Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce benzinlige gittim aksesuarlara bakmaya cakmakliklara bakmak icin . Bir tane vardi cakmaklik ama otomobil icindi almadim Artik baska yerlerden arastircam .
    Dostum bulursan bizede haber et. Bende usbli cakmaklik vs takmayi dusunuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Evet arkadaşlar an itibari ile sıfır cbf'in fiyatı 5800 tl olmuş ... Satarken baya bi zorlanıcaz anlaşılan . 2. el piyasasını öldürdü Honda ...

http://honda.com.tr/motosiklet/commuter/cbf-150/fiyat
    mustbe bunu beğendi.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Evet arkadaşlar an itibari ile sıfır cbf'in fiyatı 5800 tl olmuş ... Satarken baya bi zorlanıcaz anlaşılan . 2. el piyasasını öldürdü Honda ...

http://honda.com.tr/motosiklet/commuter/cbf-150/fiyat

önce ki fiyatı neydi hocam?

Motosikleti
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce ki fiyatı neydi hocam?
    5670 tl idi bir kaç gün önce Aralık ayında da 4990 tl idi .

sigorta şirketleri gibi çalışıyorla onlar nekadar kaza okadar bindirme bunlarda ne kadar servis bozuk parça hemen müşteriye nerdeyse 3-4 ayda 1000tl bindirdiler

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    5000 tl ye sana satayım dediğimde burun kıvıran arkadaşlarım düşünsün..
    gitaryolcusu bunu beğendi.

Motosikleti
    Nc750x
    navigasyon çantası tutucu aparatıyla birlikte işine yarar sanırım
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-aksesuarlar-motosiklet-navigasyon-cantasi-ve-baglanti-aparati-160980854/detay/
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mr.Smith adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bulursan bizede haber et. Bende usbli cakmaklik vs takmayi dusunuyorum

Bugün usb'li çakmaklık aldım 60 tl ye Biraz tuzlu bi alet ama güzel benim hoşuma gitti . Hem ubs var hemde çakmaklık . Kendim monte ettim aküye direk . İnş. Aküyü yiyip bitirmez Foto sonra çekip koyarım buraya .

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    130 liralık zam ile 5800 olmuş cbflerimizin sıfırı
    hunter84 bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor hiç 2007 model gibi durmuyor . 2011 ve üstü duruyor motor . Bence bu motorda bir bit yeniği olabilir . Kazası falan var mı araştırın isterseniz . Bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz eğer daha temiz makineler bulabilirsiniz
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 liralık zam ile 5800 olmuş cbflerimizin sıfırı
    Millete zorla pulsar aldıracaklar bu fiyata cbf mantıklı bir tercih değil

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millete zorla pulsar aldıracaklar bu fiyata cbf mantıklı bir tercih değil
    2.el alsın artık millet, piyasada çok fazla var zaten
    SULH bunu beğendi.

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Merhaba arkadaşlar 3 gün önce
    www.madeniyag.net. Sitesinden 2 adet 1 litrelik castrol 4t 10w50 aldım. Tanesi kargo dahil 20 tl.
    Kampanyalı sanırım.

Bide çakmaklık aldım kargo dahil 15 tl.
    [COLOR="Silver"]
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    artık yok :)
    bir kaç gün önce bende honda cbf 150 aldım..rodaj dönemindeyim..500 km den sonra nasıl yağ tavsiye edersiniz..birde motor kısmında lastik parçalar var hava akımı için onlar çıkıyo..ne yapmam lazım..teşekkürler..

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cello32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kaç gün önce bende honda cbf 150 aldım..rodaj dönemindeyim..500 km den sonra nasıl yağ tavsiye edersiniz..birde motor kısmında lastik parçalar var hava akımı için onlar çıkıyo..ne yapmam lazım..teşekkürler..
    Hayırlı olsun,ilk yağ değişimi 1000 kmde yapılıyor şu an içerisindeki özel rodaj yağı.1000 km sonra ilk yağ değişimi olacak serviste yaptıracaksan 10-30 yarı sentetik kullanıyorlar kendin değiştireceksen 10-40 yarı sentetik le değişim yapabilirsin

Motosikleti
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin . Yağ tavsiyesi olarak iphone 10 - 40 tam sentetik tavsiye ediyorum . Bizim burdaki Honda serviside bu yağdan kullanıyorlar ve cbf'in yağ yakma sorunu ortadan kalmıyormuş bu yağı kullanınca . Vites geçişleri falan gayet rahat ben yağdan memnunum açıkcası

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Bu arada arkadaşlar motosikletim için navigasyon cihazı arıyorum . Neredeyse hiç bir bilgim yok navigasyonlar hakkında . Biraz google'da arattığımda motorsiklet için Pirahna Diablo 3.5 inch'lik bir navigasyon buldum . Sizce hangi navigasyon aletini almalıyım tavsileriniz nelerdir şimdiden teşekkür ederim .

Motosikleti
    hocam bilgi için teşekkür ederim..yağ değişimi 1000 km de yapılıyo demişsin..benim bildiğim rodajda 500 den sonra yağ değişiyo..yanlılş mı biliyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,ilk yağ değişimi 1000 kmde yapılıyor şu an içerisindeki özel rodaj yağı.1000 km sonra ilk yağ değişimi olacak serviste yaptıracaksan 10-30 yarı sentetik kullanıyorlar kendin değiştireceksen 10-40 yarı sentetik le değişim yapabilirsin
    ....hocam bilgi için teşekkür ederim..yağ değişimi 1000 km de yapılıyo demişsin..benim bildiğim rodajda 500 den sonra yağ değişiyo..yanlılş mı biliyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin . Yağ tavsiyesi olarak iphone 10 - 40 tam sentetik tavsiye ediyorum . Bizim burdaki Honda serviside bu yağdan kullanıyorlar ve cbf'in yağ yakma sorunu ortadan kalmıyormuş bu yağı kullanınca . Vites geçişleri falan gayet rahat ben yağdan memnunum açıkcası

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Bu arada arkadaşlar motosikletim için navigasyon cihazı arıyorum . Neredeyse hiç bir bilgim yok navigasyonlar hakkında . Biraz google'da arattığımda motorsiklet için Pirahna Diablo 3.5 inch'lik bir navigasyon buldum . Sizce hangi navigasyon aletini almalıyım tavsileriniz nelerdir şimdiden teşekkür ederim .
    teşekkürler hocam..servise ne zaman yani 500 demi gitmem gerekiyo yağ değişimi için..birde yarı sentetik kullanılmalı diyenler var..ben tam sentetik düşünüyorum ama kafam karıştı..bu motorumdan önce 3 yıl lifan tay 100 cup kullandım..memnundum idare ediyodu fakat cbf 150 mersedes gibi geldi..çok rahat çok konforlu şu an 150 kilometredeyim..iyiki almışım..biraz borca girdim ama kullabndıkca borcu unutuyorum..ben 5670 liraya aldım 1 gün sonra 5800 lira oldu..hayırlısı ile kazası belasız sürüşler inşallah herkez için..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

teşekkürler hocam..servise ne zaman yani 500 demi gitmem gerekiyo yağ değişimi için..birde yarı sentetik kullanılmalı diyenler var..ben tam sentetik düşünüyorum ama kafam karıştı..bu motorumdan önce 3 yıl lifan tay 100 cup kullandım..memnundum idare ediyodu fakat cbf 150 mersedes gibi geldi..çok rahat çok konforlu şu an 150 kilometredeyim..iyiki almışım..biraz borca girdim ama kullabndıkca borcu unutuyorum..ben 5670 liraya aldım 1 gün sonra 5800 lira oldu..hayırlısı ile kazası belasız sürüşler inşallah herkez için..

Motosikleti
    Tam 1000 km de rodaj bakimina gotureceksin ücretsiz . Sadece yağ degisimine para vereceksin . Yag olarak tam sentetik iphone 10 40 kullanmani tavsiye ederim . 1000 bakimindan sonra 4000 de bir bakim olacak ama sen ortalama 2000 km de bir yağ değiştir devamli . 4000 binde birde genel bakima goturursun .

Motosikleti
    ..........

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Tam 1000 km de rodaj bakimina gotureceksin ücretsiz . Sadece yağ degisimine para vereceksin . Yag olarak tam sentetik iphone 10 40 kullanmani tavsiye ederim . 1000 bakimindan sonra 4000 de bir bakim olacak ama sen ortalama 2000 km de bir yağ değiştir devamli . 4000 binde birde genel bakima goturursun .
    hocam kitapcıkda rodaj dönemi 500 km yazıyo..ozaman ben servise götürüp yağ değiştirmeyi düşünüyodum..yada 500 km de yağı değiştirsem bir şey olurmu..birde hocam rodaj dönemi 500 mü 1000 mi ..şu an 150 km deyim..motora hiç yüklenmiyorum 6000 devirde 70-80 gidiyorum hep..böyle ne kadar gitmeliyim hocam..zaten normalde böyle kullanıcamda hani bazen insan yüklenmek biraz zorlamak istiyo ..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Motosikleti
    ..........

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

hocam kitapcıkda rodaj dönemi 500 km yazıyo..ozaman ben servise götürüp yağ değiştirmeyi düşünüyodum..yada 500 km de yağı değiştirsem bir şey olurmu..birde hocam rodaj dönemi 500 mü 1000 mi ..şu an 150 km deyim..motora hiç yüklenmiyorum 6000 devirde 70-80 gidiyorum hep..böyle ne kadar gitmeliyim hocam..zaten normalde böyle kullanıcamda hani bazen insan yüklenmek biraz zorlamak istiyo ..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

500 km boyunca yarım gazı geçme . 5 6 bin devir arası kullan . 500 km den sonra hafif hafif 7 bin devirlere çıkar motoru .1000 km den önce yağı değiştirme . 1000 rodaj bakımından sonra Allah ne verdiyse aç gazı

Motosikleti
    teşekkürler hocam ..şu 1000 km yi bi yapabilseydim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler