Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni alan arkadaşlar, gecikmeli bir hayırlı olsun diliyorum.
    Biz motorlarımızdan memnunuz sizlerde memnun kalırsınız umarım. Kazasız belasız keyifli sürüşler. Tam korumalı binmeyi ihmal etmeyin lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBF150
    yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu foto nasıl beyler....
    Metehan abi super resim yaaa. Eğer bu makineyi alırsam yapmak istediğim (siyah rengini alabilirsem) ilk şey jantı bi şekilde siyaha boyatmak ve de krem/bej yada kırmızı jant fosforu yapıştırmak. Tabi dün tartışıldığı gibi ayna meselesi bende de aynı sorunu yaratırsa ona da bi çözüm bulmak olacak. Aslında ayna meselesi hepsinden daha önemli tabiki.
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bu foto cuneyt ovunc kardeşimize ait...bayağı sağlam bir gezi yapmış...ondan izin aldım yayınladım...motoru gerçekten güzel bir ahenge getirmiş...seyre doyma yani...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Aynalardan ben de memnun değilim. Hafta içinde kuzenime hyosung rx125 aldık. Onu eve getirdim, bikaç kullandım. Onun hem gidon geniş hem de aynalar büyük. Arka görüş çok rahat. Biz de aynaları değiştirsek nasıl olur acaba?
    Gece ve yağmur biraradaysa zorunda kalmadıkça kesinlikle kullanmayın derim. Motoru yeni aldığımda 60-70km.deyken şehir içi hızlı bi yolda gece yağmurda kullanmak zorunda kaldım, çok çok zor oldu. En sağ şeridi kullanamadım çünkü ordan araç gitmediği için yolda ince bi çamur tabakası vardı. orta şeridi kullandım. Fazla sürat yapmadım hem yeniydim, hem de yağmurda riskli olduğu için. Yavaş gidince de arkadan gelen arabalar sıkıştırıyordu. Bi yandan da sürekli vizörü temizlemek gerekiyordu. Bu forumlarda okuduğum bişey çok işime yaradı. Kaliteli eldivenlerin içi vizörü silebilecek bi malzemeden yapılmış oluyor, böyle durumlarda aklınızda bulunsun. Çok zorlu bi yolculuk oldu, yolun sonuna yaklaşmışken bi de yoldaki su birikintisine girince ayaklarım, paçalarım falan ıslandı. Çok berbattı. Neyse sağ salim eve varınca derin bir oh çektim.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    arkadaşlar istanbulda güzel bir hava var gezmeyi düşünen varmı?
    98 Beygir.....

Motosikleti
    ben yatar...Bulutlar tetikde......
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende aynı fikirdeyim ama malesef aynı yerde değiliz 1 saate kadar çıkış yapıp bugün için 200km düşünüyorum malum yaz ayı tam sıcaklar çökmeden rodajı geçmem lazım
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    R1200GS
    bu foto cuneyt ovunc kardeşimize ait...bayağı sağlam bir gezi yapmış...ondan izin aldım yayınladım...motoru gerçekten güzel bir ahenge getirmiş...seyre doyma yani...
    42 plakayı görünce bu kesin Cünetoviçinkidir diye tahmin etmediysem ne olayim

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaaaaaahh ahhhh

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    12 ye kadar bekliyorum heeee haberlerinizi???*
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı DISTORTEDMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42 plakayı görünce bu kesin Cünetoviçinkidir diye tahmin etmediysem ne olayim

Aaaaaaahh ahhhh

seninde olacak...az kaldı dostum...benimki işyerinde yatıyor...araba kapıda ...motoru özledim ya...ula bırakmasaydım keşke işyerinde...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    yana eğimli garaj girişinde yan ayaklığı açıkmı unuttum diye durdum durmamla motorun yan yatması bir oldu :D:D

koruma demiri sağolsun...bişey yok motorda...bu olay çok iyi oldu düşersem nasıl olur merak ediyordum biraz iyi oldu...hala nasıl düştüm anlamış değilim...bide motoru yıkamıştım ikimiz beraber düştük çamurlu su birikintisine :D
    50 km deyim hemen ilk tavsiyemi yapayım 30 ytlden kaçıp koruma demirsiz motor almayın özellikle yeni başlayanlar koruma demirim olmasa ağlardım kesin depo sinyaller falan giderdi en iyi ihtimal...

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yana eğimli garaj girişinde yan ayaklığı açıkmı unuttum diye durdum durmamla motorun yan yatması bir oldu :D:D

koruma demiri sağolsun...bişey yok motorda...bu olay çok iyi oldu düşersem nasıl olur merak ediyordum biraz iyi oldu...hala nasıl düştüm anlamış değilim...bide motoru yıkamıştım ikimiz beraber düştük çamurlu su birikintisine :D
    50 km deyim hemen ilk tavsiyemi yapayım 30 ytlden kaçıp koruma demirsiz motor almayın özellikle yeni başlayanlar koruma demirim olmasa ağlardım kesin depo sinyaller falan giderdi en iyi ihtimal...
    benimki koruma demirsiz olduğu yerde 2 kere düştü yinede bişey olmadı...belki branda vardı üstünde o an bişey olmadı...ufak bi çatlama oldu sadece...artı sinyal üzerine düşmesine rağmen kırılmadı...sonra taktırdım...şart...ama kendi sağlığın için...yerde kayarak düşme anında(takla atmadığında) asfaltla motor arasında ayağın kalıyor...canın fazla yanmıyor...sadece sürtünme seni sarsıyor...ayrıca motor koruma demirsiz düşerse gidon ve arka peg yere değiyor...depo değmez herhalde...öyle sanıyorum...

birde geçen Akmerkez garajında boş bir anıma geldi ters tarafa bi kaydı zor yakaladım...diğer motorları devirecek diye korktum...cbr 125 ybr 125 gibi bisiklet değilki...eşşek ölüsü gibi motor...çanta manta 130 kilo eder...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ruhsatta 140 kilo yazıyo bide depo doluysa e çanta falanda varsa oldukça ağır ufak bi dalgınlıkta düşebilir...

ayağımdada terlik,şort falanda vardı...belki terlik kaymıştır yada bükülmüştür çünkü ayağımı koydum yere düşünce bende şaşırdım ne alaka diye...sanırım terliğin gafletine uğradım

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun...aynalar çok işlevsel değildir söyleyeyim...nedeni açıları ve motora eklendiği noktanın biraz ölü nokta olması...yani ayna demirinin biraz daha uzun olması gerekirdi...aynanın yarısında kendi kolunu omzunu görürsün...çok sağlıklı değiller...ben belki biraz yarmagül olduğum için bana öyle gelebilir tabi...
    Abi sen gel benim cbr'a bak... Cbf'in aynaları bana göre dev ekran televizyon gibi geliyo Şikayet edeceğim en son şey aynalar...

lastiklete güvenmeyin deli kayar...aman ha...ıslak zeminde hepsi kayar ama bu cbf nin lastiği evlere şenlik...virajlara sert girmeyin dönemezsiniz...
    Evet doğru , düz gittiğin sürece sorun yok ama virajlarda pek güvenmeyin...

Bugün gezimden döndüm , Tekirdağdan itibaren sağanak başladı , ama gaz kesmedim 100-120 arası sağanak yağmurda bastım... Cbf güzel motor pek bir sorun yaşamadım... Ayrıntılar ve resimler daha sonra
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    CBF 150

[

Hafta sonu motorumla daglardaydım.Sadece toprak yol,heryer çamur,yağmur.Harika bir maceraydı.
    Mondial 150 lik motor..süper süspansiyonlar çıkamadığı yer yok...daha çok foto çektim isterseniz koyarım

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı deep3636 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[

Hafta sonu motorumla daglardaydım.Sadece toprak yol,heryer çamur,yağmur.Harika bir maceraydı.
    yaw bu benim motor
    çabuk değiştir bakiim o motorun rengini, çantasını

bu arada fotoğraf süper
    sanki poster gibi valla
    eline sağlık...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birde geçen Akmerkez garajında boş bir anıma geldi ters tarafa bi kaydı zor yakaladım...diğer motorları devirecek diye korktum...cbr 125 ybr 125 gibi bisiklet değilki...eşşek ölüsü gibi motor...çanta manta 130 kilo eder...

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    R1200GS
    seninde olacak...az kaldı dostum...benimki işyerinde yatıyor...araba kapıda ...motoru özledim ya...ula bırakmasaydım keşke işyerinde...
    Moral için teşekkür ederim metehan abi. Yıl sonuna dogru olacak allahın izniyle.

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150

deep 3636 abimiz beni hemen harekete geçirdi ancak ben onun kadargüzel kareler yakalayamadım
    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5600/image498qt9
    umarım beğenirsiniz

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5600/image498qt9

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler