Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    amin herkese öle olsun annem aldıımı bilmio daha motoru çünkü çok tartıştık sölemedim ona tam niyetleniorum almaya bize evlat acısı yaşatma dio aklımı çelio

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin herkese öle olsun annem aldıımı bilmio daha motoru çünkü çok tartıştık sölemedim ona tam niyetleniorum almaya bize evlat acısı yaşatma dio aklımı çelio
    aynen benimde anemle ilgili bir sorun var işin ilginçi para var ama onun haberi yok.Şimdi alsam parayı nerden buldun dicek Halbuki uzun bir zamandır biriktiriyorum +Burslardan.Alıştıra alıştıra yapmaya çalışıyorum ama olmuyor.Kpss kursuna ver okadar paran varsa diyor İki ucu b..k lu deynek.Neyse sanırım bende gözümü karartıp alıcam.Motoru dışarda muhafataza etmeyi düşünüyorum sizce nasıl bir kilit iş görür? dick kilitinden falan bahsediyorlar.Yoksa bizim demirleremi bağlasam(evin demirleri 1.kattayızda) Ayrıca pazarlık konusundada honda satıcıları nedense tok satıcı Pazarlık olayı olmuyor bu motorda sanırım çok sattıklarından.Sadece taksitlendirme yapıyorlar.Enson peşin 3250 sanırım oda plaka eklenince 3450 oluyor Plaka masrafı normalde 185milyon dedi honda yetkilisi bizde 200 alıyoruz dedi ozaman deymez 15 milyo için
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    benim babamda ben motor almadan önce alırsan balyozla kırarım demişti,motoru aldım eve getirdim, annen kapıdaydı babam kim geldiğ dedi,cihan motorla geldi dedi,ben biraz telaşlandım acaba balyozlamı geliyo diye, ama aşadan bagırıyo: motor dışarı koymasın gece çalarlar.
    merdivene de çıkaramadım 6 merdivern vardı bende babamın zincirlerinden iki tane sini bagladım. işlem tamam dır.
    arkadaşlar en kısa zamanda bende alıcam şu cbf 150 yi yoksa kafayı sıyırmak üzereyim.buraya baktık ca ulen öglen gidip krediyi çekipde alsaydım diyorum motoru ama ..biraz daha gayret diyorum en sonda benim olucan nasıl olsa cbf..
    98 Beygir.....

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    motorun fiyatı 3250 değil 3290 olmuş yani anahtar teslimi 3490 gelio 90 ytl indirim yapıolar.motor muhafazası içinde kilitler 35 ytl fena diil

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Benim mondialde var bende alıcagım için benim mondial satıcam onları alıcam bende iki, tane var biri beyaz biride kırmızı mavi, bende koymayı düşünüyorum,tabi yer bulamasam ben koycak yer bulurum hele şu motoru bi alıyımm..
    98 Beygir.....

255 Km, 5,5 litre, 15.5 YTL

Motosikleti
    Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bişey sorcağım.
    Gerçi şu an cbf250 alacağım gibi gözksede (bu hafta sonu belli olacak)
    CBF 150 alırsam motora elcik ısıtma,çanta,koruma demiri üstü sis varları takacağım.Birde herhangi bir yer varsa polislerdeki gibi çakar ampül koyacağım sis farları böyle yanıp söner olacak.Ama bunun bir devresi var yaklaşık bir karış kadar kara bir kutu.Bunu koyabilecek bir yer var mı ? CBF 150 de? yani koltuk altında Vespalar gibi bir kask sığacak alanlar gibi alanlar var mı biyerlerinde?
    cbf 250 yi kaça bulmayı düşünüyorsun? Uygun fiyatlı sıkışık biri varsa banada söyle kardeş

Alıntı OKD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin değerlere göre 60binlira yakıyor Bu çok iyi değer fakat şehiriçimi yoksa dışımı?Ortalama hızınız nedir?

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    435KM 10.9 litre 98 oktan
    şimdi 95 oktan koydum 30YTL tuttu.

Bu arada 944 KM oldu maksimum hız olarak 105 km/saat gördüm. Daha üstüne çıkamadım. 130 yapanlar var diye duydum ama bana çok inandırıcı gelmedi.

Alıntı Kılbaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan ayağı nekadara yaptırabiliyoruz acaba? vede orta sehpa kalıyomu yoksa onu cıkarıyolarmı?
    motorlar birlikte yan ayaklık ve koruma demirine 35 YTL verdim.

Kartaldaki Honda bayisi yan ayaklığı ücretsiz taktıklarını söyledi. Ayrıca koruma demirini de 20 YTL'ye takıyorlarmış.

yan ayaklık takıldıktan sonra orta sehpa duruyor.

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    cbf kullanan arkadaşlara soruyorum..motorun arkası daha fazla kaldırılabiliyormu?duyduğum kadarıyla 3 farklı süspansiyon seçeneği varmış..bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim..birde hiçkimse motorun kuyruğunu (plakanın yapıştığı) söküp iptal etmeyi düşünmü??
    GAME OVER

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Farkındamısınız arkadaşlar ! ;
    Sahibi olduğumuz makinaların sadece yaktıgı benzinden , selesinin açılıp kapanmamasından (acemilik olacak ) aynalarından bahsediyoruz yaşadığımız sorunlar olarak .
    Aldığımız makinaların kıymetini iyi bilelim arkadaşlar site deki diğer topikleri okuyunca (çin malı 250 cc ler dahil olmak üzere ) sınıfındaki en iyi motosiklete sahip olduğumu olduğumuzu Düşünüyorum.
    selamlar...

50-55 km si şehir içi yaklaşık 200 km şehir dışı. Ortalama sanırım 40-50km/h kadardır. Kullanılan benzi 95 oktan

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Evet 3290 Ytl Ben Zamli Halİyle Aldim Ama Daha Sİyahi Gelmedİ Motorun Sİyahini Beklİorum Cumaya Kadar Motor Altimda OlacakmiŞ

Motosikleti
    HERKES BENİ DİNLESİN

A.Notere gittim vekaleti verdim 30,5 ytl tuttu.
    Hayırdır ne vekaleti bu! honda cbf 150 de mi karar kıldın?

Ben sunu sormak istiyorum motoru kullanan arkadaşlara.Bu motor asvalt gezi motoru olarak tasarlanmış dimi? Yani biraz araziye girsek yamulur(argo tabirle). Haksızmıyım?

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    erdo2002 vekalet alıcı kişi tarafından ruhsat ve plakayı çıkartacak kişi (muameleci) üzerine noterden veriliyor..ki senin adına o işlemleri gerçekleştirebilsin
    GAME OVER

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Bende BugÜn Vekalet Aldim 26 Ytl Senİ Bİraz KaziklamiŞlar BENDE PERŞEMBE AKŞAMI ALICAM BÜYÜK Bİ İHTİMALLE SİYAHI GELCEK MOTORUN ONU BEKLİORUM

Motosikleti
    amanınn herkes alıyorr!! :( Benide gaza getirmeyin. Fiyatlar düşecek deyin kardeşler ,genelde siyah tercih ediliyor ama kırmızısıda gayet hoş!

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Sİyahi Daha HoŞ Çok Tatli GÖrÜnÜo Sirf Onun İÇİn Beklİorum Yoksa Bu AkŞam Motor Kullanio Olacaktim

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    siyahı alınır bu motorun arkadaşlar..daha bir motor gibi duruyor..ama arka kuyruğu sökünce çok daha bambaska güzel olacaktır..alıcaz inşallah ve kuyruğu iptal edicem...motor olsun siyah olsun bide honda olsun
    GAME OVER

Motosikleti

senet,cbf 150 ve kararsızlık üçlüsü

Ben süreli vekalet aldım.Honda nın yolladığında bir çok isim vardı herşeyi yapmaya hak veriyordu onlara.Benimkini noter kendi yazdı bu yıl sonuna kadar süre şartı koydu biraz uğraştı.Ondan pahalıya geldi yada senin tabirinle "beni kazıkladılar!"

Erdo al gitsin yılbaşından sonra zam geliyormuş.Onun bunun içine ettiği ikinci el makinelerle uğraşmıyalım.

Ayrıca motoru olupta soruma cevap vermeyen arkadaşlarada teessüflerimi iletiyorum !
    valla hocam doğru söylüyorsun alıcan gidicek motoru.Fazla düşünüce işin şeyi çıkıyor.Sıfır honda işde daha ne olsun. Motor parasını zamanında hisse senedi aldım (petkim) 6.40 dan aldım 5.20 olmuş namussuz senet Para kazanacağımıza paramızdan olduk Bir daha oynarsam ne olıyım Bari satış veriyimde çıkacağı yok bu senetim nakite dönüştürelim Motoru alıyım kafam rahat etsin saygılar

netbecks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Benim ilk motorum ve 365. km'de halen muhteşem bir seçim yaptığımı düşünüyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler