Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı mboran8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi icin tsk. Wd40 herkesin dostu zaten bilmeyen mi var. ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

Arkadaslar cbf min uzerindeki orjinal lastiklerin iyi olmadigini soyluyorlar. Bundan mutevellit bende degistirmeyi dusunuyorum. Ancak takacagim lastikleri bir ebat genisletmek istiyorum sikinti olur mu?. Bu gune kadar butun aldigim arabalarin lastiklerini buyuk taktim. Misal, ORJ. 205 65 16 TAKİLAN. 205 70 16 gibi. Bilgi verirseniz cok memnun kalirim. Tsk. ☺

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Birde canta almayi dusunuyorum 150=200 tl araliginda. Benim cbf e kac litrelik yeterli olur cok kaba olmasin cokta kucuk kalmasin. Yardimlarinizi bekliyorum.... Tsk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Masallah benim cbf aynisi.. yapacagim aksesuar da budur iste. fazlasi bozar.😁
    lastikleri değiştir evet çünkü lastikler Bizim yollarımıza uygun değiller ama geniş taktırma hakkı neyse onu taktır. sen sormadan ben cevaplıyayım yeni lastik değiştirdiğim için ben IRC taktırdım memunum, Michelin al diyende çok arada da fazla bir fiyat farkı yok Michelin ön arka 250 - 300 tl ye geliyor IRC lerde 200 - 250 tl gibi taktırma bedeliyle beraber.. Hava ön 28 arka 32 dediler bana bakalım sana ne diycekler paslaşalım bu konuda.

Birde dizlik kullanıcaksan gitmişken benzin deposuna kaplamalar var onlardan almanı tavsiye ederim 30-50 tl arasında değişiyor fiyatları.

Çanta konusunda karar tamamıyla sana kalmış, küçük tek kasklık ta alabilirsin çift kasklık olanlardanda alabilirsin. bende büyük boy var çift kasklık diye aldım gayet geniş ve kullanışlı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar..motorumu satılığa çıkardım. Fırsatı kaçırmayın Ayrıca hiç böyle bir ilan gördünüzmü bilmem

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-hediyeli.html
    Arkadaşlar.. dün de belirttiğim gibi motorumu satıyorum. Biraz önce fotolarını çektim. İlanıma ekledim.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-hediyeli.html
    Salih KÖSALİ bunu beğendi.

Arkadaşlar cbf ime sis lambası takmayı düşünüyorum kendi farında azalma olur mu. Ve Aküyü yirmi. Tekeriniz düz bassın..

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    mercek far almayın çabuk bitirir power led li sis lambaları var fiyat olarak ucuz ve çok az elektrik harcıyor.Ebayda bulabilirsiniz.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı CBFF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cbf ime sis lambası takmayı düşünüyorum kendi farında azalma olur mu. Ve Aküyü yirmi. Tekeriniz düz bassın..
    Led sis farı takarsanız eğer , hiç bir sıkıntısı olmaz merak etmeyin . Bende sis farı kullanıyorum , 50 tl'ye almıştım çiftini tavsiye ederim . buyrun link ; http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...1459455/detay/
    mboran8 bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda CB650F
    ezio41 abi özelden farların açık halde ne kadar aydınlattığını gösteren bir resim atabilirmisin ben almayı düşünüyorumda

Motosikleti
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ezio41 abi özelden farların açık halde ne kadar aydınlattığını gösteren bir resim atabilirmisin ben almayı düşünüyorumda
    Gece farların nasıl aydınlattığına dair bir resim çekmedim ne yazıkki almpoz kardeşim . Ama kesinlikle almanı tavsiye ederim pişman olmazsın . Zaten 50 tl fiyatı var ve aydınlatması benim cbf'e göre yüzde yüzden fazla aydınlattı yolu orjinal farına göre .
    mboran8 bunu beğendi.

konak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200
    Hayırlısıyla

Motosikleti
    Nc750x
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-2x9-power-ledli-gunduz-fari-sis-fari-185068232/detay/ böyle birşey işini görürmü ilan benim istersen bana msjla ulaşabilirsin güvenli sürüşler

Motosikleti
    Biraz fotoğraf yükleyelim canlansın forum . Bu arada arkadaşlar motorumu muhtemelen satacağım , ilan koymadan önce buradan haber edeyim almak isteyen olursa en son 4.800'e bırakacağım . 21 şubat 2014 trafiğe çıkış tarihi , 21 şubat 2016'ya kadar garantisi devam etmektedir . Kasım 2016'ya kadar da muayenesi mevcuttur . 10.500 km'de , michelin pilot street mevcut . Almak isteyen olursa daha detaylı yazarım .

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    ethemm76 ve mboran8 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB650F
    almpoz yazdım mecburen olmayınca ismim ibrahim abi .Hoş duruyormuş lambalar alayım en iyisi.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz fotoğraf yükleyelim canlansın forum . Bu arada arkadaşlar motorumu muhtemelen satacağım , ilan koymadan önce buradan haber edeyim almak isteyen olursa en son 4.800'e bırakacağım . 21 şubat 2014 trafiğe çıkış tarihi , 21 şubat 2016'ya kadar garantisi devam etmektedir . Kasım 2016'ya kadar da muayenesi mevcuttur . 10.500 km'de , michelin pilot street mevcut . Almak isteyen olursa daha detaylı yazarım .
    Burak kardeşimi ve motorunu birlikte bir Db Motora gitmek amaçlı..İstanbul yolculuğu yaptığımızda bir kez görme imkanım oldu. Bence o paraya alınabilecek en iyi seçenek. Forumda sıklıkla fotolarını görüyordum motorunun ..temizlği ile göz karaştırıyordu. Ama gerçek hayatta görünce insan gerçekten temiz motor olduğuna daha gönülden kanaat getirebiliyor. Bence temizliğine bakımına ve km sine göre gayet uygun bir fiyat. Burak Kardeşim, hayırlı müşteriler dilerim.

Benim motorumada talip çok ama..genel yaklaşım fiyat kırmak yönünde olduğundan henüz fiili bir hareket yok. Motoru satarak gerçekleştirmek istediğim çok yüksek bazı hedeflerim yok. Satılmazsa kullanmaya devam ederim düşüncesini çok yoğun yaşadığımdan dolayı motoruma hak ettiği mevlayı veren bir talip çıkmazsa ilanı yayından kaldıracağım. 15 tl lik arabaya bineceğime 11-12 tl lik arabaya binerim. ikisinin de varlığı vesile olur..ikisi ile de azar azar gezerim..bakım maliyetlerim düşük olur diye düşünmeye başladım. Dolayısıyla 10 tl dahi pazarlık kabul etmediğimi ilanıma da yazdım. Eşimde satıcam motoru deyince çok üzüldü. Çevreme bakıyorum..arabası cbf i olan bi kaç tanıdığım yada benim gibi cbf i olupta çoluk çocuk gezmek için araba almayı düşleyen ..isteyen.. bir kaç ark..ım var..cbf i asla satmam falan diyorlar araba alsamda. satılmazsa ilanıdan kaldırıcam. Motorda çok emeğim var..Çok hatırası var. eşimle gezmediğim yer bırakmadım. Uludağından Abantından tutta..yazın sezonda 2-3 kez köfteci yusufa gitmeler falan. Duygusal bir bağ bile var sanki. Çok güzel bir meşkale..hobi. Araba alırsam beni bu oranda eğlendirebilir mi..oyalar mı..bununda endişesi ile olaya yaklaşmaktayım.

Şu an için 7 kişi favorilerine eklemiş ilanımı.. 3 günde 125 kişi bakmış. Fiyat kırmayacağımı bile bile..fiyat kırmamı bekleyen kardeşlerim var. İlanımda bir kaç farklı yerde üzerine basa basa pazarlık payım yoktur diye belirttiğim halde..3800 yazdığım motora.(sadece site aracılığı ile satılırsa 100 tl ikramım olacak. Buradaki satılık mt.ilanları linki altına veridğim ilanda 3700 tl yazdım) abi 3200 olurmu diyen bile var. Nasıl bir memleketteyiz anlamadım. Millet temiz motor almak peşinde değil. Ne koparabilirim..bunun peşinde. Başka birisi mesaj attı..(Motorunuzu görmeye gelmek istiyorum şu gün müsaitmisiniz ? İst.dan gelicem. Motor başında konuşalım.) diyor..Evet müsaitim..Buyrun dedim. Fakat motor başında konuşmak konusu ile ilgili beklentinizi anlayamadım..Hiç pazarlık payım olmadığını ilanımda da yazdım..tekrar hatırlatayım..Motor başında konuşabiliriz elbette.Ayrıntılı olarak anlatırım her şeyi..ama pazarlık payım hiç yok.. Bu beklentiyle gelecekseniz.Konuşmak istediğiniz asıl konu bu ise, yoldan geliyorsunuz.. zamanınızı almak istemem dedim. Bir daha dönmedi. Yani motor başında konuşmak ile ilgili beklentisi.. ilanımda bir kaç farklı yerde üstüne basa basa belirtmiş olduğum helde..pazarlık yapmakmış İlk iki motorumu tanıdığa satmıştım. Elbette yine böyle temzilerdi.. satarken hiç zorlanmamıştım. İlk defa bir araç ilanı veriyorum..Demek ki böyle bir dünyada varmış. Yeni yeni tanımaya başladım. Bakalım daha neler görücez. Satmak konusunda kesinlikle ısrarcı değilim. Satılmazsa kısa bir süre sonra satmaktan vazgececek ve ilanımı kaldıracağım. Ama ilan için çok emek verdim. Zaman ayırdım..en ufak bi ayrıntıyı atlamak istemedim..Herşeyi yazmak istedim. Bu yolda bir adım attım. Şimdilik vazgeçmeyeyim diyorum. Sahibinden.com a verdiğim ilan linklini buradan da paylaşayım. Doping moping bişey almayacağım. Satılmazsa en geç ilanın yayından sistem tarafından otomatik kaldırılacağı gün satmaktan vezgececeğim. 26 gün falan kalmış olmalı onada. Linkimi kopyalayayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bol-hediyeli-full-aksesuarli-km-sinin-en-temizi-196024265/detay

Guinness rekorlar kitabına gireiblir miyim sizce. En uzun açıklamalı cbf 150 satılık ilanı konusu ile ilgili
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Burak kardeşimi ve motorunu birlikte bir Db Motora gitmek amaçlı..İstanbul yolculuğu yaptığımızda bir kez görme imkanım oldu. Bence o paraya alınabilecek en iyi seçenek. Forumda sıklıkla fotolarını görüyordum motorunun ..temizlği ile göz karaştırıyordu. Ama gerçek hayatta görünce insan gerçekten temiz motor olduğuna daha gönülden kanaat getirebiliyor. Bence temizliğine bakımına ve km sine göre gayet uygun bir fiyat. Burak Kardeşim, hayırlı müşteriler dilerim.

Benim motorumada talip çok ama..genel yaklaşım fiyat kırmak yönünde olduğundan henüz fiili bir hareket yok. Motoru satarak gerçekleştirmek istediğim çok yüksek bazı hedeflerim yok. Satılmazsa kullanmaya devam ederim düşüncesini çok yoğun yaşadığımdan dolayı motoruma hak ettiği mevlayı veren bir talip çıkmazsa ilanı yayından kaldıracağım. 15 tl lik arabaya bineceğime 11-12 tl lik arabaya binerim. ikisinin de varlığı vesile olur..ikisi ile de azar azar gezerim..bakım maliyetlerim düşük olur diye düşünmeye başladım. Dolayısıyla 10 tl dahi pazarlık kabul etmediğimi ilanıma da yazdım. Eşimde satıcam motoru deyince çok üzüldü. Çevreme bakıyorum..arabası cbf i olan bi kaç tanıdığım yada benim gibi cbf i olupta çoluk çocuk gezmek için araba almayı düşleyen ..isteyen.. bir kaç ark..ım var..cbf i asla satmam falan diyorlar araba alsamda. satılmazsa ilanıdan kaldırıcam. Motorda çok emeğim var..Çok hatırası var. eşimle gezmediğim yer bırakmadım. Uludağından Abantından tutta..yazın sezonda 2-3 kez köfteci yusufa gitmeler falan. Duygusal bir bağ bile var sanki. Çok güzel bir meşkale..hobi. Araba alırsam beni bu oranda eğlendirebilir mi..oyalar mı..bununda endişesi ile olaya yaklaşmaktayım.

Şu an için 7 kişi favorilerine eklemiş ilanımı.. 3 günde 125 kişi bakmış. Fiyat kırmayacağımı bile bile..fiyat kırmamı bekleyen kardeşlerim var. İlanımda bir kaç farklı yerde üzerine basa basa pazarlık payım yoktur diye belirttiğim halde..3800 yazdığım motora.(sadece site aracılığı ile satılırsa 100 tl ikramım olacak. Buradaki satılık mt.ilanları linki altına veridğim ilanda 3700 tl yazdım) abi 3200 olurmu diyen bile var. Nasıl bir memleketteyiz anlamadım. Millet temiz motor almak peşinde değil. Ne koparabilirim..bunun peşinde. Başka birisi mesaj attı..(Motorunuzu görmeye gelmek istiyorum şu gün müsaitmisiniz ? İst.dan gelicem. Motor başında konuşalım.) diyor..Evet müsaitim..Buyrun dedim. Fakat motor başında konuşmak konusu ile ilgili beklentinizi anlayamadım..Hiç pazarlık payım olmadığını ilanımda da yazdım..tekrar hatırlatayım..Motor başında konuşabiliriz elbette.Ayrıntılı olarak anlatırım her şeyi..ama pazarlık payım hiç yok.. Bu beklentiyle gelecekseniz.Konuşmak istediğiniz asıl konu bu ise, yoldan geliyorsunuz.. zamanınızı almak istemem dedim. Bir daha dönmedi. Yani motor başında konuşmak ile ilgili beklentisi.. ilanımda bir kaç farklı yerde üstüne basa basa belirtmiş olduğum helde..pazarlık yapmakmış İlk iki motorumu tanıdığa satmıştım. Elbette yine böyle temzilerdi.. satarken hiç zorlanmamıştım. İlk defa bir araç ilanı veriyorum..Demek ki böyle bir dünyada varmış. Yeni yeni tanımaya başladım. Bakalım daha neler görücez. Satmak konusunda kesinlikle ısrarcı değilim. Satılmazsa kısa bir süre sonra satmaktan vazgececek ve ilanımı kaldıracağım. Ama ilan için çok emek verdim. Zaman ayırdım..en ufak bi ayrıntıyı atlamak istemedim..Herşeyi yazmak istedim. Bu yolda bir adım attım. Şimdilik vazgeçmeyeyim diyorum. Sahibinden.com a verdiğim ilan linklini buradan da paylaşayım. Doping moping bişey almayacağım. Satılmazsa en geç ilanın yayından sistem tarafından otomatik kaldırılacağı gün satmaktan vezgececeğim. 26 gün falan kalmış olmalı onada. Linkimi kopyalayayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bol-hediyeli-full-aksesuarli-km-sinin-en-temizi-196024265/detay

Guinness rekorlar kitabına gireiblir miyim sizce. En uzun açıklamalı cbf 150 satılık ilanı konusu ile ilgili

Yine her zamanki gibi uzun uzun yazmışsın abi ellerine sağlık . Bence cbf'i hiç satma motorsuz kalmaz . Cbf'i kullanmasan bile yılda en fazla 300 tl civarı masraf yaparsın oda fazla etkilemez insanı diye düşünüyorum . Ama tabi aile işleri için araba olması daha önemli . Bu hava şartlarında motor kullanmak zaten tehlikeli , heleki artçı ile gezmek daha da risk meydana getirir. Ama araba aldın mı abi hem yengeyi hem çocuğunu rahat rahat heryere götürürsün . Havalar iyi oluncada motorla tek başına veya yengeyle ufak yerlerede gidersiniz gezmek amaçlı . İstanbulda yaşasaydın , motoru sakın satma derdim ama kocaelinde fazla trafik derdi olmadığı için arabada da rahat edersin abi .

Benim motorum hakkındaki görüşlerin içinde ayrı teşekkür ediyorum abi sağolasın . Fiyat olarak ortalama bi fiyat yazdım , çokta öldürmek istemedim . Sonuçta sıfır aldım ve yaptıpım aksesuarlarla bana maliyeti 7 bin tl'yi buldu . 5.000'den de satmayı düşündümde bu sefer satılma ihtimalide düşeceği için fiyatı 200 tl daha düşürdüm . Bende sahibinde de ilan açtığım zaman o zamanlar 5.200'den falan açmıştım , millet 4.500 olursa geleyim veya hep eski motorlarla tuhaf tekliflerde bulundular . Sahibinde de daha tuhaf mesajlarda alırsın merak etme . Araba takas teklifleride gelir .

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Benim de favorilerim de ekli. Temiz bir cbf.
    Extralar çabası ...
    Hayırlı satışlar Ethem bey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Burak bey bir ara görüştüm sizinle. 4750 demiştim. Şubat'ta o fiyata bırakırım demiştiniz. Eski ilan hala duruyor ve favorilerim de ekli
    Gemlikten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkdaşlar.. motorumu Yalova dan.. benim kadar temiz bakacağı konusunda güven veren, bende bilinçli bir kullanıcı olarak hoş bir izlenim bırakan üniversite öğrencisi bir kardeşime satmış bulunmaktayım. Salı günü noter satışını vereceğim. Şimdi ekipmanları temizleyecek..yıkayacak.. ve motoru hazırlayacağım. İlginiz için teşekkür ederim. Ayrıca buralardayım, kopmak yok. bi yerlere gitmiyorum, ok
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı FermanogLu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Burak bey bir ara görüştüm sizinle. 4750 demiştim. Şubat'ta o fiyata bırakırım demiştiniz. Eski ilan hala duruyor ve favorilerim de ekli
    Gemlikten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

http://i.hizliresim.com/ZAOmlo.jpg

Demek o sizdiniz . Evet cc yükseltecğim için bu aralar satacağım motorumu , şubat ayında en kötü satarım cbf'i artık . Ama sizde de zaten cbf yok mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Arkdaşlar.. motorumu Yalova dan.. benim kadar temiz bakacağı konusunda güven veren, bende bilinçli bir kullanıcı olarak hoş bir izlenim bırakan üniversite öğrencisi bir kardeşime satmış bulunmaktayım. Salı günü noter satışını vereceğim. Şimdi ekipmanları temizleyecek..yıkayacak.. ve motoru hazırlayacağım. İlginiz için teşekkür ederim. Ayrıca buralardayım, kopmak yok. bi yerlere gitmiyorum, ok
    Hayırlı satışlar abi , aramızda seni tekrar görmek isteriz .

Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Şu an yok. Satıp araba aldım. Ama motorsuz olmuyor işte. ;)

Motosikleti
    Alıntı FermanogLu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an yok. Satıp araba aldım. Ama motorsuz olmuyor işte. ;)
    Anladım , motorsuz olmaz katılıyorum . Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun diyelim . Şuan ilan açmadım hala , önce forumdan satmayı deneyeceğim . Olmadı sahibinden tekrar ilan açarım .

Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    4500 e anlaşalım Burak Bey ;)
    Ezio41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler