Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Tamam sen para verecek gibi konus abi. Hemde iyi para verecek gibi konus. Tamam de ayır çık. Ben alırım onu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NiGHTMaRe07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 honda cbf 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet işe yarar diye umuyorum
    WHURT ÜN spreyini sıktım hafif siyah lekeler çıktı..boşta çevirince diskten hafif ses geliyor sürtünme sesi..ama hafif..bakalım kullanırken ses gelecekmi..

teşekkürler..
    Garip bunu beğendi.
    ÇoK YaZMaYa Ne HaCeT MüHiM oLaN KıSa Ve Öz YaZMaKTıR....

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Beyler an itibariyle benimde artık cbf 150 var. 2011 model, 6200 km, kappa çanta, koruma demiri ve alarm var. 3900 TL verdim. Kuryelik yapmayı düşünüyorum. İnşallah güzel bir iş bulurum.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Hayırlı uğurlu olsun güzel fiyat
    caDo. bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf150
    hayırlı uğurlu olsun bende geçen hafta aldım kuryelik işi derken bi araştırma yaptınızmı bende izmirdeyim part tıme olarak bende düşünebilirim aslında çok büyük bi beklentim olmadan motorun taksitlerini çıkaracak kadar bile olsa yeterli

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız şu anda motor serviste benimki 2013 yılında pek kullanmadığımdan 500 lira masraf çıkarmış şu anda yapıldı gerçi takası yapmadık serviste bekliyor kaporada aldım beklemedeyim
    rahmi atasoy face ten ekle konuşalım bir

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF150 için konuşuyorum..

Yukarıda durmalıdır tabiki. kırmızıya geldiği zaman alınması gerekir ama biraz daha gider. ve depo bittiğinde stop eder durur. siz yedeğe alırsınız ve devam edersiniz.. ve bizler ona göre yedeğe xx km de geçti vs diye muhabbet ederiz..

eğer ki aşağıda durursa elbette fazla gider ama yolda kaldığınız an bırakıp gitmeniz gerek motoru .. uzun yol için bahsediyoprum
    Selam, aslında sorumun cevabı değil ama yinede sağol. Öğrenmek istediğim; diyelim ki yedek depoyu kullandım ve istasyona girdim depoyu dolduruyorum. yedek depoyuda doldurmak için vanayı aşşağıda mı tutmalıyım yoksa yukarı aldığım vakit önce yedek sonra normal depomu dolar?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, aslında sorumun cevabı değil ama yinede sağol. Öğrenmek istediğim; diyelim ki yedek depoyu kullandım ve istasyona girdim depoyu dolduruyorum. yedek depoyuda doldurmak için vanayı aşşağıda mı tutmalıyım yoksa yukarı aldığım vakit önce yedek sonra normal depomu dolar?
    aşşağıda tutmalısın ben benzin alırken aşşağıdaydı. zaten şarıl şarıl benzin dolduğunu görüceksiniz depoya ondan sonra yukarıya çekip yola devam edin. kaldı ki yukarı almazsanız yine gidersiniz fakat depo yedeğe geçmeyeceği için arkadaşında dediği gibi benzin bitti mi hepsi biter yedek medek de biter

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşşağıda tutmalısın ben benzin alırken aşşağıdaydı. zaten şarıl şarıl benzin dolduğunu görüceksiniz depoya ondan sonra yukarıya çekip yola devam edin. kaldı ki yukarı almazsanız yine gidersiniz fakat depo yedeğe geçmeyeceği için arkadaşında dediği gibi benzin bitti mi hepsi biter yedek medek de biter
    hayır arkadaşlar yanlış anlamışsınız mevzuyu. vana yukarıda da olsa, yedek depo dolar merak etmeyin. benzin bitince yedeğe geçer aşşağıya alırsınız, benzinciye gidince de yukarı alırsınız ve doldurursunuz. aşağıda ya da yukarıda olmasının bir farkı yok her şekilde yedek dolar.
    SULH ve NiGHTMaRe07 bunu beğendiler.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında yedek depo diye bir şey yok tek depoda çift benzin musluğu var. Benzin azaldıkça seviyesi düştüğü için üstteki musluğa benzin gitmez. Aşağı çevirdiğimizde deponun dibine doğru olan musluğu aktif hale getirmiş oluruz ve yaklaşık 2.5-3lt daha benzini kullanabiliyor oluruz.
    SULH ve NiGHTMaRe07 bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    108 kiloyum cbf nin rodajını düzgn yaparsam en faLa kaç km hızla gidebilir ve en önemlisi stabil olarak kaç km hızla yol alabilirim ?

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    108 kiloyum cbf nin rodajını düzgn yaparsam en faLa kaç km hızla gidebilir ve en önemlisi stabil olarak kaç km hızla yol alabilirim ?
    hocam benim motor daha 150kmde yüksek hıza çıkacak tecrübeyi kazanamadım daha ama abilerimden duyduğum 100ü geçme, üzme motoru diyolar.(120 kiloyum)

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yok yanlış anladınız rodajda değil rodaj bittikten sonraki stabil sağlıklı hızı kaçtır diye sordum .

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yanlış anladınız rodajda değil rodaj bittikten sonraki stabil sağlıklı hızı kaçtır diye sordum .
    üzücü ama öğrenmiş oldunuz cbf 150 sağlıklı olarak ideal hızı 100 km/h sıkıştırırsanız en fazla 110km/h
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzücü ama öğrenmiş oldunuz cbf 150 sağlıklı olarak ideal hızı 100 km/h sıkıştırırsanız en fazla 110km/h
    cbf için sağlıklı hız 100 mü? 90 ile giderken 7.500 devirde olan motor un sağlıklı ideal hızı nasıl 100 olur. ara hızlanmalarda 100-110 git gel yapılır ama sabit 100 gitmek yazıktır bu motora.
    sabit gidilcek hız max 90 dır bizim motora.
    Garip bunu beğendi.

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf için sağlıklı hız 100 mü? 90 ile giderken 7.500 devirde olan motor un sağlıklı ideal hızı nasıl 100 olur. ara hızlanmalarda 100-110 git gel yapılır ama sabit 100 gitmek yazıktır bu motora.
    sabit gidilcek hız max 90 dır bizim motora.
    haklısınız 90 ideal
    rahmi34 bunu beğendi.
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam benim motor daha 150kmde yüksek hıza çıkacak tecrübeyi kazanamadım daha ama abilerimden duyduğum 100ü geçme, üzme motoru diyolar.(120 kiloyum)
    Üzmek istemiyorsan 90 km-h ı geçme. 100 km/h uzun yolda stabil tutmak için fazla. hele motorun yeni kasa ve 43 t arka dişli varsa buna daha da önem ver.
    SULH bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    90 en ideal..

beko, arkadaşım cbf öğrenmek istiyorsan yazıp kaçma..oku...

o kadar konu açtın.. o kadar formdasın uzun zamandır .. oku sayfalarca oku.çok faydası oluyor

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    3.500- 4.500 devir aralığında son viteste kaç km hızı görüyorsunuz

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    tekirdagda olan arkadaşlar hava nasıl acaba orda.
    biligi verebilirmisiniz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler