarak. Sinyalin üzerindeki parlak siyah garenajda dikkatlice bakmadan görünmeyen 1cm lik çatlak 2 temas noktasında 1cm lik yaralanma. Ayağımda güç uygulamaktan kalan bir ağrı ve yiğenimin arkamdan dayım dikkatli kullanmıyor azdaha kemiklerimi kırdı eski motoru daha güzel sözleri ile atlattık. Gerçi yiğenim hala ara ara bu tip laflar ediyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarım geçmiş olsun. Facebook grubunda bir arkadaş da yana yatırmış ve aynı şekilde sinyal sağlam ancak grenaj sinyal kökünden kırılmıştı. Bu tarz durumlar için koruma demiri şart ama yeni kasa için daha hiçbir firmada çıkmadı.

Ayrıca ön çamurluk uzatıcı ve arka çamurluk taktırdım. Facebook grubunu takip etmeyenler buradan görebilir.http://i.hizliresim.com/pgqkp0.jpg
    http://i.hizliresim.com/a5Jpbz.jpg
    Hayırlı olsun nerede taktırdınız acaba ? Arka çamurluk ne kadar ?
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    Versys
    Arka çamurluk 150 Tl ön uzatma 50tl. Radyatöre çamur sıçratma olayını ön uzatıcı engelliyor.
    Ürünleri facebookta "kawasaki versys tr" grubunun üst başlığındaki konudan sipariş edebilirsiniz.

romantikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650&cb125e
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çamurluk 150 Tl ön uzatma 50tl. Radyatöre çamur sıçratma olayını ön uzatıcı engelliyor.
    Ürünleri facebookta "kawasaki versys tr" grubunun üst başlığındaki konudan sipariş edebilirsiniz.
    Sipariş edeceğim inş teşekkür ederim. Takması kolaymı acaba bir sorun yaşar mıyız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:16 ----------

Birde şunu soracağım arkadaşlar benzin göstergesinde toplam 6 kadee var. Şu anda bende en son kademe ve benzin pompası yanıp sönüyor. Acaba bundan sonra en sonuncu kademe ya da benzin pompası mı sönecek ? Yani bir kademe daha altı var mı ? yoksa şu anda ben son kilometreleri mi gidiyorum. Bir de son kademeye indiğinde kaç km gider ?

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı romantikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sipariş edeceğim inş teşekkür ederim. Takması kolaymı acaba bir sorun yaşar mıyız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:16 ----------

Birde şunu soracağım arkadaşlar benzin göstergesinde toplam 6 kadee var. Şu anda bende en son kademe ve benzin pompası yanıp sönüyor. Acaba bundan sonra en sonuncu kademe ya da benzin pompası mı sönecek ? Yani bir kademe daha altı var mı ? yoksa şu anda ben son kilometreleri mi gidiyorum. Bir de son kademeye indiğinde kaç km gider ?
    Işık yanıp sönmeye başladığında 60 tl falan alıyor 21 litre olduğuna göre yanıp söndükten sonra daha 100 km den fazla götürmesi lazım

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler